MENU

Sydbank Pokalen 2020/21 (2020) //

Kampnr Runde Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
384369
1 ti
09-06 2020
Kl. 19:00
Skodsbøl FC (S6/193) Kværs/Tørsbøl UIF (S5/142) SUS Arena
2 - 6
384370
1 ti
09-06 2020
Kl. 19:00
FVB (S5/142) Hovslund GF (S5/140) Felsted Stadion
3 - 2
384371 1 ti
09-06 2020
Kl. 19:00
Toftlund IF (S5/139) Øster Lindet B (S5/139) Toftlund Stadion
HHT

Hjemmehold taberdømt

384372 1 ti
09-06 2020
Kl. 19:00
Vorbasse B (S5/134) Hejnsvig IF (S5/134) Vorbasse Fritidscenter
5 - 0
384373
1 ti
09-06 2020
Kl. 19:00
Hammelev SUF (S6/192) Hoptrup/Marstrup IF (S5/140) Hammelev Skole
4 - 1
384374
1 ti
09-06 2020
Kl. 19:00
Esbjerg Eagles (S6/189) Ansager IF (S5/135) Ansager Stadion
3 - 4
384375
1 ti
09-06 2020
Kl. 19:00
Darum IF (S6/189) Endrup IF (S5/138) Darum Fritidscenter
2 - 1
384376 1 ti
09-06 2020
Kl. 19:00
Hundborg B (S5/100) Ljørslev/Ørding IF (S5/101) Hundborg Stadion
6 - 5
384377 1 ti
09-06 2020
Kl. 19:00
Ejsing B (S6/167) Naur-Sir-Krunderup (S5/104) Ejsing Stadion
0 - 5
384378 1 ti
09-06 2020
Kl. 19:00
Høvsørevej FC (S6/168) Fabjerg KFUM (S5/103) Bøvling Stadion
2 - 3
384379
1 ti
09-06 2020
Kl. 19:00
Hover UIF (S5/105) Tangsø fS (S5/103) Hover UIF's Anlæg
1 - 3
384380 1 ti
09-06 2020
Kl. 19:00
Fjelstervang IF (S6/172) Aadum IU (S5/135) Fjelstervang Stadion
0 - 6
384381
1 ti
09-06 2020
Kl. 19:00
Studsgård GIF (S5/108) Tulstrup-Faurholt IK (S5/109) Studsgaard Stadion
5 - 1
384382
1 ti
09-06 2020
Kl. 19:00
Engesvang Fremad (S5/109) Sejs Svejbæk IF (S5/117) Engesvang Hallen
1 - 3
384383
1 ti
09-06 2020
Kl. 19:00
Visborg IF (S5/95) Mariager IK (S5/95) Visborg Stadion
6 - 2
384384
1 ti
09-06 2020
Kl. 19:00
Sørup IF (S5/96) FC Vesterbro, Aalborg (S5/91) Sørup Stadion
5 - 6
384385
1 ti
09-06 2020
Kl. 19:00
Aalborg FF á 1337 (S5/93) FC Ljiljan, Ålborg (S5/92) Herningvej Skole
3 - 1
384386
1 ti
09-06 2020
Kl. 19:00
Bindslev/Tversted IF (S5/83) Asdal IF (S5/83) Bindslev Stadion
6 - 1
384387
1 ti
09-06 2020
Kl. 19:00
Skallerup/Vennebjerg IF (S5/86) Kirkeholdet Vrå (S5/87) Skallerup Hallen
1 - 3
384388 1 ti
09-06 2020
Kl. 19:00
Voersaa IF (S5/90) Lyngsaa B (S5/85) Voersaa Stadion
2 - 1
384389
1 ti
09-06 2020
Kl. 19:00
Bangsbo Freja (S5/84) Understed IF (S5/84) Bangsbo Frejas anlæg
4 - 3
384390 1 ti
09-06 2020
Kl. 19:00
Arentsminde IF (S5/88) Kanonkuglerne (S5/92) Arentsminde Stadion
HHT

Hjemmehold taberdømt

384392
1 ti
09-06 2020
Kl. 19:00
Aarhus Lions (S5/122) FC Kødstaden (S5/121) Skjoldhøjskolen
2 - 0
384393 1 ti
09-06 2020
Kl. 19:00
Kolding KFUM (S6/186) Vonsild FK (S5/133) Nordre Stadion
HHT

Hjemmehold taberdømt

384394 1 ti
09-06 2020
Kl. 19:00
Gjern IF (S6/175) Galten United (S6/175) Gjern Stadion
3 - 5
384395
1 ti
09-06 2020
Kl. 19:00
FC Grenaa (S5/115) Allingaabro IF (S5/114) HSM Arena Grenå
UHT

