Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Arrangør | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06. mar 2021
12:30
Glostrup FK - IF 32
Ringsted IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
27. mar 2021
10:30
Hørsholm-Usserød IK
Amager Fodbold Forening
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
27. mar 2021
12:00
Lyngby Boldklub 1921
Holbæk B&I
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
27. mar 2021
14:00
Lyngby Boldklub 1921
Holbæk B&I
|
|||||||||||||||||||
28. mar 2021
12:30
Brøndby Strand IK
Farum BK
ANN
|
|||||||||||||||||||
28. mar 2021
13:00
Roskilde
Brøndby Strand IK
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
03. apr 2021
14:00
Lyngby Boldklub 1921
KFUM BK, Roskilde
|
|||||||||||||||||||
04. apr 2021
13:00
LSF
Ølstykke FC
|
|||||||||||||||||||
16. apr 2021
18:30
Lyngby Boldklub 1921
Lyngby Boldklub 1921
|
|||||||||||||||||||
28. jul 2021
18:30
Roskilde Boldklub
Holbæk B&I
ANN
|
|||||||||||||||||||
28. jul 2021
18:30
Roskilde Boldklub
Holbæk B&I
|
|||||||||||||||||||
01. aug 2021
12:00
Greve Fodbold
KFUM BK, Roskilde
|
|||||||||||||||||||
01. aug 2021
12:00
Roskilde
Frederikssund FB
|
|||||||||||||||||||
02. aug 2021
17:00
Hørsholm-Usserød IK
Hørsholm-Usserød IK
|
|||||||||||||||||||
04. aug 2021
19:00
Roskilde Boldklub
Hellerup Idræts Klub
|
|||||||||||||||||||
05. aug 2021
19:00
Ringsted IF (1)
Vordingborg IF
|
|||||||||||||||||||
07. aug 2021
13:00
Farum BK
Ledøje-Smørum Fodbold
|
|||||||||||||||||||
08. aug 2021
11:00
Lyngby Boldklub 1921
Vanløse Idræts Forening
|
|||||||||||||||||||
08. aug 2021
12:00
Greve Fodbold
Vallensbæk IF
|
|||||||||||||||||||
09. aug 2021
17:00
Hørsholm-Usserød IK
Hørsholm-Usserød IK
|
|||||||||||||||||||
14. aug 2021
14:00
Holbæk B&I
Lyngby Boldklub 1921
ANN
|
|||||||||||||||||||
12. okt 2021
15:00
Lyngby Boldklub 1921
Lyngby Boldklub 1921
|
|||||||||||||||||||
13. nov 2021
15:00
Lyngby Boldklub 1921 (1)
Teckomatorp, Sverige
|
|||||||||||||||||||
14. nov 2021
12:00
Roskilde Boldklub
Vejby IF
|
|||||||||||||||||||
08. jan 2022
11:00
Hørsholm-Usserød IK
Hørsholm-Usserød IK (1)
|
|||||||||||||||||||
16. jan 2022
12:00
Roskilde Boldklub
Hørsholm-Usserød IK
|
|||||||||||||||||||
23. jan 2022
12:00
Roskilde Boldklub
LSF (1)
|
|||||||||||||||||||
23. jan 2022
14:00
Greve Fodbold
Brøndby Strand IK
|
|||||||||||||||||||
29. jan 2022
14:00
Holbæk B&I (1)
Brøndbyernes IF
|
|||||||||||||||||||
30. jan 2022
11:30
Roskilde Boldklub
Greve Fodbold (1)
|
|||||||||||||||||||
01. feb 2022
19:00
Slagelse B&I
Ringsted IF
|
|||||||||||||||||||
06. feb 2022
14:00
Greve Fodbold
Ringsted IF
|
|||||||||||||||||||
