|
475149
|
fr03-08 2018
|
17:45
|
|
|
Fårvang Stadion
|
|
Fårvang IF
|
|
|
433417
|
ti09-06 2020
|
19:00
|
|
|
Sparekassen Danmark Arena (Aars)
|
|
Aars IK
|
|
|
|
433481
|
ti09-06 2020
|
19:00
|
|
|
Hornum Stadion
|
|
Hornum IF
|
|
|
|
433567
|
to11-06 2020
|
19:00
|
|
|
Søholt Øst
|
|
Silkeborg B
|
Mariehøj Kammeraterne Silkeborg
|
|
434498
|
to11-06 2020
|
19:00
|
|
|
Nørager Stadion
|
|
Nørager B
|
|
|
435490
|
to11-06 2020
|
19:00
|
|
|
Hjørring IF's Anlæg
|
|
Hjørring IF
|
|
|
|
435491
|
to11-06 2020
|
19:00
|
|
|
Lundergårdhallen
|
|
Lundergård IU
|
|
|
433483
|
to11-06 2020
|
19:30
|
|
|
Svenstrup Stadion
|
|
Svenstrup-Godthåb IF
|
|
|
433472
|
lø13-06 2020
|
11:00
|
|
|
Vestjysk Bank Arena, Bording
|
|
Bording IF
|
|
|
446752
|
lø13-06 2020
|
16:00
|
|
|
Sparekassen Danmark Arena (Aars)
|
|
Aars IK
|
|
|
|
562697
|
ma15-06 2020
|
19:30
|
|
|
Mejrup Kultur & Fritidscenter
|
|
Mejrup GU
|
|
|
433365
|
ti16-06 2020
|
19:00
|
|
|
Hornum Stadion
|
|
Farsø/Ullits IK
|
|
|
434910
|
to18-06 2020
|
19:00
|
|
|
Lundergårdhallen
|
|
Lundergård IU
|
|
|
565432
|
to18-06 2020
|
19:00
|
|
|
Vestjyllands Forsikrings Stadion
|
|
Mariehøj Kammeraterne Silkeborg
|
Mariehøj Kammeraterne Silkeborg
|
|
569299
|
to18-06 2020
|
19:00
|
|
|
Søholt Øst
|
|
Silkeborg B
|
|
|
569493
|
to18-06 2020
|
19:00
|
|
|
Kristrup Stadion
|
|
Kristrup B
|
|
|
101205
|
fr19-06 2020
|
17:00
|
|
|
Seest Idrætspark
|
|
Kolding IF
|
|
|
581138
|
fr19-06 2020
|
19:00
|
|
|
Mejrup Kultur & Fritidscenter
|
|
Mejrup GU
|
|
|
397126
|
lø20-06 2020
|
12:00
|
|
|
Freja Park (Gundersted)
|
|
Gundersted IF
|
|
|
102729
|
lø20-06 2020
|
14:00
|
|
|
Lindholm Høje Stadion
|
|
Nørresundby Forenede Boldklubber
|
|
|
434934
|
lø20-06 2020
|
14:00
|
|
|
Højene Hallen
|
|
Skibsby-Højene IF
|
|
|
558551
|
lø20-06 2020
|
14:00
|
|
|
Erritsø Idrætscenter
|
ANN
|
Erritsø GIF
|
|
|
581102
|
lø20-06 2020
|
16:00
|
|
|
Løvel Stadion
|
|
Vammen IF
|
|
|
433366
|
lø20-06 2020
|
16:00
|
|
|
Sparekassen Danmark Arena (Farsø)
|
|
Farsø/Ullits IK
|
|
|
102556
|
sø21-06 2020
|
13:00
|
|
|
Borgernes Hus
|
|
De 7 Dale Idrætsforening
|
|
|
602129
|
sø21-06 2020
|
13:00
|
|
|
Sparekassen Danmark Arena (Sæby)
|
|
IF Skjold Sæby
|
|
|
102657
|
ti23-06 2020
|
18:30
|
|
|
Grønløkke Stadion
|
|
AIA-Tranbjerg
|
|
|
102730
|
ti23-06 2020
|
18:30
|
|
|
AaB's Anlæg
|
|
AaB
|
|
|
569351
|
ti23-06 2020
|
18:30
|
|
|
Hørning Stadion
|
|
Hørning GF
|
|
|
580914
|
ti23-06 2020
|
19:00
|
|
|
Madsby Enge
|
|
Fredericia fF
|
|
|
444928
|
ti23-06 2020
|
19:00
|
|
|
Hornum Stadion
|
|
Hornum IF
|
|
|
123789
|
to25-06 2020
|
18:30
|
|
|
Søholt Øst
|
|
Silkeborg B
|
|
|
434941
|
to25-06 2020
|
18:30
|
|
|
Højene Hallen
|
|
Skibsby-Højene IF
|
|
|
168799
|
to25-06 2020
|
19:00
|
|
|
Vestergadeanlægget
|
|
FC Skanderborg
|
|
|
434911
|
to25-06 2020
|
19:00
|
|
|
Lundergårdhallen
|
|
Lundergård IU
|
|
|
102226
|
to25-06 2020
|
19:00
|
|
|
Nørager Stadion
|
|
Nørager B
|
|
|
102640
|
to25-06 2020
|
19:00
|
|
|
Randers Stadion
|
|
Randers Freja
|
|
|
102728
|
lø27-06 2020
|
11:00
|
|
|
Vestjysk Bank Arena, Bording
|
|
Bording IF
|
|
|
496289
|
lø27-06 2020
|
11:00
|
|
|
Lemming Stadion
|
|
Lemming IF
|
|
|
101210
|
lø27-06 2020
|
15:00
|
|
|
Erritsø Idrætscenter
|
ANN
|
Erritsø GIF
|
|
|
444920
|
lø27-06 2020
|
16:00
|
|
|
Sparekassen Danmark Arena (Farsø)
|
|
Hornum IF
|
|
|
569394
|
ma29-06 2020
|
19:00
|
|
|
Nordals Idrætscenter
|
|
Nord-Als B
|
|
|
215425
|
ti30-06 2020
|
18:30
|
|
|
Sparekassen Danmark Arena (Sæby)
|
|
IF Skjold Sæby
|
|
|
719878
|
ti30-06 2020
|
18:30
|
|
|
AaB's Anlæg
|
|
AaB
|
|
|
101213
|
ti30-06 2020
|
19:00
|
|
|
VB Parken
|
|
Vejle B
|
|
|
102641
|
ti30-06 2020
|
19:00
|
|
|
Vaarst Stadion
|
|
Vaarst/Fjellerad B
|
|
|
726449
|
on01-07 2020
|
19:00
|
|
|
Lundergårdhallen
|
|
Lundergård IU
|
|
|
405912
|
to02-07 2020
|
18:00
|
|
|
Løjt Idrætsanlæg
|
|
Løjt IF
|
|
|
397446
|
to02-07 2020
|
19:00
|
|
|
EkspertFugen Arena, Harken
|
|
Harken UGF
|
|
|
747296
|
lø04-07 2020
|
12:00
|
|
|
Søholt Øst
|
|
Silkeborg B
|
|
|
564475
|
lø04-07 2020
|
13:00
|
|
|
Erritsø Idrætscenter
|
ANN
|
Erritsø GIF
|
|
|
581152
|
lø11-07 2020
|
15:30
|
|
|
Stensballe Hallen
|
|
Stensballe IK
|
|
|
124652
|
lø18-07 2020
|
15:00
|
|
|
Vestre Stadion
|
|
Vejle FC
|
|
|
588161
|
to23-07 2020
|
17:50
|
|
|
Hodsager Klubcenter
|
|
Hodsager UF
|
|
|
584936
|
to23-07 2020
|
19:00
|
|
|
Frejlev Stadion
|
ANN
|
St. Restrup IF
|
|
|
682124
|
to23-07 2020
|
19:00
|
|
|
Egebæk/Hviding Akt.center
|
|
Hviding IF
|
|
|
690035
|
to23-07 2020
|
19:00
|
|
|
Frejlev Stadion
|
|
St. Restrup IF
|
|
|
588163
|
to23-07 2020
|
19:30
|
|
|
Hodsager Klubcenter
|
|
Hodsager UF
|
|
|
877542
|
fr24-07 2020
|
19:00
|
|
|
Løvel Stadion
|
|
Løvel IF
|
|
|
544289
|
lø25-07 2020
|
12:00
|
|
|
Randers Stadion, kunstgræs
|
|
Randers Freja
|
|
|
554056
|
lø25-07 2020
|
12:00
|
|
|
Søholt Øst
|
|
Silkeborg B
|
|
|
678971
|
lø25-07 2020
|
12:00
|
|
|
AaB's Anlæg
|
|
AaB
|
|
|
102638
|
lø25-07 2020
|
12:30
|
|
|
Aabyhøj Stadion
|
|
Aabyhøj IF
|
|
|
159499
|
lø25-07 2020
|
13:00
|
|
|
Danbolig Arena Gauerslund
|
|
Gauerslund IF
|
|
|
613221
|
lø25-07 2020
|
14:00
|
|
|
Ørum Stadion, Tjele
|
|
Foulum IF
|
|
|
565805
|
lø25-07 2020
|
16:00
|
|
|
Løvel Stadion
|
ANN
|
Løvel IF
|
|
|
585002
|
lø25-07 2020
|
16:00
|
|
|
Nørager Stadion
|
|
Nørager B
|
|
|
590401
|
sø26-07 2020
|
13:00
|
|
|
Hodsager Klubcenter
|
|
Hodsager UF
|
|
|
590402
|
sø26-07 2020
|
15:00
|
|
|
Hodsager Klubcenter
|
|
Hodsager UF
|
|
|
919591
|
ma27-07 2020
|
19:00
|
|
|
Sparekassen Danmark Arena (Aars)
|
|
Aars IK
|
|
|
566004
|
ma27-07 2020
|
19:30
|
|
|
Nordjyske Bank Arena Strandby
|
|
Strandby-Elling-Nielstrup IF Fodbold
|
Strandby-Elling-Nielstrup IF
|
|
204194
|
ma27-07 2020
|
19:45
|
|
|
Bedsted Stadion
|
|
Koldby/Hørdum IF
|
|
|
470288
|
ti28-07 2020
|
18:00
|
|
|
Højslev Stadion
|
|
Højslev Station IF
|
|
|
470289
|
ti28-07 2020
|
18:00
|
|
|
Højslev Stadion
|
|
Højslev Station IF
|
|
|
614578
|
ti28-07 2020
|
18:30
|
|
|
Berger Optik Park (Stjær)
|
|
Stjær B
|
|
|
678972
|
ti28-07 2020
|
19:00
|
|
|
AaB's Anlæg
|
|
AaB
|
|
|
751869
|
ti28-07 2020
|
19:00
|
|
|
Vestjysk Bank Arena, Bording
|
|
Bording IF
|
|
|
919588
|
ti28-07 2020
|
19:00
|
|
|
Nørager IF's Anlæg
|
|
Nørager IF
|
|
|
927782
|
ti28-07 2020
|
19:00
|
|
|
Nord & Norre Arena (Biersted)
|
|
Nørresundby Forenede Boldklubber
|
Nørresundby Forenede Boldklubber
|
|
599673
|
ti28-07 2020
|
19:00
|
|
|
Erritsø Idrætscenter
|
|
Erritsø GIF
|
|
|
717412
|
ti28-07 2020
|
19:15
|
|
|
Jacobsen Plus - Kunst Arena 2
|
|
Horsens fS
|
|
|
566007
|
ti28-07 2020
|
19:30
|
|
|
Nordjyske Bank Arena Strandby
|
|
Strandby-Elling-Nielstrup IF Fodbold
|
|
|
590755
|
ti28-07 2020
|
19:30
|
|
|
Hodsager Klubcenter
|
|
Hodsager UF
|
|
|
590757
|
ti28-07 2020
|
19:30
|
|
|
Hodsager Klubcenter
|
|
Hodsager UF
|
|
|
470290
|
ti28-07 2020
|
19:45
|
|
|
Højslev Stadion
|
|
Højslev Station IF
|
|
|
470291
|
ti28-07 2020
|
19:45
|
|
|
Højslev Stadion
|
|
Højslev Station IF
|
|
|
503943
|
on29-07 2020
|
19:00
|
|
|
Alkjær Stadion
|
|
Ringkøbing IF
|
|
|
566682
|
on29-07 2020
|
19:30
|
|
|
Nordjyske Bank Arena Strandby
|
|
Strandby-Elling-Nielstrup IF Fodbold
|
|
|
470292
|
to30-07 2020
|
18:00
|
|
|
Højslev Stadion
|
|
Højslev Station IF
|
|
|
470293
|
to30-07 2020
|
18:00
|
|
|
Højslev Stadion
|
|
Højslev Station IF
|
|
|
470888
|
to30-07 2020
|
19:00
|
|
|
Sparekassen Danmark Arena (Aars)
|
|
Aars IK
|
|
|
109031
|
to30-07 2020
|
19:00
|
|
|
Ørum Stadion, Tjele
|
|
Foulum IF
|
|
|
881155
|
to30-07 2020
|
19:00
|
|
|
Studstrup Idrætsanlæg
|
|
Skødstrup SF
|
|
|
919592
|
to30-07 2020
|
19:00
|
|
|
Birkelse Stadion
|
|
Birkelse IF
|
|
|
979642
|
to30-07 2020
|
19:00
|
|
|
Sparkær Stadion
|
|
Sparkær IF
|
Nr. 1 i pulje 1 - Nr. 2 i pulje 2
Serie 2 niveau 2 x 45 min.
|
|
979643
|
to30-07 2020
|
19:00
|
|
|
Sparkær Stadion
|
|
Sparkær IF
|
Nr. 1 i pulje 2 - Nr. 2 i pulje 1
Serie 2 niveau 2 x 45 min.
|
|
614547
|
to30-07 2020
|
19:00
|
|
|
Lemming Stadion
|
|
Lemming IF
|
Mariehøj Kammeraterne Silkeborg
|
|
691517
|
to30-07 2020
|
19:00
|
|
|
Aabenraa Stadion
|
|
Aabenraa BK
|
|
|
693027
|
to30-07 2020
|
19:00
|
|
|
KPI's Klubhus
|
|
Kolind/Perstrup IF
|
|
|
784362
|
to30-07 2020
|
19:30
|
|
|
Nordjyske Bank Arena Strandby
|
|
Strandby-Elling-Nielstrup IF Fodbold
|
Strandby-Elling-Nielstrup IF
|
|
566718
|
to30-07 2020
|
19:30
|
|
|
Nordjyske Bank Arena Strandby
|
|
Strandby-Elling-Nielstrup IF Fodbold
|
Strandby-Elling-Nielstrup IF
|
|
470294
|
to30-07 2020
|
19:45
|
|
|
Højslev Stadion
|
|
Højslev Station IF
|
|
|
470295
|
to30-07 2020
|
19:45
|
|
|
Højslev Stadion
|
|
Højslev Station IF
|
|
|
204197
|
to30-07 2020
|
19:45
|
|
|
Bedsted Stadion
|
|
Koldby/Hørdum IF
|
|
|
108367
|
fr31-07 2020
|
18:30
|
|
|
Designa Arena
|
|
FC Horsens
|
|
|
600867
|
fr31-07 2020
|
19:00
|
|
|
NUBI's Stadion
|
|
NUBI
|
|
|
613223
|
fr31-07 2020
|
19:00
|
|
|
Ørum Stadion, Tjele
|
ANN
|
Foulum IF
|
|
|
690528
|
fr31-07 2020
|
19:00
|
|
|
Skjøtt Arena (Gug B)
|
|
Gug B
|
|
|
693484
|
fr31-07 2020
|
19:00
|
|
|
Frem Parken (Hjørring)
|
|
Hjørring AIK Frem
|
|
|
577272
|
fr31-07 2020
|
19:30
|
|
|
Nordjyske Bank Arena Strandby
|
|
Strandby-Elling-Nielstrup IF Fodbold
|
|
|
590765
|
fr31-07 2020
|
19:30
|
|
|
Hodsager Klubcenter
|
|
Hodsager UF
|
|
|
590769
|
fr31-07 2020
|
19:30
|
|
|
Hodsager Klubcenter
|
|
Hodsager UF
|
|
|
691087
|
lø01-08 2020
|
10:00
|
|
|
Tilst Idrætsanlæg (tst)
|
|
DGL 2000, Aarhus
|
|
|
692754
|
lø01-08 2020
|
10:00
|
|
|
Tilst Idrætsanlæg (tst)
|
|
DGL 2000, Aarhus
|
|
|
708543
|
lø01-08 2020
|
11:00
|
|
|
Egebæk/Hviding Akt.center
|
|
Hviding IF
|
|
|
722331
|
lø01-08 2020
|
11:00
|
|
|
Grindsted Stadion
|
ANN
|
Grindsted GIF
|
|
|
470595
|
lø01-08 2020
|
11:00
|
|
|
Højslev Stadion
|
ANN
|
Højslev Station IF
|
|
|
470596
|
lø01-08 2020
|
11:00
|
|
|
Højslev Stadion
|
|
Højslev Station IF
|
|
|
269346
|
lø01-08 2020
|
12:30
|
|
|
Freja Park (Gundersted)
|
|
Gundersted IF
|
|
|
789889
|
lø01-08 2020
|
12:30
|
|
|
Bælum Stadion
|
|
Bælum/Solbjerg IF
|
|
|
405914
|
lø01-08 2020
|
13:00
|
|
|
Grønløkke Stadion
|
|
AIA-Tranbjerg
|
|
|
470890
|
lø01-08 2020
|
13:00
|
|
|
Rask Mølle Stadion
|
|
Rask Mølle & Omegns IF
|
|
|
470594
|
lø01-08 2020
|
13:15
|
|
|
Højslev Stadion
|
ANN
|
Højslev Station IF
|
|
|
691046
|
lø01-08 2020
|
13:30
|
|
|
Søholt Øst
|
|
Silkeborg B
|
|
|
471961
|
lø01-08 2020
|
13:30
|
|
|
Værum Stadion
|
|
Værum GF
|
|
|
124653
|
lø01-08 2020
|
13:30
|
|
|
Vestre Stadion
|
|
Vejle FC
|
|
|
251488
|
lø01-08 2020
|
14:00
|
|
|
Nørager Stadion
|
|
Nørager B
|
|
|
613882
|
lø01-08 2020
|
14:00
|
|
|
Vejen Idrætscenter
|
|
Vejen SF
|
|
|
581209
|
lø01-08 2020
|
15:00
|
|
|
Stensballe Hallen
|
|
Stensballe IK
|
|
|
734535
|
lø01-08 2020
|
15:00
|
|
|
Erritsø Idrætscenter
|
|
Erritsø GIF
|
|
|
698620
|
lø01-08 2020
|
15:00
|
|
|
Aabenraa Stadion
|
|
Aabenraa BK
|
|
|
124698
|
lø01-08 2020
|
15:00
|
|
|
Horne Stadion, Varde
|
|
Horne IF
|
|
|
927780
|
lø01-08 2020
|
15:00
|
|
|
Cuben
|
ANN
|
Christiansfeld IF
|
|
|
979647
|
lø01-08 2020
|
15:00
|
|
|
Sparkær Stadion
|
|
Sparkær IF
|
Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2
Serie 2 niveau 2 x 45 min.