Udehold taberdømt

384396 1 ti
09-06 2020
Kl. 19:00
Daugaard IF (S6/185) FC SevenOaks (S6/185) Daugaard Stadion
2 - 4
384397
1 ti
09-06 2020
Kl. 19:00
Virup IF (S6/181) Lastivka R. (S5/112) Virup Skole
0 - 6
384398 1 ti
09-06 2020
Kl. 19:00
Nim IF (S6/184) Resenbro UIF (S5/116) Nim Sportsplads
3 - 6
384399 1 ti
09-06 2020
Kl. 19:00
Uldum IF (S6/184) Korning IF (S5/127) Uldum Stadion
2 - 5
384401
1 ti
09-06 2020
Kl. 19:00
Korsholm IF (S6/179) All Stars FC 91 (S5/113) Norring Stadion
1 - 5
384402
1 ti
09-06 2020
Kl. 19:00
Hatting Motion (S5/127) IF Ceresbyen (S5/126) Hatting Stadion
1 - 2
384391
1 ti
09-06 2020
Kl. 19:15
Århus Expats (S6/182) FAS (S6/181) Holme Skole
5 - 2
384400
1 to
11-06 2020
Kl. 18:30
FC Vestkysten Århus (S5/123) FC Habesha (S5/120) Skjoldhøjskolen
3 - 2
446566
2 to
11-06 2020
Kl. 19:00
Kirkeholdet Vrå (S5/87) Bindslev/Tversted IF (S5/83) Vrå Stadion
0 - 4
446623
2 to
11-06 2020
Kl. 19:00
BSS Sport (S4/69) Katrinebjergs AF (S4/68) Møllevangsskolen
3 - 1
446634
2 to
11-06 2020
Kl. 19:00
Løsning IF (S3/41) Lund IF (S3/40) Løsning Stadion
0 - 4
446572
2 fr
12-06 2020
Kl. 19:00
PSI/Serritslev (S4/48) Hune B (S3/25) Serritslev Stadion
2 - 0
446609 2 fr
12-06 2020
Kl. 19:00
Galten United (S6/175) Silkeborg United (S4/63) Jutlander Bank Park
0 - 3
446611 2 fr
12-06 2020
Kl. 19:00
Lastivka R. (S5/112) VH Fodbold (S3/35) Nr. Borup Stadion
3 - 0
446624
2
13-06 2020
Kl. 11:00
Egebjerg IF (S4/73) Østbirk IF (S3/40) Egebjerghallen
0 - 1
446698
2
13-06 2020
Kl. 11:00
Ølgod IF (S4/77) Skovlund IF (S3/44) Ølgod Idrætsanlæg
1 - 6
446561
2
13-06 2020
Kl. 12:00
Vejle IH (S4/75) Vinding SF (S3/42) Vejle Idrætshøjskole
4 - 2
446562
2
13-06 2020
Kl. 12:00
Aalborg FF á 1337 (S5/93) Kanonkuglerne (S5/92) Herningvej Skole
2 - 1
446564 2
13-06 2020
Kl. 12:00
FC Vesterbro, Aalborg (S5/91) Aalborgstudenternes IF (S3/26) NUBI's Stadion
0 - 6
446610 2
13-06 2020
Kl. 12:00
Århus Expats (S6/182) NB 93, Aarhus (S3/38) Holme Skole
2 - 3
446576
2
13-06 2020
Kl. 12:00
Veddum IF (S4/55) Als B (S3/28) Veddum Stadion
2 - 3
446648
2
13-06 2020
Kl. 12:30
Stepping IF (S4/80) Løjt IF (S3/43) Stepping Stadion
0 - 2
446649
2
13-06 2020
Kl. 14:00
Sdr. Hygum B (S4/80) Føvling/Stenderup UI (S3/45) Sdr. Hygum Stadion
2 - 1
446695 2
13-06 2020
Kl. 14:00
Fanø B (S4/78) Esbjerg United (S3/45) Nordby Stadion
HHT

Hjemmehold taberdømt

446696
2
13-06 2020
Kl. 14:00
FC King George (S4/78) Jerne IF (S3/44) Veldtofte Idrætspark
2 - 5
446697
2
13-06 2020
Kl. 14:00
Læborg GF (S4/76) Tjæreborg IF (S3/45) Læborg Skole
0 - 6
446577 2
13-06 2020
Kl. 14:00
Visborg IF (S5/95) Hadsund B (S3/28) Visborg Stadion
2 - 5
446578
2
13-06 2020
Kl. 14:00
Astrup IF Arden (S4/55) Skelund IF (S3/28) Astrup Stadion
2 - 7
446579
2
13-06 2020
Kl. 14:00
Doense/Vebbestrup IF (S3/28) Valsgård IF 83 (S3/28) Tinghøj Stadion
1 - 2
446580 2
13-06 2020
Kl. 14:00
Skørping IF Frem (S4/55) IK Rosendal (S3/28) Skørping Idrætscenter
HHT

Hjemmehold taberdømt

446581 2
13-06 2020
Kl. 14:00
Dall/Ferslev IF (S4/52) FK Fjordsiden (S4/53) Dall/Ferslev Stadion
0 - 6
446582 2
13-06 2020
Kl. 14:00
Vindblæs B (S4/54) Hornum IF (S3/27) Vindblæs Multicenter
UHT

Udehold taberdømt

446583 2
13-06 2020
Kl. 14:00
Ranum Overlade/Vester Hornum (S4/54) Haverslev IF (S4/54) Ranum Multicenter
8 - 1
446567
2
13-06 2020
Kl. 14:00
Voersaa IF (S5/90) Hjallerup IF (S3/24) Voersaa Stadion
1 - 4
446568 2
13-06 2020
Kl. 14:00
Klokkerholm IF (S4/50) VHG/GS (S3/24) Klokkerholm Stadion
HHT

Hjemmehold taberdømt

446569 2
13-06 2020
Kl. 14:00
Tornby IF (S4/47) Skibsby-Højene IF (S3/23) Tornby Stadion
HHT

Hjemmehold taberdømt

446570 2
13-06 2020
Kl. 14:00
Lundergård IU (S4/47) Bagterp IF (S4/47) Lundergårdhallen
UHT

Udehold taberdømt

446571 2
13-06 2020
Kl. 14:00
Harken UGF (S3/23) Tårs/Ugilt IF (S3/24) EkspertFugen Arena, Harken
5 - 0
446573 2
13-06 2020
Kl. 14:00
Skovsgaard B (S3/25) Trekroner IF 98 (S3/25) Skovsgård Stadion
4 - 3
446574
2
13-06 2020
Kl. 14:00
Moseby B (S4/49) Biersted IF (S3/25) Moseby Stadion
2 - 5
446575 2
13-06 2020
Kl. 14:00
Vodskov IF (S3/26) IF Fremad Nørhalne (S3/25) Vodskov Stadion
2 - 3
446585
2
13-06 2020
Kl. 14:00
Mou IF (S4/55) Nøvling FK (S4/53) Joka Arena
0 - 1
446586
2
13-06 2020
Kl. 14:00
IF Haabet, Øster Uttrup (S4/53) Svenstrup-Godthåb IF (S3/27) Mellervangsskolen
3 - 5
446587
2
13-06 2020
Kl. 14:00
Hundborg B (S5/100) Frøstrup/Hannæs/Nordthy (S3/29) Hundborg Stadion
1 - 5
446588
2
13-06 2020
Kl. 14:00
Sjørring B (S4/56) Klitmøller IF (S3/29) Sjørring Stadion
2 - 6
446589
2
13-06 2020
Kl. 14:00
IF Nordmors (S4/56) Roslev IK (S3/29) Sejerslev Stadion
1 - 6
446590 2
13-06 2020
Kl. 14:00
Sundsøre FK (S4/57) Ørslevkloster IF (S3/31) Jebjerg Stadion
HHT