12. feb 2022
11:00
Hørsholm-Usserød IK
Hørsholm-Usserød IK
|
|||||||||||||||||||
13. feb 2022
12:00
Roskilde Boldklub
Vanløse Idræts Forening
|
|||||||||||||||||||
13. feb 2022
12:00
Roskilde Boldklub
Vanløse
|
|||||||||||||||||||
13. feb 2022
14:00
Brøndby Strand IK
Greve Fodbold
|
|||||||||||||||||||
19. feb 2022
12:00
Holbæk B&I
Vallensbæk IF
|
|||||||||||||||||||
20. feb 2022
14:00
Greve Fodbold
Brøndbyernes IF (1)
|
|||||||||||||||||||
26. feb 2022
11:00
Holbæk B&I
Ringsted IF
|
|||||||||||||||||||
27. feb 2022
12:00
Roskilde Boldklub
A27
|
|||||||||||||||||||
04. mar 2022
18:30
Vallensbæk IF
AB Tårnby
|
|||||||||||||||||||
06. mar 2022
14:00
Greve Fodbold
Hørsholm-Usserød IK
|
|||||||||||||||||||
13. mar 2022
10:00
Roskilde Boldklub
Værebro BK
ANN
|
|||||||||||||||||||
13. mar 2022
10:00
Roskilde Boldklub
Værebro BK
|
|||||||||||||||||||
13. mar 2022
13:15
Ringsted IF
Greve Fodbold
|
|||||||||||||||||||
13. mar 2022
13:30
Hørsholm-Usserød IK
Ledøje-Smørum Fodbold
|
|||||||||||||||||||
13. mar 2022
14:00
Lyngby Boldklub 1921
Sundby Bk.
|
|||||||||||||||||||
16. mar 2022
19:30
Lyngby Boldklub 1921
Hvidovre IF (1)
|
|||||||||||||||||||
20. mar 2022
14:00
Greve Fodbold
BK Frem
|
|||||||||||||||||||
20. mar 2022
14:30
Lyngby Boldklub 1921
Skjold
|
|||||||||||||||||||
26. mar 2022
11:00
Hørsholm-Usserød IK
Hørsholm-Usserød IK
|
|||||||||||||||||||
27. mar 2022
15:30
Køge BK (1)
Brøndbyernes IF
|
|||||||||||||||||||
06. maj 2022
16:30
Brøndbyernes IF
Brøndbyernes IF
|
|||||||||||||||||||
30. jul 2022
11:30
Hørsholm-Usserød IK
AB (1)
|
|||||||||||||||||||
30. jul 2022
13:00
KFUM BK, Roskilde (1)
Brøndbyernes IF
|
|||||||||||||||||||
30. jul 2022
14:00
Roskilde Boldklub
GVI (1)
|
|||||||||||||||||||
31. jul 2022
10:00
Roskilde Boldklub
Brønshøj BK
|
|||||||||||||||||||
31. jul 2022
11:45
Hørsholm-Usserød IK
Greve Fodbold
|
|||||||||||||||||||
03. aug 2022
18:30
Farum BK (1)
Skjold
|
|||||||||||||||||||
07. aug 2022
12:00
Greve Fodbold
BK Frem
|
|||||||||||||||||||
07. aug 2022
12:00
Roskilde Boldklub
Brøndbyernes IF
|
|||||||||||||||||||
12. nov 2022
12:30
Slagelse B&I (1)
Hvidovre IF
|
|||||||||||||||||||
13. nov 2022
12:00
Roskilde Boldklub
Hvidovre IF
|
|||||||||||||||||||
19. nov 2022
12:00
Farum BK
Farum BK
|
|||||||||||||||||||
19. nov 2022
14:00
Greve Fodbold
Roskilde Boldklub
|
|||||||||||||||||||
20. nov 2022
12:45
AB
B. 1973, Herlev
|
|||||||||||||||||||
26. nov 2022
11:00
Ringsted IF
Holbæk B&I
|
|||||||||||||||||||
03. dec 2022
14:00
Greve Fodbold
Hvidovre IF
|
|||||||||||||||||||
10. dec 2022
12:00
Slagelse B&I
Lyngby Boldklub 1921
|
|||||||||||||||||||
10. dec 2022
12:00
AB
Sundby Bk.
