U13 Drenge/11:11 (2011) - DBU Jylland Pokal

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
177087
ti05-09 2023
18:30 SuperBrugsen Kolt Park
3
-
5
05. sep 2023
18:30
Kolt/Hasselager IF (L5/781)
3
HOG Hinnerup (L4/737)
5
177088
on06-09 2023
18:00 Øster Snede Stadion
3
-
2
06. sep 2023
18:00
Sole IF (C)
3
Vinding SF (L5/785)
2
177090
on06-09 2023
18:30 Sabrohallen
5
-
1
06. sep 2023
18:30
Sabro IF (L5/760)
5
Grenaa IF (L3/739)
1
177091
on06-09 2023
18:30 Søndervangskolen
3
-
2
06. sep 2023
18:30
BK 22 (L6/779)
3
Aarhus Fremad (L3/739)
2
177092
on06-09 2023
18:30 Koncenton Park (ASA græsbaner)
4
-
7
06. sep 2023
18:30
ASA, Aarhus (L4/761)
4
Hadsten SK (L3/725)
7
177093
on06-09 2023
18:30 INOX Park
3
-
2
06. sep 2023
18:30
Ry Fodbold (L3/725)
3
FC Horsens (L3/741)
2
177082
on06-09 2023
18:30 Voersaa Stadion
UHT
06. sep 2023
18:30
Voersaa IF (C)
Jetsmark IF (L3/732)
UHT
177084
on06-09 2023
18:30 Vejgaard Gl. Stadion
3
-
0
06. sep 2023
18:30
Vejgaard B (L4/732)
3
Hadsund B (L3/734)
0
177086
on06-09 2023
18:30 Viborg FF´s anlæg
1
-
3
06. sep 2023
18:30
Viborg FF (L3/735)
1
Sejs Svejbæk IF (L4/737)
3
177089
to07-09 2023
18:30 Søvind Stadion
4
-
6
07. sep 2023
18:30
Søvind GIF (L4/762)
4
Kolding B (L4/741)
6
177085
ti12-09 2023
18:30 Bylderup Idrætscenter
2
-
9
12. sep 2023
18:30
Bylderup/Burkal IF (L5/786)
2
FC Sydvest (L4/741)
9
177083
on13-09 2023
18:30 Sparekassen Danmark Arena (Sæby)
2
-
0
13. sep 2023
18:30
IF Skjold Sæby (C)
2
Skibsby-Højene IF (L3/721)
0
996707
ti26-09 2023
17:30 Volkswagen Park Randers (kunst)
4
-
3
26. sep 2023
17:30
Hornbæk SF (L3/723)
4
Lystrup IF (L2/713)
3
996726
ti26-09 2023
18:00 Tønderhallerne
0
-
3
26. sep 2023
18:00
FC Sydvest (L4/741)
0
SGI/SSK (L2/712)
3
996686
ti26-09 2023
18:00 Baneanlæg Lerumbakken (Nørresundby)
0
-
1
26. sep 2023
18:00
Nørresundby FB (L3/722)
0
Hobro IK (L2/711)
1
996725
on27-09 2023
17:40 XL Park, Vorup - Kunstgræsbane Ulvehøj
3
-
2
27. sep 2023
17:40
Vorup FB (L3/723)
3
VRI (L2/713)
2
996774
on27-09 2023
18:00 Sønderborg Stadion Kunstgræs
6
-
0
27. sep 2023
18:00
FC Sønderborg (L3/730)
6
Bramming B (L2/712)
0
996775
on27-09 2023
18:00 Stensballe Hallen
0
-
8
27. sep 2023
18:00
Stensballe IK (L2/714)
0
Skødstrup SF (L2/713)
8
996796
on27-09 2023
18:00 Hedensted Stadion
0
-
2
27. sep 2023
18:00
Hedensted IF (L3/728)
0
Stavtrup/Viby (L2/713)
2
996684
on27-09 2023
18:00 Voersaa Stadion
HHT
27. sep 2023
18:00
Voersaa IF (C)