|
|
470593
|
lø01-08 2020
|
15:30
|
|
|
Højslev Stadion
|
|
Højslev Station IF
|
|
|
577350
|
lø01-08 2020
|
16:00
|
|
|
Nordjyske Bank Arena Strandby
|
|
Strandby-Elling-Nielstrup IF Fodbold
|
|
|
689949
|
sø02-08 2020
|
12:00
|
|
|
Autocentralen Park (Kolding Stadion)
|
|
Kolding IF
|
|
|
578706
|
sø02-08 2020
|
13:00
|
|
|
Nordjyske Bank Arena Strandby
|
|
Strandby-Elling-Nielstrup IF Fodbold
|
|
|
584937
|
sø02-08 2020
|
14:00
|
|
|
Frejlev Stadion
|
ANN
|
St. Restrup IF
|
|
|
690036
|
sø02-08 2020
|
14:00
|
|
|
Frejlev Stadion
|
|
St. Restrup IF
|
|
|
578733
|
sø02-08 2020
|
14:45
|
|
|
Nordjyske Bank Arena Strandby
|
|
Strandby-Elling-Nielstrup IF Fodbold
|
Strandby-Elling-Nielstrup IF
|
|
204200
|
sø02-08 2020
|
15:15
|
|
|
Bedsted Stadion
|
|
Koldby/Hørdum IF
|
|
|
204201
|
sø02-08 2020
|
15:15
|
|
|
Bedsted Stadion
|
|
Koldby/Hørdum IF
|
|
|
251489
|
ma03-08 2020
|
19:00
|
|
|
BK Klittens Idrætsanlæg
|
|
Boldklubben Klitten
|
|
|
751080
|
ma03-08 2020
|
19:00
|
|
|
Spjald Stadion
|
|
Spjald IF
|
|
|
863565
|
ma03-08 2020
|
19:00
|
|
|
Herning Fremad's Kunstgræsbane 1
|
|
Herning Fremad
|
|
|
992014
|
ti04-08 2020
|
18:00
|
|
|
Fårvang Stadion
|
|
Fårvang IF
|
|
|
903690
|
ti04-08 2020
|
18:30
|
|
|
VB Parken Kunstgræs 1 (ny bane)
|
|
Vejle B
|
|
|
792912
|
ti04-08 2020
|
18:30
|
|
|
VB Parken Kunstgræs 1 (ny bane)
|
ANN
|
Vejle B
|
|
|
927781
|
ti04-08 2020
|
18:30
|
|
|
Cuben
|
|
Christiansfeld IF
|
|
|
880771
|
ti04-08 2020
|
19:00
|
|
|
Universal Parken
|
|
Skibet IF
|
|
|
927777
|
ti04-08 2020
|
19:00
|
|
|
Erritsø Idrætscenter
|
ANN
|
Erritsø GIF
|
3 kampe a 30 min., fra 19-21, bane 11.00
ANN
|
|
927778
|
ti04-08 2020
|
19:00
|
|
|
Erritsø Idrætscenter
|
|
Erritsø GIF
|
3 kampe a 30 min., fra 19-21, bane 2.
|
|
927779
|
ti04-08 2020
|
19:00
|
|
|
Erritsø Idrætscenter
|
|
Erritsø GIF
|
3 kampe a 30 min., fra 19-21, bane 1
|
|
124730
|
ti04-08 2020
|
19:00
|
|
|
Lemvig Stadion
|
|
Lemvig GF
|
|
|
470346
|
ti04-08 2020
|
19:00
|
|
|
Grænse Stadion
|
|
Bov IF
|
|
|
470590
|
ti04-08 2020
|
19:00
|
|
|
Bjergets Idrætsanlæg
|
|
Kjellerup IF
|
|
|
470889
|
ti04-08 2020
|
19:00
|
|
|
Sparekassen Danmark Arena (Aars)
|
|
Aars IK
|
|
|
600855
|
ti04-08 2020
|
19:00
|
|
|
Skjøtt Arena (Gug B)
|
|
Gug B
|
|
|
600869
|
ti04-08 2020
|
19:00
|
|
|
NUBI's Stadion
|
|
NUBI
|
|
|
613222
|
ti04-08 2020
|
19:00
|
|
|
Ørum Stadion, Tjele
|
|
Foulum IF
|
|
|
678974
|
ti04-08 2020
|
19:00
|
|
|
AaB's Anlæg
|
|
AaB
|
|
|
680313
|
ti04-08 2020
|
19:00
|
|
|
Star VVS Arena (Gjesing)
|
|
Spangsbjerg IF
|
|
|
691047
|
ti04-08 2020
|
19:00
|
|
|
Søholt Øst
|
|
Silkeborg B
|
Mariehøj Kammeraterne Silkeborg
|
|
692715
|
ti04-08 2020
|
19:00
|
|
|
Egebæk/Hviding Akt.center
|
|
Hviding IF
|
|
|
693020
|
ti04-08 2020
|
19:00
|
|
|
Frem Parken (Hjørring)
|
|
Hjørring AIK Frem
|
Nørresundby Forenede Boldklubber
|
|
722332
|
ti04-08 2020
|
19:00
|
|
|
Grindsted Stadion
|
|
Grindsted GIF
|
|
|
736081
|
ti04-08 2020
|
19:00
|
|
|
Skads Skole
|
|
Andrup IF
|
|
|
204203
|
ti04-08 2020
|
19:45
|
|
|
Bedsted Stadion
|
|
Koldby/Hørdum IF
|
|
|
204204
|
ti04-08 2020
|
19:45
|
|
|
Bedsted Stadion
|
|
Koldby/Hørdum IF
|
|
|
992015
|
ti04-08 2020
|
19:45
|
|
|
Fårvang Stadion
|
|
Fårvang IF
|
|
|
992021
|
on05-08 2020
|
19:45
|
|
|
Fårvang Stadion
|
|
Fårvang IF
|
|
|
992023
|
to06-08 2020
|
18:00
|
|
|
Fårvang Stadion
|
|
Fårvang IF
|
|
|
731836
|
to06-08 2020
|
19:15
|
|
|
Metropolis Arena (kunst)
|
|
Kolding IF
|
|
|
994930
|
to06-08 2020
|
19:45
|
|
|
Fårvang Stadion
|
|
Fårvang IF
|
|
|
689948
|
fr07-08 2020
|
19:00
|
|
|
Autocentralen Park (Kolding Stadion)
|
|
Kolding IF
|
|
|
544293
|
lø08-08 2020
|
12:00
|
|
|
Grønløkke Stadion
|
|
AIA-Tranbjerg
|
|
|
624799
|
lø08-08 2020
|
14:00
|
|
|
Vaarst Stadion
|
|
Vaarst/Fjellerad B
|
|
|
905938
|
lø08-08 2020
|
14:00
|
|
|
Cuben
|
ANN
|
Christiansfeld IF
|
|
|
689728
|
lø08-08 2020
|
16:00
|
|
|
Sparekassen Danmark Arena (Aars)
|
|
Aars IK
|
|
|
905891
|
ti11-08 2020
|
19:30
|
|
|
Grænse Stadion
|
|
Bov IF
|
|
|
458441
|
on09-09 2020
|
18:15
|
|
|
Spektrum Odder
|
|
Odder IGF Fodbold
|
|
|
974340
|
lø30-01 2021
|
15:00
|
|
|
Vinding Kunstgræsbane
|
ANN
|
Vinding SF
|
|
|
708210
|
lø06-02 2021
|
14:00
|
|
|
Sparekassen Danmark Arena Kunstgræs (Aars)
|
ANN
|
Aars IK
|
|
|
765805
|
lø06-02 2021
|
14:00
|
|
|
Hadsund Kunstgræsbane
|
ANN
|
Hadsund B
|
|
|
974341
|
lø06-02 2021
|
14:20
|
|
|
Vinding Kunstgræsbane
|
ANN
|
Vinding SF
|
|
|
851195
|
lø06-02 2021
|
14:30
|
|
|
Aabenraa Kunstgræsbane
|
ANN
|
Aabenraa BK
|
|
|
513910
|
fr12-02 2021
|
19:00
|
|
|
Forum Kolding Bramdrupdam
|
ANN
|
Bramdrupdam GIF
|
|
|
765081
|
lø13-02 2021
|
12:00
|
|
|
Lund Stadion
|
ANN
|
Lund IF
|
|
|
255660
|
lø13-02 2021
|
13:00
|
|
|
Klank Kunstgræsbane
|
ANN
|
Galten FS
|
|
|
400740
|
lø13-02 2021
|
13:00
|
|
|
Nibe B Kunstgræs
|
ANN
|
Hornum IF
|
|
|
735648
|
lø13-02 2021
|
13:00
|
|
|
Erritsø Kunstgræsbane
|
ANN
|
Erritsø GIF
|
|
|
736033
|
lø13-02 2021
|
13:00
|
|
|
Oksbøl Stadion
|
ANN
|
Boldklubben Vestkysten
|
|
|
185528
|
lø13-02 2021
|
14:00
|
|
|
Sæby Kunstgræsbane
|
ANN
|
IF Skjold Sæby
|
|
|
910514
|
lø13-02 2021
|
14:00
|
|
|
Bredballe Kunstgræsbane
|
ANN
|
Bredballe IF
|
|
|
765936
|
lø13-02 2021
|
15:00
|
|
|
Rødding Kunstgræsbane
|
ANN
|
Rødding IF
|
|
|
609580
|
lø13-02 2021
|
15:00
|
|
|
Egeris Kunstgræsbane (Bane 7)
|
ANN
|
Skive IK
|
|
|
393181
|
ti16-02 2021
|
18:15
|
|
|
Sparekassen Danmark Arena Kunstgræs (Aars)
|
ANN
|
Aars IK
|
|
|
384558
|
lø20-02 2021
|
12:00
|
|
|
Lund Stadion
|
ANN
|
Lund IF
|
|
|
558638
|
lø20-02 2021
|
13:00
|
|
|
Stadome, Ikast (kunst)
|
ANN
|
Bording IF
|
|
|
666527
|
lø20-02 2021
|
13:00
|
|
|
Oksbøl Stadion
|
ANN
|
Boldklubben Vestkysten
|
|
|
710869
|
lø20-02 2021
|
13:00
|
|
|
Klank Kunstgræsbane
|
ANN
|
Galten FS
|
|
|
765806
|
lø20-02 2021
|
14:00
|
|
|
Hadsund Kunstgræsbane
|
ANN
|
Hadsund B
|
|
|
597156
|
lø20-02 2021
|
14:20
|
|
|
Vinding Kunstgræsbane
|
ANN
|
Vinding SF
|
|
|
609582
|
lø20-02 2021
|
15:00
|
|
|
Egeris Kunstgræsbane (Bane 7)
|
ANN
|
Skive IK
|
|
|
765935
|
lø20-02 2021
|
15:00
|
|
|
Rødding Kunstgræsbane
|
ANN
|
Rødding IF
|
|
|
758681
|
lø20-02 2021
|
16:00
|
|
|
Danbolig Arena Gauerslund Kunstgræs
|
ANN
|
Gauerslund IF
|
|
|
398485
|
ti23-02 2021
|
19:30
|
|
|
Fynske Bank KunstNord
|
ANN
|
Bramdrupdam GIF
|
|
|
201575
|
to25-02 2021
|
19:45
|
|
|
Stensballe Kunstgræs Arena
|
ANN
|
Stensballe IK
|
Rask Mølle & Omegns Idrætsforening
ANN
|
|
765685
|
lø27-02 2021
|
12:00
|
|
|
Lund Stadion
|
ANN
|
Lund IF
|
|
|
420215
|
lø27-02 2021
|
13:00
|
|
|
Klank Kunstgræsbane
|
ANN
|
Galten FS
|
|
|
765808
|
lø27-02 2021
|
14:15
|
|
|
Hadsund Kunstgræsbane
|
ANN
|
Hadsund B
|
|
|
526613
|
lø27-02 2021
|
14:20
|
|
|
Vinding Kunstgræsbane
|
ANN
|
Vinding SF
|
Rask Mølle & Omegns Idrætsforening
ANN
|
|
789602
|
lø27-02 2021
|
14:30
|
|
|
Danisol Park Kunstgræs (Vejle)
|
ANN
|
Vejle Kammeraterne
|
|
|
517651
|
lø27-02 2021
|
15:00
|
|
|
AC Huse Park Kunstgræs
|
ANN
|
IF Midtdjurs
|
|
|
201593
|
lø27-02 2021
|
15:00
|
|
|
Egeris Kunstgræsbane (Bane 7)
|
ANN
|
Skive IK
|
|
|
765934
|
lø27-02 2021
|
15:30
|
|
|
Rødding Kunstgræsbane
|
ANN
|
Rødding IF
|
|
|
923364
|
lø27-02 2021
|
16:15
|
|
|
Vestjysk Bank Stadion, Kunstgræs (Varde)
|
ANN
|
Varde IF
|
|
|
565699
|
sø28-02 2021
|
14:00
|
|
|
SuperBrugsen ARENA Give (kunst)
|
ANN
|
Give Fremad
|
|
|
388608
|
sø28-02 2021
|
16:00
|
|
|
Sparekassen Danmark Arena Kunstgræs (Aars)
|
ANN
|
Aars IK
|
|
|
328759
|
fr05-03 2021
|
19:00
|
|
|
Guldager IC Kunstgræbane
|
|
Spangsbjerg IF
|
|
|
851209
|
fr05-03 2021
|
19:30
|
|
|
Aabenraa Kunstgræsbane
|
ANN
|
Aabenraa BK
|
|
|
532098
|
lø06-03 2021
|
10:00
|
|
|
Randers Stadion, kunstgræs
|
ANN
|
Randers Freja
|
|
|
172832
|
lø06-03 2021
|
12:15
|
|
|
Brøruphus Efterskole Kunstgræsbane
|
ANN
|
AIA-Tranbjerg
|
|
|
710861
|
lø06-03 2021
|
12:30
|
|
|
Brædstrup Kunstgræsbane
|
ANN
|
Brædstrup IF
|
|
|
688957
|
lø06-03 2021
|
13:00
|
|
|
Oksbøl Stadion
|
ANN
|
Boldklubben Vestkysten
|
|
|
102956
|
lø06-03 2021
|
14:00
|
|
|
Højene Hallen
|
|
Skibsby-Højene IF
|
|
|
110825
|
lø06-03 2021
|
14:00
|
|
|
Sparekassen Danmark Arena Kunstgræs (Farsø)
|
ANN
|
Farsø/Ullits IK
|
|
|
127515
|
lø06-03 2021
|
15:00
|
|
|
NFB Kunstgræs Lindholm
|
ANN
|
Nørresundby Forenede Boldklubber
|
Nørresundby Forenede Boldklubber
ANN
|
|
722295
|
lø06-03 2021
|
15:00
|
|
|
Egeris Kunstgræsbane (Bane 7)
|
ANN
|
Skive IK
|
|
|
789603
|
lø06-03 2021
|
15:30
|
|
|
Danisol Park Kunstgræs (Vejle)
|
ANN
|
Vejle Kammeraterne
|
|
|
296583
|
lø06-03 2021
|
15:30
|
|
|
NFB Kunstgræs Lindholm
|
|
Nørresundby Forenede Boldklubber
|
|
|
306799
|
lø06-03 2021
|
15:30
|
|
|
Lyseng Kunstgræs
|
|
IF Lyseng
|
|
|
735656
|
lø06-03 2021
|
16:00
|
|
|
Erritsø Kunstgræsbane
|
ANN
|
Erritsø GIF
|
|
|
576262
|
lø06-03 2021
|
16:00
|
|
|
Herning Fremad's Kunstgræsbane 1
|
ANN
|
Herning Fremad
|
|
|
335969
|
sø07-03 2021
|
12:00
|
|
|
Marienlund Kunstgræs 2
|
ANN
|
Funder GF
|
|
|
602077
|
sø07-03 2021
|
14:00
|
|
|
Nybolig Kunstarena
|
ANN
|
Hatting-Torsted Fodbold
|
|
|
765932
|
sø07-03 2021
|
15:00
|
|
|
Rødding Kunstgræsbane
|
|
Rødding IF
|
|
|
134834
|
sø07-03 2021
|
15:00
|
|
|
VB Parken Kunstgræs 1 (ny bane)
|
ANN
|
Vejle B
|
|
|
345117
|
ti09-03 2021
|
19:30
|
|
|
Fynske Bank KunstNord
|
ANN
|
Bramdrupdam GIF
|
|
|
335965
|
ti09-03 2021
|
19:45
|
|
