MENU

Herre Serie 2 / Træningskamp //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Arrangør
475149 fr
03-08 2018
Kl. 17:45
HOG Hinnerup ( S2 ) Bjerringbro ( S2 ) Fårvang Stadion Fårvang IF
433417 ti
09-06 2020
Kl. 19:00
Aars IK Farsø/Ullits IK Sondrup Park (Aars) Aars IK
433481 ti
09-06 2020
Kl. 19:00
Hornum Gundersted Hornum Stadion Hornum IF
433567 to
11-06 2020
Kl. 19:00
Silkeborg B Mariehøj Kammeraterne Silkeborg Søholt Øst Silkeborg B
434498 to
11-06 2020
Kl. 19:00
Nørager B Nørager U 19 Liga 2 Nørager Stadion Nørager B
435490 to
11-06 2020
Kl. 19:00
Hjørring IF Hjørring AIK Frem Hjørring IF's Anlæg Hjørring IF
435491 to
11-06 2020
Kl. 19:00
Lundergård UI Skibsby Højen Lundergårdhallen Lundergård IU
433483 to
11-06 2020
Kl. 19:30
Svenstrup-Godthåb IF St. Restrup IF Svenstrup Stadion Svenstrup-Godthåb IF
433472
13-06 2020
Kl. 11:00
Bording IF Funder GF/SSIK Vestjysk Bank Arena, Bording Bording IF
446752
13-06 2020
Kl. 16:00
Aars IK Hornum IF Sondrup Park (Aars) Aars IK
562697 ma
15-06 2020
Kl. 19:30
Mejrup GU Borbjerg GU Mejrup Kultur & Fritidscenter Mejrup GU
433365 ti
16-06 2020
Kl. 19:00
Hornum IF Farsø/Ullits IK Hornum Stadion Farsø/Ullits IK
434910 to
18-06 2020
Kl. 19:00
Lundergård IU Hjørring IF Lundergårdhallen Lundergård IU
565432 to
18-06 2020
Kl. 19:00
Mariehøj Kammeraterne Silkeborg Silkeborg IF Vestjyllands Forsikrings Stadion Mariehøj Kammeraterne Silkeborg
569299 to
18-06 2020
Kl. 19:00
Silkeborg B Kjellerup IF Søholt Øst Silkeborg B
569493 to
18-06 2020
Kl. 19:00
Kristrup B Randers Freja Kristrup Stadion Kristrup B
101205 fr
19-06 2020
Kl. 17:00
Kolding IF Kolding IF Seest Idrætspark Kolding IF
581138 fr
19-06 2020
Kl. 19:00
Mejrup GU Ølstrup GU Mejrup Kultur & Fritidscenter Mejrup GU
397126
20-06 2020
Kl. 12:00
Gundersted IF Hornum IF Freja Park Gundersted IF
102729
20-06 2020
Kl. 14:00
Nørresundby FB AaB Lindholm Høje Stadion Nørresundby Forenede Boldklubber
434934
20-06 2020
Kl. 14:00
Skibsby-Højene IF Hjørring AIK Frem Højene Hallen Skibsby-Højene IF
558551
20-06 2020
Kl. 14:00
Erritsø GIF Bredballe IF EIC - Erritsø Idrætscenter
ANN

Kampen annulleret

Erritsø GIF
581102
20-06 2020
Kl. 16:00
Tjele Vest Sport Viborg FF Løvel Stadion Vammen IF
433366
20-06 2020
Kl. 16:00
Farsø/Ullits IK Aars IK Farsø Stadion Farsø/Ullits IK
102556
21-06 2020
Kl. 13:00
Hårby FC Skanderborg Borgernes Hus Hårby IK 81
602129
21-06 2020
Kl. 13:00
IF Skjold Sæby RKG Sparekassen Danmark Arena (Sæby) IF Skjold Sæby
102657 ti
23-06 2020
Kl. 18:30
AIA/Tranbjerg AGF, Aarhus Grønløkke Stadion AIA-Tranbjerg
102730 ti
23-06 2020
Kl. 18:30
AaB Vaarst/Fjellerad B AaB's Anlæg AaB
569351 ti
23-06 2020
Kl. 18:30
AH 2012 Randers Freja Hørning Stadion Hørning GF
580914 ti
23-06 2020
Kl. 19:00
Fredericia fF Erritsø GIF Madsby Enge Fredericia fF
444928 ti
23-06 2020
Kl. 19:00
Hornum IF Aars IK Hornum Stadion Hornum IF
123789 to
25-06 2020
Kl. 18:30
Silkeborg B Funder GF/SSIK Søholt Øst Silkeborg B
434941 to
25-06 2020
Kl. 18:30
Skibsby-Højene IF Hjørring IF Højene Hallen Skibsby-Højene IF
168799 to
25-06 2020
Kl. 19:00
FC Skanderborg Horsens B Vestergadeanlægget
FC Skanderborg
434911 to
25-06 2020
Kl. 19:00
Lundergård IU Hjørring AIK Frem Lundergårdhallen Lundergård IU
102226 to
25-06 2020
Kl. 19:00
Nørager B Auning IF Nørager Stadion Nørager B
102640 to
25-06 2020
Kl. 19:00
Randers Freja Valsgård IF 83 Randers Stadion Randers Freja
102728
27-06 2020
Kl. 11:00
Bording IF Ølstrup GU Vestjysk Bank Arena, Bording Bording IF
496289
27-06 2020
Kl. 11:00
Lemming IF Silkeborg B Lemming Stadion Lemming IF
101210
27-06 2020
Kl. 15:00
Erritsø GIF Gauerslund IF EIC - Erritsø Idrætscenter
ANN

Kampen annulleret

Erritsø GIF
444920
27-06 2020
Kl. 16:00
Farsø/Ullits IK Hornum IF Farsø Stadion Hornum IF
569394 ma
29-06 2020
Kl. 19:00
Nord-Als B Broager UI Nordals Idrætscenter Nord-Als B
215425 ti
30-06 2020
Kl. 18:30
IF Skjold Sæby Flauenskjold IF Sparekassen Danmark Arena (Sæby) IF Skjold Sæby
719878 ti
30-06 2020
Kl. 18:30
AaB Aalborg Chang AaB's Anlæg AaB
101213 ti
30-06 2020
Kl. 19:00
Vejle B Stensballe IK VB Parken Vejle B
102641 ti
30-06 2020
Kl. 19:00
Vaarst/Fjellerad B RKG Vaarst Stadion Vaarst/Fjellerad B
726449 on
01-07 2020
Kl. 19:00
Lundergård IU Hirtshals B Lundergårdhallen Lundergård IU
405912 to
02-07 2020
Kl. 18:00
Løjt IF Løjt IF Løjt Idrætsanlæg Løjt IF
397446 to
02-07 2020
Kl. 19:00
Harken UGF Hjørring IF EkspertFugen Arena, Harken Harken UGF
747296
04-07 2020
Kl. 12:00
Silkeborg B Silkeborg KFUM Søholt Øst Silkeborg B
564475
04-07 2020
Kl. 13:00
Erritsø GIF Vinding SF EIC - Erritsø Idrætscenter
ANN

Kampen annulleret

Erritsø GIF
581152
11-07 2020
Kl. 15:30
Stensballe IK Vinding SF Stensballe Hallen Stensballe IK
124652
18-07 2020
Kl. 15:00
Vejle FC Vinding SF Vestre Stadion Vejle FC
588161 to
23-07 2020
Kl. 17:50
Borbjerg/Skave 1 Måbjerg IF Hodsager Klubcenter Hodsager UF
584936 to
23-07 2020
Kl. 19:00
St. Restrup IF Hals FS Frejlev Stadion
ANN

Kampen annulleret

St. Restrup IF
682124 to
23-07 2020
Kl. 19:00
Hviding IF/Kvik 70 Føvling/Stenderup UI Egebæk/Hviding Akt.center Hviding IF
690035 to
23-07 2020
Kl. 19:00
St. Restrup IF Hals FS Frejlev Stadion St. Restrup IF
588163 to
23-07 2020
Kl. 19:30
Ølstrup GU Herning Fremad 1 Hodsager Klubcenter Hodsager UF
877542 fr
24-07 2020
Kl. 19:00
Løvel IF Horne IF Løvel Stadion Løvel IF
544289
25-07 2020
Kl. 12:00
Randers Freja Randers Freja Randers Stadion, kunstgræs Randers Freja
554056
25-07 2020
Kl. 12:00
Silkeborg Boldklub Aarhus Juniors Søholt Øst Silkeborg B
678971
25-07 2020
Kl. 12:00
AaB Aalborg Freja AaB's Anlæg AaB
102638
25-07 2020
Kl. 12:30
Aabyhøj IF Kolt/Hasselager IF Aabyhøj Stadion Aabyhøj IF
159499
25-07 2020
Kl. 13:00
Gauerslund IF Vejle FC Danbolig Arena Gauerslund
Gauerslund IF
613221
25-07 2020
Kl. 14:00
Foulum IF Viborg FF Ørum Stadion, Tjele Foulum IF
565805
25-07 2020
Kl. 16:00
Løvel IF Foulum IF Løvel Stadion
ANN

