MENU

Herre Serie 1 / Træningskamp //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Arrangør
433092 ti
09-06 2020
Kl. 19:00
Hatting-Torsted Fodbold Stensballe IK Nybolig Arena Hatting-Torsted Fodbold
381656 on
10-06 2020
Kl. 19:00
Støvring IF B52/Aalborg Støvring Stadion
ANN

Kampen annulleret

Støvring IF Fodbold
384561 to
11-06 2020
Kl. 19:30
Kvik IF Hobro IK Hvam Stadion Kvik IF
560394
13-06 2020
Kl. 10:30
Bramming B Esbjerg IF 92 Skjern Bank Arena, Bramming Bramming B
433364
13-06 2020
Kl. 12:00
Farsø/Ullits IK Gundersted IF Farsø Stadion Farsø/Ullits IK
384575
13-06 2020
Kl. 15:00
Vejen SF Ribe BK Vejen Idrætscenter Vejen SF
372918
14-06 2020
Kl. 13:00
Aalborg KFUM Fodbold Løgstør IF Nordjyske Bank Arena (KFUM) Aalborg KFUM Fodbold
446516 ti
16-06 2020
Kl. 18:30
Kolding B Ammitsbøl/Egtved Mosevej Sportsplads Kolding B
397125 ti
16-06 2020
Kl. 19:00
Gundersted IF Aars IK Freja Park Gundersted IF
569430 to
18-06 2020
Kl. 18:30
Aalborg Chang Aalborg Chang Chang's Baner Aalborg Chang
561360 to
18-06 2020
Kl. 19:00
Tårs/Ugilt IF Hirtshals B SCO Park Tårs/Ugilt IF
556807 fr
19-06 2020
Kl. 18:00
Give Fremad Brande IF Give Stadion
ANN

Kampen annulleret

Give Fremad
560163
20-06 2020
Kl. 14:00
Seest B Kolding B Seest Idrætspark Seest B
433466
21-06 2020
Kl. 13:00
RKG Løgstør IF Bixen Arena
ANN

Kampen annulleret

RKG Fodbold
397127 ti
23-06 2020
Kl. 19:00
Gundersted IF Farsø/Ullits IK Freja Park Gundersted IF
433490 to
25-06 2020
Kl. 18:30
RKG Storvorde/Sejlflod B Bixen Arena
ANN

Kampen annulleret

RKG Fodbold
102731 to
25-06 2020
Kl. 19:00
Skalborg SK Hobro IK Skalborg Stadion Skalborg SK
184212 to
25-06 2020
Kl. 19:00
Harken UGF Hirtshals B EkspertFugen Arena, Harken Harken UGF
384667 to
25-06 2020
Kl. 19:30
Kvik IF Støvring IF Fodbold Hvam Stadion
ANN

Kampen annulleret

Kvik IF
581299 fr
26-06 2020
Kl. 19:00
Aars IK Gundersted IF Sondrup Park (Aars) Aars IK
102557
28-06 2020
Kl. 16:00
Hjerting IF Jerne IF BDO Arena Hjertinghus Hjerting IF
126432 to
02-07 2020
Kl. 18:35
Broager UI FC Sønderborg Broager Idrætscenter Broager UI
726422 fr
03-07 2020
Kl. 18:00
Give Fremad Brande IF Give Stadion Give Fremad
726421
04-07 2020
Kl. 18:00
Give Fremad Brande IF Give Stadion
ANN

Kampen annulleret

Give Fremad
433468
18-07 2020
Kl. 13:00
RKG LKB/Gistrup Gistrup Idrætscenter RKG Fodbold
600915 ti
21-07 2020
Kl. 18:30
Aalborg KFUM Fodbold Vejgaard B Nordjyske Bank Arena (KFUM) Aalborg KFUM Fodbold
470886 to
23-07 2020
Kl. 18:30
Aalborg Chang Gug B Chang's Baner
Aalborg Chang
860635 to
23-07 2020
Kl. 18:30
Brande IF Skjern GF Brande Stadion Brande IF
470311 fr
24-07 2020
Kl. 19:15
LKB/Gistrup Sulsted IF Gistrup Idrætscenter LKB/Gistrup
269755
25-07 2020
Kl. 13:00
Vorup FB Vivild IF Tirsdalens Skole
ANN

Kampen annulleret

Kristrup B
269756
25-07 2020
Kl. 13:00
Vorup FB Vivild IF Tirsdalens Skole Kristrup B
877530
25-07 2020
Kl. 13:00
RKG Storvorde/Sejlflod B Bixen Arena RKG Fodbold
544291
25-07 2020
Kl. 13:30
Horsens Freja Hatting-Torsted Fodbold Fri Bikeshop Arena Horsens Freja
877536
25-07 2020
Kl. 14:00
Christiansbjerg IF
!
NB: Christiansbjerg IF er taberdømt
Søften GF Christiansbjerg Idrætsanlæg
Christiansbjerg IF
384563
25-07 2020
Kl. 14:00
Ikast Football Club X - HOld Ikast FC Stadion Allé Ikast Football Club
470585
25-07 2020
Kl. 14:00
Aalborg Chang Farsø/Ullits IK Chang's Baner Aalborg Chang
109028
25-07 2020
Kl. 14:00
Esbjerg IF 92 Vejen SF Skibhøj Anlæg Esbjerg IF 92
269757
25-07 2020
Kl. 15:00
Kristrup B Dronningborg B Tirsdalens Skole Kristrup B
269344 ma
27-07 2020
Kl. 17:30
Gundersted IF Løgstør IF Freja Park Gundersted IF
269760 ma
27-07 2020
Kl. 19:00
TRIF Kristrup B Tirsdalens Skole Kristrup B
557297 ma
27-07 2020
Kl. 19:00
Horne IF Outrup B Horne Stadion, Varde Horne IF
433093 ti
28-07 2020
Kl. 18:30
Kolding B Fredericia fF Mosevej Sportsplads Kolding B
433419 ti
28-07 2020
Kl. 19:00
Dronninglund IF Støvring IF Fodbold Dronninglund Ny Stadion Dronninglund IF
588157 ti
28-07 2020
Kl. 19:00
Ribe BK Vejen SF Frøs Arena Ribe BK
860654 ti
28-07 2020
Kl. 19:00
Brande IF Grindsted GIF Brande Stadion Brande IF
927765 ti
28-07 2020
Kl. 19:00
Aabybro IF Hjørring IF Aabybro Idrætscenter Aabybro IF
124728 ti
28-07 2020
Kl. 19:00
Lemvig GF Vildbjerg SF Lemvig Stadion Lemvig GF
269762 ti
28-07 2020
Kl. 19:00
Hornbæk SF Vivild IF Tirsdalens Skole Kristrup B
269764 on
29-07 2020
Kl. 19:00
TRIF Dronningborg B Tirsdalens Skole Kristrup B
580910 on
29-07 2020
Kl. 19:00
Horsens Freja Stensballe IK Fri Bikeshop Arena Horsens Freja
992745 on
29-07 2020
Kl. 19:00
Ikast Football Club Skjern GF EDC Arena – Ikast (kunst) Ikast Football Club
269766 to
30-07 2020
Kl. 19:00
Vorup FB Hornbæk SF Tirsdalens Skole Kristrup B
690969 to
30-07 2020
Kl. 19:00
AGF, Aarhus ASA, Aarhus AGF's anlæg - Fredensvang AGF, Aarhus
731036 to
30-07 2020
Kl. 19:00
Kolding IF Seest B Metropolis Arena (kunst) Kolding IF
470334 to
30-07 2020
Kl. 19:30
Støvring IF Fodbold RKG Støvring Stadion Støvring IF Fodbold
544287 fr
31-07 2020
Kl. 19:00
Dronninglund IF Nørresundby Forenede Boldklubber Dronninglund Ny Stadion Dronninglund IF
269768
01-08 2020
Kl. 13:00
Nr. 3 pulje 1 Nr. 3 pulje 2 Tirsdalens Skole Kristrup B
433420
01-08 2020
Kl. 13:00
Dronninglund IF LKB/Gistrup Dronninglund Ny Stadion
ANN