Hjemmehold taberdømt

446591
2
13-06 2020
Kl. 14:00
Eastside Viborg (S4/59) Mønsted IF (S4/57) Overlund Kunststofbane
1 - 3
446592 2
13-06 2020
Kl. 14:00
Naur-Sir-Krunderup (S5/104) Herrup BF (S3/30) Krunderup Stadion
1 - 6
446593
2
13-06 2020
Kl. 14:00
Mejdal-Halgård Fodbold (S4/60) Borbjerg GU (S3/30) Mejdal Hallen
3 - 4
446594 2
13-06 2020
Kl. 14:00
Aulum IF (S3/30) Feldborg/Haderup IF (S3/30) REMA 1000 Park, Aulum
0 - 2
446595
2
13-06 2020
Kl. 14:00
Studsgård GIF (S5/108) Ans IF (S3/34) Studsgaard Stadion
2 - 8
446596 2
13-06 2020
Kl. 14:00
Fabjerg KFUM (S5/103) Team Tangen (S3/30) Fabjerg Stadion
3 - 2
446597
2
13-06 2020
Kl. 14:00
Lidenlund B (S4/58) Struer Humlum Fodbold (S4/58) Lidenlund B's Anlæg
1 - 2
446598 2
13-06 2020
Kl. 14:00
Tangsø fS (S5/103) Linde B (S4/58) Tangsø Fritidscenter
UHT

Udehold taberdømt

446599 2
13-06 2020
Kl. 14:00
Hersom/Bjerregrav IF (S3/31) Borup IF (S3/31) Bjerregrav Stadion
0 - 1
446600
2
13-06 2020
Kl. 14:00
FodboldHoldet Herning (S3/33) Faster/Hanning (S3/32) Holtbjerg Idrætsanlæg
6 - 4
446601
2
13-06 2020
Kl. 14:00
Vellev IF (S4/66) Klejtrup BK (S3/31) Vellev Stadion
1 - 4
446602
2
13-06 2020
Kl. 14:00
Lem B (S3/32) RLK (S3/30) Lem Hallen
7 - 2
446603 2
13-06 2020
Kl. 14:00
Aadum IU (S5/135) Kibæk IF (S3/32) Aadum Stadion
2 - 1
446604
2
13-06 2020
Kl. 14:00
Karstoft IF (S4/61) Herning KFUM (S3/33) Karstoft Stadion
2 - 6
446605 2
13-06 2020
Kl. 14:00
Snejbjerg SG&I (S4/62) KLG (S3/32) Vestjyllands forsikrings Arena, Snejbjerg (kunst)
HHT

Hjemmehold taberdømt

446606 2
13-06 2020
Kl. 14:00
Sejs Svejbæk IF (S5/117) Rødkærsbro IF (S4/59) Sejs Stadion
UHT

Udehold taberdømt

446560
2
13-06 2020
Kl. 14:00
Vonsild FK (S5/133) Vejle Kammeraterne (S3/42) Vonsild Stadion
0 - 7
446612 2
13-06 2020
Kl. 14:00
Resenbro UIF (S5/116) Funder GF/SSIK (S3/24) Resenbro Skole
10 - 3
446613 2
13-06 2020
Kl. 14:00
FC Grenaa (S5/115) Auning IF (S3/36) HSM Arena Grenå
0 - 11
446614
2
13-06 2020
Kl. 14:00
All Stars FC 91 (S5/113) HOG Hinnerup (S3/35) All Stars' Anlæg
1 - 11
446615
2
13-06 2020
Kl. 14:00
Aale UI (S4/73) Hornsyld IF (S3/41) Aale Stadion
1 - 2
446625 2
13-06 2020
Kl. 14:00
Alliancen IF (S4/66) FK 73 (S4/63) Limo Stadion
0 - 1
446626 2
13-06 2020
Kl. 14:00
FC Hornstrup (S3/41) Bredballe IF (S3/42) Hornstrup Stadion
HHT

Hjemmehold taberdømt

446627 2
13-06 2020
Kl. 14:00
Team BFO (S4/76) EIF/NSG (S3/33) Filskov Stadion
1 - 7
446631
2
13-06 2020
Kl. 14:00
Sole IF (S4/74) Skibet IF (S3/41) Øster Snede Stadion
0 - 11
446632
2
13-06 2020
Kl. 14:00
Stilling IF (S3/40) AC Pink Panthers (S3/37) Stilling Stadion
1 - 3
446633
2
13-06 2020
Kl. 14:00
Horsens KFUM (S3/41) Horsens United (S4/74) Bankagerhallen
3 - 4
446635 2
13-06 2020
Kl. 14:00
As IF (S4/74) Juelsminde IF (S3/41) As Stadion
HHT

Hjemmehold taberdømt

446618 2
13-06 2020
Kl. 14:00
Team FB-LB (S4/79) SDU Fodbold Kolding (S3/42) Fynslundhallen
HHT

Hjemmehold taberdømt

446619 2
13-06 2020
Kl. 14:00
Øster Starup/Vester Nebel IF (S3/42) BPI (S3/42) V.Nebel Sportsplads
UHT

Udehold taberdømt

446620
2
13-06 2020
Kl. 14:00
Værum GF (S4/66) Purhus IF (S3/28) Værum Stadion
0 - 9
446621 2
13-06 2020
Kl. 14:00
Team Leo IF (S4/68) Aarhus Black Vipers (S3/27) Vorrevangsskolen
0 - 1
446622 2
13-06 2020
Kl. 14:00
Romalt IF (S4/65) IF Midtdjurs (S3/36) RMS Park Romalt
HHT

Hjemmehold taberdømt

446637 2
13-06 2020
Kl. 14:00
FB Fodbold (S4/76) Billund IF (S4/76) Nørup Stadion
HHT

Hjemmehold taberdømt

446638
2
13-06 2020
Kl. 14:00
Hammelev SUF (S6/192) Starup UIF (S4/81) Hammelev Skole
0 - 2
446640 2
13-06 2020
Kl. 14:00
Vorbasse B (S5/134) Bække SF (S4/76) Vorbasse Fritidscenter
3 - 2
446641
2
13-06 2020
Kl. 14:00
Darum IF (S6/189) Bramming Beach Boys FC (S4/78) Darum Fritidscenter
3 - 0
446642 2
13-06 2020
Kl. 14:00
IF Ceresbyen (S5/126) Hårby IK 81 (S4/72) Holme Skole
1 - 4
446643 2
13-06 2020
Kl. 14:00
Ansager IF (S5/135) BK-06 Esbjerg (S3/45) Ansager Stadion
0 - 4
446644
2
13-06 2020
Kl. 14:00
Egernsund KIF (S4/82) Midtals IF (S3/46) Egernsund Stadion
4 - 6
446645
2
13-06 2020
Kl. 14:00
Hjordkær UIF (S4/82) Lundtoft IF (S3/43) Hjordkær Stadion
8 - 7
446646
2
13-06 2020
Kl. 14:00
Ravsted UI (S4/81) Rødekro IF (S3/46) Ravsted Fritidscenter
2 - 0
446647 2
13-06 2020
Kl. 14:00
Abild IF (S4/81) Højer IF (S3/46) Abild Stadion
1 - 3
446699 2
13-06 2020
Kl. 14:00
Varde United (S4/77) Næsbjerg RUI (S3/44) Lykkegårdsskolen
HHT