Kampen annulleret

Løvel IF
585002
25-07 2020
Kl. 16:00
Nørager B Ådalen IF Nørager Stadion Nørager B
590401
26-07 2020
Kl. 13:00
Herning Fremad 1 Borbjerg/Skave 1 Hodsager Klubcenter Hodsager UF
590402
26-07 2020
Kl. 15:00
Ølstrup GU Måbjerg IF Hodsager Klubcenter Hodsager UF
919591 ma
27-07 2020
Kl. 19:00
Aars IK Skalborg SK Sondrup Park (Aars) Aars IK
566004 ma
27-07 2020
Kl. 19:30
Strandby-Elling-Nielstrup IF Skagen IK Nordjyske Bank Arena Strandby Strandby-Elling-Nielstrup IF Fodbold
204194 ma
27-07 2020
Kl. 19:45
Nordvestmors BK Hanstholm IF Bedsted Stadion Koldby/Hørdum IF
470288 ti
28-07 2020
Kl. 18:00
Højslev Station IF Kvik IF Højslev Stadion Højslev Station IF
470289 ti
28-07 2020
Kl. 18:00
MorsØ FC Ørslevkloster IF Højslev Stadion Højslev Station IF
614578 ti
28-07 2020
Kl. 18:30
Stjær B Lund IF Vesterbro Stadion Stjær B
678972 ti
28-07 2020
Kl. 19:00
AaB Hals FS AaB's Anlæg AaB
751869 ti
28-07 2020
Kl. 19:00
Bording IF Silkeborg Boldklub Vestjysk Bank Arena, Bording Bording IF
919588 ti
28-07 2020
Kl. 19:00
Nørager IF Randers Freja Nørager IF's Anlæg Nørager IF
927782 ti
28-07 2020
Kl. 19:00
Nørresundby Forenede Boldklubber Biersted IF Nord & Norre Arena Nørresundby Forenede Boldklubber
599673 ti
28-07 2020
Kl. 19:00
Erritsø GIF Vinding SF EIC - Erritsø Idrætscenter Erritsø GIF
717412 ti
28-07 2020
Kl. 19:15
Horsens fS Gauerslund IF Jacobsen Plus - Kunst Arena 2 Horsens fS
566007 ti
28-07 2020
Kl. 19:30
IF Skjold Sæby Skibsby-Højene IF Nordjyske Bank Arena Strandby Strandby-Elling-Nielstrup IF Fodbold
590755 ti
28-07 2020
Kl. 19:30
Ølstrup GU Borbjerg/Skave 1 Hodsager Klubcenter Hodsager UF
590757 ti
28-07 2020
Kl. 19:30
Herning Fremad 1 Måbjerg IF Hodsager Klubcenter Hodsager UF
470290 ti
28-07 2020
Kl. 19:45
Alhedens IF Prügelknabe IK Højslev Stadion Højslev Station IF
470291 ti
28-07 2020
Kl. 19:45
Sallingsund FC Skive IK Højslev Stadion Højslev Station IF
503943 on
29-07 2020
Kl. 19:00
Ringkøbing IF Boldklubben Klitten Alkjær Stadion Ringkøbing IF
566682 on
29-07 2020
Kl. 19:30
Skagen IK Frederikshavn fI Nordjyske Bank Arena Strandby Strandby-Elling-Nielstrup IF Fodbold
470292 to
30-07 2020
Kl. 18:00
Højslev Station IF Ørslevkloster IF Højslev Stadion Højslev Station IF
470293 to
30-07 2020
Kl. 18:00
Kvik IF MorsØ FC Højslev Stadion Højslev Station IF
470888 to
30-07 2020
Kl. 19:00
Aars IK St. Restrup IF Sondrup Park (Aars) Aars IK
109031 to
30-07 2020
Kl. 19:00
Foulum IF Aalborg Chang Ørum Stadion, Tjele Foulum IF
881155 to
30-07 2020
Kl. 19:00
Skødstrup SF FAML Studstrup Idrætsanlæg Skødstrup SF
919592 to
30-07 2020
Kl. 19:00
Birkelse IF IF Fremad Nørhalne Birkelse Stadion Birkelse IF
979642 to
30-07 2020
Kl. 19:00
Nr. 1 i pulje 1 - Nr. 2 i pulje 2 Serie 2 niveau 2 x 45 min. Sparkær Stadion Sparkær IF
979643 to
30-07 2020
Kl. 19:00
Nr. 1 i pulje 2 - Nr. 2 i pulje 1 Serie 2 niveau 2 x 45 min. Sparkær Stadion Sparkær IF
614547 to
30-07 2020
Kl. 19:00
Lemming IF Mariehøj Kammeraterne Silkeborg Lemming Stadion Lemming IF
691517 to
30-07 2020
Kl. 19:00
Aabenraa BK Løjt IF Aabenraa Stadion Aabenraa BK
693027 to
30-07 2020
Kl. 19:00
Kolind/Perstrup IF IF Midtdjurs KPI's Klubhus Kolind/Perstrup IF
784362 to
30-07 2020
Kl. 19:30
Strandby-Elling-Nielstrup IF Aalborg Kfum, U-19 Nordjyske Bank Arena Strandby Strandby-Elling-Nielstrup IF Fodbold
566718 to
30-07 2020
Kl. 19:30
Strandby-Elling-Nielstrup IF IF Skjold Sæby Nordjyske Bank Arena Strandby
Strandby-Elling-Nielstrup IF Fodbold
470294 to
30-07 2020
Kl. 19:45
Alhedens IF Skive IK Højslev Stadion Højslev Station IF
470295 to
30-07 2020
Kl. 19:45
Prügelknabe IK Sallingsund FC Højslev Stadion Højslev Station IF
204197 to
30-07 2020
Kl. 19:45
HVA Sydthy Thisted FC Bedsted Stadion Koldby/Hørdum IF
108367 fr
31-07 2020
Kl. 18:30
FC Horsens Vinding SF Designa Arena FC Horsens
600867 fr
31-07 2020
Kl. 19:00
NUBI Brønderslev IF NUBI's Stadion NUBI
613223 fr
31-07 2020
Kl. 19:00
Foulum IF Vorup FB Ørum Stadion, Tjele
ANN

Kampen annulleret

Foulum IF
690528 fr
31-07 2020
Kl. 19:00
Gug B Skalborg SK Skjøtt Arena (Gug B) Gug B
693484 fr
31-07 2020
Kl. 19:00
Hjørring AIK Frem Aalborg Freja Frem Parken Hjørring AIK Frem
577272 fr
31-07 2020
Kl. 19:30
Skibsby-Højene IF Frederikshavn fI Nordjyske Bank Arena Strandby Strandby-Elling-Nielstrup IF Fodbold
590765 fr
31-07 2020
Kl. 19:30
Nr. 1 pulje 1 Nr. 2 pulje 1 Hodsager Klubcenter Hodsager UF
590769 fr
31-07 2020
Kl. 19:30
Nr. 3 pulje 1 Nr. 4 pulje 1 Hodsager Klubcenter Hodsager UF
691087
01-08 2020
Kl. 10:00
DGL 2000, Aarhus ??? Tilst Idrætsanlæg (tst) DGL 2000, Aarhus
692754
01-08 2020
Kl. 10:00
DGL 2000, Aarhus Viby IF Tilst Idrætsanlæg (tst) DGL 2000, Aarhus
708543
01-08 2020
Kl. 11:00
Hviding IF/Kvik 70 Gørding-Vejrup Fodbold Egebæk/Hviding Akt.center Hviding IF
722331
01-08 2020
Kl. 11:00
Grindsted GIF Kolding IF Grindsted Stadion
ANN

Kampen annulleret

Grindsted GIF
470595
01-08 2020
Kl. 11:00
Kvik IF Prügelknabe IK Højslev Stadion
ANN

Kampen annulleret

Højslev Station IF
470596
01-08 2020
Kl. 11:00
MorsØ FC Sallingsund FC Højslev Stadion Højslev Station IF
269346
01-08 2020
Kl. 12:30
Gundersted IF Nørager IF Freja Park Gundersted IF
789889
01-08 2020
Kl. 12:30
Bælum/Solbjerg IF Stjær B Bælum Stadion Bælum/Solbjerg IF
405914
01-08 2020
Kl. 13:00
AIA-Tranbjerg Aarhus Juniors Grønløkke Stadion AIA-Tranbjerg
470890
01-08 2020
Kl. 13:00
Rask Mølle OIF FC GOG Fodbold Rask Mølle Stadion Rask Mølle & Omegns IF
470594
01-08 2020
Kl. 13:15
Ørslevkloster IF Skive IK Højslev Stadion
ANN

Kampen annulleret

Højslev Station IF
691046
01-08 2020
Kl. 13:30
Silkeborg Boldklub ØBG Silkeborg Søholt Øst Silkeborg B
471961
01-08 2020
Kl. 13:30
Kamp om 1. pladsen Kamp om 1. pladsen Værum Stadion Værum GF
124653
01-08 2020
Kl. 13:30
Vejle FC Horsens fS Vestre Stadion Vejle FC
251488
01-08 2020
Kl. 14:00
Nørager B Auning IF Nørager Stadion Nørager B
613882
01-08 2020
Kl. 14:00
Vejen SF Bramdrupdam GIF Vejen Idrætscenter Vejen SF
581209
01-08 2020
Kl. 15:00
Stensballe IK Hatting-Torsted Fodbold Stensballe Hallen Stensballe IK
734535
01-08 2020
Kl. 15:00
Erritsø GIF Christiansfeld IF EIC - Erritsø Idrætscenter Erritsø GIF
698620
01-08 2020
Kl. 15:00
Aabenraa BK Skærbæk B Aabenraa Stadion Aabenraa BK
124698
01-08 2020
Kl. 15:00
Horne IF Rødding IF Horne Stadion, Varde Horne IF
927780
01-08 2020
Kl. 15:00
Christiansfeld IF Ukendt modstander Cuben
ANN

Kampen annulleret

Christiansfeld IF
979647
01-08 2020
Kl. 15:00
Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2 Serie 2 niveau 2 x 45 min. Sparkær Stadion Sparkær IF
470593
01-08 2020
Kl. 15:30
Højslev Station IF Alhedens IF Højslev Stadion Højslev Station IF
577350
01-08 2020
Kl. 16:00
IF Skjold Sæby Frederikshavn fI Nordjyske Bank Arena Strandby Strandby-Elling-Nielstrup IF Fodbold
689949
02-08 2020
Kl. 12:00
Kolding IF Haderslev FK Autocentralen Park (Kolding Stadion)
Kolding IF
578706
02-08 2020
Kl. 13:00
Skibsby-Højene IF Skagen IK Nordjyske Bank Arena Strandby Strandby-Elling-Nielstrup IF Fodbold
584937
02-08 2020
Kl. 14:00
St. Restrup IF FK Fjordsiden Frejlev Stadion
ANN

Kampen annulleret

St. Restrup IF
690036
02-08 2020
Kl. 14:00
St. Restrup IF FK Fjordsiden Frejlev Stadion St. Restrup IF
578733
02-08 2020
Kl. 14:45
Strandby-Elling-Nielstrup IF Frederikshavn fI Nordjyske Bank Arena Strandby Strandby-Elling-Nielstrup IF Fodbold
204200
02-08 2020
Kl. 15:15
Thisted FC Hanstholm IF Bedsted Stadion Koldby/Hørdum IF
204201
02-08 2020
Kl. 15:15
Nordvestmors BK HVA Sydthy Bedsted Stadion Koldby/Hørdum IF
251489 ma
03-08 2020
Kl. 19:00
Boldklubben Klitten Skjern GF BK Klittens Idrætsanlæg Boldklubben Klitten
751080 ma
03-08 2020
Kl. 19:00
Spjald IF s2 Kibæk IF s3 Spjald Stadion Spjald IF
863565 ma
03-08 2020
Kl. 19:00
Herning Fremad Herning Fremad Herning Fremad's Kunstgræsbane 1 Herning Fremad
992014 ti
04-08 2020
Kl. 18:00
Lemming Hammel GF Fårvang Stadion Fårvang IF
903690 ti
04-08 2020
Kl. 18:30
Vejle B Horsens B
!
NB: Horsens B er taberdømt
VB Parken Kunstgræs 1 (ny bane)
Vejle B
792912 ti
04-08 2020
Kl. 18:30
Vejle B Modstander ukendt VB Parken Kunstgræs 1 (ny bane)
ANN