Kampen annulleret

Dronninglund IF
470312
01-08 2020
Kl. 13:00
LKB/Gistrup Farsø/Ullits IK Gistrup Idrætscenter LKB/Gistrup
751068
01-08 2020
Kl. 13:00
Gråsten B Sønderborg B
!
NB: Sønderborg B er taberdømt
Aarsbjerg Idrætscenter
Gråsten B
620030
01-08 2020
Kl. 14:00
Sulsted IF Hals FS Sulsted Stadion Sulsted IF
724095
01-08 2020
Kl. 14:00
Seest B Bredballe IF Seest Idrætspark Seest B
470896
01-08 2020
Kl. 14:00
Nibe B Aalborg Chang Nibe Stadion Nibe B
405906
01-08 2020
Kl. 14:00
VRI Skødstrup SF NES Park
VRI
433094
01-08 2020
Kl. 14:00
Kolding B Give Fremad Mosevej Sportsplads Kolding B
124870
01-08 2020
Kl. 14:00
Hirtshals B Hjørring IF Schlie Arena Hirtshals B
269770
01-08 2020
Kl. 15:00
Nr. 1 pulje 1 Nr. 1 pulje 2 Kristrup Stadion Kristrup B
269773
01-08 2020
Kl. 15:00
Nr. 2 pulje 1 Nr. 2 pulje 2 Kristrup Stadion Kristrup B
600868
01-08 2020
Kl. 15:00
Outrup B Varde IF Outrup Idrætscenter Outrup B
863567
01-08 2020
Kl. 15:00
Hedensted IF Vejle Boldklub Hedensted Stadion Hedensted IF
736041
01-08 2020
Kl. 15:30
Horsens Freja Aabyhøj IF Fri Bikeshop Arena Horsens Freja
611625
01-08 2020
Kl. 16:00
Fårvang IF Løvel IF Fårvang Stadion Fårvang IF
588159
01-08 2020
Kl. 16:15
Ribe BK Jerne IF Frøs Arena Ribe BK
785235
02-08 2020
Kl. 13:00
Egen UI Egen UI Linak Arena Kunstgræsbane Egen UI
405913
02-08 2020
Kl. 13:00
Stavtrup IF Fodbold IF Lyseng AURA Park (Stavtrup) Stavtrup IF Fodbold
682115
02-08 2020
Kl. 13:00
Brædstrup IF Horsens Freja Brædstrup Stadion
ANN

Kampen annulleret

Brædstrup IF
196753
02-08 2020
Kl. 14:00
Farsø/Ullits IK Løgstør IF Farsø Stadion Farsø/Ullits IK
736040
02-08 2020
Kl. 15:00
Brabrand IF Varde IF Brabrand IF Kunstgræsbane Brabrand IF
992009 ma
03-08 2020
Kl. 18:00
Faarvang Aarhus Juniors Fårvang Stadion Fårvang IF
992010 ma
03-08 2020
Kl. 19:45
Bording AGF Fårvang Stadion Fårvang IF
557066 ti
04-08 2020
Kl. 18:30
Aabybro IF Brønderslev IF Aabybro Idrætscenter Aabybro IF
597162 ti
04-08 2020
Kl. 18:30
Boldklubben Vestkysten Bramming Boldklub Oksbøl Stadion Boldklubben Vestkysten
692748 ti
04-08 2020
Kl. 19:00
Skalborg SK Hobro IK Skalborg Stadion Skalborg SK
558527 ti
04-08 2020
Kl. 19:00
Fredericia fF Vejen SF Madsby Enge Fredericia fF
470986 ti
04-08 2020
Kl. 19:00
Hedensted IF Give Fremad Hedensted Stadion Hedensted IF
693021 ti
04-08 2020
Kl. 19:30
Kolind/Perstrup IF Skødstrup SF KPI's Klubhus Kolind/Perstrup IF
992020 on
05-08 2020
Kl. 18:00
Faarvang AGF Fårvang Stadion
ANN

Kampen annulleret

Fårvang IF
751069 on
05-08 2020
Kl. 18:30
Sønderborg B Broager UI SwipBox Arena - Sundsmarkcentret Sønderborg Boldklub
682114 to
06-08 2020
Kl. 19:00
Birkelse IF Nibe B Birkelse Stadion
Birkelse IF
804122 to
06-08 2020
Kl. 19:00
Hatting-Torsted Fodbold Horsens B Nybolig Arena Hatting-Torsted Fodbold
736083 fr
07-08 2020
Kl. 19:00
Støvring IF Fodbold Frederikshavn fI Støvring Stadion Støvring IF Fodbold
927769
09-08 2020
Kl. 13:00
Brande IF Boldklubben Vestkysten Brande Stadion Brande IF
904449 fr
14-08 2020
Kl. 19:00
Broager UI TSB Flensburg Sønderborg Stadion LUKKET/Jacobsen@Co ApS
908101
15-08 2020
Kl. 16:00
TSV Nordmark Starup Bramdrupdam GIF Skærbæk Fritidscenter Skærbæk Fritidscenter
597153 fr
29-01 2021
Kl. 19:00
Dronningborg B Nørager B Dronningborg Kunstgræsbane
ANN

Kampen annulleret

Dronningborg B
974335 fr
29-01 2021
Kl. 19:00
Ikast Football Club Herning Fremad EDC Arena – Ikast (kunst)
ANN

Kampen annulleret

Ikast Football Club
422376
30-01 2021
Kl. 14:30
Skjern GF Skjern GF Skjern Kunstgræsbane
ANN

Kampen annulleret

Skjern GF
565762
06-02 2021
Kl. 12:30
Hedensted IF Odder IGF Fodbold Hedensted Stadion Kunstgræs
ANN

Kampen annulleret

Hedensted IF
983713
06-02 2021
Kl. 15:00
Viby IF FC Skanderborg MKS Byg & Entreprise Arena (Viby IF kunstgræs)
ANN

Kampen annulleret

Viby IF
597161
06-02 2021
Kl. 16:00
Dronningborg B Foulum IF Dronningborg Kunstgræsbane
ANN

Kampen annulleret

Dronningborg B
597149
07-02 2021
Kl. 14:10
Fårvang IF Foulum IF Hammel Kunstgræsbane
ANN

Kampen annulleret

Fårvang IF
360527
13-02 2021
Kl. 13:00
Thisted FC Hanstholm IF Thisted Kunstgræsbane
ANN

Kampen annulleret

Thisted FC
765807
13-02 2021
Kl. 13:00
Kolding IF Kolding B Autocentralen Park (Kolding Stadion)
ANN

Kampen annulleret

Kolding IF
672123
13-02 2021
Kl. 14:15
Aalborg Chang Hirtshals B Chang's Baner (Kunstgræs)
ANN

Kampen annulleret

Aalborg Chang
923692
14-02 2021
Kl. 14:30
Haderslev FK Egen UI Haderslev Kunstgræsbane
ANN

Kampen annulleret

Haderslev FK
766849
20-02 2021
Kl. 13:00
Kolding IF Christiansfeld IF Autocentralen Park (Kolding Stadion)
ANN

Kampen annulleret

Kolding IF
201598
20-02 2021
Kl. 14:00
Nibe B Aalborg Chang Nibe B Kunstgræs
ANN

Kampen annulleret

Nibe B
345528
20-02 2021
Kl. 14:00
Hornbæk SF Nørager B Volkswagen Park Randers (kunst)
ANN

Kampen annulleret

Hornbæk SF
597154
20-02 2021
Kl. 14:00
Dronningborg B Fårvang IF Dronningborg Kunstgræsbane
ANN

Kampen annulleret

Dronningborg B
688975
20-02 2021
Kl. 14:00
Kolding B Seest B Mosevej Kunstgræsbane
ANN

Kampen annulleret

Kolding B
101733
20-02 2021
Kl. 14:00
Skjern GF Spjald IF Skjern Idrætspark
ANN

Kampen annulleret

Skjern GF
186733
20-02 2021
Kl. 14:30
Bov IF Gråsten B Grænse Stadion
ANN

Kampen annulleret

Bov IF
114501
20-02 2021
Kl. 16:00
Hedensted IF Odder IGF Fodbold Hedensted Stadion Kunstgræs
ANN

Kampen annulleret

Hedensted IF
923693
21-02 2021
Kl. 12:30
Haderslev FK Løjt IF Haderslev Kunstgræsbane
ANN

Kampen annulleret

Haderslev FK
134841 on
24-02 2021
Kl. 19:00
Ikast Football Club Funder GF EDC Arena – Ikast (kunst)
ANN