Hjemmehold taberdømt

446700
2
13-06 2020
Kl. 14:00
Nr. Nebel IF(S4/77) Hjerting IF (S3/44) Form & Fritid Nørre Nebel
1 - 0
446584
2
13-06 2020
Kl. 14:30
Gjøl B (S4/51) Nordens Paris FC (S3/26) Gjøl B`s Baner
6 - 0
446608 2
13-06 2020
Kl. 15:00
FC SevenOaks (S6/185) Korning IF (S5/127) Damhavens Skolebane
UHT

Udehold taberdømt

446565
2
13-06 2020
Kl. 15:30
Bangsbo Freja (S5/84) Flauenskjold IF (S3/24) Bangsbo Frejas anlæg
0 - 4
446607
2
13-06 2020
Kl. 16:00
Aarhus Lions (S5/122) FC Vestkysten Århus (S5/123) Skjoldhøjskolen
2 - 5
446639 2 ma
15-06 2020
Kl. 19:00
Kværs/Tørsbøl UIF (S5/142) FVB (S5/142) Kværs Idrætsanlæg
HHT

Hjemmehold taberdømt

446636
2 ma
15-06 2020
Kl. 19:00
BMI (S4/71) Hørning IF (S4/71) Egelund Idrætscenter
3 - 4
446616
2 ma
15-06 2020
Kl. 19:00
FC Bøgeskov (S4/71) FC Jura (S3/37) Bøgeskov Idrætsanlæg
3 - 1
446617
2 ma
15-06 2020
Kl. 19:00
FC Sydbyen (S4/72) FC Åben Modus (S3/37) Grønløkke Stadion
2 - 3
446563
2 ma
15-06 2020
Kl. 19:00
Øster Lindet B (S5/139) Rødding IF (S3/43) Øster Lindet Stadion
0 - 3
565678
3 ti
16-06 2020
Kl. 19:00
Bindslev/Tversted IF (S5/83) Hjørring AIK Frem (S2/11) Bindslev Stadion
0 - 5
565679
3 ti
16-06 2020
Kl. 19:00
PSI/Serritslev (S4/48) Birkelse IF (S2/11) Serritslev Stadion
1 - 4
565680
3 ti
16-06 2020
Kl. 19:00
Aalborg FF á 1337 (S5/93) Aalborgstudenternes IF (S3/26) Herningvej Skole
1 - 3
565681
3 ti
16-06 2020
Kl. 19:00
Als B (S3/28) Aalborg Chang (S1/5) Als Stadion
0 - 2
565682
3 ti
16-06 2020
Kl. 19:00
VHG/GS (S3/24) Hjallerup IF (S3/24) Gandrup Stadion
4 - 0
565762 3 ti
16-06 2020
Kl. 19:00
Vejle IH (S4/75) Juelsminde IF (S3/41) Vejle Idrætshøjskole
5 - 1
565763
3 ti
16-06 2020
Kl. 19:00
Vejle Kammeraterne (S3/42) Gauerslund IF (S2/20) Danisol Park Kunstgræs (Vejle)
1 - 5
565764 3 ti
16-06 2020
Kl. 19:00
SDU Fodbold Kolding (S3/42) Bramdrupdam GIF (S1/10) Autocentralen Park (Kolding Stadion)
HHT