Hjørring FK (L2/711)
HHT
996687
on27-09 2023
18:00 Egeris Idrætsanlæg
2
-
1
27. sep 2023
18:00
FC Salling (L2/711)
2
FS Holstebro (L2/712)
1
996703
on27-09 2023
18:00 INOX Park
1
-
5
27. sep 2023
18:00
Ry Fodbold (L3/725)
1
Ikast FC (L2/712)
5
996705
on27-09 2023
18:00 Søndervangskolen
2
-
7
27. sep 2023
18:00
BK 22 (L6/779)
2
VSK Aarhus (L2/713)
7
996723
on27-09 2023
18:00 Øster Snede Stadion
4
-
9
27. sep 2023
18:00
Sole IF (C)
4
Kolding B (L4/741)
9
996706
on27-09 2023
18:45 Fynske Bank KunstNord
9
-
7
27. sep 2023
18:45
FC Kolding Nord (L3/729)
9
FC Fredericia (L2/714)
7
996773
to28-09 2023
18:30 Aabenraa Kunstgræsbane
0
-
4
28. sep 2023
18:30
Aabenraa BK (L3/730)
0
Varde IF (L2/712)
4
996685
ma02-10 2023
18:00 Spar Nord Arena (Vejgaard B)
2
-
9
02. okt 2023
18:00
Vejgaard B (L4/732)
2
Aalborg KFUM (L2/711)
9
996702
ti03-10 2023
17:30 Sejs Stadion
4
-
8
03. okt 2023
17:30
Sejs Svejbæk IF (L4/737)
4
Ringkøbing IF (L2/712)
8
996724
on04-10 2023
17:30 Fælleden - Øvre
1
-
6
04. okt 2023
17:30
FC Skanderborg (L3/727)
1
IF Lyseng (L2/713)
6
996683
28-10 2023
09:00 Vibe Arena Favrskovbanen ( Kunstgræsbane)
1
-
3
28. okt 2023
09:00
HOG Hinnerup (L4/737)
1
Hadsten SK (L3/725)
3
996704
29-10 2023
15:00 Hammel Kunstgræsbane
1
-
5
29. okt 2023
15:00
Sabro IF (L5/760)
1
Aabyhøj IF (L3/726)
5
456232
ti31-10 2023
18:00 Sønderborg Stadion Kunstgræs
2
-
3
31. okt 2023
18:00
FC Sønderborg (L3/730)
2
Haderslev FK (L1/702)
3
456343
ma06-11 2023
17:30 Ikast FC Stadion Allé
0
-
2
06. nov 2023
17:30
Ikast FC (L2/712)
0
VSK Aarhus (L2/713)
2
456231
ma06-11 2023
18:35 Fynske Bank KunstNord
4
-
6
06. nov 2023
18:35
FC Kolding Nord (L3/729)
4
IF Lyseng (L2/713)
6
456233
ti07-11 2023
18:30 Sparekassen Djursland Park - Hornslet (kunst)
1
-
4
07. nov 2023
18:30
Skødstrup SF (L2/713)
1
Horsens fS (L1/702)
4
456223
on08-11 2023
17:00 Sparekassen Danmark Arena (Sæby)
3
-
1
08. nov 2023
17:00
IF Skjold Sæby (C)
3
Aalborg KFUM (L2/711)
1
456224
on08-11 2023
17:00 Hjørring Kunstgræsbane
0
-
5
08. nov 2023
17:00
Hjørring FK (L2/711)
0
AaB (L1/701)
5
456227
on08-11 2023
17:30 Aabyhøj Stadion
0
-
11
08. nov 2023
17:30
Aabyhøj IF (L3/726)
0
Silkeborg IF (L1/701)
11
456225
on08-11 2023
17:45 DS Arena - Kunstgræs (Hobro)
3
-
4
08. nov 2023
17:45
Hobro IK (L2/711)
3
Randers Freja (L1/701)
4
456228
on08-11 2023
18:00 VB Parken
3
-
6
08. nov 2023
18:00
Vejle B (L1/702)
3
Herning Fremad (L1/701)
6
456229
on08-11 2023
18:00 Egeris Idrætsanlæg