Kampen annulleret

Ikast Football Club
258532 on
24-02 2021
Kl. 19:00
Løvel IF Skals FF Viborg FF's Kunstgræsbane
ANN

Kampen annulleret

Løvel IF
923694 to
25-02 2021
Kl. 19:00
Haderslev FK Bredballe IF Haderslev Kunstgræsbane
ANN

Kampen annulleret

Haderslev FK
201579
27-02 2021
Kl. 14:00
Ikast Football Club Bording IF EDC Arena – Ikast (kunst)
ANN

Kampen annulleret

Ikast Football Club
345529
27-02 2021
Kl. 14:00
Hornbæk SF Randers Freja Volkswagen Park Randers (kunst)
ANN

Kampen annulleret

Hornbæk SF
597155
27-02 2021
Kl. 14:00
Dronningborg B Helsted Fremad IF Dronningborg Kunstgræsbane
ANN

Kampen annulleret

Dronningborg B
764694
27-02 2021
Kl. 14:00
Broager UI Skjern GF Aarsbjerg Idrætscenters Kunstgræsbane
ANN

Kampen annulleret

Broager UI
923695
27-02 2021
Kl. 14:00
Haderslev FK Christiansfeld IF Haderslev Kunstgræsbane
ANN

Kampen annulleret

Haderslev FK
201608
27-02 2021
Kl. 14:15
Aalborg Chang AaB Chang's Baner (Kunstgræs)
ANN

Kampen annulleret

Aalborg Chang
765711
27-02 2021
Kl. 14:30
Bov IF Løjt IF Grænse Stadion
ANN

Kampen annulleret

Bov IF
597152
28-02 2021
Kl. 11:00
Vorup FB Holstebro B XL Park, Vorup - Kunstgræsbane Ulvehøj
ANN

Kampen annulleret

Vorup FB
413403
28-02 2021
Kl. 13:30
VRI Skødstrup SF NES Park
ANN

Kampen annulleret

VRI
327708
06-03 2021
Kl. 13:00
Højslev Station IF Kjellerup IF Højslev Kunstgræsbane
ANN

Kampen annulleret

Højslev Station IF
425878
06-03 2021
Kl. 13:00
Vejen SF Ribe BK Henning Have Stadion (Vejen Kunstgræs) Ny bane Vejen SF
425936
06-03 2021
Kl. 13:00
Kolding B Kolding B Mosevej Kunstgræsbane Kolding B
850134
06-03 2021
Kl. 13:00
Fredericia fF Horsens Freja Fredericia fF Kunstgræs
ANN

Kampen annulleret

Fredericia fF
744808
06-03 2021
Kl. 14:00
Ikast Football Club Brande IF EDC Arena – Ikast (kunst)
ANN

Kampen annulleret

Ikast Football Club
335968
06-03 2021
Kl. 14:00
Egen UI Egen UI Linak Arena Kunstgræsbane Egen UI
422379
06-03 2021
Kl. 14:00
Skjern GF Ølstrup GU Skjern Kunstgræsbane Skjern GF
328740
06-03 2021
Kl. 14:30
Bov IF Løjt IF Bov IF Kunstgræs Bov IF
425913
06-03 2021
Kl. 14:30
TRIF TRIF TRIF Kunstgræsbane
ANN

Kampen annulleret

TRIF
985426
06-03 2021
Kl. 15:00
Viby IF Hasle B MKS Byg & Entreprise Arena (Viby IF kunstgræs)
ANN

Kampen annulleret

Viby IF
102565
06-03 2021
Kl. 16:00
Aalborg KFUM Fodbold Aalborg KFUM Fodbold Aalborg KFUM Kunstgræs
ANN

Kampen annulleret

Aalborg KFUM Fodbold
597150
06-03 2021
Kl. 16:10
Fårvang IF Kvik IF Hammel Kunstgræsbane
ANN

Kampen annulleret

Fårvang IF
736398
06-03 2021
Kl. 16:15
Aalborg Chang Skalborg SK Chang's Baner (Kunstgræs)
ANN

Kampen annulleret

Aalborg Chang
310373
07-03 2021
Kl. 12:00
VRI HOG Hinnerup NES Park VRI
357496
07-03 2021
Kl. 13:15
AaB serie 1 Aalborg Chang 11 mod 11 AaB's Anlæg AaB
615427
07-03 2021
Kl. 14:00
Løvel IF Vivild IF Viborg FF's Kunstgræsbane
ANN

Kampen annulleret

Løvel IF
413405
07-03 2021
Kl. 14:30
VRI Aarhus Juniors NES Park
ANN

Kampen annulleret

VRI
265385
07-03 2021
Kl. 14:30
Bov IF Løjt IF Grænse Stadion
ANN

Kampen annulleret

Bov IF
373432 fr
12-03 2021
Kl. 19:00
Kvik Aalestrup serie 1-2 11 mod 11 og 2 x 40 min Sondrup Park Kunstgræs (Aars) Aalestrup IF
196936
13-03 2021
Kl. 11:00
Aabybro Serie 1 Intern Aabybro 11 mod 11 Aabybro Idrætscenter Aabybro IF
306421
13-03 2021
Kl. 11:45
Hedensted IF Hedensted IF Hedensted Stadion Kunstgræs Hedensted IF
173036
13-03 2021
Kl. 12:15
Stavtrup IF Fodbold Hasle B Brøruphus Efterskole Kunstgræsbane
ANN

Kampen annulleret

Stavtrup IF Fodbold
166588
13-03 2021
Kl. 13:00
Nibe B RKG Nibe B Kunstgræs
ANN

Kampen annulleret

Nibe B
194025
13-03 2021
Kl. 13:00
Ikast FC Lemming IF Ikast FC Stadion Allé - Kunstbane 1
Ikast Football Club
765809
13-03 2021
Kl. 13:00
Kolding IF Bramdrupdam GIF Autocentralen Park (Kolding Stadion)
ANN

Kampen annulleret

Kolding IF
795200
13-03 2021
Kl. 14:00
Dronninglund serie 1 11 mod 11 og 2 x 35 min Dronninglund Ny Stadion Dronninglund IF
821000
13-03 2021
Kl. 14:00
Ikast Football Club Lemming IF EDC Arena – Ikast (kunst)
ANN

Kampen annulleret

Ikast Football Club
688976
13-03 2021
Kl. 14:00
Kolding B Vejle FC Mosevej Kunstgræsbane
ANN

Kampen annulleret

Kolding B
327711
13-03 2021
Kl. 14:00
Højslev Station IF Ulbjerg IF Højslev Kunstgræsbane
ANN

Kampen annulleret

Højslev Station IF
345530
13-03 2021
Kl. 14:00
Hornbæk SF Dronningborg B Volkswagen Park Randers (kunst)
ANN

Kampen annulleret

Hornbæk SF
101734
13-03 2021
Kl. 14:00
Skjern GF Boldklubben Vestkysten Skjern Kunstgræsbane
ANN

Kampen annulleret

Skjern GF
455739
13-03 2021
Kl. 14:20
AGF, Aarhus FC Åben Modus Fredensvang - Kunst Bane 6 AGF, Aarhus
664353
13-03 2021
Kl. 14:30
Bov IF Lundtoft IF Grænse Stadion
UDS

Kampen udsat

Bov IF
964143
13-03 2021
Kl. 14:30
Bov IF Haderslev FK Grænse Stadion
ANN

Kampen annulleret

Bov IF
260868
13-03 2021
Kl. 16:00
Løvel IF Helsted Fremad IF Viborg FF's Kunstgræsbane
ANN

Kampen annulleret

Løvel IF
565717
13-03 2021
Kl. 16:00
Aalborg KFUM Fodbold Svenstrup-Godthåb IF Aalborg KFUM Kunstgræs
ANN

Kampen annulleret

Aalborg KFUM Fodbold
173039
13-03 2021
Kl. 18:00
Skalborg SK AaB AaB Kunstgræsbane
ANN

Kampen annulleret

Skalborg SK
357498
14-03 2021
Kl. 10:30
AaB serie 1 Skalborg 11 mod 11 AaB's Anlæg AaB
195630
14-03 2021
Kl. 11:00
Vorup FB Skødstrup SF XL Park, Vorup - Kunstgræsbane Ulvehøj Vorup FB
413412
14-03 2021
Kl. 13:00
VRI Kolind/Perstrup IF NES Park
ANN