Hjemmehold taberdømt

565765
3 ti
16-06 2020
Kl. 19:00
Ulsted B (S3/24) NUBI (S2/12) Sparekassen Vendsyssel Arena - Ulsted
2 - 5
565683
3 ti
16-06 2020
Kl. 19:00
Skibsby-Højene IF (S3/23) Skagen IK (S2/11) Højene Hallen
1 - 3
565684
3 ti
16-06 2020
Kl. 19:00
Lundergård IU (S4/47) Hirtshals B (S1/5) Lundergårdhallen
1 - 2
565685
3 ti
16-06 2020
Kl. 19:00
Skovsgaard B (S3/25) Biersted IF (S3/25) Skovsgård Stadion
0 - 1
565686 3 ti
16-06 2020
Kl. 19:00
Harken UGF (S3/23) Brønderslev IF (S2/11) EkspertFugen Arena, Harken
3 - 4
565687
3 ti
16-06 2020
Kl. 19:00
IF Fremad Nørhalne (S3/25) Dronninglund IF (S1/5) Nørhalne Stadion
1 - 2
565688 3 ti
16-06 2020
Kl. 19:00
Skelund IF (S3/28) Hadsund B (S3/28) Skelund Stadion
1 - 2
565689
3 ti
16-06 2020
Kl. 19:00
Flauenskjold IF (S3/24) Strandby-Elling-Nielstrup IF (S2/11) Flauenskjold Stadion
5 - 1
565690
3 ti
16-06 2020
Kl. 19:00
St. Restrup IF (S2/12) Nibe B (S1/6) Frejlev Stadion
4 - 2
565691 3 ti
16-06 2020
Kl. 19:00
Ranum Overlade/Vester Hornum (S4/54) Løgstør IF (S1/6) Ranum Multicenter
2 - 3
565692
3 ti
16-06 2020
Kl. 19:00
Vaarst/Fjellerad B (S2/13) Kvik/Aalestrup IF (S2/13) Vaarst Stadion
1 - 2
565693
3 ti
16-06 2020
Kl. 19:00
Østervraa IF (S2/11) Sulsted IF (S1/5) Elektrikeren Nord Arena
0 - 2
565694
3 ti
16-06 2020
Kl. 19:00
Valsgård IF 83 (S3/28) Aalborg KFUM (S1/5) Valsgård Stadion
1 - 2
565695
3 ti
16-06 2020
Kl. 19:00
IK Rosendal (S3/28) Storvorde/Sejlflod B (S2/13) Rosendal Stadion
0 - 5
565696 3 ti
16-06 2020
Kl. 19:00
Vindblæs B (S4/54) Aalborg Freja (S1/5) Vindblæs Multicenter
0 - 4
565697
3 ti
16-06 2020
Kl. 19:00
Nøvling FK (S4/53) Hals FS (S2/12) Nøvling Skole
1 - 2
565698
3 ti
16-06 2020
Kl. 19:00
Gjøl B (S4/51) Svenstrup-Godthåb IF (S3/27) Gjøl B`s Baner
2 - 4
565699
3 ti
16-06 2020
Kl. 19:00
FK Fjordsiden (S4/53) Bælum/Solbjerg IF (S2/13) Klubhuset B.52/AFC
1 - 3
565700
3 ti
16-06 2020
Kl. 19:00
Frøstrup/Hannæs/Nordthy (S3/29) HVA Sydthy (S2/14) Østerild Stadion
1 - 6
565701
3 ti
16-06 2020
Kl. 19:00
Klitmøller IF (S3/29) Nordvestmors BK (S1/6) Klitmøller Stadion
6 - 4
565702 3 ti
16-06 2020
Kl. 19:00
Roslev IK (S3/29) MorsØ FC (S2/14) Roslev Stadion
0 - 2
565703 3 ti
16-06 2020
Kl. 19:00
Ørslevkloster IF (S3/31) Sallingsund FC (S2/14) Ørslevkloster Stadion
4 - 3
565704
3 ti
16-06 2020
Kl. 19:00
Struer Humlum Fodbold (S4/58) Lemvig GF (S2/15) Humlum Stadion
1 - 5
565705 3 ti
16-06 2020
Kl. 19:00
Borbjerg GU (S3/30) Vinderup IK (S2/15) Borbjerg Stadion
12 - 1
565706 3 ti
16-06 2020
Kl. 19:00
Mønsted IF (S4/57) Højslev Station IF (S2/14) Mønsted Stadion
1 - 3
565707 3 ti
16-06 2020
Kl. 19:00
Borup IF (S3/31) Helsted Fremad IF (S1/7) Låstrup Stadion
0 - 4
565708
3 ti
16-06 2020
Kl. 19:00
Tangsø fS (S5/103) Spjald IF (S2/15) Tangsø Fritidscenter
0 - 13
565709 3 ti
16-06 2020
Kl. 19:00
Ølstrup GU (S2/15) BK Klitten (S2/21) Ølstrup Stadion
1 - 3
565710 3 ti
16-06 2020
Kl. 19:00
Herrup BF (S3/30) Feldborg/Haderup IF (S3/30) Herrup Stadion
3 - 2
565711
3 ti
16-06 2020
Kl. 19:00
Fabjerg KFUM (S5/103) Lem B (S3/32) Fabjerg Stadion
1 - 4
565712
3 ti
16-06 2020
Kl. 19:00
Ans IF (S3/34) Bording IF (S2/15) LM Transport Arena (Ans)
2 - 9
565713
3 ti
16-06 2020
Kl. 19:00
Aadum IU (S5/135) Herning KFUM (S3/33) Aadum Stadion
2 - 1
565714 3 ti
16-06 2020
Kl. 19:00
KLG (S3/32) Klejtrup BK (S3/31) Alpi Hallerne (Lind)
4 - 2
565717
3 ti
16-06 2020
Kl. 19:00
Skjern GF (S2/21) FodboldHoldet Herning (S3/33) Skjern Idrætspark
3 - 0
565718
3 ti
16-06 2020
Kl. 19:00
Sejs Svejbæk IF (S5/117) Resenbro UIF (S5/116) Sejs Stadion
2 - 4
565719
3 ti
16-06 2020
Kl. 19:00
HTS (S2/21) Blåbjerg BK (S1/9) Tistrup Stadion
1 - 2
565720
3 ti
16-06 2020
Kl. 19:00
Skovlund IF (S3/44) Grindsted GIF (S2/21) Skovlund Stadion
4 - 5
565721
3 ti
16-06 2020
Kl. 19:00
Hjordkær UIF (S4/82) Løjt IF (S3/43) Hjordkær Stadion
0 - 4
565722
3 ti
16-06 2020
Kl. 19:00
Rødding IF (S3/43) Hviding IF/Kvik 70 (S2/22) Rødding Stadion
5 - 3
565723
3 ti
16-06 2020
Kl. 19:00
EIF/NSG (S3/33) Give Fremad (S1/9) Nr. Snede Stadion
0 - 4
565724 3 ti
16-06 2020
Kl. 19:00
Billund IF (S4/76) Vejen SF (S2/20) Billund Idrætscenter
2 - 12
565725
3 ti
16-06 2020
Kl. 19:00
Starup UIF (S4/81) Bov IF (S2/22) Staruphallen
1 - 7
565726
3 ti
16-06 2020
Kl. 19:00
FVB (S5/142) Midtals IF (S3/46) Felsted Stadion
0 - 2
565727
3 ti
16-06 2020
Kl. 19:00
Sønderborg Boldklub (S2/22) Gråsten B (S1/10) SwipBox Arena - Sundsmarkcentret
1 - 2
565728
3 ti
16-06 2020
Kl. 19:00
Ravsted UI (S4/81) Højer IF (S3/46) Ravsted Fritidscenter
4 - 2
565729 3 ti
16-06 2020
Kl. 19:00
Egen UI (S1/10) FC Sønderborg (S1/10) Guderup-Hallen - Inde
UHT

Udehold taberdømt

565730
3 ti
16-06 2020
Kl. 19:00
Næsbjerg RUI (S3/44) Esbjerg United (S3/45) Næsbjerg Idrætsanlæg
1 - 5
565731
3 ti
16-06 2020
Kl. 19:00
Sdr. Hygum B (S4/80) Christiansfeld IF (S2/22) Sdr. Hygum Stadion
0 - 2
565732 3 ti
16-06 2020
Kl. 19:00
Vorbasse B (S5/134) Bramming B (S1/10) Vorbasse Fritidscenter
1 - 5
565733 3 ti
16-06 2020
Kl. 19:00
Darum IF (S6/189) BK-06 Esbjerg (S3/45) Darum Fritidscenter
0 - 2
565734
3 ti
16-06 2020
Kl. 19:00
Tjæreborg IF (S3/45) Spangsbjerg IF (S2/21) Synshallen Arena, kunstgræs
2 - 4
565735
3 ti
16-06 2020
Kl. 19:00
Nr. Nebel IF(S4/77) BV Oksbøl (S2/21) Form & Fritid Nørre Nebel
1 - 5
565736
3 ti
16-06 2020
Kl. 19:00
Jerne IF (S3/44) Esbjerg IF 92 (S2/21) Skibhøj Anlæg
1 - 2
565737
3 ti
16-06 2020
Kl. 19:00
BSS Sport (S4/69) NB 93, Aarhus (S3/38) Møllevangsskolen
5 - 6
565738
3 ti
16-06 2020
Kl. 19:00
Lastivka R. (S5/112) Skødstrup SF (S2/17) Nr. Borup Stadion
0 - 4
565739
3 ti
16-06 2020
Kl. 19:00
Auning IF (S3/36) Kolind/Perstrup IF (S1/7) Auning Stadion
2 - 3
565740 3 ti
16-06 2020
Kl. 19:00
Purhus IF (S3/28) IF Midtdjurs (S3/36) Asferg Stadion
2 - 3
565741
3 ti
16-06 2020
Kl. 19:00
FC SevenOaks (S6/185) Rask Mølle OIF (S2/19) Damhavens Skolebane
0 - 5
565742 3 ti
16-06 2020
Kl. 19:00
Hårby IK 81 (S4/72) Hørning IF (S4/71) Borgernes Hus
2 - 0
565743 3 ti
16-06 2020
Kl. 19:00
JAI, Aarhus (S2/18) Christiansbjerg IF (S1/18) JAI's Anlæg
HHT