|
|||||||||||||||||||
07. jan 2023
12:00
Farum BK
Roskilde Boldklub
|
|||||||||||||||||||
14. jan 2023
14:00
Greve Fodbold
KB (1)
|
|||||||||||||||||||
15. jan 2023
12:00
Roskilde Boldklub
LSF
|
|||||||||||||||||||
20. jan 2023
18:45
Hørsholm-Usserød IK
Hørsholm-Usserød IK
|
|||||||||||||||||||
21. jan 2023
12:30
Holbæk B&I
KFUM BK, Roskilde
|
|||||||||||||||||||
28. jan 2023
14:00
Greve Fodbold
HIK
|
|||||||||||||||||||
28. jan 2023
14:00
Greve Fodbold
Holbæk B&I
|
|||||||||||||||||||
28. jan 2023
15:00
Farum BK
Næstved I.F.
ANN
|
|||||||||||||||||||
29. jan 2023
12:00
Slagelse B&I
AB
|
|||||||||||||||||||
29. jan 2023
13:30
KFUM BK, Roskilde
FA 2000 (1)
|
|||||||||||||||||||
03. feb 2023
18:45
Hørsholm-Usserød IK
Frederikssund IK
|
|||||||||||||||||||
04. feb 2023
10:00
Roskilde Boldklub
KB
|
|||||||||||||||||||
11. feb 2023
12:00
Holbæk B&I
Oure Fodbold Akademi
|
|||||||||||||||||||
18. feb 2023
13:00
Farum BK
Hillerød Fodbold (1)
ANN
|
|||||||||||||||||||
25. feb 2023
14:00
Greve Fodbold
A27
|
|||||||||||||||||||
26. feb 2023
13:00
Holbæk B&I
Ringsted IF
|
|||||||||||||||||||
04. mar 2023
13:30
Holbæk B&I
Hørsholm-Usserød IK
|
|||||||||||||||||||
05. mar 2023
12:00
Roskilde Boldklub
FA 2000
|
|||||||||||||||||||
05. mar 2023
14:30
KFUM BK, Roskilde
Greve Fodbold
|
|||||||||||||||||||
11. mar 2023
11:00
KFUM BK, Roskilde
AB
|
|||||||||||||||||||
11. mar 2023
14:00
Greve Fodbold
Hørsholm-Usserød IK
|
|||||||||||||||||||
12. mar 2023
12:00
Roskilde Boldklub
Holbæk B&I
|
|||||||||||||||||||
12. mar 2023
16:00
Hørsholm-Usserød IK
Herlev IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
18. mar 2023
14:00
Slagelse B&I
Køge BK
|
|||||||||||||||||||
18. mar 2023
15:00
Holbæk B&I
KFUM BK, Roskilde
|
|||||||||||||||||||
18. mar 2023
16:00
Ringsted IF
Greve Fodbold
|
|||||||||||||||||||
19. mar 2023
12:00
Hørsholm-Usserød IK
KB
|
|||||||||||||||||||
24. jun 2023
11:00
Farum BK (2)
Allerød Fodbold Klub
|
|||||||||||||||||||
27. jul 2023
19:00
LSF
B 1903
|
|||||||||||||||||||
29. jul 2023
13:00
Greve Fodbold
Holbæk B&I
|
|||||||||||||||||||
30. jul 2023
12:00
LSF
KFUM BK, Roskilde
|
|||||||||||||||||||
30. jul 2023
13:00
Hørsholm-Usserød IK
AB Tårnby
|
|||||||||||||||||||
02. aug 2023
18:30
Slagelse B&I (2)
Holbæk B&I (3)
|
|||||||||||||||||||
02. aug 2023
19:00
Hørsholm-Usserød IK (2)
Køge FC
|
|||||||||||||||||||
06. aug 2023
12:00
LSF
Køge BK
|
|||||||||||||||||||
06. aug 2023
13:00
Lyngby Boldklub 1921
GVI
|
|||||||||||||||||||
08. aug 2023
18:00
BK Friheden (1)
Lyngby Boldklub 1921
|
|||||||||||||||||||
04. nov 2023
12:00
Slagelse B&I (3)