|
Fynske Bank KunstNord
|
|
Bramdrupdam GIF
|
|
|
195710
|
lø13-03 2021
|
12:00
|
|
|
Henning Have Stadion (Vejen Kunstgræs) Ny bane
|
|
Vejen SF
|
|
|
265267
|
lø13-03 2021
|
12:00
|
|
|
Aarsbjerg Idrætscenters Kunstgræsbane
|
ANN
|
Gråsten B
|
|
|
765686
|
lø13-03 2021
|
12:00
|
|
|
Lund Stadion
|
ANN
|
Lund IF
|
|
|
784349
|
lø13-03 2021
|
12:00
|
|
|
Marienlund Kunstgræs 2
|
ANN
|
Funder GF
|
|
|
213039
|
lø13-03 2021
|
12:30
|
|
|
Brædstrup Kunstgræsbane
|
ANN
|
Brædstrup IF
|
|
|
482171
|
lø13-03 2021
|
12:30
|
|
|
Fynske Bank KunstNord
|
|
Bramdrupdam GIF
|
|
|
558639
|
lø13-03 2021
|
13:00
|
|
|
Vestjysk Bank Arena, Bording
|
ANN
|
Bording IF
|
|
|
420216
|
lø13-03 2021
|
13:00
|
|
|
Klank Kunstgræsbane
|
ANN
|
Galten FS
|
|
|
185529
|
lø13-03 2021
|
13:00
|
|
|
Sæby Kunstgræsbane
|
ANN
|
IF Skjold Sæby
|
|
|
194935
|
lø13-03 2021
|
13:00
|
|
|
Sparekassen Danmark Arena Kunstgræs (Farsø)
|
|
Hornum IF
|
|
|
735652
|
lø13-03 2021
|
13:00
|
|
|
Erritsø Kunstgræsbane
|
ANN
|
Erritsø GIF
|
|
|
305134
|
lø13-03 2021
|
13:15
|
|
|
Sparekassen Danmark Arena Kunstgræs (Farsø)
|
ANN
|
Hornum IF
|
|
|
877445
|
lø13-03 2021
|
13:30
|
|
|
Oksbøl Stadion
|
|
Boldklubben Vestkysten
|
|
|
629618
|
lø13-03 2021
|
14:00
|
|
|
Stensballe Kunstgræs Arena
|
ANN
|
Stensballe IK
|
|
|
765811
|
lø13-03 2021
|
14:00
|
|
|
Hadsund Kunstgræsbane
|
ANN
|
Hadsund B
|
|
|
102957
|
lø13-03 2021
|
14:00
|
|
|
Højene Hallen
|
|
Skibsby-Højene IF
|
|
|
455949
|
lø13-03 2021
|
14:15
|
|
|
Vestjysk Bank Stadion, Kunstgræs (Varde)
|
|
Lunde B
|
|
|
173745
|
lø13-03 2021
|
14:15
|
|
|
Kjellerup Kunstgræsbane
|
ANN
|
Kjellerup IF
|
|
|
789604
|
lø13-03 2021
|
14:30
|
|
|
Danisol Park Kunstgræs (Vejle)
|
ANN
|
Vejle Kammeraterne
|
|
|
765933
|
lø13-03 2021
|
15:00
|
|
|
Rødding Kunstgræsbane
|
|
Rødding IF
|
|
|
127516
|
lø13-03 2021
|
15:00
|
|
|
NFB Kunstgræs Lindholm
|
ANN
|
Nørresundby Forenede Boldklubber
|
Nørresundby Forenede Boldklubber
ANN
|
|
576263
|
lø13-03 2021
|
16:00
|
|
|
Herning Fremad's Kunstgræsbane 1
|
ANN
|
Herning Fremad
|
|
|
697496
|
lø13-03 2021
|
16:00
|
|
|
Herning Fremad's Kunstgræsbane 1
|
|
Herning Fremad
|
|
|
851211
|
lø13-03 2021
|
16:15
|
|
|
Aabenraa Kunstgræsbane
|
ANN
|
Aabenraa BK
|
|
|
172835
|
sø14-03 2021
|
12:00
|
|
|
Brøruphus Efterskole Kunstgræsbane
|
ANN
|
AIA-Tranbjerg
|
|
|
490513
|
sø14-03 2021
|
12:30
|
|
|
Marienlund Kunstgræs 1
|
|
Silkeborg B
|
Mariehøj Kammeraterne Silkeborg
|
|
602085
|
sø14-03 2021
|
13:00
|
|
|
Nybolig Kunstarena
|
ANN
|
Hatting-Torsted Fodbold
|
|
|
708208
|
sø14-03 2021
|
14:30
|
|
|
Sparekassen Danmark Arena Kunstgræs (Aars)
|
ANN
|
Aars IK
|
|
|
265470
|
ti16-03 2021
|
19:00
|
|
|
EDC Arena – Ikast (kunst)
|
ANN
|
Ikast Football Club
|
|
|
862783
|
ti16-03 2021
|
19:00
|
|
|
Sparekassen Danmark Arena Kunstgræs (Aars)
|
|
Aars IK
|
|
|
194954
|
ti16-03 2021
|
20:00
|
|
|
Ikast FC Stadion Allé - Kunstbane 1
|
|
Ikast Football Club
|
|
|
154311
|
on17-03 2021
|
18:30
|
|
|
BK Klittens Idrætsanlæg
|
|
Boldklubben Klitten
|
|
|
402745
|
lø20-03 2021
|
12:00
|
|
|
Freja Park (Gundersted)
|
ANN
|
Hornum IF
|
|
|
154323
|
lø20-03 2021
|
12:30
|
|
|
Danisol Park Kunstgræs (Vejle)
|
|
Vejle Kammeraterne
|
|
|
201577
|
lø20-03 2021
|
13:00
|
|
|
Stensballe Kunstgræs Arena
|
ANN
|
Stensballe IK
|
|
|
265468
|
lø20-03 2021
|
13:00
|
|
|
Nybolig Kunstarena
|
ANN
|
Hatting-Torsted Fodbold
|
|
|
335966
|
lø20-03 2021
|
13:00
|
|
|
Fynske Bank KunstNord
|
|
Bramdrupdam GIF
|
|
|
558641
|
lø20-03 2021
|
13:00
|
|
|
Vestjysk Bank Arena, Bording
|
ANN
|
Bording IF
|
|
|
735655
|
lø20-03 2021
|
13:00
|
|
|
Erritsø Kunstgræsbane
|
ANN
|
Erritsø GIF
|
|
|
577818
|
lø20-03 2021
|
13:00
|
|
|
Henning Have Stadion (Vejen Kunstgræs) Ny bane
|
|
Vejen SF
|
|
|
127517
|
lø20-03 2021
|
13:00
|
|
|
NFB Kunstgræs Lindholm
|
ANN
|
Nørresundby Forenede Boldklubber
|
Nørresundby Forenede Boldklubber
ANN
|
|
167343
|
lø20-03 2021
|
13:25
|
|
|
Kunstgræsbane Gug Boldklub
|
|
Gug B
|
|
|
154447
|
lø20-03 2021
|
13:30
|
|
|
Oksbøl Stadion
|
|
Boldklubben Vestkysten
|
|
|
154478
|
lø20-03 2021
|
13:30
|
|
|
Luksusbaby Arena (Vodskov)
|
|
Vodskov IF
|
|
|
160523
|
lø20-03 2021
|
14:00
|
|
|
Nordjyske Bank Arena Strandby
|
|
Strandby-Elling-Nielstrup IF Fodbold
|
|
|
161907
|
lø20-03 2021
|
14:00
|
|
|
Spjald Stadion
|
|
Spjald IF
|
|
|
366326
|
lø20-03 2021
|
14:00
|
|
|
Sparekassen Danmark Arena Kunstgræs (Farsø)
|
|
Farsø/Ullits IK
|
|
|
328739
|
lø20-03 2021
|
14:00
|
|
|
Marienlund Kunstgræs 1
|
|
Lemming IF
|
|
|
765812
|
lø20-03 2021
|
14:00
|
|
|
Hadsund Kunstgræsbane
|
ANN
|
Hadsund B
|
|
|
565704
|
lø20-03 2021
|
14:00
|
|
|
Sparekassen Danmark Arena Kunstgræs (Aars)
|
|
Aars IK
|
|
|
102959
|
lø20-03 2021
|
14:00
|
|
|
Højene Hallen
|
|
Skibsby-Højene IF
|
|
|
201607
|
lø20-03 2021
|
14:20
|
|
|
Vinding Kunstgræsbane
|
ANN
|
Vinding SF
|
|
|
195706
|
lø20-03 2021
|
14:30
|
|
|
Vinding Kunstgræsbane
|
ANN
|
Vinding SF
|
|
|
571021
|
lø20-03 2021
|
14:30
|
|
|
Danisol Park Kunstgræs (Vejle)
|
|
Vejle Kammeraterne
|
|
|
789605
|
lø20-03 2021
|
14:30
|
|
|
Danisol Park Kunstgræs (Vejle)
|
ANN
|
Vejle Kammeraterne
|
|
|
929265
|
lø20-03 2021
|
15:00
|
|
|
Forum Kolding Bramdrupdam
|
ANN
|
Bramdrupdam GIF
|
|
|
602073
|
lø20-03 2021
|
15:00
|
|
|
Rødding Kunstgræsbane
|
|
Rødding IF
|
|
|
166852
|
lø20-03 2021
|
15:20
|
|
|
Klank Kunstgræsbane
|
|
Galten FS
|
|
|
161895
|
lø20-03 2021
|
16:00
|
|
|
NFB Kunstgræs Lindholm
|
|
Nørresundby Forenede Boldklubber
|
|
|
154440
|
lø20-03 2021
|
16:00
|
|
|
Sparekassen Danmark Park, Dronninglund
|
|
Dronninglund IF
|
|
|
160315
|
lø20-03 2021
|
16:15
|
|
|
AC Huse Park Kunstgræs
|
|
Kolind/Perstrup IF
|
|
|
154312
|
sø21-03 2021
|
11:00
|
|
|
Klitmøller Stadion
|
|
Klitmøller IF
|
|
|
160618
|
sø21-03 2021
|
12:45
|
|
|
Erritsø Kunstgræsbane
|
|
Erritsø GIF
|
|
|
154331
|
sø21-03 2021
|
15:30
|
|
|
Bælum/Solbjerg Kunstgræs
|
|
Skelund IF
|
|
|
328153
|
sø21-03 2021
|
16:30
|
|
|
Sparekassen Danmark Arena Kunstgræs (Aars)
|
|
Aars IK
|
|
|
173553
|
ti23-03 2021
|
18:30
|
|
|
Simon Kjær Park (kunstgræs)
|
|
Lund IF
|
Ikke oplyst ved bestilling
|
|
226207
|
ti23-03 2021
|
19:00
|
|
|
Søholt Kunstbane 1
|
|
Silkeborg KFUM
|
|
|
170165
|
ti23-03 2021
|
19:20
|
|
|
Vejle Idrætsefterskoles Kunstgræsbane
|
|
Vinding SF
|
|
|
173317
|
ti23-03 2021
|
20:00
|
|
|
Oksbøl Stadion
|
|
Boldklubben Vestkysten
|
|
|
581118
|
on24-03 2021
|
19:15
|
|
|
Herning Fremad's Kunstgræsbane 1
|
ANN
|
Herning Fremad
|
|
|
154710
|
to25-03 2021
|
18:30
|
|
|
Luksusbaby Kunst (Vodskov)
|
|
Vodskov IF
|
|
|
224525
|
to25-03 2021
|
18:30
|
|
|
Hammel Kunstgræsbane
|
|
Hammel GF
|
|
|
226217
|
to25-03 2021
|
18:30
|
|
|
Simon Kjær Park (kunstgræs)
|
|
Lund IF
|
|
|
246608
|
to25-03 2021
|
18:30
|
|
|
Idrætscenter Vest
|
|
Holstebro B
|
|
|
224566
|
to25-03 2021
|
19:00
|
|
|
Sparekassen Danmark Arena (Skagen)
|
|
Skagen IK
|
|
|
225105
|
to25-03 2021
|
19:30
|
|
|
Spjald Stadion
|
|
Spjald IF
|
|
|
995878
|
fr26-03 2021
|
17:30
|
|
|
Designa Kunstgræs 1
|
|
FC Horsens
|
|
|
225146
|
fr26-03 2021
|
19:30
|
|
|
Sparekassen Danmark Arena Kunstgræs (Aars)
|
|
Aars IK
|
|
|
194964
|
lø27-03 2021
|
11:45
|
|
|
XL Park, Vorup - Kunstgræsbane Ulvehøj
|
|
Vorup FB
|
|
|
195719
|
lø27-03 2021
|
13:00
|
|
|
Henning Have Stadion (Vejen Kunstgræs) Ny bane
|
|
Vejen SF
|
|
|
160519
|
lø27-03 2021
|
13:00
|
|
|
Ford Kunst Sydmors
|
|
Nordvestmors BK
|
Nordvestmors BK serie 2 træningskamp 9-11
|
|
664346
|
lø27-03 2021
|
13:15
|
|
|
Klank Kunstgræsbane
|
|
Galten FS
|
|
|
514055
|
lø27-03 2021
|
13:30
|
|
|
Kunstgræsbane Gug Boldklub
|
|
Gug B
|
|
|
400742
|
lø27-03 2021
|
14:00
|
|
|
Bælum/Solbjerg Kunstgræs
|
ANN
|
Hornum IF
|
|
|
883969
|
lø27-03 2021
|
14:00
|
|
|
M.A.R.S ARENA (Frederikshavn)
|
|
Frederikshavn fI
|
|
|
102958
|
lø27-03 2021
|
14:00
|
|
|
Højene Hallen
|
|
Skibsby-Højene IF
|
Nørresundby Forenede Boldklubber
|
|
173216
|
lø27-03 2021
|
14:20
|
|
|
Riisvangen Stadion
|
ANN
|
Aarhus Fremad
|
|
|
208429
|
lø27-03 2021
|
14:30
|
|
|
Vestjysk Bank Stadion (Varde)
|
|
Varde IF
|
|
|
571022
|
lø27-03 2021
|
14:30
|
|
|
Danisol Park Kunstgræs (Vejle)
|
ANN
|
Vejle Kammeraterne
|
|
|
789606
|
lø27-03 2021
|
14:30
|
|
|
Danisol Park Kunstgræs (Vejle)
|
ANN
|
Vejle Kammeraterne
|
|
|
576636
|
lø27-03 2021
|
15:00
|
|
|
Kunstgræsbane Svenstrup J
|
|
Svenstrup-Godthåb IF
|
|
|
374829
|
lø27-03 2021
|
15:00
|
|
|
Sparekassen Danmark Arena Kunstgræs (Farsø)
|
|
Farsø/Ullits IK
|
|
|
562281
|
lø27-03 2021
|
15:00
|
|
|
Givskud Kunstgræs
|
ANN
|
Rask Mølle & Omegns IF
|
|
|
177444
|
lø27-03 2021
|
15:00
|
|
|
Aarsbjerg Idrætscenters Kunstgræsbane
|
|
Gråsten B
|
|
|
172952
|
lø27-03 2021
|
15:00
|
|
|
Egtved Kunstgræs
|
|
Ammitsbøl/Egtved
|
|
|
731017
|
lø27-03 2021
|
15:30
|
|
|
Fynske Bank KunstNord
|
|
Bramdrupdam GIF
|
|
|
578114
|
lø27-03 2021
|
16:00
|
|
|
Rødekro Kunstgræsbane
|
|
Løjt IF
|
|
|
231945
|
lø27-03 2021
|
16:00
|
|
|
Nørager Stadion
|
|
Nørager B
|
|
|
160565
|
lø27-03 2021
|
16:15
|
|
|
Herning Fremad's Kunstgræsbane 1
|
|
Herning Fremad
|
|
|
149527
|
sø28-03 2021
|
12:30
|
|
|
Storvorde Sejlflod Kunstgræsbane
|
|
St. Restrup IF
|
|
|
188464
|
sø28-03 2021
|
12:40
|
|
|
Danbolig Arena Gauerslund
|
|
Gauerslund IF
|
|
|
166855
|
sø28-03 2021
|
14:25
|
|
|
Arena Vest Kunstgræsbane (Aarhus)
|
|
Aabyhøj IF
|
|
|