Hjemmehold taberdømt

565744
3 ti
16-06 2020
Kl. 19:00
Silkeborg United (S4/63) FC Silkeborg (S2/16) Langsøskolens Stadion
4 - 5
565745
3 ti
16-06 2020
Kl. 19:00
FC Vestkysten Århus (S5/123) Aarhus Juniors (S1/8) Skjoldhøjskolen
0 - 6
565746
3 ti
16-06 2020
Kl. 19:00
HOG Hinnerup (S3/35) Nørager B (S2/17) Vibe Arena Favrskovbanen ( Kunstgræsbane)
5 - 3
565747
3 ti
16-06 2020
Kl. 19:00
Aarhus Black Vipers (S3/27) FC Åben Modus (S3/37) Arena Vest Kunstgræsbane (Aarhus)
3 - 5
565748
3 ti
16-06 2020
Kl. 19:00
FK 73 (S4/63) Fårvang IF (S1/8) Kragelund Skole
1 - 3
565749
3 ti
16-06 2020
Kl. 19:00
AIA/Tranbjerg (S2/19) AC Pink Panthers (S3/37) Grønløkke Stadion
7 - 6
565750 3 ti
16-06 2020
Kl. 19:00
DGL 2000, Aarhus (S2/18) Hasle B (S1/8) Tilst Idrætsanlæg (tst)
0 - 7
565751
3 ti
16-06 2020
Kl. 19:00
Hammel GF (S2/17) Langaa IK (S2/17) Hammel Stadion
3 - 2
565752 3 ti
16-06 2020
Kl. 19:00
FC Bøgeskov (S4/71) Horsens B (S2/19) Bøgeskov Idrætsanlæg
1 - 2
565753 3 ti
16-06 2020
Kl. 19:00
Lemming IF (S2/16) Galten FS (S2/9) Lemming Stadion
UHT

Udehold taberdømt

565754 3 ti
16-06 2020
Kl. 19:00
Stavtrup IF (S1/8) Prügelknabe IK (S2/18) Stavtrup Idrætsanlæg
3 - 2
565755 3 ti
16-06 2020
Kl. 19:00
TRIF (S2/17) Vivild IF (S1/7) TRIF Kunstgræsbane
0 - 1
565756 3 ti
16-06 2020
Kl. 19:00
tst Fodbold (S2/18) Kolt/Hasselager IF (S2/9) Tilst Idrætsanlæg (tst)
3 - 2
565757
3 ti
16-06 2020
Kl. 19:00
Lund IF (S3/40) Øster Starup/Vester Nebel IF (S3/42) Lund Stadion
0 - 3
565758
3 ti
16-06 2020
Kl. 19:00
Østbirk IF (S3/40) FC Horsens (S2/19) Trailergaarden-Gantrup Arena
3 - 5
565759
3 ti
16-06 2020
Kl. 19:00
Hornsyld IF (S3/41) Horsens Freja (S1/8) Hornsyld Idrætscenter
2 - 5
565760
3 ti
16-06 2020
Kl. 19:00
Bredballe IF (S3/42) Skibet IF (S3/41) Sunset Park, Hældager
2 - 1
565761
3 ti
16-06 2020
Kl. 19:30
Stensballe IK (S2/19) Horsens United (S4/74) Stensballe Hallen
3 - 0
580986
4 to
18-06 2020
Kl. 19:00
Spangsbjerg IF (S2/21) Bramming B (S1/10) Star VVS Arena (Gjesing)
2 - 3
580948
4 to
18-06 2020
Kl. 19:15
Klitmøller IF (S3/29) HVA Sydthy (S2/14) Klitmøller Stadion
3 - 4
580942
4 to
18-06 2020
Kl. 19:30
Svenstrup-Godthåb IF (S3/27) Bælum/Solbjerg IF (S2/13) Svenstrup Stadion
3 - 1
580945 4 fr
19-06 2020
Kl. 19:00
Hadsund B (S3/28) Storvorde/Sejlflod B (S2/13) Hadsund Stadion
0 - 1
580950
4 fr
19-06 2020
Kl. 19:00
Borbjerg GU (S3/30) Lemvig GF (S2/15) Borbjerg Stadion
3 - 8
580982
4 fr
19-06 2020
Kl. 19:00
Grindsted GIF (S2/21) Agerbæk SF/Starup IF (JS1/2) Grindsted Stadion
2 - 1
580966
4
20-06 2020
Kl. 10:30
FC Silkeborg (S2/16) IFSK (JS2/4) Buskelundskolen
5 - 7
580954 4
20-06 2020
Kl. 11:00
Bording IF (S2/15) Lemming IF (S2/16) Gipo Arena (Bording)
0 - 2
580955 4
20-06 2020
Kl. 12:00
Hammel GF (S2/17) Helsted Fremad IF (S1/7) Hammel Stadion
1 - 5
580983
4
20-06 2020
Kl. 12:00
BV Oksbøl (S2/21) Blåbjerg BK (S1/9) Oksbøl Stadion
4 - 3
580978
4
20-06 2020
Kl. 12:00
Bov IF (S2/22) Egen UI (S1/10) Grænse Stadion
0 - 3
580957
4
20-06 2020
Kl. 12:00
Rask Mølle OIF (S2/19) Give Fremad (S1/9) Rask Mølle Stadion
0 - 9
580943
4
20-06 2020
Kl. 12:00
Hals FS (S2/12) Sulsted IF (S1/5) Hals Stadion
3 - 4
580944
4
20-06 2020
Kl. 14:00
Kvik/Aalestrup IF (S2/13) Løgstør IF (S1/6) Hvam Stadion
4 - 0
580946 4
20-06 2020
Kl. 14:00
Skjern GF (S2/21) Tjørring IF (JS1/1) Skjern Idrætspark
UHT