Kampen annulleret

Vejle B
927781 ti
04-08 2020
Kl. 18:30
Christiansfeld IF Ukendt modstander Cuben Christiansfeld IF
880771 ti
04-08 2020
Kl. 19:00
Skibet IF Ammitsbøl/Egtved Universal Parken Skibet IF
927777 ti
04-08 2020
Kl. 19:00
Erritsø GIF 3 kampe a 30 min., fra 19-21, bane 11.00 EIC - Erritsø Idrætscenter
ANN

Kampen annulleret

Erritsø GIF
927778 ti
04-08 2020
Kl. 19:00
Erritsø GIF 3 kampe a 30 min., fra 19-21, bane 2. EIC - Erritsø Idrætscenter Erritsø GIF
927779 ti
04-08 2020
Kl. 19:00
Erritsø GIF 3 kampe a 30 min., fra 19-21, bane 1 EIC - Erritsø Idrætscenter Erritsø GIF
124730 ti
04-08 2020
Kl. 19:00
Lemvig GF Mejrup GU Lemvig Stadion Lemvig GF
470346 ti
04-08 2020
Kl. 19:00
Bov IF Gråsten B Grænse Stadion Bov IF
470590 ti
04-08 2020
Kl. 19:00
Kjellerup IF Viborg Sdrm. IK Bjergets Idrætsanlæg Kjellerup IF
470889 ti
04-08 2020
Kl. 19:00
Aars IK Sønderup/Suldrup IK Frem Sondrup Park (Aars) Aars IK
600855 ti
04-08 2020
Kl. 19:00
Gug B Vaarst/Fjellerad B Skjøtt Arena (Gug B) Gug B
600869 ti
04-08 2020
Kl. 19:00
NUBI Hjørring IF NUBI's Stadion NUBI
613222 ti
04-08 2020
Kl. 19:00
Foulum IF Møldrup/Tostrup IF Ørum Stadion, Tjele Foulum IF
678974 ti
04-08 2020
Kl. 19:00
AaB Aalborg Chang AaB's Anlæg AaB
680313 ti
04-08 2020
Kl. 19:00
Spangsbjerg IF Gørding/Lourup IF Star VVS Arena (Gjesing) Spangsbjerg IF
691047 ti
04-08 2020
Kl. 19:00
Silkeborg Boldklub Mariehøj Kammeraterne Silkeborg Søholt Øst Silkeborg B
692715 ti
04-08 2020
Kl. 19:00
Hviding IF Bramming Boldklub Egebæk/Hviding Akt.center Hviding IF
693020 ti
04-08 2020
Kl. 19:00
Hjørring AIK Frem Nørresundby Forenede Boldklubber Frem Parken Hjørring AIK Frem
722332 ti
04-08 2020
Kl. 19:00
Grindsted GIF Esbjerg IF 92 Grindsted Stadion Grindsted GIF
736081 ti
04-08 2020
Kl. 19:00
Andrup IF Skærbæk B Skads Skole Andrup IF
204203 ti
04-08 2020
Kl. 19:45
Thisted FC Nordvestmors BK Bedsted Stadion Koldby/Hørdum IF
204204 ti
04-08 2020
Kl. 19:45
Hanstholm IF HVA Sydthy Bedsted Stadion Koldby/Hørdum IF
992015 ti
04-08 2020
Kl. 19:45
Langå Galten Fårvang Stadion Fårvang IF
992021 on
05-08 2020
Kl. 19:45
NUGF Viborg Funder Fårvang Stadion Fårvang IF
992023 to
06-08 2020
Kl. 18:00
Langå Hammel GF Fårvang Stadion Fårvang IF
731836 to
06-08 2020
Kl. 19:15
Kolding IF Dalby GF Metropolis Arena (kunst) Kolding IF
994930 to
06-08 2020
Kl. 19:45
Galten AH 2012 Fårvang Stadion Fårvang IF
689948 fr
07-08 2020
Kl. 19:00
Kolding IF Grindsted GIF Autocentralen Park (Kolding Stadion) Kolding IF
544293
08-08 2020
Kl. 12:00
AIA-Tranbjerg JAI, Aarhus Grønløkke Stadion AIA-Tranbjerg
624799
08-08 2020
Kl. 14:00
Vaarst/Fjellerad B B52/Aalborg Fodbold Club Vaarst Stadion Vaarst/Fjellerad B
905938
08-08 2020
Kl. 14:00
Christiansfeld IF Schleswig 06 Cuben
ANN

Kampen annulleret

Christiansfeld IF
689728
08-08 2020
Kl. 16:00
Aars IK Hobro IK Sondrup Park (Aars) Aars IK
905891 ti
11-08 2020
Kl. 19:30
Bov IF Schleswiger 06 Grænse Stadion Bov IF
458441 on
09-09 2020
Kl. 18:15
Odder IGF Fodbold Kjellerup IF Spektrum Odder
Odder IGF Fodbold
974340
30-01 2021
Kl. 15:00
Vinding SF Vinding SF Vinding Kunstgræsbane
ANN

Kampen annulleret

Vinding SF
708210
06-02 2021
Kl. 14:00
Aars IK Hobro IK Sondrup Park Kunstgræs (Aars)
ANN

Kampen annulleret

Aars IK
765805
06-02 2021
Kl. 14:00
Hadsund B Vivild IF Hadsund Kunstgræsbane
ANN

Kampen annulleret

Hadsund B
974341
06-02 2021
Kl. 14:20
Vinding SF Vejle Kammeraterne Vinding Kunstgræsbane
ANN

Kampen annulleret

Vinding SF
851195
06-02 2021
Kl. 14:30
Aabenraa BK Vejle Kammeraterne Aabenraa Kunstgræsbane
ANN

Kampen annulleret

Aabenraa BK
513910 fr
12-02 2021
Kl. 19:00
Bramdrupdam GIF Vinding SF Forum Kolding Bramdrupdam
ANN

Kampen annulleret

Bramdrupdam GIF
765081
13-02 2021
Kl. 12:00
Lund IF AIA-Tranbjerg Lund Stadion
ANN

Kampen annulleret

Lund IF
255660
13-02 2021
Kl. 13:00
Galten FS Bording IF Klank Kunstgræsbane
ANN

Kampen annulleret

Galten FS
400740
13-02 2021
Kl. 13:00
Nibe B Hornum IF Nibe B Kunstgræs
ANN

Kampen annulleret

Hornum IF
735648
13-02 2021
Kl. 13:00
Erritsø GIF BPI Erritsø Kunstgræsbane
ANN

Kampen annulleret

Erritsø GIF
736033
13-02 2021
Kl. 13:00
Boldklubben Vestkysten Varde IF Oksbøl Stadion
ANN

Kampen annulleret

Boldklubben Vestkysten
185528
13-02 2021
Kl. 14:00
IF Skjold Sæby Birkelse IF Sæby Kunstgræsbane
ANN

Kampen annulleret

IF Skjold Sæby
910514
13-02 2021
Kl. 14:00
Bredballe IF Vejle Kammeraterne Bredballe Kunstgræsbane
ANN

Kampen annulleret

Bredballe IF
765936
13-02 2021
Kl. 15:00
Rødding IF Hviding IF Rødding Kunstgræsbane
ANN

Kampen annulleret

Rødding IF
609580
13-02 2021
Kl. 15:00
Skive IK Sparkær IF Egeris Kunstgræsbane (Bane 7)
ANN

Kampen annulleret

Skive IK
393181 ti
16-02 2021
Kl. 18:15
Aars IK Skalborg SK Sondrup Park Kunstgræs (Aars)
ANN

Kampen annulleret

Aars IK
384558
20-02 2021
Kl. 12:00
Lund IF Erritsø GIF Lund Stadion
ANN

Kampen annulleret

Lund IF
558638
20-02 2021
Kl. 13:00
Bording IF ISI Idrætsefterskole Stadome, Ikast (kunst)
ANN

Kampen annulleret

Bording IF
666527
20-02 2021
Kl. 13:00
Boldklubben Vestkysten Esbjerg IF 92 Oksbøl Stadion
ANN

Kampen annulleret

Boldklubben Vestkysten
710869
20-02 2021
Kl. 13:00
Galten FS ØBG Silkeborg Klank Kunstgræsbane
ANN

Kampen annulleret

Galten FS
765806
20-02 2021
Kl. 14:00
Hadsund B Bælum/Solbjerg IF Hadsund Kunstgræsbane
ANN

Kampen annulleret

Hadsund B
597156
20-02 2021
Kl. 14:20
Vinding SF Dalby GF Vinding Kunstgræsbane
ANN

Kampen annulleret

Vinding SF
609582
20-02 2021
Kl. 15:00
Skive IK Mønsted IF Egeris Kunstgræsbane (Bane 7)
ANN

Kampen annulleret

Skive IK
765935
20-02 2021
Kl. 15:00
Rødding IF Føvling/Stenderup UI Rødding Kunstgræsbane
ANN

Kampen annulleret

Rødding IF
758681
20-02 2021
Kl. 16:00
Gauerslund IF Fredericia KFUM Danbolig Arena Gauerslund Kunstgræs
ANN

Kampen annulleret

Gauerslund IF
398485 ti
23-02 2021
Kl. 19:30
Bramdrupdam GIF Vejle Boldklub Fynske Bank KunstNord
ANN

Kampen annulleret

Bramdrupdam GIF
201575 to
25-02 2021
Kl. 19:45
Stensballe IK Rask Mølle & Omegns Idrætsforening Stensballe Kunstgræs Arena
ANN

Kampen annulleret

Stensballe IK
765685
27-02 2021
Kl. 12:00
Lund IF Stjær B Lund Stadion
ANN

Kampen annulleret

Lund IF
420215
27-02 2021
Kl. 13:00
Galten FS Hammel GF Klank Kunstgræsbane
ANN

Kampen annulleret

Galten FS
765808
27-02 2021
Kl. 14:15
Hadsund B Valsgård IF 83 Hadsund Kunstgræsbane
ANN

Kampen annulleret

Hadsund B
526613
27-02 2021
Kl. 14:20
Vinding SF Rask Mølle & Omegns Idrætsforening Vinding Kunstgræsbane
ANN

Kampen annulleret

Vinding SF
789602
27-02 2021
Kl. 14:30
Vejle Kammeraterne Vejen SF Danisol Park Kunstgræs (Vejle)
ANN

Kampen annulleret

Vejle Kammeraterne
517651
27-02 2021
Kl. 15:00
IF Midtdjurs Nørager B AC Huse Park Kunstgræs
ANN

Kampen annulleret

IF Midtdjurs
201593
27-02 2021
Kl. 15:00
Skive IK Skals FF Egeris Kunstgræsbane (Bane 7)
ANN

Kampen annulleret

Skive IK
765934
27-02 2021
Kl. 15:30
Rødding IF Brørup GF Rødding Kunstgræsbane
ANN