2
-
3
08. nov 2023
18:00
FC Salling (L2/711)
2
FK Viborg (L1/701)
3
456226
on08-11 2023
18:30 XL Park, Vorup - Kunstgræsbane Ulvehøj
0
-
6
08. nov 2023
18:30
Vorup FB (L3/723)
0
AGF, Aarhus (L1/701)
6
456342
11-11 2023
12:00 Mosevej Kunstgræsbane
1
-
5
11. nov 2023
12:00
Kolding B (L4/741)
1
Stavtrup/Viby (L2/713)
5
456344
ti14-11 2023
18:00 Vestjysk Bank Stadion (Varde)
2
-
0
14. nov 2023
18:00
Varde IF (L2/712)
2
Kolding IF (L1/702)
0
456222
ti14-11 2023
18:15 NMT-BYENS Arena Hadsten
5
-
2
14. nov 2023
18:15
Hadsten SK (L3/725)
5
Hornbæk SF (L3/723)
2
951545
on15-11 2023
18:30 Sæby Kunstgræsbane
1
-
4
15. nov 2023
18:30
IF Skjold Sæby (C)
1
AaB (L1/701)
4
456230
on22-11 2023
18:00 Ringkøbing Kunstgræsbane
1
-
11
22. nov 2023
18:00
Ringkøbing IF (L2/712)
1
Esbjerg fB (L1/702)
11
951551
26-11 2023
14:00 Guldager Idrætscenter
HHT
26. nov 2023
14:00
SGI/SSK (L2/712)
Esbjerg fB (L1/702)
HHT
951552
26-11 2023
14:00 Vestjysk Bank Stadion, Kunstgræs (Varde)
2
-
5
26. nov 2023
14:00
Varde IF (L2/712)
2
Haderslev FK (L1/702)
5
951546
ti28-11 2023
18:15 Hadsten Kunstgræs
1
-
17
28. nov 2023
18:15
Hadsten SK (L3/725)
1
Randers Freja (L1/701)
17
951548
ti28-11 2023
18:30 AURA Park (Stavtrup) Kunstgræs
0
-
6
28. nov 2023
18:30
Stavtrup/Viby (L2/713)
0
Silkeborg IF (L1/701)
6
951547
on29-11 2023
18:30 Jacobsen Plus - Kunst Arena 2
5
-
3
29. nov 2023
18:30
Horsens fS (L1/702)
5
AGF, Aarhus (L1/701)
3
951550
20-01 2024
12:00 VSK Aarhus
0
-
7
20. jan
12:00
VSK Aarhus (L2/713)
0
FK Viborg (L1/701)
7
951549
20-01 2024
14:00 Lyseng Kunstgræs
0
-
6
20. jan
14:00
IF Lyseng (L2/713)
0
Herning Fremad (L1/701)
6
534288
on28-02 2024
19:00 TESS Arena Esbjerg - kunstgræsbane 5
5
-
2
28. feb
19:00
Esbjerg fB (L1/702)
5
Horsens fS (L1/702)
2
533963
ti05-03 2024
18:15 AaB's Anlæg
3
-
1
05. mar
18:15
AaB (L1/701)
3
Randers Freja (L1/701)
1
534290
ti19-03 2024
18:00 JYSK Park (kunstgræs)
5
-
0
19. mar
18:00
Herning Fremad (L1/701)
5
Silkeborg IF (L1/701)
0
534270
20-04 2024
12:00 Banerne ved Haderslev Idrætscenter
3
-
0
20. apr
12:00
Haderslev FK (L1/702)
3
FK Viborg (L1/701)
0
376659
on01-05 2024
19:00 Herning Fremads Anlæg
01. maj
19:00
Herning Fremad (L1/701)
Vinder kamp 534270 Haderslev FK - FK Viborg
376660
04-05 2024
12:00 AaB's Anlæg
04. maj
12:00
AaB (L1/701)
Esbjerg fB (L1/702)
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland på mail eller på tlf: 8939 9999

Se datoplan og reglement her

Log ind