Udehold taberdømt

580947
4
20-06 2020
Kl. 14:00
Aadum IU (S5/135) Vildbjerg SF (JS2/3) Aadum Stadion
0 - 7
580951
4
20-06 2020
Kl. 14:00
Lem B (S3/32) BK Klitten (S2/21) Lem Hallen
0 - 6
580952
4
20-06 2020
Kl. 14:00
Herrup BF (S3/30) Spjald IF (S2/15) Herrup Stadion
0 - 8
580953 4
20-06 2020
Kl. 14:00
KLG (S3/32) Højslev Station IF (S2/14) Alpi Hallerne (Lind)
1 - 4
580934
4
20-06 2020
Kl. 14:00
VHG/GS (S3/24) Hjørring AIK Frem (S2/11) Gandrup Stadion
3 - 2
580935 4
20-06 2020
Kl. 14:00
Aalborgstudenternes IF (S3/26) Gug B (JS1/1) Aalborg Universitet
HHT

Hjemmehold taberdømt

580936
4
20-06 2020
Kl. 14:00
Birkelse IF (S2/11) Aalborg Chang (S1/5) Birkelse Stadion
1 - 5
580937 4
20-06 2020
Kl. 14:00
Skagen IK (S2/11) Hirtshals B (S1/5) Sparekassen Vendsyssel Arena (Skagen)
0 - 5
580938
4
20-06 2020
Kl. 14:00
Flauenskjold IF (S3/24) Dronninglund IF (S1/5) Flauenskjold Stadion
0 - 1
580939
4
20-06 2020
Kl. 14:00
Biersted IF (S3/25) Brønderslev IF (S2/11) Biersted IF`s Anlæg
0 - 2
580940 4
20-06 2020
Kl. 14:00
Aalborg KFUM (S1/5) Aalborg Freja (S1/5) Nordjyske Bank Arena (KFUM)
1 - 2
580941
4
20-06 2020
Kl. 14:00
NUBI (S2/12) St. Restrup IF (S2/12) NUBI's Stadion
0 - 5
580979
4
20-06 2020
Kl. 14:00
Ravsted UI (S4/81) Rødding IF (S3/43) Ravsted Fritidscenter
3 - 2
580980
4
20-06 2020
Kl. 14:00
Løjt IF (S3/43) Vejen SF (S2/20) Løjt Idrætsanlæg
8 - 7
580981
4
20-06 2020
Kl. 14:00
Christiansfeld IF (S2/22) Aabenraa BK (JS2/4) Cuben
1 - 4
580984
4
20-06 2020
Kl. 14:00
BK-06 Esbjerg (S3/45) Sædding/G IF (JS2/4) Veldtofte Idrætspark
1 - 12
580985
4
20-06 2020
Kl. 14:00
Esbjerg United (S3/45) Esbjerg IF 92 (S2/21) Veldtofte Idrætspark
2 - 3
580956
4
20-06 2020
Kl. 14:00
Resenbro UIF (S5/116) Fårvang IF (S1/8) Resenbro Skole
1 - 3
580949
4
20-06 2020
Kl. 14:00
Ørslevkloster IF (S3/31) MorsØ FC (S2/14) Ørslevkloster Stadion
0 - 8
580962
4
20-06 2020
Kl. 14:00
IF Midtdjurs (S3/36) Kolind/Perstrup IF (S1/7) Ryomgård Stadion
2 - 4
580963 4
20-06 2020
Kl. 14:00
Hårby IK 81 (S4/72) FC Skanderborg (JS1/2) Borgernes Hus
HHT

Hjemmehold taberdømt

580964
4
20-06 2020
Kl. 14:00
Christiansbjerg IF (S1/18) Søften GF (JS1/2) Christiansbjerg Idrætsanlæg
1 - 5
580965 4
20-06 2020
Kl. 14:00
Aarhus 1900 (JS2/4) Fuglebakken (JS1/2) Fort Langenæs
UHT

Udehold taberdømt

580967
4
20-06 2020
Kl. 14:00
HOG Hinnerup (S3/35) Skødstrup SF (S2/17) Vibe Arena Favrskovbanen ( Kunstgræsbane)
2 - 3
580968
4
20-06 2020
Kl. 14:00
FC Åben Modus (S3/37) Aarhus Juniors (S1/8) Katrinebjergskolen
0 - 3
580969
4
20-06 2020
Kl. 14:00
AIA/Tranbjerg (S2/19) Stavtrup IF (S1/8) Grønløkke Stadion
0 - 4
580970 4
20-06 2020
Kl. 14:00
Vivild IF (S1/7) Vatanspor (JS1/2) Langhøj Idrætscenter
1 - 4
580971 4
20-06 2020
Kl. 14:00
Hasle B (S1/8) Aabyhøj IF (JS1/2) Aabyhøj Stadion
2 - 1
580972 4
20-06 2020
Kl. 14:00
Horsens B (S2/19) tst Fodbold (S2/18) Horsens B's Anlæg
HHT

Hjemmehold taberdømt

580973 4
20-06 2020
Kl. 14:00
FC Horsens (S2/19) Horsens Freja (S1/8) Designa Arena
2 - 4
580974 4
20-06 2020
Kl. 14:00
Vejle IH (S4/75) Stensballe IK (S2/19) Vejle Idrætshøjskole
HHT