Kampen annulleret

Rødding IF
923364
27-02 2021
Kl. 16:15
Varde IF Føvling/Stenderup UI Sydbank Stadion, Kunstgræs
ANN

Kampen annulleret

Varde IF
565699
28-02 2021
Kl. 14:00
Give Fremad Foulum IF Give Kunstgræs
ANN

Kampen annulleret

Give Fremad
388608
28-02 2021
Kl. 16:00
Aars IK Sønderup/Suldrup IK Frem Sondrup Park Kunstgræs (Aars)
ANN

Kampen annulleret

Aars IK
328759 fr
05-03 2021
Kl. 19:00
Spangsbjerg IF Spangsbjerg IF Guldager IC Kunstgræbane Spangsbjerg IF
851209 fr
05-03 2021
Kl. 19:30
Aabenraa BK Højer IF Aabenraa Kunstgræsbane
ANN

Kampen annulleret

Aabenraa BK
532098
06-03 2021
Kl. 10:00
Randers Freja Langaa IK Randers Stadion, kunstgræs
ANN

Kampen annulleret

Randers Freja
172832
06-03 2021
Kl. 12:15
AIA-Tranbjerg Stavtrup IF Fodbold Brøruphus Efterskole Kunstgræsbane
ANN

Kampen annulleret

AIA-Tranbjerg
710861
06-03 2021
Kl. 12:30
Brædstrup IF Galten FS Brædstrup Kunstgræsbane
ANN

Kampen annulleret

Brædstrup IF
688957
06-03 2021
Kl. 13:00
Boldklubben Vestkysten Føvling/Stenderup UI Oksbøl Stadion
ANN

Kampen annulleret

Boldklubben Vestkysten
102956
06-03 2021
Kl. 14:00
Skibsby-Højene IF Harken UGF Højene Hallen Skibsby-Højene IF
110825
06-03 2021
Kl. 14:00
Farsø/Ullits IK Nibe B Farsø Kunstgræsbane
ANN

Kampen annulleret

Farsø/Ullits IK
127515
06-03 2021
Kl. 15:00
Nørresundby Forenede Boldklubber Sulsted IF NFB Kunstgræs Lindholm
ANN

Kampen annulleret

Nørresundby Forenede Boldklubber
722295
06-03 2021
Kl. 15:00
Skive IK Feldborg/Haderup IF Egeris Kunstgræsbane (Bane 7)
ANN

Kampen annulleret

Skive IK
789603
06-03 2021
Kl. 15:30
Vejle Kammeraterne FC Horsens Danisol Park Kunstgræs (Vejle)
ANN

Kampen annulleret

Vejle Kammeraterne
296583
06-03 2021
Kl. 15:30
Nørresundby 11 mod 11 NFB serie 2 og 3 Intern NFB Kunstgræs Lindholm Nørresundby Forenede Boldklubber
306799
06-03 2021
Kl. 15:30
IF Lyseng Serie 2 9 : 9 Lyseng Kunstgræs IF Lyseng
735656
06-03 2021
Kl. 16:00
Erritsø GIF Hover IF Erritsø Kunstgræsbane
ANN

Kampen annulleret

Erritsø GIF
576262
06-03 2021
Kl. 16:00
Herning Fremad Aulum IF Herning Fremad's Kunstgræsbane 1
ANN

Kampen annulleret

Herning Fremad
335969
07-03 2021
Kl. 12:00
Funder GF/SSIK Bording IF Marienlund Kunstgræs 2
ANN

Kampen annulleret

Funder GF
602077
07-03 2021
Kl. 14:00
Hatting-Torsted Fodbold Stensballe IK Nybolig Kunstarena
ANN

Kampen annulleret

Hatting-Torsted Fodbold
765932
07-03 2021
Kl. 15:00
Rødding IF Lunderskov Boldklub Rødding Kunstgræsbane Rødding IF
134834
07-03 2021
Kl. 15:00
Vejle Boldklub Rudkøbing BK VB Parken Kunstgræs 1 (ny bane)
ANN

Kampen annulleret

Vejle B
345117 ti
09-03 2021
Kl. 19:30
Bramdrupdam GIF Erritsø GIF Fynske Bank KunstNord
ANN

Kampen annulleret

Bramdrupdam GIF
335965 ti
09-03 2021
Kl. 19:45
Bramdrupdam GIF Erritsø GIF Fynske Bank KunstNord Bramdrupdam GIF
195710
13-03 2021
Kl. 12:00
Vejen SF Hviding IF/Kvik 70 Henning Have Stadion (Vejen Kunstgræs) Ny bane Vejen SF
265267
13-03 2021
Kl. 12:00
Gråsten B Nord-Als B Aarsbjerg Idrætscenters Kunstgræsbane
ANN

Kampen annulleret

Gråsten B
765686
13-03 2021
Kl. 12:00
Lund IF FC Horsens Lund Stadion
ANN

Kampen annulleret

Lund IF
784349
13-03 2021
Kl. 12:00
Funder GF/SSIK Sunds IF Marienlund Kunstgræs 2
ANN

Kampen annulleret

Funder GF
213039
13-03 2021
Kl. 12:30
Brædstrup IF Juelsminde IF Brædstrup Kunstgræsbane
ANN

Kampen annulleret

Brædstrup IF
482171
13-03 2021
Kl. 12:30
Bramdrupdam GIF Vejle B Fynske Bank KunstNord Bramdrupdam GIF
558639
13-03 2021
Kl. 13:00
Bording IF Foulum IF Vestjysk Bank Arena, Bording
ANN

Kampen annulleret

Bording IF
420216
13-03 2021
Kl. 13:00
Galten FS Fårvang IF Klank Kunstgræsbane
ANN

Kampen annulleret

Galten FS
185529
13-03 2021
Kl. 13:00
IF Skjold Sæby Sulsted IF Sæby Kunstgræsbane
ANN

Kampen annulleret

IF Skjold Sæby
194935
13-03 2021
Kl. 13:00
Hornum Serie 2 V Hornum 11 mod 11 Farsø Kunstgræsbane
Hornum IF
735652
13-03 2021
Kl. 13:00
Erritsø GIF Seest B Erritsø Kunstgræsbane
ANN

Kampen annulleret

Erritsø GIF
305134
13-03 2021
Kl. 13:15
Hornum IF Ranum-Overlade IK Vest Farsø Kunstgræsbane
ANN

Kampen annulleret

Hornum IF
877445
13-03 2021
Kl. 13:30
BV Oksbøl BV Oksbøl Oksbøl Stadion Boldklubben Vestkysten
629618
13-03 2021
Kl. 14:00
Stensballe IK Vinding SF Stensballe Kunstgræs Arena
ANN

Kampen annulleret

Stensballe IK
765811
13-03 2021
Kl. 14:00
Hadsund B Dronningborg B Hadsund Kunstgræsbane
ANN

Kampen annulleret

Hadsund B
102957
13-03 2021
Kl. 14:00
Skibsby-Højene IF Strandby/Elling Højene Hallen Skibsby-Højene IF
455949
13-03 2021
Kl. 14:15
Blåbjerg BK Hjerting IF Sydbank Stadion, Kunstgræs Lunde B
173745
13-03 2021
Kl. 14:15
Kjellerup IF Skals FF Kjellerup Kunstgræsbane
ANN

Kampen annulleret

Kjellerup IF
789604
13-03 2021
Kl. 14:30
Vejle Kammeraterne Stensballe IK Danisol Park Kunstgræs (Vejle)
ANN

Kampen annulleret

Vejle Kammeraterne
765933
13-03 2021
Kl. 15:00
Rødding IF Horne IF Rødding Kunstgræsbane Rødding IF
127516
13-03 2021
Kl. 15:00
Nørresundby Forenede Boldklubber Hjallerup IF NFB Kunstgræs Lindholm
ANN

Kampen annulleret

Nørresundby Forenede Boldklubber
576263
13-03 2021
Kl. 16:00
Herning Fremad Måbjerg IF Herning Fremad's Kunstgræsbane 1
ANN

Kampen annulleret

Herning Fremad
697496
13-03 2021
Kl. 16:00
Herning Fremad Måbjerg IF Herning Fremad's Kunstgræsbane 1 Herning Fremad
851211
13-03 2021
Kl. 16:15
Aabenraa BK Løjt IF Aabenraa Kunstgræsbane
ANN

Kampen annulleret

Aabenraa BK
172835
14-03 2021
Kl. 12:00
AIA-Tranbjerg Aarhus Juniors Brøruphus Efterskole Kunstgræsbane
ANN

Kampen annulleret

AIA-Tranbjerg
490513
14-03 2021
Kl. 12:30
Silkeborg B Mariehøj Kammeraterne Silkeborg Marienlund Kunstgræs Silkeborg B
602085
14-03 2021
Kl. 13:00
Hatting-Torsted Fodbold Bredballe IF Nybolig Kunstarena
ANN

Kampen annulleret

Hatting-Torsted Fodbold
708208
14-03 2021
Kl. 14:30
Aars IK Bjerringbro IF Sondrup Park Kunstgræs (Aars)
ANN

Kampen annulleret

Aars IK
265470 ti
16-03 2021
Kl. 19:00
Ikast Football Club Måbjerg IF EDC Arena – Ikast (kunst)
ANN

Kampen annulleret

Ikast Football Club
862783 ti
16-03 2021
Kl. 19:00
Aars IK serie 2 Skalborg Sondrup Park Kunstgræs (Aars) Aars IK
194954 ti
16-03 2021
Kl. 20:00
Ikast Football Club Måbjerg IF Ikast FC Stadion Allé - Kunstbane 1 Ikast Football Club
154311 on
17-03 2021
Kl. 18:30
BK Klitten Ringkøbing IF BK Klittens Idrætsanlæg Boldklubben Klitten
402745
20-03 2021
Kl. 12:00
Gundersted IF Hornum IF Freja Park
ANN

Kampen annulleret

Hornum IF
154323
20-03 2021
Kl. 12:30
Vejle Kammeraterne Vejle B Danisol Park Kunstgræs (Vejle) Vejle Kammeraterne
201577
20-03 2021
Kl. 13:00
Stensballe IK Vejle FC Stensballe Kunstgræs Arena
ANN

Kampen annulleret

Stensballe IK
265468
20-03 2021
Kl. 13:00
Hatting-Torsted Fodbold Horsens fS Nybolig Kunstarena
ANN

Kampen annulleret

Hatting-Torsted Fodbold
335966
20-03 2021
Kl. 13:00
Bramdrupdam GIF Morud IF Fynske Bank KunstNord Bramdrupdam GIF
558641
20-03 2021
Kl. 13:00
Bording IF Herning Fremad Vestjysk Bank Arena, Bording
ANN

Kampen annulleret

Bording IF
735655
20-03 2021
Kl. 13:00
Erritsø GIF Føvling/Stenderup UI Erritsø Kunstgræsbane
ANN