Kampen annulleret

VRI
149531
14-03 2021
Kl. 14:00
Kolding B Kolding B Mosevej Kunstgræsbane Kolding B
165607 ti
16-03 2021
Kl. 18:30
Gundersted IF Nibe B Freja Park
ANN

Kampen annulleret

Gundersted IF
102893 on
17-03 2021
Kl. 18:45
Vildbjerg SF Hobro IK Vildbjerg Sports- & Kulturcenter
ANN

Kampen annulleret

Vildbjerg SF
160567 to
18-03 2021
Kl. 19:00
Harken S2 10 mod 10 RKG S1 Vrå Kunstgræsbane Harken UGF
160304 to
18-03 2021
Kl. 20:00
Nibe B St. Restrup IF Nibe B Kunstgræs Nibe B
597583 to
18-03 2021
Kl. 20:30
Aalborg KFUM Fodbold Vejgaard B Aalborg KFUM Kunstgræs
ANN

Kampen annulleret

Aalborg KFUM Fodbold
156002 fr
19-03 2021
Kl. 19:00
Birkelse S2 Sulsted S1 Aabybro Kunstgræsbane Birkelse IF
191284
20-03 2021
Kl. 11:00
Aabybro IF St. Restrup IF Aabybro Idrætscenter Aabybro IF
165605
20-03 2021
Kl. 12:00
Gundersted IF Hornum IF Freja Park
ANN

Kampen annulleret

Gundersted IF
765692
20-03 2021
Kl. 12:00
Lund IF Ikast Football Club Lund Stadion
ANN

Kampen annulleret

Lund IF
154441
20-03 2021
Kl. 12:15
LKB Serie 1 Ialt 11 mod 11 RKG Gistrup Idrætscenter LKB/Gistrup
170176
20-03 2021
Kl. 13:00
Vorup FB Kristrup B XL Park, Vorup - Kunstgræsbane Ulvehøj Vorup FB
166846
20-03 2021
Kl. 13:30
FC Horsens Aarhus Juniors Designa Kunstgræs 1 FC Horsens
154466
20-03 2021
Kl. 14:00
Støvring ialt 11 mod 11 Nibe Støvring Kunstgræsbane Støvring IF Fodbold
260869
20-03 2021
Kl. 14:00
Løvel IF Fårvang IF Røddinghus
ANN

Kampen annulleret

Løvel IF
688977
20-03 2021
Kl. 14:00
Kolding B Give Fremad Mosevej Kunstgræsbane
ANN

Kampen annulleret

Kolding B
382728
20-03 2021
Kl. 14:00
Hornbæk SF Viborg FF Volkswagen Park Randers (kunst)
ANN

Kampen annulleret

Hornbæk SF
923459
20-03 2021
Kl. 14:15
Aalborg Chang Storvorde/Sejlflod B Chang's Baner (Kunstgræs)
ANN

Kampen annulleret

Aalborg Chang
173034
20-03 2021
Kl. 14:15
Stavtrup IF Fodbold FAML Brøruphus Efterskole Kunstgræsbane Stavtrup IF Fodbold
328159
20-03 2021
Kl. 14:30
Bov IF Gråsten B Grænse Stadion
ANN

Kampen annulleret

Bov IF
565714
20-03 2021
Kl. 16:00
Aalborg KFUM Fodbold Jetsmark IF Aalborg KFUM Kunstgræs
ANN

Kampen annulleret

Aalborg KFUM Fodbold
154316
20-03 2021
Kl. 16:00
Tjele Vest Sport Fårvang IF Røddinghus Løvel IF
577827
20-03 2021
Kl. 16:15
AGF, Aarhus Fuglebakken KFUM Århus Fredensvang - Kunst Bane 6 AGF, Aarhus
265386
21-03 2021
Kl. 12:30
Bov IF Gråsten B Grænse Stadion Bov IF
961448
21-03 2021
Kl. 12:30
Haderslev FK Vejle Boldklub Haderslev Kunstgræsbane
ANN

Kampen annulleret

Haderslev FK
413413
21-03 2021
Kl. 13:00
VRI Christiansbjerg IF NES Park
ANN

Kampen annulleret

VRI
142081
21-03 2021
Kl. 14:00
Bredballe IF Seest B Bredballe Kunstgræsbane
ANN

Kampen annulleret

Bredballe IF
160529
21-03 2021
Kl. 15:00
Ikast FC Herning KFUM Ikast FC Stadion Allé - Kunstbane 1 Ikast Football Club
327712 ti
23-03 2021
Kl. 19:00
Højslev Station IF Feldborg/Haderup IF Højslev Kunstgræsbane
ANN

Kampen annulleret

Højslev Station IF
191286 to
25-03 2021
Kl. 18:30
Aabybro IF Jetsmark IF Aabybro Idrætscenter Aabybro IF
225134 to
25-03 2021
Kl. 18:30
Gundersted serie 1 Nibe serie 1 Freja Park Gundersted IF
224509 to
25-03 2021
Kl. 19:00
Hornbæk SF TRIF Volkswagen Park Randers (kunst) Hornbæk SF
154712 to
25-03 2021
Kl. 19:00
Vildbjerg SF Vildbjerg SF Vildbjerg Sports- & Kulturcenter Vildbjerg SF
485001 fr
26-03 2021
Kl. 18:00
RKG intern RKG intern Storvorde Sejlflod Kunstgræsbane RKG Fodbold
221045 fr
26-03 2021
Kl. 19:00
Vivild IF Hadsund B Dronningborg Kunstgræsbane Vivild IF
170224
27-03 2021
Kl. 11:30
Dronningborg B Brabrand IF Dronningborg Kunstgræsbane Dronningborg B
172951
27-03 2021
Kl. 12:00
Ribe BK Boldklubben Vestkysten Ribe kunstgræsbane Ribe BK
160569
27-03 2021
Kl. 12:00
AaB serie 1 11 mod 11 Sulsted AaB's Anlæg AaB
160607
27-03 2021
Kl. 14:00
Fårvang IF Hørning GF Fårvang Stadion
ANN

Kampen annulleret

Fårvang IF
154293
27-03 2021
Kl. 14:00
Dronninglund IF Støvring IF Fodbold Dronninglund Kunstgræs Dronninglund IF
479010
27-03 2021
Kl. 14:15
Storvorde serie 1 Aalborg kfum Storvorde Sejlflod Kunstgræsbane Storvorde/Sejlflod B
910993
27-03 2021
Kl. 15:00
Rask Mølle OIF Grindsted GIF Givskud Kunstgræs Rask Mølle & Omegns IF
274475
27-03 2021
Kl. 15:00
Viby IF VSK Aarhus MKS Byg & Entreprise Arena (Viby IF kunstgræs) Viby IF
154318
27-03 2021
Kl. 16:00
Tjele Vest Sport Viborg FF Røddinghus Løvel IF
664374
27-03 2021
Kl. 16:00
Grindsted GIF Serie 1 Give Fremad Grindsted Kunstgræs
Grindsted GIF
160306
27-03 2021
Kl. 16:15
Viborg Sdrm. IK Skals FF Kunstgræs Liseborg Viborg Sdrm. IK
916705
28-03 2021
Kl. 10:00
AGF, Aarhus HOG Hinnerup Fredensvang - Kunst Bane 6 AGF, Aarhus
224548
28-03 2021
Kl. 11:00
Højslev Station IF træniingskamp Doense Vebbestrup træningskamp Højslev Stadion Højslev Station IF
226202
28-03 2021
Kl. 13:00
Hedensted IF Odder IGF Hedensted HM Park Kunstgræsbane Hedensted IF
225114
28-03 2021
Kl. 13:15
LKB serie 1 Vejgaard Gistrup Idrætscenter LKB/Gistrup
577811
28-03 2021
Kl. 13:30
Kolding IF Kolding B Autocentralen Park (Kolding Stadion) Kolding IF
173000
28-03 2021
Kl. 15:00
Viby IF Hasle B MKS Byg & Entreprise Arena (Viby IF kunstgræs)
ANN