226210
|
sø28-03 2021
|
15:15
|
|
|
Klank Kunstgræsbane
|
|
Funder GF
|
|
|
174172
|
sø28-03 2021
|
15:30
|
|
|
TRIF Kunstgræsbane
|
|
Skødstrup SF
|
|
|
911089
|
ti30-03 2021
|
18:30
|
|
|
Metropolis Arena (kunst)
|
|
Dalby GF
|
|
|
685626
|
ti30-03 2021
|
19:00
|
|
|
Højene Hallen
|
|
Skibsby-Højene IF
|
|
|
517148
|
ti30-03 2021
|
19:30
|
|
|
Gistrup kunstgræsanlæg
|
|
LKB/Gistrup
|
|
|
175513
|
ti30-03 2021
|
19:30
|
|
|
Brøruphus Efterskole Kunstgræsbane
|
|
AIA-Tranbjerg
|
|
|
198453
|
ti30-03 2021
|
20:00
|
|
|
Hammel Stadion
|
|
Hammel GF
|
|
|
539129
|
to01-04 2021
|
11:00
|
|
|
Frejlev Stadion
|
|
St. Restrup IF
|
|
|
577820
|
to01-04 2021
|
11:45
|
|
|
Steka Bolig Park (Aalborg Freja)
|
|
Aalborg Freja
|
|
|
226211
|
to01-04 2021
|
12:00
|
|
|
Funder EL-VVS Service Arena
|
|
Funder GF
|
|
|
160557
|
to01-04 2021
|
12:00
|
|
|
Designa Kunstgræs 1
|
|
FC Horsens
|
|
|
968553
|
to01-04 2021
|
12:00
|
|
|
Volkswagen Park Randers (kunst)
|
|
Hornbæk SF
|
|
|
170173
|
to01-04 2021
|
13:00
|
|
|
Aabenraa Kunstgræsbane
|
|
Aabenraa BK
|
|
|
160166
|
to01-04 2021
|
13:00
|
|
|
Nordjyske Bank Arena Strandby
|
|
Strandby-Elling-Nielstrup IF Fodbold
|
Strandby-Elling-Nielstrup Idrætsforening Fodbold
|
|
198177
|
to01-04 2021
|
14:00
|
|
|
Hørning Stadion
|
ANN
|
Hørning GF
|
|
|
198179
|
to01-04 2021
|
14:00
|
|
|
Hørning Stadion
|
|
Hørning GF
|
|
|
778433
|
to01-04 2021
|
15:00
|
|
|
Klitmøller Stadion
|
|
Klitmøller IF
|
|
|
583770
|
to01-04 2021
|
15:45
|
|
|
NFB Kunstgræs Lindholm
|
|
Nørresundby Forenede Boldklubber
|
Nørresundby Forenede Boldklubber
|
|
161869
|
lø03-04 2021
|
13:00
|
|
|
Sparekassen Danmark Arena Kunstgræs (Farsø)
|
|
Farsø/Ullits IK
|
|
|
198455
|
lø03-04 2021
|
13:00
|
|
|
Balle Kunstgræsbane
|
|
Skibet IF
|
|
|
161906
|
ma05-04 2021
|
14:00
|
|
|
Brøruphus Efterskole Kunstgræsbane
|
ANN
|
AIA-Tranbjerg
|
|
|
684528
|
to01-07 2021
|
18:30
|
|
|
Løjt Idrætsanlæg
|
|
Løjt IF
|
|
|
285596
|
on21-07 2021
|
18:30
|
|
|
Sparkær Stadion
|
ANN
|
Sparkær IF
|
|
|
217320
|
to22-07 2021
|
18:30
|
|
|
Sparekassen Danmark Park (Aal. Chang)
|
|
Aalborg Chang
|
|
|
268356
|
to22-07 2021
|
19:00
|
|
|
Vinding Stadion
|
ANN
|
Vinding SF
|
Ikast Football Club - U19/S3
ANN
|
|
600200
|
to22-07 2021
|
19:30
|
|
|
Grænse Stadion
|
ANN
|
Bov IF
|
|
|
476694
|
lø24-07 2021
|
13:00
|
|
|
Nibe Stadion
|
|
Nibe B
|
|
|
901314
|
lø24-07 2021
|
13:00
|
|
|
Guderup Idrætsanlæg
|
|
Egen UI
|
|
|
904719
|
lø24-07 2021
|
13:00
|
|
|
Vinding Kunstgræsbane
|
|
Vinding SF
|
|
|
445253
|
lø24-07 2021
|
15:00
|
|
|
Grænse Stadion
|
ANN
|
Bov IF
|
|
|
997678
|
lø24-07 2021
|
16:00
|
|
|
Aabenraa Stadion
|
|
Aabenraa BK
|
|
|
216354
|
ma26-07 2021
|
18:00
|
|
|
Ørslevkloster Stadion
|
|
Ørslevkloster IF
|
|
|
216365
|
ma26-07 2021
|
18:00
|
|
|
Ørslevkloster Stadion
|
|
Ørslevkloster IF
|
|
|
216366
|
ma26-07 2021
|
19:45
|
|
|
Ørslevkloster Stadion
|
|
Ørslevkloster IF
|
|
|
216367
|
ma26-07 2021
|
19:45
|
|
|
Ørslevkloster Stadion
|
|
Ørslevkloster IF
|
|
|
371973
|
ti27-07 2021
|
19:00
|
|
|
Spjald Stadion
|
|
Spjald IF
|
|
|
936794
|
ti27-07 2021
|
19:00
|
|
|
Nordstern Arena Horsens
|
|
Horsens fS
|
|
|
216412
|
on28-07 2021
|
18:00
|
|
|
Ørslevkloster Stadion
|
|
Ørslevkloster IF
|
|
|
216413
|
on28-07 2021
|
18:00
|
|
|
Ørslevkloster Stadion
|
|
Ørslevkloster IF
|
|
|
931508
|
on28-07 2021
|
19:00
|
|
|
Storvorde Sejlflod Stadion
|
|
Storvorde/Sejlflod B
|
|
|
234727
|
on28-07 2021
|
19:00
|
|
|
Sparekassen Danmark Park (Aal. Chang)
|
|
Aalborg Chang
|
|
|
681907
|
on28-07 2021
|
19:30
|
|
|
Nordjyske Bank Arena Strandby
|
|
Strandby-Elling-Nielstrup IF Fodbold
|
Strandby-Elling-Nielstrup Idrætsforening Fodbold
|
|
216415
|
on28-07 2021
|
19:45
|
|
|
Ørslevkloster Stadion
|
|
Ørslevkloster IF
|
|
|
216417
|
on28-07 2021
|
19:45
|
|
|
Ørslevkloster Stadion
|
|
Ørslevkloster IF
|
|
|
211854
|
to29-07 2021
|
19:00
|
|
|
Bredebro Idrætscenter
|
|
Tønder SF
|
|
|
517161
|
to29-07 2021
|
19:00
|
|
|
Sparkær Stadion
|
|
Sparkær IF
|
|
|
517162
|
to29-07 2021
|
19:00
|
|
|
Sparkær Stadion
|
|
Sparkær IF
|
|
|
753440
|
to29-07 2021
|
19:00
|
|
|
Sparekassen Danmark Park, Dronninglund
|
|
Dronninglund IF
|
|
|
269541
|
fr30-07 2021
|
19:00
|
|
|
Valsgård Stadion
|
|
Valsgård IF 83
|
|
|
157994
|
fr30-07 2021
|
19:15
|
|
|
Egebæk/Hviding Akt.center
|
|
Hviding IF
|
|
|
217776
|
lø31-07 2021
|
10:30
|
|
|
Ørslevkloster Stadion
|
ANN
|
Ørslevkloster IF
|
|
|
217777
|
lø31-07 2021
|
10:30
|
|
|
Ørslevkloster Stadion
|
ANN
|
Ørslevkloster IF
|
|
|
560126
|
lø31-07 2021
|
10:30
|
|
|
Ørslevkloster Stadion
|
|
Ørslevkloster IF
|
|
|
560172
|
lø31-07 2021
|
10:30
|
|
|
Ørslevkloster Stadion
|
|
Ørslevkloster IF
|
|
|
560173
|
lø31-07 2021
|
12:15
|
|
|
Ørslevkloster Stadion
|
|
Ørslevkloster IF
|
|
|
217778
|
lø31-07 2021
|
12:15
|
|
|
Ørslevkloster Stadion
|
ANN
|
Ørslevkloster IF
|
|
|
101572
|
lø31-07 2021
|
13:00
|
|
|
Vinding Kunstgræsbane
|
|
Vinding SF
|
|
|
167536
|
lø31-07 2021
|
13:00
|
|
|
Støvring Stadion
|
|
Støvring IF Fodbold
|
|
|
748579
|
lø31-07 2021
|
13:00
|
|
|
Nybolig Kunstarena
|
ANN
|
Hatting-Torsted Fodbold
|
|
|
575333
|
lø31-07 2021
|
13:00
|
|
|
Vinding Stadion
|
ANN
|
Vinding SF
|
|
|
900174
|
lø31-07 2021
|
14:00
|
|
|
Vestre Stadion
|
|
Vejle FC
|
|
|
936800
|
lø31-07 2021
|
14:00
|
|
|
Christiansbjerg Idrætsanlæg
|
|
Christiansbjerg IF
|
|
|
182289
|
lø31-07 2021
|
14:30
|
|
|
Nordjyske Bank Arena Strandby
|
|
Strandby-Elling-Nielstrup IF Fodbold
|
|
|
211846
|
lø31-07 2021
|
15:00
|
|
|
Ølstrup Stadion
|
|
Ølstrup GU
|
|
|
517166
|
lø31-07 2021
|
15:00
|
|
|
Sparkær Stadion
|
|
Sparkær IF
|
|
|
560176
|
lø31-07 2021
|
16:00
|
|
|
Ørslevkloster Stadion
|
|
Ørslevkloster IF
|
|
|
217795
|
lø31-07 2021
|
16:00
|
|
|
Ørslevkloster Stadion
|
ANN
|
Ørslevkloster IF
|
|
|
714460
|
lø31-07 2021
|
16:00
|
|
|
Langhøj Idrætscenter
|
|
Vivild IF
|
|
|
242801
|
lø31-07 2021
|
16:15
|
|
|
Vrå Stadion
|
|
Vraa/Børglum IF
|
|
|
484065
|
sø01-08 2021
|
12:00
|
|
|
Løjt Idrætsanlæg
|
|
Løjt IF
|
|
|
516574
|
sø01-08 2021
|
13:00
|
|
|
HSM Arena Grenå
|
|
Grenaa IF
|
|
|
902749
|
sø01-08 2021
|
13:00
|
|
|
Ulsted El Arena (Ulsted)
|
|
Ulsted B
|
|
|
475144
|
sø01-08 2021
|
14:00
|
|
|
Fårvang Stadion
|
|
Fårvang IF
|
|
|
898544
|
sø01-08 2021
|
14:56
|
|
|
Fort Langenæs
|
ANN
|
Aarhus 1900
|
|
|
475145
|
sø01-08 2021
|
16:00
|
|
|
Fårvang Stadion
|
|
Fårvang IF
|
|
|
244188
|
ma02-08 2021
|
18:00
|
|
|
Vrå Stadion
|
|
Vraa/Børglum IF
|
|
|
263487
|
ma02-08 2021
|
19:00
|
|
|
Bredebro Idrætscenter
|
|
Tønder SF
|
|
|
684192
|
ma02-08 2021
|
19:10
|
|
|
Freja Park (Gundersted)
|
|
Gundersted IF
|
|
|
328368
|
ma02-08 2021
|
19:15
|
|
|
Viborg FF´s anlæg
|
|
Viborg FF
|
|
|
244189
|
ma02-08 2021
|
19:45
|
|
|
Vrå Stadion
|
|
Vraa/Børglum IF
|
|
|
244190
|
ma02-08 2021
|
19:45
|
|
|
Vrå Kunstgræsbane
|
|
Vraa/Børglum IF
|
|
|
427224
|
ti03-08 2021
|
17:45
|
|
|
Fårvang Stadion
|
|
Fårvang IF
|
|
|
878730
|
ti03-08 2021
|
18:00
|
|
|
Viby Idrætspark
|
|
Viby IF
|
|
|
936813
|
ti03-08 2021
|
18:30
|
|
|
Næsbjerg Idrætsanlæg
|
|
Næsbjerg/Rousthøje UI
|
|
|
900186
|
ti03-08 2021
|
19:00
|
|
|
Vinding Kunstgræsbane
|
|
Vinding SF
|
|
|
900412
|
ti03-08 2021
|
19:00
|
|
|
KPI's Klubhus
|
|
Kolind/Perstrup IF
|
|
|
513351
|
ti03-08 2021
|
19:00
|
|
|
Mosevej Sportsplads
|
|
Kolding B
|
|
|
748581
|
ti03-08 2021
|
19:00
|
|
|
Nybolig Kunstarena
|
|
Hatting-Torsted Fodbold
|
|
|
753444
|
ti03-08 2021
|
19:00
|
|
|
Sparekassen Danmark Park, Dronninglund
|
|
Dronninglund IF
|
|
|
167541
|
ti03-08 2021
|
19:00
|
|
|
Støvring Stadion
|
|
Støvring IF Fodbold
|
|
|
475150
|
ti03-08 2021
|
19:30
|
|
|
Fårvang Stadion
|
|
Fårvang IF
|
|
|
684193
|
on04-08 2021
|
17:30
|
|
|
Freja Park (Gundersted)
|
|
Gundersted IF
|
|
|
241250
|
on04-08 2021
|
19:00
|
|
|
Værum Stadion
|
|
Værum GF
|
|
|
479201
|
on04-08 2021
|
19:00
|
|
|
Auning Stadion
|
|
Auning IF
|
|
|
244196
|
to05-08 2021
|
18:00
|
|
|
Vrå Stadion
|
|
Vraa/Børglum IF
|
|
|
328342
|
to05-08 2021
|
18:30
|
|
|
Suldrup Stadion
|
|
Sønderup/Suldrup IK Frem
|
|
|
427308
|
to05-08 2021
|
19:00
|
|
|
Skads Skole
|
|
Andrup IF
|
|
|
603579
|
to05-08 2021
|
19:00
|
|
|
XL Park, Vorup - Kunstgræsbane Ulvehøj
|
|
Vorup FB
|
|
|
686389
|
to05-08 2021
|
19:00
|
|
|
Seest Idrætspark
|
|
Seest B
|
|
|
714461
|
to05-08 2021
|
19:30
|
|
|
Vivild Kunstgræsbane
|
|
Vivild IF
|
|
|
244197
|
to05-08 2021
|
19:45
|
|
|
Vrå Stadion
|
|
Vraa/Børglum IF
|
|
|
714457
|
fr06-08 2021
|
19:00
|
|
|
Sparekassen Danmark Arena (Aars)
|
|
Aars IK
|
|
|
931308
|
lø07-08 2021
|
13:00
|
|
|
Marskhallen
|
|
Højer IF
|
|
|
960496
|
sø08-08 2021
|
16:00
|
|
|
Fort Langenæs
|
|
Aarhus 1900
|
|
|
594658
|
ti10-08 2021
|
18:30
|
|
|
Rask Mølle Stadion
|
|
Rask Mølle & Omegns IF
|
|
|
686692
|
ti10-08 2021
|
19:00
|
|
|
Mårslet Stadion
|
|
TMG
|
|
|
180025
|
ti10-08 2021
|
19:00
|
|
|
Seest Idrætspark
|
ANN
|
Seest B
|
|
|
593739
|
ti10-08 2021
|
19:00
|
|
|
Hammel Stadion
|
|
Hammel GF
|
|
|
493011
|
to12-08 2021
|
19:00
|
|
|
Mosevej Sportsplads
|
|
Kolding B
|
|
|
263113
|
on08-09 2021
|
18:15
|
|
|
Vildbjerg Sports- & Kulturcenter
|
|
Vildbjerg SF
|
|
|
847723
|
on08-09 2021
|
18:15
|
|
|
Vildbjerg Sports- & Kulturcenter
|
|
Vildbjerg Sports- & Kulturcenter
|
|
|
578871
|
ti30-11 2021
|
19:30
|
|
|
Ikast FC Stadion Allé - Kunstbane 1
|
|
Bording IF