Kampen annulleret

Erritsø GIF
577818
20-03 2021
Kl. 13:00
Vejen SF HTS Henning Have Stadion (Vejen Kunstgræs) Ny bane Vejen SF
127517
20-03 2021
Kl. 13:00
Nørresundby Forenede Boldklubber IF Skjold Sæby NFB Kunstgræs Lindholm
ANN

Kampen annulleret

Nørresundby Forenede Boldklubber
167343
20-03 2021
Kl. 13:25
Gug Serie 2 og 3 Intern 2 x 30 min Kunstgræsbane Gug Boldklub Gug B
154447
20-03 2021
Kl. 13:30
BV Oksbøl BV Oksbøl Oksbøl Stadion Boldklubben Vestkysten
154478
20-03 2021
Kl. 13:30
Vodskov S3 Sæby S2 Luksusbaby Arena (Vodskov) Vodskov IF
160523
20-03 2021
Kl. 14:00
Strandby Elling Hørning Serie 2 Nordjyske Bank Arena Strandby Strandby-Elling-Nielstrup IF Fodbold
161907
20-03 2021
Kl. 14:00
Spjald IF Videbæk IF Spjald Stadion Spjald IF
366326
20-03 2021
Kl. 14:00
Farsø Serie 2 Valsgaard 11 mod 11 Farsø Kunstgræsbane Farsø/Ullits IK
328739
20-03 2021
Kl. 14:00
Lemming IF Silkeborg Boldklub Marienlund Kunstgræs Lemming IF
765812
20-03 2021
Kl. 14:00
Hadsund B Purhus IF Hadsund Kunstgræsbane
ANN

Kampen annulleret

Hadsund B
565704
20-03 2021
Kl. 14:00
Aars IK Nørager IF Sondrup Park Kunstgræs (Aars) Aars IK
102959
20-03 2021
Kl. 14:00
Skibsby-Højene IF Østervraa IF Højene Hallen Skibsby-Højene IF
201607
20-03 2021
Kl. 14:20
Vinding SF Christiansfeld IF Vinding Kunstgræsbane
ANN

Kampen annulleret

Vinding SF
195706
20-03 2021
Kl. 14:30
Vinding SF Vinding SF Vinding Kunstgræsbane
ANN

Kampen annulleret

Vinding SF
571021
20-03 2021
Kl. 14:30
Vejle Kammeraterne FFD Kralupy Danisol Park Kunstgræs (Vejle) Vejle Kammeraterne
789605
20-03 2021
Kl. 14:30
Vejle Kammeraterne Juelsminde IF Danisol Park Kunstgræs (Vejle)
ANN

Kampen annulleret

Vejle Kammeraterne
929265
20-03 2021
Kl. 15:00
Bramdrupdam GIF Fredericia KFUM Forum Kolding Bramdrupdam
ANN

Kampen annulleret

Bramdrupdam GIF
602073
20-03 2021
Kl. 15:00
Rødding IF Hviding IF Rødding Kunstgræsbane Rødding IF
166852
20-03 2021
Kl. 15:20
Galten FS Galten FS Klank Kunstgræsbane Galten FS
161895
20-03 2021
Kl. 16:00
Nørresundby 11 mod 11 AaB S2 ialt 2 x 35 min NFB Kunstgræs Lindholm Nørresundby Forenede Boldklubber
154440
20-03 2021
Kl. 16:00
Dronninglund Serie 3 Fr.havn S2 Dronninglund Ny Stadion Dronninglund IF
160315
20-03 2021
Kl. 16:15
Kolind/Perstrup IF Skødstrup SF AC Huse Park Kunstgræs Kolind/Perstrup IF
154312
21-03 2021
Kl. 11:00
Klitmøller IF Thisted FC Klitmøller Stadion Klitmøller IF
160618
21-03 2021
Kl. 12:45
Erritsø GIF Middelfart Erritsø Kunstgræsbane Erritsø GIF
154331
21-03 2021
Kl. 15:30
Skelund Serie 2 Sønderup Suldrup Bælum/Solbjerg Kunstgræs Skelund IF
328153
21-03 2021
Kl. 16:30
Aars IK Foulum IF Sondrup Park Kunstgræs (Aars) Aars IK
173553 ti
23-03 2021
Kl. 18:30
Lund IF Ikke oplyst ved bestilling Simon Kjær Park (kunstgræs) Lund IF
226207 ti
23-03 2021
Kl. 19:00
Silkeborg KFUM Lemming IF Søholt Kunstbane Silkeborg KFUM
170165 ti
23-03 2021
Kl. 19:20
Vinding SF Vejle FC Vejle Idrætsefterskoles Kunstgræsbane Vinding SF
173317 ti
23-03 2021
Kl. 20:00
BV Oksbøl Føvling/Stenderup UI Oksbøl Stadion Boldklubben Vestkysten
581118 on
24-03 2021
Kl. 19:15
Herning Fremad Ølstrup GU Herning Fremad's Kunstgræsbane 1
ANN

Kampen annulleret

Herning Fremad
154710 to
25-03 2021
Kl. 18:30
Vodskov IF Aalborg Chang Luksusbaby Kunst (Vodskov) Vodskov IF
224525 to
25-03 2021
Kl. 18:30
Hammel GF Aarhus 1900 Hammel Kunstgræsbane Hammel GF
226217 to
25-03 2021
Kl. 18:30
Lund IF FC Skanderborg Simon Kjær Park (kunstgræs) Lund IF
246608 to
25-03 2021
Kl. 18:30
Holstebro B Feldborg/Haderup IF Idrætscenter Vest Holstebro B
224566 to
25-03 2021
Kl. 19:00
Skagen serie 3 Strandby Elling Sparekassen Vendsyssel Arena (Skagen)
Skagen IK
225105 to
25-03 2021
Kl. 19:30
Spjald IF Kibæk IF Spjald Stadion Spjald IF
995878 fr
26-03 2021
Kl. 17:30
FC Horsens Hatting-Torsted Fodbold Designa Kunstgræs 1 FC Horsens
225146
fr
26-03 2021
Kl. 19:30
Aars IK Sønderup/Suldrup IK Frem Sondrup Park Kunstgræs (Aars) Aars IK
194964
27-03 2021
Kl. 11:45
Vorup FB FAML XL Park, Vorup - Kunstgræsbane Ulvehøj Vorup FB
195719
27-03 2021
Kl. 13:00
Vejen SF Skibet IF Henning Have Stadion (Vejen Kunstgræs) Ny bane Vejen SF
160519
27-03 2021
Kl. 13:00
Nordvestmors BK serie 2 træningskamp 9-11 Klitmøller Ford Kunst Sydmors Nordvestmors BK
664346
27-03 2021
Kl. 13:15
Galten FS Ukendt Klank Kunstgræsbane Galten FS
514055
27-03 2021
Kl. 13:30
Gug S2 Sæby ialt 2x45 min Kunstgræsbane Gug Boldklub Gug B
400742
27-03 2021
Kl. 14:00
Bælum/Solbjerg IF Hornum IF Bælum/Solbjerg Kunstgræs
ANN

Kampen annulleret

Hornum IF
883969
27-03 2021
Kl. 14:00
Frederikshavn S2 Birkelse Park Empire Frederikshavn fI
102958
27-03 2021
Kl. 14:00
Skibsby-Højene IF Nørresundby Forenede Boldklubber Højene Hallen Skibsby-Højene IF
173216
27-03 2021
Kl. 14:20
Aarhus Fremad AIA-Tranbjerg Riisvangen Stadion
ANN

Kampen annulleret

Aarhus Fremad
208429
27-03 2021
Kl. 14:30
Varde IF Føvling/Stenderup UI Sydbank Stadion Varde IF
571022
27-03 2021
Kl. 14:30
Vejle Kammeraterne Bramdrupdam GIF Danisol Park Kunstgræs (Vejle)
ANN

Kampen annulleret

Vejle Kammeraterne
789606
27-03 2021
Kl. 14:30
Vejle Kammeraterne Bramdrupdam GIF Danisol Park Kunstgræs (Vejle)
ANN

Kampen annulleret

Vejle Kammeraterne
576636
27-03 2021
Kl. 15:00
Svenstrup-Godthåb IF Aalborg Freja Kunstgræsbane Svenstrup J Svenstrup-Godthåb IF
374829
27-03 2021
Kl. 15:00
Farsø/Ullits IK serie 2 Møldrup 11 mod 11 Farsø Kunstgræsbane Farsø/Ullits IK
562281
27-03 2021
Kl. 15:00
Rask Mølle OIF Horsens KFUM Givskud Kunstgræs
ANN

Kampen annulleret

Rask Mølle & Omegns IF
177444
27-03 2021
Kl. 15:00
Gråsten B Bov IF Aarsbjerg Idrætscenters Kunstgræsbane Gråsten B
172952
27-03 2021
Kl. 15:00
Ammitsbøl/Egtved Vejle FC Egtved Kunstgræs Ammitsbøl/Egtved
731017
27-03 2021
Kl. 15:30
Bramdrupdam GIF Vinding SF Fynske Bank KunstNord Bramdrupdam GIF
578114
27-03 2021
Kl. 16:00
Løjt IF Lundtoft Rødekro Kunstgræsbane Løjt IF
231945
27-03 2021
Kl. 16:00
Nørager B Kolind/Perstrup IF Nørager Stadion Nørager B
160565
27-03 2021
Kl. 16:15
Herning Fremad Ølstrup GU Herning Fremad's Kunstgræsbane 1 Herning Fremad
149527
28-03 2021
Kl. 12:30
St. Restrup IF Vaarst/Fjellerad B Storvorde Sejlflod Kunstgræsbane St. Restrup IF
188464
28-03 2021
Kl. 12:40
Gauerslund IF Gauerslund IF Danbolig Arena Gauerslund Gauerslund IF
166855
28-03 2021
Kl. 14:25
Aabyhøj IF Aarhus 1900 Arena Vest Kunstgræsbane (Aarhus) Aabyhøj IF
226210
28-03 2021
Kl. 15:15
Stjær B Funder GF/SSIK Klank Kunstgræsbane Funder GF
174172
28-03 2021
Kl. 15:30
Skødstrup SF Stavtrup IF TRIF Kunstgræsbane Skødstrup SF
911089 ti
30-03 2021
Kl. 18:30
Dalby GF Seest B Metropolis Arena (kunst) Dalby GF
685626 ti
30-03 2021
Kl. 19:00
Skibsby-Højene IF Birkelse IF Højene Hallen Skibsby-Højene IF
517148 ti
30-03 2021
Kl. 19:30
LKB/Gistrup Gudumholm s2 Gistrup kunstgræsanlæg LKB/Gistrup
175513 ti
30-03 2021
Kl. 19:30
AIA-Tranbjerg Fuglebakken KFUM Århus Brøruphus Efterskole Kunstgræsbane AIA-Tranbjerg
198453 ti
30-03 2021
Kl. 20:00
Hammel GF Fårvang IF Hammel Stadion Hammel GF
539129 to
01-04 2021
Kl. 11:00
St. Restrup IF Gug B Frejlev Stadion St. Restrup IF
577820 to
01-04 2021
Kl. 11:45
Aalborg Freja Vaarst/Fjellerad B Frejaparken Aalborg Freja
226211 to
01-04 2021
Kl. 12:00
Funder GF/SSIK Sunds IF Funder EL-VVS Service Arena Funder GF
160557 to
01-04 2021
Kl. 12:00
FC Horsens Bramdrupdam GIF Designa Kunstgræs 1 FC Horsens
968553 to
01-04 2021
Kl. 12:00
Hornbæk SF Randers Freja Volkswagen Park Randers (kunst) Hornbæk SF
170173 to
01-04 2021
Kl. 13:00
Aabenraa BK Løjt IF Aabenraa Kunstgræsbane Aabenraa BK
160166 to
01-04 2021
Kl. 13:00
Strandby-Elling-Nielstrup Idrætsforening Fodbold Frederikshavn fI Nordjyske Bank Arena Strandby
Strandby-Elling-Nielstrup IF Fodbold
198177 to
01-04 2021
Kl. 14:00
AH 2012 Kolind/Perstrup IF Hørning Stadion
ANN