Kampen annulleret

Viby IF
746862
28-03 2021
Kl. 15:40
Broager UI Lundtoft IF
!
NB: Lundtoft IF er taberdømt
Aarsbjerg Idrætscenters Kunstgræsbane
Broager UI
173026 on
31-03 2021
Kl. 18:45
Boldklubben Vestkysten IF 92 Esbjerg Oksbøl Stadion Boldklubben Vestkysten
202847 on
31-03 2021
Kl. 19:00
Gundersted S1 Terndrup S2 Bælum/Solbjerg Kunstgræs Gundersted IF
161877 to
01-04 2021
Kl. 09:30
Aalborg Chang S1 Ialt 3 x 25 min Sæby S2 Chang's Baner (Kunstgræs) Aalborg Chang
175678 to
01-04 2021
Kl. 10:30
Viby IF VRI MKS Byg & Entreprise Arena (Viby IF kunstgræs) Viby IF
208427 to
01-04 2021
Kl. 11:00
Hviding IF Bramming Boldklub Egebæk/Hviding Akt.center Hviding IF
172961 to
01-04 2021
Kl. 11:00
Bording IF Ikast Football Club Vestjysk Bank Arena, Bording Bording IF
539046 to
01-04 2021
Kl. 12:00
AaB serie 1 Skalborg SK AaB's Anlæg AaB
154714 to
01-04 2021
Kl. 13:00
Kvik IF RKG Fodbold Sondrup Park Kunstgræs (Aars)
ANN

Kampen annulleret

Kvik IF
172893 to
01-04 2021
Kl. 15:00
Kolding B Haderslev FK Mosevej Kunstgræsbane Kolding B
698172
03-04 2021
Kl. 11:00
Vorup FB VRI XL Park, Vorup - Kunstgræsbane Ulvehøj Vorup FB
154301
03-04 2021
Kl. 12:15
LKB/Gistrup AaB Gistrup kunstgræsanlæg
LKB/Gistrup
154317
03-04 2021
Kl. 16:00
Tjele Vest Sport Helsted Fremad IF Røddinghus
ANN

Kampen annulleret

Løvel IF
577787 ma
05-04 2021
Kl. 16:00
Fårvang IF Skals FF Fårvang Stadion
ANN

Kampen annulleret

Fårvang IF
883780 ti
20-07 2021
Kl. 19:00
RKG Fodbold Harken UGF Bixen Arena RKG Fodbold
962878 fr
23-07 2021
Kl. 18:30
Viby IF VRI Viby Idrætspark Viby IF
996531
24-07 2021
Kl. 13:00
Esbjerg IF 92 BV Oksbøl Veldtofte Idrætspark
UDS

Kampen udsat

Esbjerg IF 92
552023
24-07 2021
Kl. 14:00
Vejle Boldklub Brande IF VB Parken Vejle B
246537
25-07 2021
Kl. 14:00
Valsgård IF 83 Farsø/Ullits IK Valsgård Stadion Valsgård IF 83
322408
25-07 2021
Kl. 15:00
Broager UI Flensburg Weiche U19 Broager Idrætscenter Broager UI
684190 ti
27-07 2021
Kl. 19:00
Gundersted IF Hornum IF Freja Park Gundersted IF
735939 ti
27-07 2021
Kl. 19:00
Boldklubben Vestkysten Varde IF Oksbøl Stadion Boldklubben Vestkysten
951293 ti
27-07 2021
Kl. 19:00
Seest B Vejle Kammeraterne
!
NB: Vejle Kammeraterne er taberdømt
Seest Idrætspark
Seest B
602993 ti
27-07 2021
Kl. 19:45
Thisted FC Struer B Hørdum Stadion Koldby/Hørdum IF
602994 ti
27-07 2021
Kl. 19:45
Hurup IF Klitmøller IF Hørdum Stadion Koldby/Hørdum IF
602995 to
29-07 2021
Kl. 18:00
Hurup IF Hanstholm IF Hørdum Stadion Koldby/Hørdum IF
890319 to
29-07 2021
Kl. 18:30
Hedensted IF Aabyhøj IF Hedensted Stadion Hedensted IF
878196 to
29-07 2021
Kl. 19:00
Aabybro IF RKG Fodbold Aabybro Idrætscenter Aabybro IF
886840 to
29-07 2021
Kl. 19:00
Lemming IF Hasle B Lemming Stadion
ANN

Kampen annulleret

Lemming IF
484067 to
29-07 2021
Kl. 19:00
Jetsmark IF Sulsted IF Sparekassen Danmark Arena (Pandrup) Jetsmark IF
602998 to
29-07 2021
Kl. 19:45
Thisted FC Nordvestmors BK Hørdum Stadion
Koldby/Hørdum IF
736649 fr
30-07 2021
Kl. 17:50
Herning Fremad Faster B Hodsager Klubcenter Hodsager UF
753437 fr
30-07 2021
Kl. 18:30
Skødstrup SF Viby IF Studstrup Idrætsanlæg Skødstrup SF
244414 fr
30-07 2021
Kl. 18:30
Dronningborg B Nørager B Dronningborg Stadion Dronningborg B
784042 fr
30-07 2021
Kl. 19:00
Boldklubben Klitten Spjald IF BK Klittens Idrætsanlæg
ANN

Kampen annulleret

Boldklubben Klitten
749078 fr
30-07 2021
Kl. 19:30
Aulum IF Vildbjerg SF Hodsager Klubcenter Hodsager UF
244192
31-07 2021
Kl. 11:00
Hirtshals B Brønderslev IF Vrå Kunstgræsbane Vraa/Børglum IF
485629
31-07 2021
Kl. 12:00
DGL 2000, Aarhus ACFC Tilst Idrætsanlæg (tst) DGL 2000, Aarhus
110938
31-07 2021
Kl. 12:00
Seest B Brande IF Seest Idrætspark Seest B
244412
31-07 2021
Kl. 13:00
Søften GF FC Skanderborg Søften Idrætsanlæg
ANN

Kampen annulleret

Søften GF
406921
31-07 2021
Kl. 13:00
Nørager IF Hornum IF Nørager IF's Anlæg Nørager IF
757738
31-07 2021
Kl. 14:00
AIA-Tranbjerg Vejlby Skovbakken Aarhus Grønløkke Stadion AIA-Tranbjerg
936236
31-07 2021
Kl. 15:00
Ribe BK Vejen SF Frøs Arena Ribe BK
895697
31-07 2021
Kl. 15:30
Hedensted IF Horsens Freja Hedensted Stadion Hedensted IF
499345
01-08 2021
Kl. 12:00
Bredballe IF Kolding IF BAUHAUS Park - Hældager
ANN

Kampen annulleret

Bredballe IF
603000
01-08 2021
Kl. 13:30
Snedsted GIF Sjørring B Hørdum Stadion Koldby/Hørdum IF
749084
01-08 2021
Kl. 13:30
Faster B Vildbjerg SF Hodsager Klubcenter Hodsager UF
714458
01-08 2021
Kl. 14:00
Aalborg KFUM Fodbold St. Restrup IF Nordjyske Bank Arena (KFUM) Aalborg KFUM Fodbold
522536
01-08 2021
Kl. 14:00
Farsø/Ullits IK Løgstør Farsø Stadion Farsø/Ullits IK
749086
01-08 2021
Kl. 15:00
Aulum IF Herning Fremad Hodsager Klubcenter Hodsager UF
603001
01-08 2021
Kl. 15:15
Klitmøller IF Hanstholm IF Hørdum Stadion Koldby/Hørdum IF
603002
01-08 2021
Kl. 15:15
Struer B Nordvestmors BK Hørdum Stadion Koldby/Hørdum IF
684191 ma
02-08 2021
Kl. 17:30
Gundersted IF Aars IK Freja Park Gundersted IF
238983 ma
02-08 2021
Kl. 19:00
Lemming IF Bording IF Lemming Stadion Lemming IF
230709 ti
03-08 2021
Kl. 18:30
RKG Fodbold Storvorde/Sejlflod B Storvorde Sejlflod Stadion RKG Fodbold
328344 ti
03-08 2021
Kl. 19:00
St. Restrup IF Aabybro IF Frejlev Stadion St. Restrup IF
499344 ti
03-08 2021
Kl. 19:00
Agerbæk SF Sig/Thorstrup IF Starup Stadion Agerbæk SF
753439 ti
03-08 2021
Kl. 19:00
Skødstrup SF AIA-Tranbjerg Studstrup Idrætsanlæg Skødstrup SF
757739 ti
03-08 2021
Kl. 19:00
Stavtrup IF Fodbold Hasle B AURA Park (Stavtrup) Stavtrup IF Fodbold
751734 ti
03-08 2021
Kl. 19:00
Bramdrupdam GIF FC Horsens Forum Kolding Bramdrupdam Bramdrupdam GIF
751739 ti
03-08 2021
Kl. 19:30
Aulum IF Faster B Hodsager Klubcenter Hodsager UF
793137 ti
03-08 2021
Kl. 19:30
Herning Fremad Vildbjerg SF Hodsager Klubcenter Hodsager UF
603004 ti
03-08 2021
Kl. 19:45
Thisted FC Thisted FC Hørdum Stadion Koldby/Hørdum IF
594077 on
04-08 2021
Kl. 19:00
Kolding IF Haderslev FK Autocentralen Park (Kolding Stadion) Kolding IF
249126 to
05-08 2021
Kl. 18:30
Brabrand IF Hedensted IF Brabrand IF's Idrætsanlæg Brabrand IF
559692 to
05-08 2021
Kl. 19:00
Fuglebakken KFUM Århus ??? Højlyngen Fuglebakken KFUM Århus
603770 to
05-08 2021
Kl. 19:00
Føvling/Stenderup UI Rødding IF Føvling Stadion Føvling/Stenderup UI
878200 fr
06-08 2021
Kl. 19:00
Aabybro IF Frederikshavn fI Aabybro Idrætscenter Aabybro IF
793275 fr
06-08 2021
Kl. 19:30
Hodsager UF Hodsager UF Hodsager Klubcenter
ANN