|
|
|
511858
|
ti25-01 2022
|
19:30
|
|
|
Ikast FC Stadion Allé - Kunstbane 1
|
|
Bording IF
|
|
|
368629
|
lø29-01 2022
|
13:30
|
|
|
Vivild Kunstgræsbane
|
|
Vivild IF
|
|
|
323417
|
fr04-02 2022
|
18:00
|
|
|
Nybolig Kunstarena
|
|
Hatting-Torsted Fodbold
|
|
|
290659
|
fr04-02 2022
|
19:00
|
|
|
Sparekassen Danmark Arena Kunstgræs (Aars)
|
|
Aars IK
|
|
|
363377
|
lø05-02 2022
|
14:15
|
|
|
Esbjerg Kunstgræsbane
|
|
Spangsbjerg IF
|
|
|
794197
|
lø05-02 2022
|
14:45
|
|
|
Hedensted Stadion Kunstgræs
|
|
Hedensted IF
|
|
|
591044
|
lø05-02 2022
|
15:30
|
|
|
KFUM Park Kunstgræs
|
|
Fredericia KFUM
|
|
|
319497
|
lø05-02 2022
|
16:00
|
|
|
Sparekassen Danmark Park/Kunstgræs (Aal. Chang)
|
|
Aalborg Chang
|
|
|
883077
|
lø05-02 2022
|
16:15
|
|
|
Vejle Idrætsefterskoles Kunstgræsbane
|
|
Vejle B
|
|
|
368639
|
lø05-02 2022
|
16:15
|
|
|
Aabenraa Kunstgræsbane
|
|
Aabenraa BK
|
|
|
967115
|
sø06-02 2022
|
12:00
|
|
|
Jacobsen Plus - Kunst Arena 2
|
|
Horsens fS
|
|
|
891623
|
sø06-02 2022
|
13:30
|
|
|
Sparekassen Danmark Arena Kunstgræs (Aars)
|
|
Aars IK
|
|
|
421050
|
sø06-02 2022
|
13:30
|
|
|
Sparekassen Danmark Arena Kunstgræs (Aars)
|
ANN
|
Aars IK
|
|
|
339279
|
sø06-02 2022
|
14:20
|
|
|
HSM Arena Grenå
|
|
Grenaa IF
|
|
|
743484
|
sø06-02 2022
|
16:00
|
|
|
Volkswagen Park Randers (kunst)
|
|
Hornbæk SF
|
|
|
290621
|
to10-02 2022
|
19:30
|
|
|
EDC Arena – Ikast (kunst)
|
|
Ikast Football Club
|
|
|
414498
|
to10-02 2022
|
19:30
|
|
|
Hammel Kunstgræsbane
|
|
Hammel GF
|
|
|
364859
|
fr11-02 2022
|
19:00
|
|
|
Kjellerup Kunstgræsbane
|
|
Kjellerup IF
|
|
|
688560
|
lø12-02 2022
|
12:00
|
|
|
Sparekassen Danmark Arena Kunstgræs (Aars)
|
|
Aars IK
|
|
|
802831
|
lø12-02 2022
|
12:00
|
|
|
Kunstgræsbanen Rosendal
|
|
Rosendal IK
|
|
|
323313
|
lø12-02 2022
|
12:30
|
|
|
Aarsbjerg Idrætscenters Kunstgræsbane
|
|
Gråsten B
|
|
|
324552
|
lø12-02 2022
|
13:00
|
|
|
Nybolig Kunstarena
|
|
Hatting-Torsted Fodbold
|
|
|
367947
|
lø12-02 2022
|
13:00
|
|
|
MKS Byg & Entreprise Arena (Viby IF kunstgræs)
|
|
Viby IF
|
|
|
575230
|
lø12-02 2022
|
13:00
|
|
|
Nibe B Kunstgræs
|
|
Nibe B
|
|
|
793434
|
lø12-02 2022
|
13:00
|
|
|
Vestjysk Bank Arena, Bording
|
|
Bording IF
|
|
|
796509
|
lø12-02 2022
|
13:00
|
|
|
Erritsø Kunstgræsbane
|
|
Erritsø GIF
|
|
|
504410
|
lø12-02 2022
|
13:15
|
|
|
Arena Vest Kunstgræsbane (Aarhus)
|
|
ACFC
|
|
|
720158
|
lø12-02 2022
|
13:20
|
|
|
Vivild Kunstgræsbane
|
|
Vivild IF
|
|
|
971069
|
lø12-02 2022
|
14:00
|
|
|
Vestjysk Bank Stadion, Kunstgræs (Varde)
|
|
Lunde B
|
|
|
997372
|
lø12-02 2022
|
14:00
|
|
|
Højene Hallen
|
|
Skibsby-Højene IF
|
|
|
404296
|
lø12-02 2022
|
14:00
|
|
|
Volkswagen Park Randers (kunst)
|
|
Hornbæk SF
|
|
|
592443
|
lø12-02 2022
|
14:00
|
|
|
Aabybro Idrætscenter
|
|
Aabybro IF
|
|
|
359739
|
lø12-02 2022
|
14:00
|
|
|
Vrå Kunstgræsbane
|
|
IF Skjold Sæby
|
|
|
179007
|
lø12-02 2022
|
14:00
|
|
|
Sparekassen Danmark Arena Kunstgræs (Aars)
|
|
Aars IK
|
|
|
290606
|
lø12-02 2022
|
14:30
|
|
|
Kunstgræsbanen Jetsmark
|
|
IF Fremad Nørhalne
|
|
|
794198
|
lø12-02 2022
|
14:45
|
|
|
Hedensted Stadion Kunstgræs
|
|
Hedensted IF
|
|
|
967117
|
lø12-02 2022
|
15:00
|
|
|
Jacobsen Plus - Kunst Arena 4
|
|
Horsens fS
|
|
|
386951
|
lø12-02 2022
|
16:00
|
|
|
Løjt Idrætsanlæg
|
|
Løjt IF
|
|
|
624239
|
sø13-02 2022
|
10:20
|
|
|
Kunstgræsbane Gug Boldklub
|
|
Gug B
|
|
|
531696
|
sø13-02 2022
|
13:15
|
|
|
Sparekassen Danmark Arena (Aars)
|
|
Nørager IF
|
|
|
824105
|
sø13-02 2022
|
14:00
|
|
|
Vildbjerg Sports- & Kulturcenter
|
|
Vildbjerg SF
|
|
|
737730
|
sø13-02 2022
|
15:30
|
|
|
Balle Kunstgræsbane
|
ANN
|
Skibet IF
|
|
|
473750
|
sø13-02 2022
|
15:30
|
|
|
Balle Kunstgræsbane
|
|
Vejle FC
|
|
|
784647
|
ti15-02 2022
|
19:20
|
|
|
Lyseng Kunstgræs
|
|
IF Lyseng
|
|
|
799042
|
ti15-02 2022
|
19:35
|
|
|
Fynske Bank KunstNord
|
|
Bramdrupdam GIF
|
|
|
419356
|
ti15-02 2022
|
19:35
|
|
|
Fynske Bank KunstNord
|
ANN
|
Bramdrupdam GIF
|
|
|
406973
|
ti15-02 2022
|
20:00
|
|
|
Vrå Kunstgræsbane
|
|
Skibsby-Højene IF
|
|
|
178925
|
lø19-02 2022
|
11:00
|
|
|
Sparekassen Danmark Park/Kunstgræs (Aal. Chang)
|
|
Aalborg Chang
|
|
|
574986
|
lø19-02 2022
|
12:00
|
|
|
Nibe B Kunstgræs
|
|
Nibe B
|
|
|
683201
|
lø19-02 2022
|
12:00
|
|
|
Danbolig Arena Gauerslund Kunstgræs
|
|
Gauerslund IF
|
|
|
122836
|
lø19-02 2022
|
12:00
|
|
|
Sparekassen Danmark Arena Kunstgræs (Aars)
|
|
Aars IK
|
|
|
322887
|
lø19-02 2022
|
13:00
|
|
|
Bjerringbro Idræts- & Kulturcenter (kunstgræsbane)
|
|
Bjerringbro IF
|
|
|
338778
|
lø19-02 2022
|
13:00
|
|
|
Koncenton Park (ASA kunstgræs)
|
|
ASA, Aarhus
|
|
|
799078
|
lø19-02 2022
|
13:15
|
|
|
Mosevej Kunstgræsbane
|
|
Kolding B
|
|
|
992908
|
lø19-02 2022
|
13:15
|
|
|
Mosevej Kunstgræsbane
|
|
Dalby GF
|
|
|
944154
|
lø19-02 2022
|
13:30
|
|
|
Auning Stadion
|
|
Auning IF
|
|
|
804039
|
lø19-02 2022
|
14:00
|
|
|
Vestjysk Bank Stadion, Kunstgræs (Varde)
|
UDS
|
Outrup B
|
|
|
824106
|
lø19-02 2022
|
14:00
|
|
|
Vildbjerg Sports- & Kulturcenter
|
ANN
|
Vildbjerg SF
|
|
|
593671
|
lø19-02 2022
|
14:00
|
|
|
Sparekassen Danmark Park, Dronninglund, Kunstgræs
|
|
Dronninglund IF
|
|
|
251500
|
lø19-02 2022
|
14:15
|
|
|
TRIF Kunstgræsbane
|
|
TRIF
|
|
|
825768
|
lø19-02 2022
|
14:15
|
|
|
NFB Kunstgræs Lindholm
|
|
Nørresundby Forenede Boldklubber
|
|
|
919812
|
lø19-02 2022
|
14:15
|
|
|
Kunstgræs Liseborg
|
|
Viborg Sdrm. IK
|
|
|
363378
|
lø19-02 2022
|
15:00
|
|
|
Vejle Idrætsefterskoles Kunstgræsbane
|
|
Hover IF
|
|
|
368651
|
lø19-02 2022
|
15:00
|
|
|
Aabenraa Kunstgræsbane
|
ANN
|
Aabenraa BK
|
|
|
574872
|
lø19-02 2022
|
18:15
|
|
|
Sparekassen Danmark Arena Kunstgræs (Aars)
|
|
Aars IK
|
|
|
627907
|
sø20-02 2022
|
11:30
|
|
|
XL Park, Vorup - Kunstgræsbane Ulvehøj
|
|
Vorup FB
|
|
|
350921
|
sø20-02 2022
|
12:00
|
|
|
Balle Kunstgræsbane
|
|
Skibet IF
|
|
|
322913
|
sø20-02 2022
|
13:00
|
|
|
Erritsø Kunstgræsbane
|
ANN
|
Vejle FC
|
|
|
223964
|
sø20-02 2022
|
14:00
|
|
|
Nissum Park (kunstgræs)
|
|
Lemvig GF
|
|
|
736191
|
sø20-02 2022
|
14:00
|
|
|
Sparekassen Danmark Park, Dronninglund, Kunstgræs
|
|
Hals FS
|
|
|
825937
|
sø20-02 2022
|
14:00
|
|
|
Viborg FF´s anlæg
|
|
Viborg FF
|
|
|
335196
|
sø20-02 2022
|
14:15
|
|
|
Synshallen Arena, kunstgræs
|
|
Næsbjerg/Rousthøje UI
|
|
|
824706
|
sø20-02 2022
|
14:30
|
|
|
Grænse Stadion
|
|
Bov IF
|
|
|
135218
|
sø20-02 2022
|
14:30
|
|
|
Egtved Kunstgræs
|
|
Ammitsbøl/Egtved
|
|
|
561461
|
sø20-02 2022
|
15:00
|
|
|
VB Parken Kunstgræs 1 (ny bane)
|
|
Vejle B
|
|
|
290622
|
sø20-02 2022
|
15:00
|
|
|
EDC Arena – Ikast (kunst)
|
|
Ikast Football Club
|
|
|
229276
|
ma21-02 2022
|
19:00
|
|
|
Vandel Efterskole (Kunstgræs)
|
|
Billund IF
|
|
|
993737
|
ma21-02 2022
|
19:00
|
|
|
Arena Vest Kunstgræsbane (Aarhus)
|
|
ACFC
|
|
|
232465
|
ti22-02 2022
|
19:30
|
|
|
Alpi Hallerne (Lind)
|
|
Lind/Kollund (KLG)
|
oprette 23.2. da klub ikke har bestilt dommerLind
|
|
839084
|
ti22-02 2022
|
20:00
|
|
|
Aktivitetscenter Tirsdalen (Kunstgræs)
|
|
Kristrup B
|
|
|
799124
|
to24-02 2022
|
19:30
|
|
|
Jacobsen Plus - Kunst Arena 4
|
|
Horsens fS
|
|
|
685512
|
to24-02 2022
|
20:15
|
|
|
Sparekassen Djursland Park - Hornslet (kunst)
|
|
Hornslet IF
|
|
|
574871
|
fr25-02 2022
|
18:30
|
|
|
Sparekassen Danmark Arena Kunstgræs (Aars)
|
|
Aars IK
|
|
|
531073
|
fr25-02 2022
|
20:00
|
|
|
AaB's Anlæg
|
|
AaB
|
|
|
285856
|
lø26-02 2022
|
12:00
|
|
|
NES Park
|
|
VRI
|
|
|
504343
|
lø26-02 2022
|
12:00
|
|
|
Synshallen Arena, kunstgræs
|
|
Hviding IF
|
|
|
776566
|
lø26-02 2022
|
12:30
|
|
|
Nibe B Kunstgræs
|
|
Nibe B
|
|
|
830230
|
lø26-02 2022
|
12:30
|
|
|
Aarsbjerg Idrætscenters Kunstgræsbane
|
|
Gråsten B
|
|
|
578671
|
lø26-02 2022
|
13:00
|
|
|
FB Kunst (omkl. Bredsten Hallen)
|
|
FB Fodbold
|
|
|
599057
|
lø26-02 2022
|
13:00
|
|
|
Sparekassen Danmark Arena Kunstgræs (Aars)
|
|
Aars IK
|
|
|
980065
|
lø26-02 2022
|
13:00
|
|
|
Rosendal Stadion
|
|
Nørager IF
|
|
|
232004
|
lø26-02 2022
|
13:00
|
|
|
Nissum Park (kunstgræs)
|
ANN
|
Lemvig GF
|
|
|
178929
|
lø26-02 2022
|
13:30
|
|
|
Volkswagen Park Randers (kunst)
|
|
Hornbæk SF
|
|
|
515697
|
lø26-02 2022
|
13:30
|
|
|
Morsø Multipark
|
|
MorsØ FC
|
|
|
469515
|
lø26-02 2022
|
13:30
|
|
|
Løjt Idrætsanlæg
|
|
Løjt IF
|
|
|
489447
|
lø26-02 2022
|
14:00
|
|
|
Skåde Brugsforening Arena (BMI Kunstgræs)
|
|
BMI
|
|
|
368497
|
lø26-02 2022
|
14:00
|
|
|
Thisted Kunstgræsbane
|
ANN
|
Thisted FC
|
|
|
321500
|
lø26-02 2022
|
14:00
|
|
|
Vestjysk Bank Stadion, Kunstgræs (Varde)
|
|
Outrup B
|
|
|
322829
|
lø26-02 2022
|
14:00
|
|
|
Vejle Idrætsefterskoles Kunstgræsbane
|
|
Hover IF
|
|
|
644763
|
lø26-02 2022
|
14:00
|
|
|
Stensballe Kunstgræs Arena
|
|
Stensballe IK
|
|
|
810582
|
lø26-02 2022
|
14:00
|
|
|
Spjald Kunstgræsbane
|
|
Spjald IF
|
|
|
406956
|
lø26-02 2022
|
14:00
|
|
|
Højene Hallen
|
|
Skibsby-Højene IF
|
|
|
825921
|
lø26-02 2022
|
14:15
|
|
|
NFB Kunstgræs Lindholm
|
|
Nørresundby Forenede Boldklubber
|
|
|
324554
|
lø26-02 2022
|
14:15
|
|
|
Nybolig Kunstarena
|
|
Hatting-Torsted Fodbold
|
|
|
944893
|
lø26-02 2022
|
14:20
|
|
|
Arena Vest Kunstgræsbane (Aarhus)
|
|
Aabyhøj IF
|
|
|
578514
|
lø26-02 2022
|
14:30
|
|
|
Alpi Hallerne (Lind)
|
|
Lind/Kollund (KLG)
|
|
|
578642
|
lø26-02 2022
|
15:00
|
|
|
Stadome, Ikast (kunst)
|
|
Gauerslund IF
|
|
|
229296
|