Kampen annulleret

Hørning GF
198179 to
01-04 2021
Kl. 14:00
AH 2012 Kolind/Perstrup IF Hørning Stadion Hørning GF
778433 to
01-04 2021
Kl. 15:00
Klitmøller IF Nordvestmors BK Klitmøller Stadion Klitmøller IF
583770 to
01-04 2021
Kl. 15:45
Nørresundby Forenede Boldklubber Hals FS NFB Kunstgræs Lindholm Nørresundby Forenede Boldklubber
161869
03-04 2021
Kl. 13:00
Farsø/Ullits IK Fjerritslev IF Farsø Kunstgræsbane
Farsø/Ullits IK
198455
03-04 2021
Kl. 13:00
Skibet IF Hornsyld IF Balle Kunstgræsbane Skibet IF
161906 ma
05-04 2021
Kl. 14:00
AIA-Tranbjerg Fuglebakken KFUM Århus Brøruphus Efterskole Kunstgræsbane
ANN

Kampen annulleret

AIA-Tranbjerg
684528 to
01-07 2021
Kl. 18:30
Løjt IF Showkamp Løjt Idrætsanlæg Løjt IF
285596 on
21-07 2021
Kl. 18:30
Skals Mønsted Sparkær Stadion
ANN

Kampen annulleret

Sparkær IF
217320 to
22-07 2021
Kl. 18:30
Aalborg Chang AaB Chang's Baner Aalborg Chang
268356 to
22-07 2021
Kl. 19:00
Vinding SF - S3 Ikast Football Club - U19/S3 Vinding Stadion
ANN

Kampen annulleret

Vinding SF
600200 to
22-07 2021
Kl. 19:30
Bov IF PSV Flensburg Grænse Stadion
ANN

Kampen annulleret

Bov IF
476694
24-07 2021
Kl. 13:00
Nibe B St. Restrup IF Nibe Stadion Nibe B
901314
24-07 2021
Kl. 13:00
Egen UI Midtals IF Guderup Idrætsanlæg Egen UI
904719
24-07 2021
Kl. 13:00
Vinding SF Fredericia KFUM Vinding Kunstgræsbane
Vinding SF
445253
24-07 2021
Kl. 15:00
Bov IF Løjt IF Grænse Stadion
ANN

Kampen annulleret

Bov IF
997678
24-07 2021
Kl. 16:00
Aabenraa BK Sønderborg Fremad
!
NB: Sønderborg Fremad er taberdømt
Aabenraa Stadion
Aabenraa BK
216354 ma
26-07 2021
Kl. 18:00
Ørslevkloster IF MorsØ FC Ørslevkloster Stadion Ørslevkloster IF
216365 ma
26-07 2021
Kl. 18:00
Kvik IF Skive IK Ørslevkloster Stadion Ørslevkloster IF
216366 ma
26-07 2021
Kl. 19:45
Doense/Vebbestrup IF Højslev Station IF Ørslevkloster Stadion Ørslevkloster IF
216367 ma
26-07 2021
Kl. 19:45
Prügelknabe IK Rosendal IK Ørslevkloster Stadion Ørslevkloster IF
371973 ti
27-07 2021
Kl. 19:00
Spjald IF Ørnhøj/Abildå B 1986 Spjald Stadion Spjald IF
936794 ti
27-07 2021
Kl. 19:00
Horsens fS Vejle FC CASA Arena Horsens Horsens fS
216412 on
28-07 2021
Kl. 18:00
Kvik IF Prügelknabe IK Ørslevkloster Stadion Ørslevkloster IF
216413 on
28-07 2021
Kl. 18:00
MorsØ FC Doense/Vebbestrup IF Ørslevkloster Stadion Ørslevkloster IF
931508 on
28-07 2021
Kl. 19:00
Storvorde Skalborg serie 2 Storvorde Sejlflod Stadion Storvorde/Sejlflod B
234727 on
28-07 2021
Kl. 19:00
Aalborg Chang Terndrup IF Chang's Baner Aalborg Chang
681907 on
28-07 2021
Kl. 19:30
Strandby-Elling-Nielstrup Idrætsforening Fodbold Skibsby-Højene IF Nordjyske Bank Arena Strandby Strandby-Elling-Nielstrup IF Fodbold
216415 on
28-07 2021
Kl. 19:45
Ørslevkloster IF Højslev Station IF Ørslevkloster Stadion Ørslevkloster IF
216417 on
28-07 2021
Kl. 19:45
Skive IK Rosendal IK Ørslevkloster Stadion Ørslevkloster IF
211854 to
29-07 2021
Kl. 19:00
Tønder SF Skærbæk B Bredebro Idrætscenter Tønder SF
517161 to
29-07 2021
Kl. 19:00
Nr. 1 Pulje Nr. 2 Pulje 2 Sparkær Stadion Sparkær IF
517162 to
29-07 2021
Kl. 19:00
Nr. 1 Pulje 2 Nr. 2 Pulje 1 Sparkær Stadion Sparkær IF
753440 to
29-07 2021
Kl. 19:00
Dronninglund IF Hals FS Dronninglund Ny Stadion Dronninglund IF
269541 fr
30-07 2021
Kl. 19:00
Valsgård IF 83 Svenstrup-Godthåb IF Valsgård Stadion Valsgård IF 83
157994 fr
30-07 2021
Kl. 19:15
Hviding IF Aabenraa BK Egebæk/Hviding Akt.center
Hviding IF
217776
31-07 2021
Kl. 10:30
Skive IK (U19) Doense/Vebbestrup Ørslevkloster Stadion
ANN

Kampen annulleret

Ørslevkloster IF
217777
31-07 2021
Kl. 10:30
Ørslevkloster IF Ørslevkloster IF Ørslevkloster Stadion
ANN

Kampen annulleret

Ørslevkloster IF
560126
31-07 2021
Kl. 10:30
Skive IK Doense/Vebbestrup IF Ørslevkloster Stadion Ørslevkloster IF
560172
31-07 2021
Kl. 10:30
Kvik/Aalestrup MorsØ FC Ørslevkloster Stadion Ørslevkloster IF
560173
31-07 2021
Kl. 12:15
Prügelknabe IK Højslev Station IF Ørslevkloster Stadion Ørslevkloster IF
217778
31-07 2021
Kl. 12:15
Ørslevkloster IF Ørslevkloster IF Ørslevkloster Stadion
ANN

Kampen annulleret

Ørslevkloster IF
101572
31-07 2021
Kl. 13:00
Vinding SF Stensballe IK Vinding Kunstgræsbane Vinding SF
167536
31-07 2021
Kl. 13:00
Støvring IF Fodbold Aalborg KFUM Fodbold Støvring Stadion Støvring IF Fodbold
748579
31-07 2021
Kl. 13:00
Hatting-Torsted Fodbold Vejle Kammeraterne Nybolig Kunstarena
ANN

Kampen annulleret

Hatting-Torsted Fodbold
575333
31-07 2021
Kl. 13:00
Vinding SF - S3 Stensballe IK - S2 Vinding Stadion
ANN

Kampen annulleret

Vinding SF
900174
31-07 2021
Kl. 14:00
Vejle FC MG & BK Vestre Stadion Vejle FC
936800
31-07 2021
Kl. 14:00
Christiansbjerg IF FC Avrasya Christiansbjerg Idrætsanlæg Christiansbjerg IF
182289
31-07 2021
Kl. 14:30
Frederikshavn fI Skibsby-Højene IF Nordjyske Bank Arena Strandby
Strandby-Elling-Nielstrup IF Fodbold
211846
31-07 2021
Kl. 15:00
Ølstrup GU Lemvig GF Ølstrup Stadion Ølstrup GU
517166
31-07 2021
Kl. 15:00
Vinder semifinale Vinder semifinale Sparkær Stadion Sparkær IF
560176
31-07 2021
Kl. 16:00
Ørslevkloster IF IK Rosendal Ørslevkloster Stadion Ørslevkloster IF
217795
31-07 2021
Kl. 16:00
Ørslevkloster IF Ørslevkloster IF Ørslevkloster Stadion
ANN

Kampen annulleret

Ørslevkloster IF
714460
31-07 2021
Kl. 16:00
Vivild IF IF Midtdjurs Langhøj Idrætscenter Vivild IF
242801
31-07 2021
Kl. 16:15
IF Skjold Sæby Harken UGF Vrå Stadion Vraa/Børglum IF
484065
01-08 2021
Kl. 12:00
Løjt IF Midtals IF Løjt Idrætsanlæg Løjt IF
516574
01-08 2021
Kl. 13:00
FC Djursland Auning IF HSM Arena Grenå Grenaa IF
902749
01-08 2021
Kl. 13:00
Ulsted B Vester Hassing GF Ulsted El Arena Ulsted B
475144
01-08 2021
Kl. 14:00
AH 2012 ( S3 ) Goulum ( S2 ) Fårvang Stadion Fårvang IF
898544
01-08 2021
Kl. 14:56
Aarhus 1900 Aarhus Black Vipers Fort Langenæs
ANN

