|
244107
|
lø12-03 2022
|
12:00
|
|
|
Skyum Idrætsefterskole Kunstgræs
|
|
|
|
244108
|
sø13-03 2022
|
17:00
|
|
|
Quickpoint Park Helsted Kunstgræsbane
|
|
|
|
|
244105
|
on16-03 2022
|
17:00
|
|
|
Støvring Stadion
|
|
|
|
|
244109
|
lø19-03 2022
|
10:30
|
|
|
Kunstgræs Liseborg
|
|
|
|
244110
|
lø19-03 2022
|
10:30
|
|
|
Hadsten Kunstgræs
|
|
|
|
244111
|
sø20-03 2022
|
12:30
|
|
|
Aalborg KFUM Kunstgræs
|
|
|
|
|
244113
|
fr25-03 2022
|
18:00
|
|
|
Støvring Stadion
|
|
|
|
244115
|
lø26-03 2022
|
13:00
|
|
|
Østerild Stadion
|
|
|
|
244114
|
sø27-03 2022
|
13:30
|
|
|
XL Park, Vorup - Kunstgræsbane Ulvehøj
|
|
|
|
244116
|
ma28-03 2022
|
18:30
|
|
|
Hadsten Kunstgræs
|
|
|
|
|
244120
|
on30-03 2022
|
18:15
|
|
|
AaB's Anlæg
|
|
|
|
244118
|
sø03-04 2022
|
11:30
|
|
|
Liseborgcentret
|
UHT
|
|
|
244117
|
sø03-04 2022
|
13:00
|
|
|
Lystrup Idrætsanlæg
|
|
|
|
244121
|
fr08-04 2022
|
18:30
|
|
|
Støvring Stadion
|
|
|
|
244122
|
sø10-04 2022
|
11:00
|
|
|
Nordjyske Bank Arena (KFUM)
|
|
|
|
244156
|
ma18-04 2022
|
13:15
|
|
|
Ulvehøj Idrætscenter
|
|
|
|
244128
|
ti19-04 2022
|
18:00
|
|
|
Lystrup Idrætsanlæg
|
|
|
|
244126
|
on20-04 2022
|
18:30
|
|
|
Hørdum Stadion
|
|
|
|
244127
|
on20-04 2022
|
18:30
|
|
|
AaB's Anlæg
|
|
|
|
244131
|
lø23-04 2022
|
16:00
|
|
|
XL Park, Vorup - Kunstgræsbane Ulvehøj
|
|
|
|
244130
|
sø24-04 2022
|
13:30
|
|
|
Liseborgcentret
|
|
|
|
244123
|
ti26-04 2022
|
18:00
|
|
|
Ulvehøj Idrætscenter
|
|
|
|
244129
|
ti26-04 2022
|
18:30
|
|
|
NMT-BYENS Arena Hadsten
|
|
|
|
244119
|
on27-04 2022
|
19:00
|
|
|
Aalborg KFUM Kunstgræs
|
|
|
|
244137
|
fr29-04 2022
|
18:00
|
|
|
Liseborgcentret
|
|
|
|
244138
|
sø01-05 2022
|
12:00
|
|
|
AaB's Anlæg
|
|
|
|
244136
|
ma02-05 2022
|
17:30
|
|
|
Nordjyske Bank Arena (KFUM)
|
|
|
|
244124
|
ti03-05 2022
|
18:30
|
|
|
NMT-BYENS Arena Hadsten
|
HHT
|
|
|
244139
|
to05-05 2022
|
18:00
|
|
|
NMT-BYENS Arena Hadsten
|
|
|
|
244140
|
fr06-05 2022
|
18:30
|
|
|
Støvring Stadion
|
|
|
|
244143
|
sø08-05 2022
|
13:00
|
|
|
Lystrup Idrætsanlæg
|
HHT
|
|
|
244135
|
on11-05 2022
|
18:30
|
|
|
Nordjyske Bank Arena (KFUM)
|
|
|
|
244141
|
on11-05 2022
|
19:00
|
|
|
Hørdum Stadion
|
|
|
|
244146
|
sø15-05 2022
|
13:00
|
|
|
Lystrup Idrætsanlæg
|
|
|
|
244145
|
sø15-05 2022
|
13:30
|
|
|
Liseborgcentret
|
|
|
|
244142
|
ti17-05 2022
|
18:00
|
|
|
Ulvehøj Idrætscenter
|
|
|
|
244144
|
ti17-05 2022
|
18:30
|
|
|
AaB's Anlæg
|
|
|
|
244149
|
ti17-05 2022
|
18:30
|
|
|
Hadsten Kunstgræs
|
|
|
|
244148
|
fr20-05 2022
|
18:30
|
|
|
Støvring Stadion
|
|
|
|
244151
|
lø21-05 2022
|
10:00
|
|
|
Ulvehøj Idrætscenter
|
|
|
|
244150
|
lø21-05 2022
|
11:15
|
|
|
Nors Stadion
|
|
|
|
244106
|
ti24-05 2022
|
18:15
|
|
|
Lystrup Idrætsanlæg
|
|
|
|
244152
|
lø28-05 2022
|
12:00
|
|
|
Sjørring Stadion
|
|
|
|
244154
|
ti31-05 2022
|
18:00
|
|
|
Lystrup Idrætsanlæg
|
|
|
|
244155
|
ti31-05 2022
|
18:30
|
|
|
AaB's Anlæg
|
UHT
|
|
|
244153
|
on01-06 2022
|
18:30
|
|
|
Liseborgcentret
|
|
|
|
244147
|
on08-06 2022
|
18:30
|
|
|
Nordjyske Bank Arena (KFUM)
|
UHT
|
|
|
244125
|
lø11-06 2022
|
12:30
|
|
|
Støvring Stadion
|
|
|
|
244158
|
ma13-06 2022
|
17:30
|
|
|
Nordjyske Bank Arena (KFUM)
|
|
|
|
244159
|
ma13-06 2022
|
18:00
|
|
|
NMT-BYENS Arena Hadsten
|
HHT
|
|
|
244157
|
ti14-06 2022
|
19:00
|
|
|
Liseborgcentret
|
|
|
|
244112
|
to16-06 2022
|
18:30
|
|
|
AaB's Anlæg
|
|
|
|
244160
|
fr17-06 2022
|
18:30
|
|
|
Støvring Stadion
|
UHT
|
|
|
244162
|
fr17-06 2022
|
19:00
|
|
|
Lerpytter Anlæg
|
|
|
|
244161
|
sø19-06 2022
|
11:00
|
|
|
AaB's Anlæg
|
|
|
|
244163
|
sø19-06 2022
|
13:00
|
|
|
Lystrup Idrætsanlæg
|
|
|
Find info om rækken her.
Der er ingen ombrydning i denne række.
- Der er fri tilmelding til alle efterårets pigerækker.
Puljevinderen skal spille JM - Læs mere her.