lø26-02 2022
|
15:00
|
|
|
Aabenraa Kunstgræsbane
|
|
Aabenraa BK
|
|
|
322938
|
lø26-02 2022
|
15:00
|
|
|
Metropol Park (Viborg)
|
|
NUGF Viborg
|
|
|
795931
|
lø26-02 2022
|
15:00
|
|
|
Erritsø Kunstgræsbane
|
|
Erritsø GIF
|
|
|
799048
|
lø26-02 2022
|
15:00
|
|
|
AC Huse Park Kunstgræs
|
|
Auning IF
|
|
|
178926
|
lø26-02 2022
|
15:00
|
|
|
Sparekassen Danmark Park/Kunstgræs (Aal. Chang)
|
|
Aalborg Chang
|
|
|
406433
|
lø26-02 2022
|
15:15
|
|
|
Gistrup kunstgræsanlæg
|
|
St. Restrup IF
|
|
|
993368
|
lø26-02 2022
|
17:30
|
|
|
Lyseng Kunstgræs
|
|
IF Lyseng
|
|
|
213983
|
sø27-02 2022
|
11:00
|
|
|
Jacobsen Plus - Kunst Arena 2
|
|
Horsens fS
|
|
|
181090
|
sø27-02 2022
|
14:00
|
|
|
Dronningborg Kunstgræsbane
|
|
Hals FS
|
|
|
561462
|
sø27-02 2022
|
14:00
|
|
|
VB Parken Kunstgræs 1 (ny bane)
|
|
Vejle B
|
|
|
798939
|
sø27-02 2022
|
14:00
|
|
|
tst Kunstgræsbane
|
|
DGL 2000, Aarhus
|
|
|
825749
|
sø27-02 2022
|
14:00
|
|
|
Vildbjerg Sports- & Kulturcenter
|
|
Vildbjerg SF
|
|
|
825165
|
sø27-02 2022
|
15:00
|
|
|
Grænse Stadion
|
|
Bov IF
|
|
|
364854
|
sø27-02 2022
|
15:00
|
|
|
Kjellerup Kunstgræsbane
|
|
Kjellerup IF
|
|
|
792273
|
sø27-02 2022
|
16:00
|
|
|
Guldager IC Kunstgræbane
|
|
Sædding/G IF
|
|
|
830648
|
sø27-02 2022
|
16:00
|
|
|
Aalborg KFUM Kunstgræs
|
|
Aalborg KFUM Fodbold
|
|
|
782470
|
ma28-02 2022
|
18:30
|
|
|
Vandel Efterskole (Kunstgræs)
|
|
FB Fodbold
|
|
|
323346
|
ti01-03 2022
|
19:35
|
|
|
Fynske Bank KunstNord
|
|
Bramdrupdam GIF
|
|
|
229278
|
on02-03 2022
|
19:00
|
|
|
Billund Kunstgræs
|
|
Billund IF
|
|
|
322514
|
on02-03 2022
|
19:00
|
|
|
Skjern Kunstgræsbane
|
|
Skjern GF
|
|
|
945095
|
to03-03 2022
|
18:00
|
|
|
NFB Kunstgræs Lindholm
|
|
Nørresundby Forenede Boldklubber
|
Nørresundby Forenede Boldklubber
|
|
258645
|
to03-03 2022
|
19:30
|
|
|
Linak Arena Kunstgræsbane
|
|
Midtals IF
|
|
|
107926
|
fr04-03 2022
|
13:00
|
|
|
Bjerringbro Idræts- & Kulturcenter (kunstgræsbane)
|
|
Bjerringbro IF
|
|
|
364855
|
fr04-03 2022
|
19:00
|
|
|
Kjellerup Kunstgræsbane
|
|
Kjellerup IF
|
|
|
825170
|
fr04-03 2022
|
19:00
|
|
|
Sæby Kunstgræsbane
|
|
IF Skjold Sæby
|
|
|
825920
|
fr04-03 2022
|
19:00
|
|
|
Vildbjerg Sports- & Kulturcenter
|
|
Vildbjerg SF
|
|
|
803526
|
lø05-03 2022
|
11:00
|
|
|
Skyum Idrætsefterskole Kunstgræs
|
|
Thisted FC
|
|
|
944897
|
lø05-03 2022
|
11:45
|
|
|
Henning Have Stadion (Vejen Kunstgræs) Ny bane
|
|
Nørager B
|
|
|
794199
|
lø05-03 2022
|
12:00
|
|
|
Hedensted Stadion Kunstgræs
|
|
Hedensted IF
|
|
|
258619
|
lø05-03 2022
|
12:00
|
|
|
Koncenton Park (ASA kunstgræs)
|
|
ASA, Aarhus
|
|
|
474700
|
lø05-03 2022
|
12:15
|
|
|
Storvorde Sejlflod Stadion
|
|
RKG Fodbold
|
|
|
206537
|
lø05-03 2022
|
12:15
|
|
|
Storvorde Sejlflod Stadion
|
ANN
|
RKG Fodbold
|
|
|
830231
|
lø05-03 2022
|
12:30
|
|
|
Aarsbjerg Idrætscenters Kunstgræsbane
|
|
Gråsten B
|
|
|
990614
|
lø05-03 2022
|
13:00
|
|
|
Frem Parken (Hjørring)
|
|
Hjørring AIK Frem
|
|
|
944905
|
lø05-03 2022
|
14:00
|
|
|
Hirtshals Kunstgræsbane
|
ANN
|
Flauenskjold IF
|
|
|
473435
|
lø05-03 2022
|
14:00
|
|
|
Struer Kunstgræs
|
|
Resen/Humlum IF
|
|
|
489624
|
lø05-03 2022
|
14:00
|
|
|
Skåde Brugsforening Arena (BMI Kunstgræs)
|
|
BMI
|
|
|
349695
|
lø05-03 2022
|
14:00
|
|
|
Højene Hallen
|
|
Skibsby-Højene IF
|
|
|
519714
|
lø05-03 2022
|
14:15
|
|
|
Kunstgræsbane Gug Boldklub
|
|
Gug B
|
|
|
825924
|
lø05-03 2022
|
14:15
|
|
|
NFB Kunstgræs Lindholm
|
|
Nørresundby Forenede Boldklubber
|
|
|
825169
|
lø05-03 2022
|
14:30
|
|
|
Grænse Stadion
|
|
Bov IF
|
|
|
992352
|
lø05-03 2022
|
14:30
|
|
|
Spjald Kunstgræsbane
|
|
Spjald Fritidscenter
|
|
|
290607
|
lø05-03 2022
|
14:30
|
|
|
Kunstgræsbanen Jetsmark
|
|
IF Fremad Nørhalne
|
|
|
300350
|
lø05-03 2022
|
15:00
|
|
|
Metropol Park (Viborg)
|
|
NUGF Viborg
|
|
|
368648
|
lø05-03 2022
|
15:00
|
|
|
Aabenraa Kunstgræsbane
|
ANN
|
Aabenraa BK
|
|
|
368705
|
lø05-03 2022
|
15:00
|
|
|
Aabenraa Kunstgræsbane
|
ANN
|
Aabenraa BK
|
|
|
692002
|
lø05-03 2022
|
15:30
|
|
|
Sparekassen Danmark Park/Kunstgræs (Aal. Chang)
|
|
Aalborg Chang
|
|
|
967283
|
lø05-03 2022
|
15:45
|
|
|
Jacobsen Plus - Kunst Arena 2
|
|
Horsens fS
|
Rask Mølle & Omegns Idrætsforening
|
|
555199
|
sø06-03 2022
|
12:00
|
|
|
Løgumkloster Kunstgræsbane
|
|
Midtals IF
|
|
|
919811
|
sø06-03 2022
|
12:00
|
|
|
NES Park - Kunstgræsbanen
|
|
IFSK
|
|
|
511848
|
sø06-03 2022
|
13:00
|
|
|
Vestjysk Bank Arena, Bording
|
|
Bording IF
|
|
|
322550
|
sø06-03 2022
|
13:00
|
|
|
Balle Kunstgræsbane
|
|
Vejle FC
|
|
|
530496
|
sø06-03 2022
|
13:30
|
|
|
Sparekassen Danmark Arena Kunstgræs (Aars)
|
|
Aars IK
|
|
|
830413
|
sø06-03 2022
|
13:45
|
|
|
Fredensvang - Kunst Bane 6
|
ANN
|
Aabyhøj IF
|
|
|
258738
|
sø06-03 2022
|
13:45
|
|
|
Hjørring Kunstgræsbane
|
|
Hjørring IF
|
|
|
386930
|
sø06-03 2022
|
14:20
|
|
|
Riisvangen Kunstgræsbane
|
|
Aarhus Fremad
|
|
|
324556
|
sø06-03 2022
|
15:00
|
|
|
Nybolig Kunstarena
|
|
Hatting-Torsted Fodbold
|
|
|
290623
|
sø06-03 2022
|
15:00
|
|
|
Ikast FC Stadion Allé - Kunstbane 1
|
|
Ikast Football Club
|
|
|
254980
|
sø06-03 2022
|
15:30
|
|
|
Balle Kunstgræsbane
|
|
Skibet IF
|
|
|
353025
|
sø06-03 2022
|
16:00
|
|
|
Arena Vest Kunstgræsbane (Aarhus)
|
|
ACFC
|
|
|
254851
|
ti08-03 2022
|
19:00
|
|
|
Vildbjerg Sports- & Kulturcenter
|
|
Vildbjerg SF
|
|
|
462985
|
ti08-03 2022
|
19:00
|
|
|
Hedensted Stadion Kunstgræs
|
|
Hedensted IF
|
|
|
364856
|
to10-03 2022
|
20:00
|
|
|
Kjellerup Kunstgræsbane
|
|
Kjellerup IF
|
|
|
363374
|
fr11-03 2022
|
19:15
|
|
|
Sparekassen Danmark Arena Kunstgræs (Farsø)
|
|
Aars IK
|
|
|
322888
|
lø12-03 2022
|
12:00
|
|
|
Bjerringbro Idræts- & Kulturcenter
|
|
Bjerringbro IF
|
|
|
428601
|
lø12-03 2022
|
12:15
|
|
|
Storvorde Sejlflod Kunstgræsbane
|
|
Storvorde/Sejlflod B
|
|
|
531697
|
lø12-03 2022
|
13:00
|
|
|
Rørbæk Stadion
|
|
Nørager IF
|
|
|
363849
|
lø12-03 2022
|
13:00
|
|
|
KFUM Park Kunstgræs
|
|
Fredericia KFUM
|
|
|
324557
|
lø12-03 2022
|
13:00
|
|
|
Nybolig Kunstarena
|
|
Hatting-Torsted Fodbold
|
|
|
236759
|
lø12-03 2022
|
13:00
|
|
|
Nybolig Kunstarena
|
|
Hatting-Torsted Fodbold
|
|
|
294089
|
lø12-03 2022
|
13:00
|
|
|
Fynske Bank KunstNord
|
|
Bramdrupdam GIF
|
|
|
178930
|
lø12-03 2022
|
13:30
|
|
|
Volkswagen Park Randers (kunst)
|
|
Hornbæk SF
|
|
|
578659
|
lø12-03 2022
|
13:30
|
|
|
Vrå Kunstgræsbane
|
|
Idrætscenter Vendsyssel
|
|
|
824621
|
lø12-03 2022
|
13:30
|
|
|
Vildbjerg Sports- & Kulturcenter
|
|
Vildbjerg SF
|
|
|
825167
|
lø12-03 2022
|
13:30
|
|
|
Sæby Kunstgræsbane
|
|
IF Skjold Sæby
|
|
|
847091
|
lø12-03 2022
|
14:00
|
|
|
Kunstgræsbane Svenstrup J
|
|
Svenstrup-Godthåb IF
|
|
|
794261
|
lø12-03 2022
|
14:00
|
|
|
Designa Kunstgræs 1
|
|
Horsens KFUM
|
|
|
804036
|
lø12-03 2022
|
14:00
|
|
|
Vestjysk Bank Stadion, Kunstgræs (Varde)
|
ANN
|
Outrup B
|
|
|
406972
|
lø12-03 2022
|
14:00
|
|
|
Højene Hallen
|
|
Skibsby-Højene IF
|
|
|
421015
|
lø12-03 2022
|
14:00
|
|
|
Kyocera Park Kunstgræs Sunds
|
|
Sunds IF
|
|
|
965141
|
lø12-03 2022
|
14:00
|
|
|
Vestjysk Bank Arena, Bording
|
|
Bording IF
|
|
|
979254
|
lø12-03 2022
|
14:00
|
|
|
Linak Arena Kunstgræsbane
|
|
Midtals IF
|
|
|
709588
|
lø12-03 2022
|
14:20
|
|
|
Arena Vest Kunstgræsbane (Aarhus)
|
|
Aarhus 1900
|
|
|
368623
|
lø12-03 2022
|
14:30
|
|
|
Grænse Stadion
|
|
Bov IF
|
|
|
485615
|
lø12-03 2022
|
15:00
|
|
|
Aabenraa Kunstgræsbane
|
|
Aabenraa BK
|
|
|
353167
|
lø12-03 2022
|
15:00
|
|
|
Toftlund Kunstgræs
|
ANN
|
Bramming B
|
|
|
319495
|
lø12-03 2022
|
15:00
|
|
|
Volkswagen Park Randers (kunst)
|
|
Hornbæk SF
|
|
|
322830
|
lø12-03 2022
|
15:00
|
|
|
Vejle Idrætsefterskoles Kunstgræsbane
|
|
Hover IF
|
|
|
162712
|
lø12-03 2022
|
15:00
|
|
|
Thisted Kunstgræsbane
|
|
Thisted FC
|
|
|
967446
|
lø12-03 2022
|
15:00
|
|
|
Jacobsen Plus - Kunst Arena 4
|
|
Horsens fS
|
|
|
567120
|
lø12-03 2022
|
15:15
|
|
|
Mosevej Kunstgræsbane
|
ANN
|
Dalby GF
|
|
|
970603
|
lø12-03 2022
|
15:30
|
|
|
Vildbjerg Kunstgræsbane 1
|
|
Gundersted IF
|
|
|
992360
|
lø12-03 2022
|
15:45
|
|
|
Spjald Kunstgræsbane
|
|
Spjald Fritidscenter
|
|
|
919814
|
lø12-03 2022
|
16:15
|
|
|
Kunstgræs Liseborg
|
|
Viborg Sdrm. IK
|
|
|
336932
|
lø12-03 2022
|
16:15
|
|
|
Hjørring Kunstgræsbane
|
|
Hjørring IF
|
|
|
498222
|
lø12-03 2022
|
16:30
|
|
|
Koncenton Park (ASA kunstgræs)
|
|
ASA, Aarhus
|
|
|
285918
|
sø13-03 2022
|
12:00
|
|
|
NES Park
|
|
VRI
|
|
|
629628
|
sø13-03 2022
|
12:00
|
|
|
NES Park
|
|
VRI
|
|
|
178927
|
sø13-03 2022
|
13:00
|
|
|
Sparekassen Danmark Park/Kunstgræs (Aal. Chang)
|
|
Aalborg Chang
|
|
|
428616
|
sø13-03 2022
|
14:15
|
|
|
Stensballe Hallen
|
|
Stensballe IK
|
|
|
353027
|
sø13-03 2022
|
16:00
|
|
|
Arena Vest Kunstgræsbane (Aarhus)
|
|
ACFC
|
|
|
944907
|
ti15-03 2022
|
19:00
|
|
|
Nordturn Arena (Flauenskjold)
|
|
Flauenskjold IF
|
|
|
829332
|
ti15-03 2022
|
19:15
|
|
|
Svenstrup Stadion
|
|
Svenstrup-Godthåb IF
|
Svenstrup Godthåb Serie 3
|
|
428586
|
ti15-03 2022
|
19:45
|
|
|
Metropol Park (Viborg)
|
|
NUGF Viborg
|
|
|
322889
|
on16-03 2022
|
19:00
|
|
|
Bjerringbro Idræts- & Kulturcenter
|
|
Bjerringbro IF
|
|
|
236762
|
on16-03 2022
|
19:15
|
|
|
Aabenraa Kunstgræsbane
|
|
Aabenraa BK
|
|
|
586088
|
on16-03 2022
|
19:30
|
|
|
Synshallen Arena, kunstgræs
|
|
Andrup IF
|
|
|
179008
|
on16-03 2022
|
20:00
|
|
|