Kampen annulleret

Aarhus 1900
475145
01-08 2021
Kl. 16:00
Bjerringbro ( S2 ) AGF ( S2 ) Fårvang Stadion Fårvang IF
244188 ma
02-08 2021
Kl. 18:00
Hjørring IF IF Skjold Sæby Vrå Stadion Vraa/Børglum IF
263487 ma
02-08 2021
Kl. 19:00
Tønder SF Løgum IF Bredebro Idrætscenter Tønder SF
684192 ma
02-08 2021
Kl. 19:10
Sønderup/Suldrup IK Frem Trekroner IF 98 Freja Park Gundersted IF
328368 ma
02-08 2021
Kl. 19:15
Viborg FF Løvel IF Viborg FF´s anlæg Viborg FF
244189 ma
02-08 2021
Kl. 19:45
Hjørring AIK Frem Sulsted IF Vrå Stadion Vraa/Børglum IF
244190 ma
02-08 2021
Kl. 19:45
IF Fremad Nørhalne Harken UGF Vrå Kunstgræsbane Vraa/Børglum IF
427224 ti
03-08 2021
Kl. 17:45
HOG Hinnerup Bjerringbro IF Fårvang Stadion Fårvang IF
878730 ti
03-08 2021
Kl. 18:00
Viby IF Aabyhøj IF Viby Idrætspark Viby IF
936813 ti
03-08 2021
Kl. 18:30
Næsbjerg RUI Brande IF Næsbjerg Idrætsanlæg Næsbjerg/Rousthøje UI
900186 ti
03-08 2021
Kl. 19:00
Vinding SF FB Fodbold Vinding Kunstgræsbane Vinding SF
900412 ti
03-08 2021
Kl. 19:00
Kolind/Perstrup IF IF Midtdjurs KPI's Klubhus Kolind/Perstrup IF
513351 ti
03-08 2021
Kl. 19:00
Kolding B Vejle Kammeraterne Mosevej Sportsplads Kolding B
748581 ti
03-08 2021
Kl. 19:00
Hatting-Torsted Fodbold Horsens fS Nybolig Kunstarena Hatting-Torsted Fodbold
753444 ti
03-08 2021
Kl. 19:00
Dronninglund IF Flauenskjold IF Dronninglund Ny Stadion Dronninglund IF
167541 ti
03-08 2021
Kl. 19:00
Støvring IF Fodbold Aalborg Chang Støvring Stadion Støvring IF Fodbold
475150 ti
03-08 2021
Kl. 19:30
Hammel ( S2 ) Foulum ( S2 ) Fårvang Stadion Fårvang IF
684193 on
04-08 2021
Kl. 17:30
Strandby IF Farsø Nibe B Freja Park Gundersted IF
241250 on
04-08 2021
Kl. 19:00
Kamp om 1 plads Kamp om 1 plads Værum Stadion Værum GF
479201 on
04-08 2021
Kl. 19:00
Auning IF TRIF Auning Stadion Auning IF
244196 to
05-08 2021
Kl. 18:00
IF Fremad Nørhalne Hirtshals B Vrå Stadion Vraa/Børglum IF
328342 to
05-08 2021
Kl. 18:30
Sønderup/Suldrup IK Frem Svenstrup-Godthåb IF Suldrup Stadion Sønderup/Suldrup IK Frem
427308 to
05-08 2021
Kl. 19:00
Andrup IF Andrup IF Skads Skole Andrup IF
603579 to
05-08 2021
Kl. 19:00
Vorup FB Hammel GF XL Park, Vorup - Kunstgræsbane Ulvehøj Vorup FB
686389 to
05-08 2021
Kl. 19:00
Seest B Kolding B Seest Idrætspark Seest B
714461 to
05-08 2021
Kl. 19:30
Vivild IF FC Djursland Vivild Kunstgræsbane Vivild IF
244197 to
05-08 2021
Kl. 19:45
Hjørring IF Hjørring AIK Frem Vrå Stadion Vraa/Børglum IF
714457 fr
06-08 2021
Kl. 19:00
Aars IK Aars IK Sondrup Park (Aars) Aars IK
931308
07-08 2021
Kl. 13:00
Højer IF Skærbæk B Marskhallen Højer IF
960496
08-08 2021
Kl. 16:00
Aarhus 1900 DGL 2000, Aarhus Fort Langenæs Aarhus 1900
594658 ti
10-08 2021
Kl. 18:30
Rask Mølle OIF Rask Mølle OIF Rask Mølle Stadion Rask Mølle & Omegns IF
686692 ti
10-08 2021
Kl. 19:00
TMG BMI Mårslet Stadion TMG
180025 ti
10-08 2021
Kl. 19:00
Seest B Dalby GF Seest Idrætspark
ANN

Kampen annulleret

Seest B
593739 ti
10-08 2021
Kl. 19:00
Hammel GF Stjær B Hammel Stadion Hammel GF
493011 to
12-08 2021
Kl. 19:00
Kolding B Fredericia KFUM Mosevej Sportsplads Kolding B
263113 on
08-09 2021
Kl. 18:15
Vildbjerg SF Grønland Vildbjerg Sports- & Kulturcenter Vildbjerg SF
847723 on
08-09 2021
Kl. 18:15
Vildbjerg SF Grønland landshold Vildbjerg Sports- & Kulturcenter Vildbjerg Sports- & Kulturcenter
578871 ti
30-11 2021
Kl. 19:30
Bording IF ISI Ikast FC Stadion Allé - Kunstbane 1 Bording IF
511858 ti
25-01 2022
Kl. 19:30
Bording IF ISI Ikast FC Stadion Allé - Kunstbane 1 Bording IF
368629
29-01 2022
Kl. 13:30
Vivild IF Vivild IF Vivild Kunstgræsbane Vivild IF
323417 fr
04-02 2022
Kl. 18:00
Hatting-Torsted Fodbold AIA/Tranbjerg Nybolig Kunstarena Hatting-Torsted Fodbold
290659 fr
04-02 2022
Kl. 19:00
Aars IK Hersom/Bjerregrav IF Sondrup Park Kunstgræs (Aars) Aars IK
363377
05-02 2022
Kl. 14:15
Spangsbjerg IF Spangsbjerg IF Esbjerg Kunstgræsbane (Bane 7) Spangsbjerg IF
794197
05-02 2022
Kl. 14:45
Hedensted IF Kolding B Hedensted Stadion Kunstgræs
Hedensted IF
591044
05-02 2022
Kl. 15:30
Fredericia KFUM Vejle Kammeraterne KFUM Park Kunstgræs Fredericia KFUM
319497
05-02 2022
Kl. 16:00
Aalborg Chang St. Restrup IF Chang's Baner (Kunstgræs) Aalborg Chang
883077
05-02 2022
Kl. 16:15
Vejle B Horsens Freja Vejle Idrætsefterskoles Kunstgræsbane Vejle B
368639
05-02 2022
Kl. 16:15
Aabenraa BK Sønderborg Fremad Aabenraa Kunstgræsbane Aabenraa BK
967115
06-02 2022
Kl. 12:00
Horsens fS Stensballe IK Jacobsen Plus - Kunst Arena 2 Horsens fS
891623
06-02 2022
Kl. 13:30
Aars IK Nørager IF
!
NB: Nørager IF er taberdømt
Sondrup Park Kunstgræs (Aars)
Aars IK
421050
06-02 2022
Kl. 13:30
Aars IK Nørager B Sondrup Park Kunstgræs (Aars)
ANN

Kampen annulleret

Aars IK
339279
06-02 2022
Kl. 14:20
Grenaa IF Vivild IF HSM Arena Grenå Grenaa IF
743484
06-02 2022
Kl. 16:00
Hornbæk SF Nørager B Volkswagen Park Randers (kunst) Hornbæk SF
290621 to
10-02 2022
Kl. 19:30
Ikast FC Viborg , Nørremarken EDC Arena – Ikast (kunst) Ikast Football Club
414498 to
10-02 2022
Kl. 19:30
Hammel GF Fårvang IF Hammel Kunstgræsbane Hammel GF
364859 fr
11-02 2022
Kl. 19:00
Kjellerup IF Mariehøj Kammeraterne
!
NB: Mariehøj Kammeraterne er taberdømt
Kjellerup Kunstgræsbane
Kjellerup IF
688560
12-02 2022
Kl. 12:00
Aars IK Borup IF Sondrup Park Kunstgræs (Aars) Aars IK
802831
12-02 2022
Kl. 12:00
IK Rosendal Valsgård IF 83 Kunstgræsbanen Rosendal Rosendal IK
323313
12-02 2022
Kl. 12:30
Gråsten B Sønderborg Boldklub Aarsbjerg Idrætscenters Kunstgræsbane Gråsten B
324552
12-02 2022
Kl. 13:00
Hatting-Torsted Fodbold Rask Mølle OIF Nybolig Kunstarena Hatting-Torsted Fodbold
367947
12-02 2022
Kl. 13:00
Viby IF TMG MKS Byg & Entreprise Arena (Viby IF kunstgræs) Viby IF
575230
12-02 2022
Kl. 13:00
Nibe B Doense/Vebbestrup IF Nibe B Kunstgræs Nibe B
793434
12-02 2022
Kl. 13:00
Bording IF Ørnhøj Vestjysk Bank Arena, Bording Bording IF
796509
12-02 2022
Kl. 13:00
Erritsø GIF Gauerslund IF Erritsø Kunstgræsbane Erritsø GIF
504410
12-02 2022
Kl. 13:15
ACFC VSK Aarhus Arena Vest Kunstgræsbane (Aarhus) ACFC
720158
12-02 2022
Kl. 13:20
Vivild IF AH 2012 Vivild Kunstgræsbane Vivild IF
971069
12-02 2022
Kl. 14:00
Blåbjerg BK HTS Sydbank Stadion, Kunstgræs Lunde B
997372
12-02 2022
Kl. 14:00
Skibsby-Højene IF Hals FS Højene Hallen Skibsby-Højene IF
404296
12-02 2022
Kl. 14:00
Hornbæk SF Hammel GF Volkswagen Park Randers (kunst) Hornbæk SF
592443
12-02 2022
Kl. 14:00
Aabybro IF Gug B Aabybro Idrætscenter Aabybro IF
359739
12-02 2022
Kl. 14:00
IF Skjold Sæby Hjørring IF Vrå Kunstgræsbane IF Skjold Sæby
179007
12-02 2022
Kl. 14:00
Aars IK Skalborg SK Sondrup Park Kunstgræs (Aars) Aars IK
290606
12-02 2022
Kl. 14:30
IF Fremad Nørhalne Hjørring AIK Frem Kunstgræsbanen Jetsmark IF Fremad Nørhalne
794198
12-02 2022
Kl. 14:45
Hedensted IF Fredericia KFUM Hedensted Stadion Kunstgræs Hedensted IF
967117
12-02 2022
Kl. 15:00
Horsens fS Aabyhøj IF Jacobsen Plus - Kunst Arena 4 Horsens fS
386951
12-02 2022
Kl. 16:00
Løjt IF Aabenraa BK Løjt Idrætsanlæg Løjt IF
624239
13-02 2022
Kl. 10:20
Gug B St. Restrup IF Kunstgræsbane Gug Boldklub Gug B
531696
13-02 2022
Kl. 13:15
Sønderup/Suldrup IK Frem Nørager IF Sondrup Park (Aars) Nørager IF
824105
13-02 2022
Kl. 14:00
Vildbjerg SF Næsbjerg RUI Vildbjerg Sports- & Kulturcenter Vildbjerg SF
737730
13-02 2022
Kl. 15:30
Skibet IF Vejle FC S3 Balle Kunstgræsbane
ANN