Gørslev IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
05. nov 2023
11:00
AB U17 Future
Brøndby 2
|
|||||||||||||||||||
05. nov 2023
13:30
Holbæk B&I
Hvidovre IF
|
|||||||||||||||||||
10. nov 2023
18:00
Hørsholm-Usserød IK
LSF
|
|||||||||||||||||||
18. nov 2023
12:00
Slagelse B&I (5)
Hvidovre IF (5)
|
|||||||||||||||||||
18. nov 2023
12:30
Ringsted IF
A27
|
|||||||||||||||||||
19. nov 2023
12:00
LSF
Holbæk B&I
|
|||||||||||||||||||
25. nov 2023
12:30
Ringsted IF (1)
Holbæk B&I (1)
|
|||||||||||||||||||
26. nov 2023
10:45
Roskilde
Hørsholm-Usserød IK
|
|||||||||||||||||||
26. nov 2023
12:00
LSF (7)
BK Friheden (2)
|
|||||||||||||||||||
03. dec 2023
13:30
Hørsholm-Usserød IK
Brøndbyernes IF
|
|||||||||||||||||||
03. dec 2023
14:00
LSF (8)
Slagelse B&I (4)
|
|||||||||||||||||||
08. dec 2023
18:00
Hørsholm-Usserød IK
KB
|
|||||||||||||||||||
10. dec 2023
12:00
Farum BK
Hvidovre IF
|
|||||||||||||||||||
10. dec 2023
13:30
Solrød FC (1)
Taastrup FC
|
|||||||||||||||||||
13. jan
12:00
Hørsholm-Usserød IK (7)
BK Avarta
|
|||||||||||||||||||
13. jan
14:00
Greve Fodbold (3)
KFUM BK, Roskilde (4)
|
|||||||||||||||||||
21. jan
14:15
BK Friheden
GVI
|
|||||||||||||||||||
28. jan
14:00
Holbæk B&I
LSF
|
|||||||||||||||||||
28. jan
14:00
Holbæk B&I (7)
AB (2)
|
|||||||||||||||||||
03. feb
13:30
Holbæk B&I (6)
Ringsted IF (4)
|
|||||||||||||||||||
10. feb
14:00
Hørsholm-Usserød IK
Holbæk B&I
|
|||||||||||||||||||
10. feb
14:00
Greve Fodbold
Ringsted IF
|
|||||||||||||||||||
18. feb
12:00
LSF
Ishøj IF
|
|||||||||||||||||||
02. mar
10:30
Slagelse B&I (6)
Holbæk B&I (11)
|
|||||||||||||||||||
03. mar
14:00
FC Storebælt (1)
FA 2000
|
|||||||||||||||||||
09. mar
12:30
Slagelse B&I (9)
Ringsted IF (5)
|
|||||||||||||||||||
09. mar
12:30
KFUM BK, Roskilde (3)
Hvidovre IF (4)
|
|||||||||||||||||||
09. mar
14:00
Greve Fodbold (5)
Køge BK (3)
|
|||||||||||||||||||
10. mar
15:00
Lyngby Boldklub 1921
Holbæk B&I
|
|||||||||||||||||||
16. mar
12:00
Solrød FC (3)
B. 1973, Herlev (2)
|
|||||||||||||||||||
16. mar
12:30
Slagelse B&I (8)
Køge BK (4)
|
|||||||||||||||||||
16. mar
13:45
Lyngby Boldklub 1921
GVI
|
|||||||||||||||||||
17. mar
13:00
Hørsholm-Usserød IK (9)
Farum BK (4)
|
|||||||||||||||||||
23. mar
12:00
Slagelse B&I
BK Friheden
|
|||||||||||||||||||
23. mar
14:30
Ringsted IF (1)
Ishøj IF
|
|||||||||||||||||||
23. mar
16:00
Greve Fodbold
Lyngby Boldklub 1921
|
|||||||||||||||||||
29. mar
15:00
Holbæk B&I
Holbæk B&I
|
|||||||||||||||||||
14. maj
18:00
Gørlev Idrætsefterskole
Slagelse B&I (10)
|
|||||||||||||||||||
06. jun
18:30
FC Storebælt
KFUM BK, Roskilde
|