Sparekassen Danmark Arena Kunstgræs (Aars)
|
|
Aars IK
|
|
|
406439
|
to17-03 2022
|
18:00
|
|
|
Frejlev Stadion
|
|
St. Restrup IF
|
|
|
581699
|
to17-03 2022
|
19:00
|
|
|
Nordjyske Bank Arena Strandby
|
|
Strandby-Elling-Nielstrup IF Fodbold
|
Strandby-Elling-Nielstrup IF
|
|
582517
|
to17-03 2022
|
19:00
|
|
|
Feldborg Savværk Arena
|
|
Feldborg/Haderup IF
|
|
|
519725
|
fr18-03 2022
|
18:30
|
|
|
Kunstgræsbane Gug Boldklub
|
|
Gug B
|
|
|
883063
|
fr18-03 2022
|
18:45
|
|
|
Nissum Park (kunstgræs)
|
|
Lemvig GF
|
|
|
582038
|
fr18-03 2022
|
19:00
|
|
|
Koncenton Park (ASA kunstgræs)
|
|
ACFC
|
|
|
592780
|
fr18-03 2022
|
19:00
|
|
|
Aabybro Idrætscenter
|
|
Aabybro IF
|
|
|
758940
|
lø19-03 2022
|
11:30
|
|
|
Nibe B Kunstgræs
|
|
Nibe B
|
|
|
796514
|
lø19-03 2022
|
13:00
|
|
|
Hellebjerg Kunstgræs
|
|
Juelsminde IF
|
|
|
406440
|
lø19-03 2022
|
13:00
|
|
|
Frejlev Stadion
|
|
St. Restrup IF
|
|
|
581973
|
lø19-03 2022
|
13:00
|
|
|
Fynske Bank Arena (kunst)
|
|
Kolding IF
|
|
|
290624
|
lø19-03 2022
|
13:00
|
|
|
EDC Arena – Ikast (kunst)
|
|
Ikast Football Club
|
|
|
324558
|
lø19-03 2022
|
13:00
|
|
|
Nybolig Kunstarena
|
|
Hatting-Torsted Fodbold
|
|
|
992345
|
lø19-03 2022
|
13:20
|
|
|
Vivild Kunstgræsbane
|
|
Vivild IF
|
|
|
308152
|
lø19-03 2022
|
13:30
|
|
|
Kunstgræsbanen Aalborg Freja
|
|
Aalborg Freja
|
|
|
290608
|
lø19-03 2022
|
13:45
|
|
|
Kunstgræsbanen Jetsmark
|
|
IF Fremad Nørhalne
|
|
|
302538
|
lø19-03 2022
|
14:00
|
|
|
Vildbjerg Sports- & Kulturcenter
|
|
Vildbjerg SF
|
|
|
153385
|
lø19-03 2022
|
14:00
|
|
|
EkspertFugen Arena, Harken
|
|
Harken UGF
|
|
|
582307
|
lø19-03 2022
|
14:00
|
|
|
Aalborg KFUM Kunstgræs
|
|
Aalborg KFUM Fodbold
|
|
|
489626
|
lø19-03 2022
|
14:00
|
|
|
Skåde Brugsforening Arena (BMI Kunstgræs)
|
|
BMI
|
|
|
578466
|
lø19-03 2022
|
14:00
|
|
|
Sparekassen Thy Arena, Hurup
|
|
Hurup IF
|
|
|
776687
|
lø19-03 2022
|
14:00
|
|
|
Stensballe Kunstgræs Arena
|
|
Stensballe IK
|
Rask Mølle & Omegns Idrætsforening
|
|
919815
|
lø19-03 2022
|
14:15
|
|
|
Kunstgræs Liseborg
|
|
Viborg Sdrm. IK
|
|
|
802656
|
lø19-03 2022
|
15:00
|
|
|
Rødding Kunstgræsbane
|
|
Rødding IF
|
|
|
178928
|
lø19-03 2022
|
15:00
|
|
|
Sparekassen Danmark Park/Kunstgræs (Aal. Chang)
|
|
Aalborg Chang
|
|
|
258081
|
lø19-03 2022
|
15:00
|
|
|
MKS Byg & Entreprise Arena (Viby IF kunstgræs)
|
|
Viby IF
|
|
|
322831
|
lø19-03 2022
|
15:00
|
|
|
Vejle Idrætsefterskoles Kunstgræsbane
|
|
Hover IF
|
|
|
368649
|
lø19-03 2022
|
15:00
|
|
|
Aabenraa Kunstgræsbane
|
|
Aabenraa BK
|
|
|
133797
|
lø19-03 2022
|
16:15
|
|
|
Randers Stadion, kunstgræs
|
|
Hørning GF
|
|
|
153544
|
sø20-03 2022
|
13:00
|
|
|
Metropolis Arena (kunst)
|
|
Seest B
|
|
|
484333
|
sø20-03 2022
|
13:00
|
|
|
Ringkøbing Kunstgræsbane
|
|
Ringkøbing IF
|
|
|
591046
|
sø20-03 2022
|
13:00
|
|
|
Metropolis Arena (kunst)
|
ANN
|
Seest B
|
|
|
883066
|
sø20-03 2022
|
13:20
|
|
|
Riisvangen Kunstgræsbane
|
|
Aarhus Fremad
|
|
|
199908
|
sø20-03 2022
|
15:00
|
|
|
Thisted Kunstgræsbane
|
|
Thisted FC
|
|
|
783442
|
sø20-03 2022
|
15:00
|
|
|
Tistrup Stadion
|
|
Tistrup B
|
|
|
799036
|
sø20-03 2022
|
16:00
|
|
|
Tilst Idrætsanlæg (tst)
|
|
DGL 2000, Aarhus
|
|
|
606270
|
sø20-03 2022
|
16:00
|
|
|
Sparekassen Danmark Arena Kunstgræs (Aars)
|
|
Aars IK
|
|
|
144339
|
ti22-03 2022
|
20:00
|
|
|
Thøisen Murerfirma Arena - Ketting
|
|
Midtals IF
|
|
|
575074
|
on23-03 2022
|
19:30
|
|
|
Tønder Kunstgræs
|
|
Højer IF
|
|
|
620728
|
to30-06 2022
|
18:00
|
|
|
Løjt Idrætsanlæg
|
|
Løjt IF
|
|
|
286138
|
fr01-07 2022
|
19:00
|
|
|
EkspertFugen Arena, Harken
|
|
Harken UGF
|
|
|
897099
|
lø23-07 2022
|
14:00
|
|
|
Sydbyens Kunstgræs (Haderslev)
|
|
UDMELDT / FCH 6100
|
|
|
651483
|
ma25-07 2022
|
18:00
|
|
|
Hørdum Stadion
|
|
Koldby/Hørdum IF
|
|
|
840400
|
ma25-07 2022
|
18:30
|
|
|
Lindholm Høje Stadion
|
|
Nørresundby Forenede Boldklubber
|
|
|
651485
|
ma25-07 2022
|
19:45
|
|
|
Hørdum Stadion
|
|
Koldby/Hørdum IF
|
|
|
620734
|
ti26-07 2022
|
18:00
|
|
|
Højslev Stadion
|
|
Højslev Station IF
|
|
|
538573
|
ti26-07 2022
|
18:30
|
|
|
Svenstrup Stadion
|
|
Svenstrup-Godthåb IF
|
|
|
822764
|
ti26-07 2022
|
19:30
|
|
|
Nordjyske Bank Arena Strandby
|
|
Strandby-Elling-Nielstrup IF Fodbold
|
|
|
620735
|
ti26-07 2022
|
19:45
|
|
|
Højslev Stadion
|
|
Højslev Station IF
|
|
|
620736
|
ti26-07 2022
|
19:45
|
|
|
Højslev Stadion
|
|
Højslev Station IF
|
|
|
411175
|
on27-07 2022
|
19:00
|
|
|
Hals Stadion - Spar D Arena
|
|
Hals FS
|
|
|
411176
|
on27-07 2022
|
19:00
|
|
|
Hals Stadion - Spar D Arena
|
|
Hals FS
|
|
|
732044
|
on27-07 2022
|
19:00
|
|
|
Næsbjerg Idrætsanlæg
|
|
Næsbjerg/Rousthøje UI
|
|
|
620738
|
to28-07 2022
|
18:00
|
|
|
Højslev Stadion
|
ANN
|
Højslev Station IF
|
|
|
620757
|
to28-07 2022
|
18:00
|
|
|
Højslev Stadion
|
|
Højslev Station IF
|
|
|
651487
|
to28-07 2022
|
18:00
|
|
|
Hørdum Stadion
|
|
Koldby/Hørdum IF
|
|
|
802612
|
to28-07 2022
|
18:30
|
|
|
Freja Park (Gundersted)
|
|
Gundersted IF
|
|
|
829575
|
to28-07 2022
|
18:30
|
|
|
Øster Hornum Hallen
|
|
Øster Hornum IF
|
|
|
946188
|
to28-07 2022
|
18:30
|
|
|
Nibe Stadion
|
|
Nibe B
|
|
|
285608
|
to28-07 2022
|
19:00
|
|
|
Sparkær Stadion
|
|
Sparkær IF
|
|
|
285609
|
to28-07 2022
|
19:00
|
|
|
Sparkær Stadion
|
|
Sparkær IF
|
|
|
620758
|
to28-07 2022
|
19:45
|
|
|
Højslev Stadion
|
|
Højslev Station IF
|
|
|
651489
|
to28-07 2022
|
19:45
|
|
|
Hørdum Stadion
|
|
Koldby/Hørdum IF
|
|
|
840121
|
fr29-07 2022
|
18:30
|
|
|
Lindholm Høje Stadion
|
|
Nørresundby Forenede Boldklubber
|
|
|
285610
|
fr29-07 2022
|
19:00
|
|
|
Sparkær Stadion
|
|
Sparkær IF
|
|
|
285611
|
fr29-07 2022
|
19:00
|
|
|
Sparkær Stadion
|
|
Sparkær IF
|
|
|
822771
|
fr29-07 2022
|
19:30
|
|
|
Nordjyske Bank Arena Strandby
|
|
Strandby-Elling-Nielstrup IF Fodbold
|
Strandby-Elling-Nielstrup IF Fodbold
|
|
830864
|
lø30-07 2022
|
12:00
|
|
|
Dalby Stadion
|
|
Dalby GF
|
|
|
915583
|
lø30-07 2022
|
12:00
|
|
|
Christiansbjerg Idrætsanlæg
|
|
Christiansbjerg IF
|
|
|
285612
|
lø30-07 2022
|
13:00
|
|
|
Sparkær Stadion
|
|
Sparkær IF
|
|
|
620835
|
lø30-07 2022
|
13:00
|
|
|
Sparekassen Danmark Park, Dronninglund
|
|
Dronninglund IF
|
|
|
620836
|
lø30-07 2022
|
13:00
|
|
|
Sparekassen Danmark Park, Dronninglund
|
|
Dronninglund IF
|
|
|
946018
|
lø30-07 2022
|
13:30
|
|
|
Langhøj Idrætscenter
|
ANN
|
Vivild IF
|
|
|
620760
|
lø30-07 2022
|
14:00
|
|
|
Højslev Stadion
|
|
Højslev Station IF
|
|
|
620754
|
lø30-07 2022
|
14:00
|
|
|
Højslev Stadion
|
ANN
|
Højslev Station IF
|
|
|
830270
|
lø30-07 2022
|
14:00
|
|
|
AGF's anlæg - Fredensvang
|
|
AGF, Aarhus
|
|
|
285613
|
lø30-07 2022
|
15:00
|
|
|
Sparkær Stadion
|
|
Sparkær IF
|
|
|
620759
|
lø30-07 2022
|
15:30
|
|
|
Højslev Stadion
|
|
Højslev Station IF
|
|
|
802064
|
sø31-07 2022
|
11:00
|
|
|
Fårvang Stadion
|
|
Fårvang IF
|
|
|
802066
|
sø31-07 2022
|
11:00
|
|
|
Fårvang Stadion
|
|
Fårvang IF
|
|
|
802065
|
sø31-07 2022
|
12:45
|
|
|
Fårvang Stadion
|
|
Fårvang IF
|
|
|
284266
|
sø31-07 2022
|
13:00
|
|
|
Værum Stadion
|
|
Værum GF
|
|
|
651491
|
sø31-07 2022
|
13:30
|
|
|
Hørdum Stadion
|
|
Koldby/Hørdum IF
|
|
|
651493
|
sø31-07 2022
|
15:15
|
|
|
Hørdum Stadion
|
|
Koldby/Hørdum IF
|
|
|
829886
|
sø31-07 2022
|
15:30
|
|
|
Ødsted Stadion
|
|
Ammitsbøl/Egtved
|
|
|
285615
|
ma01-08 2022
|
19:00
|
|
|
Bygma Park
|
|
Sønderborg Fremad
|
|
|
802610
|
ma01-08 2022
|
19:10
|
|
|
Freja Park (Gundersted)
|
|
Gundersted IF
|
|
|
378415
|
ti02-08 2022
|
11:30
|
|
|
Ikast FC Stadion Allé
|
ANN
|
Ikast Football Club
|
|
|
822031
|
ti02-08 2022
|
17:30
|
|
|
Kvong Idrætspark
|
ANN
|
Outrup B
|
|
|
802071
|
ti02-08 2022
|
17:45
|
|
|
Fårvang Stadion
|
|
Fårvang IF
|
|
|
515449
|
ti02-08 2022
|
18:30
|
|
|
Berger Optik Park (Stjær)
|
|
Stjær B
|
|
|
339899
|
ti02-08 2022
|
18:30
|
|
|
Nybolig Arena
|
|
Hatting-Torsted Fodbold
|
|
|
822032
|
ti02-08 2022
|
18:30
|
|
|
Kvong Idrætspark
|
ANN
|
Outrup B
|
|
|
830861
|
ti02-08 2022
|
18:30
|
|
|
Søften Idrætsanlæg
|
|
Søften GF
|
|
|
830882
|
ti02-08 2022
|
18:30
|
|
|
NUBI's Stadion
|
|
NUBI
|
|
|
841526
|
ti02-08 2022
|
18:30
|
|
|
KPI's Klubhus
|
|
Kolind/Perstrup IF
|
|
|
903632
|
ti02-08 2022
|
18:30
|
|
|
Tjæreborg IF's Anlæg
|
|
Tjæreborg IF
|
|
|
911335
|
ti02-08 2022
|
19:00
|
|
|
Støvring Stadion
|
|
Støvring IF Fodbold
|
|
|
912370
|
ti02-08 2022
|
19:00
|
|
|
Dagnæs murerforretning/Dagnæs stadion
|
|
Børne- og Ungdoms Fodbold Horsens
|
|
|
896408
|
ti02-08 2022
|
19:00
|
|
|
Hornsyld Idrætscenter
|
|
Bjerre Herred Fodbold
|
|
|
838933
|
ti02-08 2022
|
19:00
|
|
|
Nord & Norre Arena (Biersted)
|
|
Biersted IF
|
|
|
823217
|
ti02-08 2022
|
19:00
|
|
|
Løjt Idrætsanlæg
|
|
Løjt IF
|
|
|
830276
|
ti02-08 2022
|
19:00
|
|
|
Bixen Arena (Klarup Stadion)
|
|
RKG Fodbold
|
|
|
354568
|
ti02-08 2022
|
19:00
|
|
|
Hedensted Stadion
|
|
Hedensted IF
|
|
|
651463
|
ti02-08 2022
|
19:00
|
|
|
Designa Kunstgræs 2
|
|
FC Horsens
|
|
|
802072
|
ti02-08 2022
|
19:30
|
|
|
Fårvang Stadion
|
|
Fårvang IF
|
Aarhus Black Vipers ( JS )
|
|
802162
|
ti02-08 2022
|
19:30
|
|
|
Fårvang Stadion
|
|
Fårvang IF
|
|
|
802164
|
ti02-08 2022
|
19:30
|
|
|
Fårvang Stadion
|
|
Fårvang IF
|
|
|
822033
|
ti02-08 2022
|
19:30
|
|
|
Kvong Idrætspark
|
ANN
|
Outrup B
|
|
|
651496
|
ti02-08 2022
|
19:45
|
|
|
Hørdum Stadion
|
|
Koldby/Hørdum IF
|
Thy Mesterskab 2 x 45 min.