Kampen annulleret

Hodsager UF
793334 fr
06-08 2021
Kl. 19:30
Hodsager UF Hodsager UF Hodsager Klubcenter Hodsager UF
238918
07-08 2021
Kl. 11:00
Kolding IF Horsens Freja Autocentralen Park (Kolding Stadion) Kolding IF
475157
07-08 2021
Kl. 11:00
Vejlby Skovbakken Aarhus Viby IF Vejlby/Risskov Centret Vejlby Skovbakken Aarhus
426864
07-08 2021
Kl. 12:00
Christiansbjerg IF TMG Christiansbjerg Idrætsanlæg Christiansbjerg IF
935809
07-08 2021
Kl. 12:00
Kolding B Kendisser (fodbold mod caner) Mosevej Sportsplads Kolding B
482439
07-08 2021
Kl. 13:00
Flauenskjold IF Hjallerup IF Nordturn Arena (Flauenskjold)
Flauenskjold IF
427304
07-08 2021
Kl. 14:00
VFL Oldesloe (tysk hold) Ribe BK Skærbæk Fritidscenter Skærbæk Fritidscenter
558861
07-08 2021
Kl. 15:00
Aalborg KFUM Fodbold Aalborg Chang Nordjyske Bank Arena (KFUM) Aalborg KFUM Fodbold
936159
07-08 2021
Kl. 18:00
Kolding B Kendisser (fodbold mod caner) Mosevej Sportsplads Kolding B
433405
08-08 2021
Kl. 13:00
Haderslev FK Haderslev FK Banerne ved Haderslev Idrætscenter
ANN

Kampen annulleret

Haderslev FK
223921 ti
10-08 2021
Kl. 19:00
Bording IF Ikast Football Club Vestjysk Bank Arena, Bording Bording IF
847724 to
09-09 2021
Kl. 18:15
Herning Fremad Grønland landshold Vildbjerg Sports- & Kulturcenter Vildbjerg Sports- & Kulturcenter
263115
11-09 2021
Kl. 15:00
Ikast Grønland Vildbjerg Sports- & Kulturcenter Vildbjerg SF
847727
11-09 2021
Kl. 15:00
Ikast Football Club Grønland landshold Vildbjerg Sports- & Kulturcenter Vildbjerg Sports- & Kulturcenter
308650
29-01 2022
Kl. 14:00
Ringkøbing IF Ringkøbing IF Ringkøbing Kunstgræsbane
ANN

Kampen annulleret

Ringkøbing IF
847051
29-01 2022
Kl. 14:00
Aabybro IF serie 1 Serie 3 Aabybro Idrætscenter Aabybro IF
795949
05-02 2022
Kl. 12:00
Brande IF FC Horsens Brande Kunstgræsbane Brande IF
419493
05-02 2022
Kl. 12:00
Højslev Station IF Højslev Station IF Højslev Kunstgræsbane Højslev Station IF
162765
05-02 2022
Kl. 13:15
Frederikshavn fI Aalborg Freja Bangsbo Frejas anlæg Frederikshavn fI
643548
05-02 2022
Kl. 13:30
Fredericia fF FC Skanderborg Fredericia fF Kunstgræs Fredericia fF
733813
05-02 2022
Kl. 14:00
Bredballe IF FC International Bredballe Kunstgræsbane Bredballe IF
487411
05-02 2022
Kl. 14:00
Bredballe IF Haderslev FK Bredballe Kunstgræsbane
ANN

Kampen annulleret

Bredballe IF
627966
05-02 2022
Kl. 14:00
IF Skjold Sæby AaB Sæby Kunstgræsbane AaB
364298
05-02 2022
Kl. 14:00
Grindsted GIF Grindsted GIF Grindsted Kunstgræs Grindsted GIF
915893
05-02 2022
Kl. 16:00
Aalborg KFUM Aalestrup IF Aalborg KFUM Kunstgræs Aalborg KFUM Fodbold
322976
06-02 2022
Kl. 13:00
Skjern GF Ribe BK Skjern Idrætspark
ANN