Kampen annulleret

Skibet IF
473750
13-02 2022
Kl. 15:30
Skibet IF Vejle FC Balle Kunstgræsbane Vejle FC
784647 ti
15-02 2022
Kl. 19:20
IF Lyseng IF Lyseng Lyseng Kunstgræs IF Lyseng
799042 ti
15-02 2022
Kl. 19:35
Bramdrupdam GIF Ukendt modstander Fynske Bank KunstNord Bramdrupdam GIF
419356 ti
15-02 2022
Kl. 19:35
Bramdrupdam GIF Aabenraa BK Fynske Bank KunstNord
ANN

Kampen annulleret

Bramdrupdam GIF
406973 ti
15-02 2022
Kl. 20:00
Skibsby-Højene IF Harken UGF Vrå Kunstgræsbane Skibsby-Højene IF
178925
19-02 2022
Kl. 11:00
Aalborg Chang Skalborg SK Chang's Baner (Kunstgræs) Aalborg Chang
574986
19-02 2022
Kl. 12:00
Nibe B Sønderup/Suldrup IK Frem Nibe B Kunstgræs Nibe B
683201
19-02 2022
Kl. 12:00
Gauerslund IF Brande IF Danbolig Arena Gauerslund Kunstgræs Gauerslund IF
122836
19-02 2022
Kl. 12:00
Aars IK Gundersted IF Sondrup Park Kunstgræs (Aars) Aars IK
322887
19-02 2022
Kl. 13:00
Bjerringbro IF Aarhus Black Vipers Bjerringbro Idræts- & Kulturcenter (kunstgræsbane) Bjerringbro IF
338778
19-02 2022
Kl. 13:00
ASA, Aarhus AIA/Tranbjerg Robotize Park (ASA kunstgræs) ASA, Aarhus
799078
19-02 2022
Kl. 13:15
Dalby GF Christiansfeld IF Mosevej Kunstgræsbane Kolding B
992908
19-02 2022
Kl. 13:15
Dalby GF Christiansfeld IF Mosevej Kunstgræsbane Dalby GF
944154
19-02 2022
Kl. 13:30
Auning IF Nørager B Auning Stadion Auning IF
804039
19-02 2022
Kl. 14:00
Outrup B Bramming B Sydbank Stadion, Kunstgræs
UDS

Kampen udsat

Outrup B
824106
19-02 2022
Kl. 14:00
Vildbjerg SF Bording IF Vildbjerg Sports- & Kulturcenter
ANN

Kampen annulleret

Vildbjerg SF
593671
19-02 2022
Kl. 14:00
Dronninglund IF Flauenskjold IF Dronninglund Kunstgræs Dronninglund IF
251500
19-02 2022
Kl. 14:15
TRIF AH 2012 TRIF Kunstgræsbane TRIF
825768
19-02 2022
Kl. 14:15
Nørresundby FB RKG NFB Kunstgræs Lindholm Nørresundby Forenede Boldklubber
919812
19-02 2022
Kl. 14:15
Viborg Sdrm. IK Kjellerup IF Kunstgræs Liseborg Viborg Sdrm. IK
363378
19-02 2022
Kl. 15:00
Hover IF Skibet IF Vejle Idrætsefterskoles Kunstgræsbane Hover IF
368651
19-02 2022
Kl. 15:00
Aabenraa BK Haderslev FK Aabenraa Kunstgræsbane
ANN

Kampen annulleret

Aabenraa BK
574872
19-02 2022
Kl. 18:15
Aars IK Strandby IF Farsø Sondrup Park Kunstgræs (Aars) Aars IK
627907
20-02 2022
Kl. 11:30
Vorup FB VRI XL Park, Vorup - Kunstgræsbane Ulvehøj Vorup FB
350921
20-02 2022
Kl. 12:00
Skibet IF FC Horsens Balle Kunstgræsbane Skibet IF
322913
20-02 2022
Kl. 13:00
Erritsø GIF Vejle FC Erritsø Kunstgræsbane
ANN

Kampen annulleret

Vejle FC
223964
20-02 2022
Kl. 14:00
Lemvig GF Thisted FC Nissum Park (kunstgræs) Lemvig GF
736191
20-02 2022
Kl. 14:00
Hals FS IF Fremad Nørhalne Dronninglund Kunstgræs Hals FS
825937
20-02 2022
Kl. 14:00
Viborg FF TVS Viborg FF´s anlæg Viborg FF
335196
20-02 2022
Kl. 14:15
Næsbjerg RUI BK-06 Esbjerg Synshallen Arena, kunstgræs Næsbjerg/Rousthøje UI
824706
20-02 2022
Kl. 14:30
Bov IF Grosssolt Grænse Stadion Bov IF
135218
20-02 2022
Kl. 14:30
Ammitsbøl/Egtved Andrup IF Egtved Kunstgræs Ammitsbøl/Egtved
561461
20-02 2022
Kl. 15:00
Vejle B Haderslev FK VB Parken Kunstgræs 1 (ny bane) Vejle B
290622
20-02 2022
Kl. 15:00
Ikast FC Spjald IF EDC Arena – Ikast (kunst) Ikast Football Club
229276 ma
21-02 2022
Kl. 19:00
Billund IF Spangsbjerg IF Vandel Kunstgræs (Efterskole) Billund IF
993737 ma
21-02 2022
Kl. 19:00
ACFC AGF, Aarhus Arena Vest Kunstgræsbane (Aarhus) ACFC
232465 ti
22-02 2022
Kl. 19:30
oprette 23.2. da klub ikke har bestilt dommerLind Herning Kfum s 3 Alpi Hallerne (Lind) Lind/Kollund (KLG)
839084 ti
22-02 2022
Kl. 20:00
Kristrup B Nørager IF Aktivitetscenter Tirsdalen (Kunstgræs) Kristrup B
799124 to
24-02 2022
Kl. 19:30
Horsens fS BUF Horsens Jacobsen Plus - Kunst Arena 4 Horsens fS
685512 to
24-02 2022
Kl. 20:15
Hornslet IF Auning IF Hornslet Kunstgræsbane Hornslet IF
574871 fr
25-02 2022
Kl. 18:30
Aars IK Sønderup/Suldrup IK Frem Sondrup Park Kunstgræs (Aars) Aars IK
531073 fr
25-02 2022
Kl. 20:00
AaB
!
NB: AaB er taberdømt
Skalborg SK AaB's Anlæg
AaB
285856
26-02 2022
Kl. 12:00
VRI HOG Hinnerup NES Park VRI
504343
26-02 2022
Kl. 12:00
Hviding IF Tjæreborg IF Synshallen Arena, kunstgræs Hviding IF
776566
26-02 2022
Kl. 12:30
Nibe B Gundersted IF Nibe B Kunstgræs Nibe B
830230
26-02 2022
Kl. 12:30
Gråsten B Broager UI Aarsbjerg Idrætscenters Kunstgræsbane Gråsten B
578671
26-02 2022
Kl. 13:00
FB Fodbold HTS FB Kunst (omkl. Bredsten Hallen) FB Fodbold
599057
26-02 2022
Kl. 13:00
Aars IK Doense/Vebbestrup IF Sondrup Park Kunstgræs (Aars) Aars IK
980065
26-02 2022
Kl. 13:00
Rosendal IK Nørager IF Rosendal Stadion Nørager IF
232004
26-02 2022
Kl. 13:00
Lemvig GF Struer B Nissum Park (kunstgræs)
ANN

Kampen annulleret

Lemvig GF
178929
26-02 2022
Kl. 13:30
Hornbæk SF Foulum IF Volkswagen Park Randers (kunst) Hornbæk SF
515697
26-02 2022
Kl. 13:30
MorsØ FC MorsØ FC Morsø Multipark MorsØ FC
469515
26-02 2022
Kl. 13:30
Løjt IF Tønder SF Løjt Idrætsanlæg Løjt IF
489447
26-02 2022
Kl. 14:00
BMI Bjerringbro IF Skåde Brugsforening Arena (BMI Kunstgræs) BMI
368497
26-02 2022
Kl. 14:00
Thisted FC Nors B Thisted Kunstgræsbane
ANN

Kampen annulleret

Thisted FC
321500
26-02 2022
Kl. 14:00
Outrup B Spangsbjerg IF Sydbank Stadion, Kunstgræs Outrup B
322829
26-02 2022
Kl. 14:00
Hover IF Billund IF Vejle Idrætsefterskoles Kunstgræsbane Hover IF
644763
26-02 2022
Kl. 14:00
Stensballe IK AH 2012 Stensballe Kunstgræs Arena Stensballe IK
810582
26-02 2022
Kl. 14:00
Spjald IF Bording IF Spjald Kunstgræsbane Spjald IF
406956
26-02 2022
Kl. 14:00
Skibsby-Højene IF Sulsted IF Højene Hallen Skibsby-Højene IF
825921
26-02 2022
Kl. 14:15
Nørresundby FB Vester Hassing GF NFB Kunstgræs Lindholm Nørresundby Forenede Boldklubber
324554
26-02 2022
Kl. 14:15
Hatting-Torsted Fodbold Fredericia KFUM Nybolig Kunstarena Hatting-Torsted Fodbold
944893
26-02 2022
Kl. 14:20
Aabyhøj IF Fårvang IF Arena Vest Kunstgræsbane (Aarhus) Aabyhøj IF
578514
26-02 2022
Kl. 14:30
KLG Herning Fremad Alpi Hallerne (Lind) Lind/Kollund (KLG)
578642
26-02 2022
Kl. 15:00
Gauerslund IF Feldborg/Haderup IF Stadome, Ikast (kunst) Gauerslund IF
229296
26-02 2022
Kl. 15:00
Aabenraa BK Christiansfeld IF Aabenraa Kunstgræsbane Aabenraa BK
322938
26-02 2022
Kl. 15:00
NUGF Viborg Borup IF Metropol Park NUGF Viborg
795931
26-02 2022
Kl. 15:00
Erritsø GIF Aarup BK Erritsø Kunstgræsbane Erritsø GIF
799048
26-02 2022
Kl. 15:00
Auning IF Skødstrup SF AC Huse Park Kunstgræs Auning IF
178926
26-02 2022
Kl. 15:00
Aalborg Chang IF Skjold Sæby Chang's Baner (Kunstgræs) Aalborg Chang
406433
26-02 2022
Kl. 15:15
St. Restrup IF Flauenskjold IF Gistrup kunstgræsanlæg