Hjemmehold taberdømt

580975
4
20-06 2020
Kl. 14:00
Gauerslund IF (S2/20) Bramdrupdam GIF (S1/10) Danbolig Arena Gauerslund
3 - 1
580976
4
20-06 2020
Kl. 14:00
Øster Starup/Vester Nebel IF (S3/42) Bredballe IF (S3/42) V.Nebel Sportsplads
0 - 2
580977
4
20-06 2020
Kl. 14:00
Midtals IF (S3/46) Gråsten B (S1/10) Augustenborghallen
0 - 5
580958 4
20-06 2020
Kl. 16:00
NB 93, Aarhus (S3/38) ASA, Aarhus (JS2/4) Katrinebjergskolen
0 - 7
102695
5 ti
23-06 2020
Kl. 19:00
Gug B (JS1/1) Nørresundby FB (DS/4) Gug Stadion
2 - 1
102696
5 ti
23-06 2020
Kl. 19:00
Storvorde/Sejlflod B (S2/13) Sulsted IF (S1/5) Storvorde Sejlflod Stadion
2 - 4
102697
5 ti
23-06 2020
Kl. 19:00
VHG/GS (S3/24) Hirtshals B (S1/5) Gandrup Stadion
2 - 3
102698
5 ti
23-06 2020
Kl. 19:00
Brønderslev IF (S2/11) Dronninglund IF (S1/5) Arena Kop & Kande
3 - 1
102699
5 ti
23-06 2020
Kl. 19:00
Kvik/Aalestrup IF (S2/13) Aalborg Freja (S1/5) Hvam Stadion
0 - 1
102700
5 ti
23-06 2020
Kl. 19:00
Lemvig GF (S2/15) Holstebro B (DS/4) Lemvig Stadion
2 - 7
102701 5 ti
23-06 2020
Kl. 19:00
Lemming IF (S2/16) Kjellerup IF (DS/4) Lemming Stadion
0 - 5
102702
5 ti
23-06 2020
Kl. 19:00
Spjald IF (S2/15) BK Klitten (S2/21) Spjald Stadion
3 - 1
102703
5 ti
23-06 2020
Kl. 19:00
Skjern GF (S2/21) Vildbjerg SF (JS2/3) Skjern Idrætspark
4 - 2
102704
5 ti
23-06 2020
Kl. 19:00
Stensballe IK (S2/19) tst Fodbold (S2/18) Stensballe Hallen
1 - 0
102705
5 ti
23-06 2020
Kl. 19:00
Kolind/Perstrup IF (S1/7) FC Djursland (DS/4) KPI's Klubhus
0 - 1
102706 5 ti
23-06 2020
Kl. 19:00
Aarhus 1900 (JS2/4) IF Lyseng (DS/4) Fort Langenæs
0 - 3
102707 5 ti
23-06 2020
Kl. 19:00
Odder (DS/3) VRI (DS/4) Spektrum Odder
5 - 4
102708
5 ti
23-06 2020
Kl. 19:00
Aarhus Juniors (S1/8) Viby IF (DS/4) Skjoldhøjskolen
0 - 4
102709
5 ti
23-06 2020
Kl. 19:00
Stavtrup IF (S1/8) Søften GF (JS1/2) Stavtrup Idrætsanlæg
HHT

Hjemmehold taberdømt

102710
5 ti
23-06 2020
Kl. 19:00
Give Fremad (S1/9) Kolding B (DS/3) Give Stadion
2 - 4
102711
5 ti
23-06 2020
Kl. 19:00
Esbjerg IF 92 (S2/21) Sædding/G IF (JS2/4) Skibhøj Anlæg
0 - 2
102712
5 ti
23-06 2020
Kl. 19:00
BV Oksbøl (S2/21) Varde (DS/3) Oksbøl Stadion
1 - 3
102713 5 ti
23-06 2020
Kl. 19:00
Egen UI (S1/10) Aabenraa BK (JS2/4) Guderup Idrætsanlæg
4 - 1
102714
5 ti
23-06 2020
Kl. 19:00
Ravsted UI (S4/81) Løjt IF (S3/43) Ravsted Fritidscenter
1 - 3
102715
5 ti
23-06 2020
Kl. 19:00
Bredballe IF (S3/42) Gauerslund IF (S2/20) Sunset Park, Hældager
4 - 1
102716
5 ti
23-06 2020
Kl. 19:00
Fårvang IF (S1/8) Silkeborg KFUM (DS/4) Fårvang Stadion
0 - 4
184563
6 to
25-06 2020
Kl. 18:30
Grindsted GIF (S2/21) Bramming B (S1/10) Lynghallen
3 - 0
184559
6 to
25-06 2020
Kl. 19:00
Bredballe IF (S3/42) Hedensted IF (DS/3) Sunset Park, Hældager
0 - 5
184562
6
27-06 2020
Kl. 11:30
Sædding/G IF (JS2/4) Varde (DS/3) Guldager Idrætscenter
3 - 2
184560
6
27-06 2020
Kl. 13:00
Løjt IF (S3/43) Gråsten B (S1/10) Løjt Idrætsanlæg
3 - 1
184553
6
27-06 2020
Kl. 13:00
HVA Sydthy (S2/14) MorsØ FC (S2/14) Sparekassen Thy Arena, Hurup
0 - 3
184549
6
27-06 2020
Kl. 13:00
Aalborg Chang (S1/5) Gug B (JS1/1) Chang's Baner
3 - 1
184550
6
27-06 2020
Kl. 14:00
St. Restrup IF (S2/12) Sulsted IF (S1/5) Frejlev Stadion
4 - 1
184551 6
27-06 2020
Kl. 14:00
Brønderslev IF (S2/11) Hirtshals B (S1/5) Arena Kop & Kande
3 - 1
184556 6
27-06 2020
Kl. 14:00
Silkeborg KFUM (DS/4) Kjellerup IF (DS/4) Søholt Idrætspark
HHT

Hjemmehold taberdømt

184561
6
27-06 2020
Kl. 14:00
Egen UI (S1/10) Kolding B (DS/3) Linak Arena Kunstgræsbane
0 - 1
184558
6
27-06 2020
Kl. 14:00
Stensballe IK (S2/19) FC Skanderborg (JS1/2) Stensballe Hallen
0 - 1
184564
6
27-06 2020
Kl. 14:00
Skødstrup SF (S2/17) FC Djursland (DS/4) Studstrup Idrætsanlæg
1 - 2
184565 6
27-06 2020
Kl. 14:00
Helsted Fremad IF (S1/7) Odder (DS/3) Quickpoint Park Helsted Kunstgræsbane
1 - 0
184566
6
27-06 2020
Kl. 14:00
Søften GF (JS1/2) IF Lyseng (DS/4) Søften Idrætsanlæg
2 - 5
184567 6
27-06 2020
Kl. 14:00
IFSK (JS2/4) Vatanspor (JS1/2) Skjoldhøjskolen
1 - 2
184574 6
27-06 2020
Kl. 14:00
Horsens Freja (S1/8) Viby IF (DS/4) Spar Nord Park
1 - 5
184586 6
27-06 2020
Kl. 14:00
Hasle B (S1/8) ASA, Aarhus (JS2/4) Robotize Park
2 - 5
184557
6 ti
30-06 2020
Kl. 19:00
Højslev Station IF (S2/14) Skjern GF (S2/21) Højslev Stadion
6 - 5
184552
6 ti
30-06 2020
Kl. 19:30
Svenstrup-Godthåb IF (S3/27) Aalborg Freja (S1/5) Svenstrup Stadion
0 - 6
184555
6 ti
11-08 2020
Kl. 19:00
Spjald IF (S2/15) Holstebro B (DS/4) Spjald Stadion
0 - 9
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland på mail eller på tlf: 8939 9999

Log ind