Kampen annulleret

Skjern GF
428553
06-02 2022
Kl. 14:15
Fårvang IF Foulum IF Marienlund Kunstgræs Fårvang IF
839083 to
10-02 2022
Kl. 19:00
Kristrup B Hornbæk SF Aktivitetscenter Tirsdalen (Kunstgræs) Kristrup B
290647
12-02 2022
Kl. 11:45
Aalborg Freja Aalborg Freja Kunstgræsbanen Aalborg Freja Aalborg Freja
796264
12-02 2022
Kl. 12:00
Brande IF Aulum IF Brande Kunstgræsbane Brande IF
593661
12-02 2022
Kl. 13:00
Aabenraa BK Sønderborg Fremad Aabenraa Kunstgræsbane Aabenraa BK
736187
12-02 2022
Kl. 13:45
AGF, Aarhus AGF Fredensvang - Kunst Bane 6 AGF, Aarhus
921850
12-02 2022
Kl. 14:00
Aalborg KFUM Vejgaard B Aalborg KFUM Kunstgræs Aalborg KFUM Fodbold
709701
12-02 2022
Kl. 14:00
Brønderslev IF Øster Brønderslev IF Brønderslev Kunstgræsbane Brønderslev IF
338818
12-02 2022
Kl. 14:00
Esbjerg fB Boldklubben Vestkysten Esbjerg Kunstgræsbane (Bane 5) Esbjerg fB
364300
12-02 2022
Kl. 14:00
Grindsted GIF Bramming B Grindsted Kunstgræs Grindsted GIF
428598
12-02 2022
Kl. 14:20
HOG Hinnerup BMI Vibe Arena Favrskovbanen ( Kunstgræsbane) HOG Hinnerup
688557
12-02 2022
Kl. 15:00
Rødding IF Haderslev FK Rødding Kunstgræsbane Rødding IF
738757
12-02 2022
Kl. 15:15
Aarhus Black Vipers Fuglebakken KFUM Århus Kunstgræsbanen-Vejlby/Risskov Centret Aarhus Black Vipers
830647
12-02 2022
Kl. 16:00
Aalborg KFUM Storvorde/Sejlflod B Aalborg KFUM Kunstgræs Aalborg KFUM Fodbold
604344
12-02 2022
Kl. 17:15
VSK Aarhus FAML, Århus Kunstgræsbanen-Vejlby/Risskov Centret Vejlby Skovbakken Aarhus
419494
13-02 2022
Kl. 12:00
Højslev Station IF Foulum IF Højslev Kunstgræsbane Højslev Station IF
322495
13-02 2022
Kl. 14:15
AaB AaB AaB's Anlæg AaB
979256 ti
15-02 2022
Kl. 18:00
Gundersted IF Hornum IF Farsø Kunstgræsbane Gundersted IF
945506 ti
15-02 2022
Kl. 19:00
Ribe BK Tønder Herre Serie 1 / Træningskamp Ribe kunstgræsbane Ribe BK
713490 to
17-02 2022
Kl. 19:20
Vivild IF Kristrup Boldklub Vivild Kunstgræsbane Vivild IF
840301
19-02 2022
Kl. 10:45
AaB St. Restrup IF AaB's Anlæg AaB
428599
19-02 2022
Kl. 12:20
HOG Hinnerup FC Horsens Vibe Arena Favrskovbanen ( Kunstgræsbane) HOG Hinnerup
419495
19-02 2022
Kl. 13:00
Højslev Station IF Feldborg/Haderup IF Højslev Kunstgræsbane Højslev Station IF
336536
19-02 2022
Kl. 14:00
Hadsund B Helsted Fremad IF Hadsund Kunstgræsbane Hadsund B
364301
19-02 2022
Kl. 14:00
Grindsted GIF Ølstrup GU Grindsted Kunstgræs Grindsted GIF
610579
19-02 2022
Kl. 14:15
Kvik IF Foulum IF Sondrup Park Kunstgræs (Aars) Kvik IF
688558
19-02 2022
Kl. 15:00
Rødding IF Hviding IF
!
NB: Hviding IF er taberdømt
Rødding Kunstgræsbane
Rødding IF
840149
20-02 2022
Kl. 15:30
BV Oksbøl Skjern GF Oksbøl Stadion Boldklubben Vestkysten
485590 ma
21-02 2022
Kl. 19:00
Ringkøbing IF BK Klitten Ringkøbing Kunstgræsbane Ringkøbing IF
980063 ti
22-02 2022
Kl. 19:00
Højslev Station IF Brabrand IF Højslev Kunstgræsbane Højslev Station IF
428584 on
23-02 2022
Kl. 19:00
Andrup IF Ribe BK Synshallen Arena, kunstgræs Andrup IF
802189 to
24-02 2022
Kl. 19:30
Rødding IF Bramdrupdam GIF Rødding Kunstgræsbane Rødding IF
710671 fr
25-02 2022
Kl. 18:00
Bredballe IF Brande IF Bredballe Kunstgræsbane Bredballe IF
799050 fr
25-02 2022
Kl. 18:00
Viby IF Vejlby Skovbakken Aarhus Viby Idrætspark Viby IF
322489 fr
25-02 2022
Kl. 19:00
Viborg FF Viborg Sdrm. IK Viborg FF´s anlæg Viborg FF
599047
26-02 2022
Kl. 11:30
FC Skanderborg Silkeborg KFUM Fælleden kunstgræsbane FC Skanderborg
428597
26-02 2022
Kl. 12:15
Storvorde/Sejlflod B AaB Storvorde Sejlflod Kunstgræsbane Storvorde/Sejlflod B
687861
26-02 2022
Kl. 12:20
Varde IF Næsbjerg RUI Sydbank Stadion, Kunstgræs Varde IF
799116
26-02 2022
Kl. 13:00
Aarhus Black Vipers Thisted FC Idrætscenter Jammerbugt Aarhus Black Vipers
429263
26-02 2022
Kl. 13:00
Ikast Football Club Aulum IF EDC Arena – Ikast (kunst) Ikast Football Club
323392
26-02 2022
Kl. 13:00
IF Midtdjurs Fuglebakken KFUM Århus AC Huse Park Kunstgræs IF Midtdjurs
336447
26-02 2022
Kl. 13:00
LKB/Gistrup RKG Gistrup kunstgræsanlæg LKB/Gistrup
840151
26-02 2022
Kl. 13:00
BV Oksbøl BK Klitten Oksbøl Stadion Boldklubben Vestkysten
799153
26-02 2022
Kl. 13:45
AGF VSK Aarhus Fredensvang - Kunst Bane 4 AGF, Aarhus
593683
26-02 2022
Kl. 14:00
Dronninglund IF Brønderslev IF Dronninglund Kunstgræs Dronninglund IF
364302
26-02 2022
Kl. 14:00
Grindsted GIF Skibet IF Grindsted Kunstgræs Grindsted GIF
321494
26-02 2022
Kl. 14:00
Hirtshals B Hjørring IF Hirtshals Kunstgræsbane Hirtshals B
469503
26-02 2022
Kl. 15:00
FC Horsens ACFC Designa Kunstgræs 1 FC Horsens
178513
27-02 2022
Kl. 14:00
Hirtshals B Hjørring IF Hirtshals Kunstgræsbane Hirtshals B
921920
27-02 2022
Kl. 14:00
Aalborg KFUM Jetsmark IF Aalborg KFUM Kunstgræs Aalborg KFUM Fodbold
519300 on
02-03 2022
Kl. 19:30
Andrup IF Varde IF Synshallen Arena, kunstgræs Andrup IF
840836 to
03-03 2022
Kl. 19:30
Kristrup B Helsted Fremad IF Aktivitetscenter Tirsdalen (Kunstgræs) Kristrup B
335194 fr
04-03 2022
Kl. 18:15
Sønderup/Suldrup IK Frem Gundersted serie 1 Sondrup Park Kunstgræs (Aars) Sønderup/Suldrup IK Frem
840152 fr
04-03 2022
Kl. 19:00
BV Oksbøl Spangsbjerg IF Oksbøl Stadion Boldklubben Vestkysten
737018
05-03 2022
Kl. 13:00
Aulum IF Herning Fremad Jakobsen og Blindkilde Arena, Kunstgræs (Aulum) Aulum IF
321503
05-03 2022
Kl. 13:30
Silkeborg KFUM Fuglebakken KFUM Århus
!
NB: Fuglebakken KFUM Århus er taberdømt
Søholt Kunstbane
Silkeborg KFUM
359541
05-03 2022
Kl. 14:00
Aalborg KFUM Farsø/Ullits IK Jutlanderbank Arena (kunstgræs) Aalborg KFUM Fodbold
368166
05-03 2022
Kl. 14:00
Grindsted GIF Tønder SF Tønder Kunstgræs Grindsted GIF
592446
05-03 2022
Kl. 14:00
Aabybro IF AaB Aabybro Idrætscenter Aabybro IF
593685
05-03 2022
Kl. 14:00
Dronninglund IF Hals FS Dronninglund Kunstgræs Dronninglund IF
258035
05-03 2022
Kl. 14:00
Grindsted GIF Tønder SF/Serie 1 Træning Tønder Kunstgræs
ANN

Kampen annulleret

Grindsted GIF
321495
05-03 2022
Kl. 14:00
Hirtshals B Flauenskjold IF Hirtshals Kunstgræsbane Hirtshals B
840232
05-03 2022
Kl. 14:00
Aalborg KFUM
!
NB: Aalborg KFUM er taberdømt
Farsø/Ullits IK Aalborg KFUM Kunstgræs
Aalborg KFUM Fodbold
919813
05-03 2022
Kl. 14:15
Viborg Sdrm. IK Foulum IF Kunstgræs Liseborg Viborg Sdrm. IK
336535
05-03 2022
Kl. 14:15
Hadsund B Vivild IF Hadsund Kunstgræsbane Hadsund B
338776
05-03 2022
Kl. 14:45
Stavtrup IF AIA/Tranbjerg AURA Park (Stavtrup) Kunstgræs Stavtrup IF Fodbold
100182
05-03 2022
Kl. 15:00
Skjern GF Ølstrup GU Skjern Idrætspark Skjern GF
921939
05-03 2022
Kl. 15:30
Kolind/Perstrup IF Auning IF TIE Multiarena (Kunstgræs) Kolind/Perstrup IF
798940
05-03 2022
Kl. 16:00
DGL 2000, Aarhus Dronningborg B tst Kunstgræsbane
DGL 2000, Aarhus
287827
06-03 2022
Kl. 13:45
AGF, Aarhus Aabyhøj IF Fredensvang - Kunst Bane 4 AGF, Aarhus
336291
06-03 2022
Kl. 15:15
Aalborg Freja Løgstør IF Kunstgræsbanen Aalborg Freja Aalborg Freja
429266
06-03 2022
Kl. 16:00
Ikast Football Club Viborg FF EDC Arena – Ikast (kunst) Ikast Football Club
492139
06-03 2022
Kl. 16:00
Ribe BK Seest B Ribe kunstgræsbane Ribe BK
585810 ti
08-03 2022
Kl. 19:00
Brønderslev IF RKG Brønderslev Kunstgræsbane Brønderslev IF
363842 ti
08-03 2022
Kl. 19:15
Dronningborg B Fårvang IF Dronningborg Kunstgræsbane Dronningborg B
363843 ti
08-03 2022
Kl. 19:15
Dronningborg B Fårvang IF Dronningborg Kunstgræsbane
ANN

Kampen annulleret

Dronningborg B
758504 fr
11-03 2022
Kl. 19:00
Viborg FF Foulum IF Viborg FF´s anlæg Viborg FF
336292
12-03 2022
Kl. 11:45
Aalborg Freja Skalborg SK Kunstgræsbanen Aalborg Freja Aalborg Freja
371450
12-03 2022
Kl. 12:20
Aarhus Black Vipers Aabyhøj IF Arena Vest Kunstgræsbane (Aarhus) Aarhus Black Vipers
178931
12-03 2022
Kl. 13:00
Helsted Fremad IF Randers Freja Quickpoint Park Helsted Kunstgræsbane Helsted Fremad IF
335231
12-03 2022
Kl. 13:00
FC Horsens Bredballe IF Designa Kunstgræs 1 FC Horsens
599046
12-03 2022
Kl. 13:00
FC Skanderborg AGF, Aarhus Fælleden kunstgræsbane FC Skanderborg
737019
12-03 2022
Kl. 13:00
Aulum IF Højslev Station IF Jakobsen og Blindkilde Arena, Kunstgræs (Aulum) Aulum IF
792142
12-03 2022
Kl. 13:00
LKB/Gistrup Hjørring IF Gistrup kunstgræsanlæg LKB/Gistrup
842771
12-03 2022
Kl. 13:00
Dronningborg B Aars IK Dronningborg Kunstgræsbane Dronningborg B
483398
12-03 2022
Kl. 13:15
Stavtrup IF Skive IK AURA Park (Stavtrup) Kunstgræs Stavtrup IF Fodbold
531074
12-03 2022
Kl. 13:15
Stavtrup IF BMI AURA Park (Stavtrup) Kunstgræs
ANN

Kampen annulleret

Stavtrup IF Fodbold
592447
12-03 2022
Kl. 14:00
Aabybro IF Aalborg Freja Aabybro Idrætscenter Aabybro IF
593686
12-03 2022
Kl. 14:00
Dronninglund IF Sulsted IF Dronninglund Kunstgræs Dronninglund IF
364322
12-03 2022
Kl. 14:00
Grindsted GIF Sædding/G IF Grindsted Kunstgræs Grindsted GIF
688559
12-03 2022
Kl. 14:45
Rødding IF BV Oksbøl Rødding Kunstgræsbane Rødding IF
992344
12-03 2022
Kl. 15:20
Vivild IF Kolind/Perstrup IF Vivild Kunstgræsbane Vivild IF
782727
13-03 2022
Kl. 13:30
Varde IF Spangsbjerg IF Sydbank Stadion Varde IF
321504
13-03 2022
Kl. 14:15
Silkeborg KFUM Odder IGF Søholt Kunstbane Silkeborg KFUM
581716 ti
15-03 2022
Kl. 19:00
Brønderslev IF Frederikshavn fI Brønderslev Kunstgræsbane Brønderslev IF
367952 on
16-03 2022
Kl. 18:30
Vejle Boldklub FC Horsens VB Parken Kunstgræs 1 (ny bane)
Vejle B
523344 on
16-03 2022
Kl. 19:45
Stensballe IK FC Horsens Stensballe Kunstgræs Arena Stensballe IK
490101 to
17-03 2022
Kl. 19:00
Ribe BK Højer IF Frøs Arena Ribe BK
593689 fr
18-03 2022
Kl. 19:00
Dronninglund IF Vester Hassing GF Dronninglund Kunstgræs Dronninglund IF
579653
19-03 2022
Kl. 11:50
TRIF Give Fremad Henning Have Stadion (Vejen Kunstgræs) Ny bane TRIF
419849
19-03 2022
Kl. 12:00
Højslev Station IF Doense/Vebbestrup IF Højslev Stadion Højslev Station IF
734696
19-03 2022
Kl. 12:00
Boldklubben Vestkysten Tjæreborg IF Oksbøl Stadion Boldklubben Vestkysten
796271
19-03 2022
Kl. 12:00
Brande IF Varde IF Brande Kunstgræsbane Brande IF
944906
19-03 2022
Kl. 12:15
Storvorde/Sejlflod B Flauenskjold IF Storvorde Sejlflod Kunstgræsbane Flauenskjold IF
852436
19-03 2022
Kl. 13:00
LKB/Gistrup Nørresundby FB Gistrup kunstgræsanlæg LKB/Gistrup
737020
19-03 2022
Kl. 13:00
Aulum IF Kjellerup IF Jakobsen og Blindkilde Arena, Kunstgræs (Aulum) Aulum IF
593668
19-03 2022
Kl. 13:00
Aabenraa BK Broager UI
!
NB: Broager UI er taberdømt
Aabenraa Kunstgræsbane
Aabenraa BK
417359
19-03 2022
Kl. 13:15
Skjern GF Bramdrupdam GIF Toftlund Kunstgræs Skjern GF
162768
19-03 2022
Kl. 13:15
Frederikshavn fI Aalborg KFUM Bangsbo Frejas anlæg Frederikshavn fI
367777
19-03 2022
Kl. 13:30
FC Skanderborg Viby IF Fælleden kunstgræsbane FC Skanderborg
687852
19-03 2022
Kl. 13:30
Hornbæk SF Nørager B Volkswagen Park Randers (kunst) Hornbæk SF
582318
19-03 2022
Kl. 13:30
Løjt IF Haderslev FK Løjt Kunstgræsbane Løjt IF
287828
19-03 2022
Kl. 13:45
AGF, Aarhus VRI Fredensvang - Kunst Bane 4 AGF, Aarhus
364323
19-03 2022
Kl. 14:00
Grindsted GIF Spangsbjerg IF Grindsted Kunstgræs Grindsted GIF
582084
19-03 2022
Kl. 14:00
Grindsted GIF Spangsbjerg IF Grindsted Kunstgræs
ANN

Kampen annulleret

Grindsted GIF
840894
19-03 2022
Kl. 14:15
Kristrup B Dronningborg B Aktivitetscenter Tirsdalen (Kunstgræs) Kristrup B
542757
19-03 2022
Kl. 16:00
Kvik IF Viborg FF Hvam Stadion Kvik IF
998374
19-03 2022
Kl. 16:20
HOG Hinnerup
!
NB: HOG Hinnerup er taberdømt
Aabyhøj IF Vibe Arena Favrskovbanen ( Kunstgræsbane)
HOG Hinnerup
582096
20-03 2022
Kl. 13:00
Gundersted IF Valsgård IF 83 Freja Park Gundersted IF
321507
20-03 2022
Kl. 13:30
Silkeborg KFUM VSK Aarhus Søholt Kunstbane
ANN

Kampen annulleret

Silkeborg KFUM
321505
20-03 2022
Kl. 14:15
Silkeborg KFUM VSK Aarhus Søholt Kunstbane Silkeborg KFUM
517315 ti
22-03 2022
Kl. 19:00
Give Fremad Vejle B Give Kunstgræs Give Fremad
817192 to
24-03 2022
Kl. 19:00
Hirtshals B Hirtshals B Schlie Arena Hirtshals B
896546 fr
06-05 2022
Kl. 17:50
IFSK FC Jura (Kampen om fakultetet) Riisvangen Stadion IFSK
254979 fr
06-05 2022
Kl. 18:30
Aabenraa BK DBU Old Boys Landsholdet Aabenraa Stadion Aabenraa BK
328314
23-07 2022
Kl. 14:00
Vejle B Nyborg G & IF VB Parken Vejle B
354570 to
28-07 2022
Kl. 19:00
Aabyhøj IF AIA/Tranbjerg Aabyhøj Stadion Aabyhøj IF
216006 fr
29-07 2022
Kl. 18:30
Grindsted GIF Brande IF Lynghallen Grindsted GIF
355666 ti
02-08 2022
Kl. 18:30
Vejle B Brande IF VB Parken Vejle B
649225 ti
02-08 2022
Kl. 19:00
Frederikshavn fI Brønderslev IF Park Empire Frederikshavn fI
251750
06-08 2022
Kl. 13:00
Haderslev FK Søhus Stige BK Banerne ved Haderslev Idrætscenter Haderslev FK
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland på mail eller på tlf: 8939 9999

Log ind