|
|
923668
|
on03-08 2022
|
19:00
|
|
|
Suldrup Stadion
|
|
Sønderup/Suldrup IK Frem
|
|
|
946012
|
on03-08 2022
|
19:00
|
|
|
Mosevej Sportsplads
|
|
Kolding B
|
|
|
802627
|
to04-08 2022
|
19:00
|
|
|
Nybolig Arena
|
|
Hatting-Torsted Fodbold
|
|
|
912369
|
to04-08 2022
|
19:00
|
|
|
Dagnæs murerforretning/Dagnæs stadion
|
|
Børne- og Ungdoms Fodbold Horsens
|
|
|
948805
|
to04-08 2022
|
19:00
|
|
|
Højene Hallen
|
|
Skibsby-Højene IF
|
|
|
946020
|
to04-08 2022
|
19:45
|
|
|
Vivild Kunstgræsbane
|
|
Vivild IF
|
|
|
379886
|
fr05-08 2022
|
18:00
|
|
|
Billund Idrætscenter
|
ANN
|
Billund IF
|
|
|
379895
|
fr05-08 2022
|
19:00
|
|
|
Billund Idrætscenter
|
ANN
|
Billund IF
|
|
|
797131
|
lø06-08 2022
|
12:00
|
|
|
Freja Park (Gundersted)
|
|
Gundersted IF
|
|
|
797747
|
lø06-08 2022
|
12:30
|
|
|
Storvorde Sejlflod Stadion
|
|
Storvorde/Sejlflod B
|
|
|
830269
|
lø06-08 2022
|
14:00
|
|
|
AGF's anlæg - Fredensvang
|
|
AGF, Aarhus
|
|
|
797106
|
lø06-08 2022
|
14:30
|
|
|
KFUM Parken
|
|
Fredericia KFUM
|
|
|
830884
|
lø06-08 2022
|
14:30
|
|
|
NUBI's Stadion
|
|
NUBI
|
|
|
830857
|
lø06-08 2022
|
15:00
|
|
|
Dalby Stadion
|
|
Dalby GF
|
|
|
823065
|
sø07-08 2022
|
12:00
|
|
|
Sparekassen Danmark Park (Aal. Chang)
|
|
Aalborg Chang
|
|
|
842722
|
sø07-08 2022
|
17:00
|
|
|
Fort Langenæs
|
ANN
|
Aarhus 1900
|
|
|
974040
|
sø07-08 2022
|
17:00
|
|
|
Fort Langenæs
|
|
Aarhus 1900
|
|
|
422671
|
ti09-08 2022
|
19:00
|
|
|
AURA Park (Stavtrup)
|
|
Stavtrup IF Fodbold
|
|
|
830799
|
ti09-08 2022
|
19:00
|
|
|
Alkjær Stadion
|
|
Ringkøbing IF
|
|
|
830858
|
ti09-08 2022
|
19:00
|
|
|
Dalby Stadion
|
|
Dalby GF
|
|
|
911336
|
ti09-08 2022
|
19:00
|
|
|
Støvring Stadion
|
|
Støvring IF Fodbold
|
|
|
943736
|
ti09-08 2022
|
19:00
|
|
|
Vestre Stadion
|
|
Vejle FC
|
|
|
378273
|
ti09-08 2022
|
19:30
|
|
|
Jacobsen Plus - Kunst Arena 4
|
|
Horsens fS
|
|
|
378355
|
fr12-08 2022
|
18:30
|
|
|
Rask Mølle Stadion
|
|
Rask Mølle & Omegns IF
|
|
|
797753
|
fr12-08 2022
|
19:00
|
|
|
Sentrum Stadion
|
|
Isenvad Sport og Fritid
|
Isenvad Sport og Fritid All stars
Tjørring fælles indmarch 18,50 inlc trio
|
|
796969
|
lø13-08 2022
|
12:00
|
|
|
Hedensted Stadion
|
ANN
|
Hedensted IF
|
|
|
897041
|
lø13-08 2022
|
16:00
|
|
|
Sparekassen Danmark Park (Aal. Chang)
|
|
Aalborg Chang
|
|
|
647097
|
to26-01 2023
|
19:15
|
|
|
Bredballe Kunstgræsbane
|
|
Bredballe IF
|
|
|
777005
|
sø29-01 2023
|
16:00
|
|
|
Klank Kunstgræsbane
|
|
Stjær B
|
|
|
703333
|
lø04-02 2023
|
10:45
|
|
|
Bjerringbro Idræts- & Kulturcenter (kunstgræsbane)
|
|
Bjerringbro IF
|
|
|
836903
|
lø04-02 2023
|
13:00
|
|
|
Nybolig Kunstarena
|
|
Hatting-Torsted Fodbold
|
|
|
241380
|
lø04-02 2023
|
14:00
|
|
|
Mosevej Kunstgræsbane
|
|
Kolding B
|
|
|
299210
|
lø04-02 2023
|
14:15
|
|
|
Kunstgræs Liseborg
|
|
Viborg Sdrm. IK
|
|
|
532662
|
lø04-02 2023
|
15:00
|
|
|
Kunstgræsbane Svenstrup J
|
|
Svenstrup-Godthåb IF
|
|
|
336320
|
lø04-02 2023
|
16:00
|
|
|
Buskelund Kunstgræsbane
|
|
HA85
|
|
|
110695
|
lø04-02 2023
|
16:00
|
|
|
Aabenraa Kunstgræsbane
|
|
Aabenraa BK
|
|
|
777006
|
sø05-02 2023
|
16:00
|
|
|
Klank Kunstgræsbane
|
ANN
|
Stjær B
|
|
|
989436
|
sø05-02 2023
|
16:00
|
|
|
Klank Kunstgræsbane
|
|
Stjær B
|
|
|
703944
|
to09-02 2023
|
19:30
|
|
|
Spjald Kunstgræsbane
|
|
Spjald Fritidscenter
|
|
|
483646
|
fr10-02 2023
|
19:00
|
|
|
Vildbjerg Sports- & Kulturcenter
|
|
Vildbjerg SF
|
|
|
109204
|
lø11-02 2023
|
10:30
|
|
|
DS Arena - Kunstgræs (Hobro)
|
|
Doense/Vebbestrup IF
|
|
|
105435
|
lø11-02 2023
|
11:00
|
|
|
Faster Stadion
|
|
Faster B
|
|
|
133902
|
lø11-02 2023
|
12:15
|
|
|
Kunstgræs Liseborg
|
|
Hersom/Bjerregrav IF
|
|
|
443514
|
lø11-02 2023
|
12:20
|
|
|
Vibe Arena Favrskovbanen ( Kunstgræsbane)
|
|
HOG Hinnerup
|
|
|
213076
|
lø11-02 2023
|
13:00
|
|
|
Forum Kolding Bramdrupdam
|
|
Bramdrupdam GIF
|
|
|
299200
|
lø11-02 2023
|
13:00
|
|
|
Bjerringbro Idræts- & Kulturcenter
|
|
Bjerringbro IF
|
|
|
777007
|
lø11-02 2023
|
13:30
|
|
|
Højbo Stadion Kunstgræsbane
|
|
Stjær B
|
|
|
777008
|
lø11-02 2023
|
13:30
|
|
|
Højbo Stadion Kunstgræsbane
|
ANN
|
Stjær B
|
|
|
940581
|
lø11-02 2023
|
14:00
|
|
|
Kunstgræsbane ved Sundsmarkcentret
|
|
Sønderborg Boldklub
|
|
|
545791
|
lø11-02 2023
|
14:00
|
|
|
Kunstgræsbane Svenstrup J
|
|
Svenstrup-Godthåb IF
|
|
|
150138
|
lø11-02 2023
|
14:15
|
|
|
Kjellerup Kunstgræsbane
|
|
Kjellerup IF
|
|
|
143282
|
lø11-02 2023
|
15:00
|
|
|
Aabenraa Kunstgræsbane
|
|
Aabenraa BK
|
|
|
320873
|
lø11-02 2023
|
15:15
|
|
|
Normal Arena, 11-mands (kunst)
|
|
FC Skanderborg
|
|
|
956604
|
lø11-02 2023
|
15:30
|
|
|
Herning KFUM’s kunstgræsbane
|
ANN
|
Herning KFUM
|
|
|
748644
|
lø11-02 2023
|
16:00
|
|
|
Jacobsen Plus - Kunst Arena 2
|
|
Horsens fS
|
|
|
138804
|
lø11-02 2023
|
16:15
|
|
|
Vestjysk Bank Stadion, Kunstgræs (Varde)
|
|
Varde IF
|
|
|
100144
|
on15-02 2023
|
19:35
|
|
|
NFB Kunstgræs Lindholm
|
|
NUBI
|
|
|
278625
|
fr17-02 2023
|
19:20
|
|
|
Vivild Kunstgræsbane
|
ANN
|
Nørager B
|
|
|
681197
|
fr17-02 2023
|
19:20
|
|
|
Vejle Idrætsefterskoles Kunstgræsbane
|
|
Vejle FC
|
|
|
549765
|
lø18-02 2023
|
11:45
|
|
|
Steka Bolig Park (Aalborg Freja)
|
|
Aalborg Freja
|
|
|
278577
|
lø18-02 2023
|
12:00
|
|
|
Synshallen Arena, kunstgræs
|
|
Tjæreborg IF
|
|
|
747048
|
lø18-02 2023
|
12:00
|
|
|
Sparekassen Danmark Park, Dronninglund, Kunstgræs
|
|
Vester Hassing GF
|
|
|
443517
|
lø18-02 2023
|
12:20
|
|
|
Vibe Arena Favrskovbanen ( Kunstgræsbane)
|
|
HOG Hinnerup
|
|
|
832358
|
lø18-02 2023
|
13:00
|
|
|
Erritsø Kunstgræsbane
|
|
Erritsø GIF
|
|
|
837878
|
lø18-02 2023
|
13:00
|
|
|
Nybolig Kunstarena
|
|
Hatting-Torsted Fodbold
|
|
|
989494
|
lø18-02 2023
|
13:00
|
|
|
Støvring Stadion
|
|
Støvring IF Fodbold
|
|
|
828482
|
lø18-02 2023
|
13:30
|
|
|
Hirtshals Kunstgræsbane
|
|
Hirtshals B
|
|
|
989568
|
lø18-02 2023
|
14:00
|
|
|
Hadsund Kunstgræsbane
|
|
Hadsund B
|
|
|
623062
|
lø18-02 2023
|
14:00
|
|
|
Volkswagen Park Randers (kunst)
|
|
Hornbæk SF
|
|
|
686363
|
lø18-02 2023
|
14:00
|
|
|
Feldborg Savværk Arena
|
|
Feldborg/Haderup IF
|
|
|
483917
|
lø18-02 2023
|
14:00
|
|
|
Henning Have Stadion (Vejen Kunstgræs) Ny bane
|
|
Vejen SF
|
|
|
512738
|
lø18-02 2023
|
14:00
|
|
|
Sæby Kunstgræsbane
|
|
IF Skjold Sæby
|
|
|
133899
|
lø18-02 2023
|
14:00
|
|
|
Bjerregrav Stadion
|
|
Hersom/Bjerregrav IF
|
|
|
314768
|
lø18-02 2023
|
14:15
|
|
|
Aktivitetscenter Tirsdalen (Kunstgræs)
|
|
Kristrup B
|
|
|
989515
|
lø18-02 2023
|
14:15
|
|
|
Vestjysk Bank Stadion, Kunstgræs (Varde)
|
|
Tistrup B
|
|
|
998848
|
lø18-02 2023
|
15:00
|
|
|
Vildbjerg Sports- & Kulturcenter
|
|
Vildbjerg SF
|
|
|
143311
|
lø18-02 2023
|
15:00
|
|
|
Aabenraa Kunstgræsbane
|
|
Aabenraa BK
|
|
|
107925
|
lø18-02 2023
|
15:00
|
|
|
Bjerringbro Idræts- & Kulturcenter (kunstgræsbane)
|
|
Bjerringbro IF
|
|
|
379716
|
lø18-02 2023
|
15:15
|
|
|
Sparekassen Danmark Park, Dronninglund, Kunstgræs
|
|
Hals FS
|
|
|
532297
|
lø18-02 2023
|
15:30
|
|
|
Herning KFUM’s kunstgræsbane
|
|
Herning KFUM
|
|
|
940586
|
sø19-02 2023
|
11:30
|
|
|
Kunstgræsbane ved Sundsmarkcentret
|
|
Sønderborg Boldklub
|
|
|
415944
|
sø19-02 2023
|
12:00
|
|
|
NES Park
|
|
VRI
|
|
|
832602
|
sø19-02 2023
|
13:00
|
|
|
Designa Kunstgræs 2
|
|
FC Horsens
|
|
|
798599
|
sø19-02 2023
|
15:15
|
|
|
Hedensted Stadion Kunstgræs
|
|
Hedensted IF
|
|
|
736840
|
sø19-02 2023
|
17:00
|
|
|
Højbo Stadion Kunstgræsbane
|
|
Stjær B
|
|
|
490278
|
ti21-02 2023
|
19:00
|
|
|
Thisted Kunstgræsbane
|
|
Thisted FC
|
|
|
830987
|
ti21-02 2023
|
19:00
|
|
|
Kyocera Park Kunstgræs Sunds
|
|
Sunds IF
|
|
|
714431
|
ti21-02 2023
|
19:20
|
|
|
Vejle Idrætsefterskoles Kunstgræsbane
|
|
Vejle FC
|
|
|
285283
|
to23-02 2023
|
18:00
|
|
|
Vestjysk Bank Stadion (Varde)
|
|
Varde IF
|
|
|
107931
|
fr24-02 2023
|
18:00
|
|
|
Nybolig Kunstarena
|
|
Hatting-Torsted Fodbold
|
|
|
148765
|
fr24-02 2023
|
18:30
|
|
|
TRIF Kunstgræsbane
|
|
TRIF
|
|
|
940572
|
lø25-02 2023
|
10:00
|
|
|
Storvorde Sejlflod Stadion
|
|
RKG Fodbold
|
|
|
828506
|
lø25-02 2023
|
11:00
|
|
|
Vestjysk Bank Stadion, Kunstgræs (Varde)
|
ANN
|
Næsbjerg/Rousthøje UI
|
|
|
138805
|
lø25-02 2023
|
11:00
|
|
|
Vestjysk Bank Stadion, Kunstgræs (Varde)
|
|
Varde IF
|
|
|
956465
|
lø25-02 2023
|
11:30
|
|
|
Sparekassen Danmark Arena Kunstgræs (Aars)
|
|
Aars IK
|
|
|
549766
|
lø25-02 2023
|
11:45
|
|
|
Steka Bolig Park (Aalborg Freja)
|
|
Aalborg Freja
|
|
|
717914
|
lø25-02 2023
|
12:15
|
|
|
Kunstgræs Lynddahl Park Ribe
|
|
Hviding IF
|
|
|
574222
|
lø25-02 2023
|
13:00
|
|
|
NFB Kunstgræs Lindholm
|
|
Nørresundby Forenede Boldklubber
|
|
|
984050
|
lø25-02 2023
|
13:00
|
|
|
AaB's Anlæg
|
|
AaB
|
|
|
998849
|
lø25-02 2023
|
13:00
|
|
|
Vildbjerg Sports- & Kulturcenter
|
|
Vildbjerg SF
|
|
|
109753
|
lø25-02 2023
|
13:00
|
|
|
Nissum Park (kunstgræs)
|
|
Lemvig GF
|
|
|
105436
|
lø25-02 2023
|
13:30
|
|
|
Faster Stadion
|
|
Faster B
|
|
|
210267
|
lø25-02 2023
|
13:30
|
|
|
Kunstgræsbanen Rosendal
|
|
Rosendal IK
|
|
|
588830
|
lø25-02 2023
|
13:30
|
|
|
Skyum Idrætsefterskole Kunstgræs
|
|
MorsØ FC
|
|
|
137924
|
lø25-02 2023
|
13:45
|
|
|
Hjørring Kunstgræsbane
|
|
Hjørring IF
|
|
|
842041
|
lø25-02 2023
|
14:00
|
|
|
Spjald Kunstgræsbane
|
|
Spjald IF
|
|
|
531443
|
lø25-02 2023
|
14:15
|
|
|
Jacobsen Plus - Kunst Arena 2
|
|
Horsens fS
|
|
|
483936
|
lø25-02 2023
|
14:30
|
|
|
Henning Have Stadion (Vejen Kunstgræs) Ny bane
|
|
Vejen SF
|
|
|
394864
|
lø25-02 2023
|
14:30
|
|
|
Henning Have Stadion (Vejen Kunstgræs) Ny bane
|
|
Vejen SF
|
|
|
838204
|
lø25-02 2023
|
14:45
|
|
|
Kunstgræsbanen Jetsmark
|
|
IF Fremad Nørhalne
|
|
|
415967
|
lø25-02 2023
|
15:00
|
|
|
NES Park
|
|
VRI
|
|
|
143286
|
lø25-02 2023
|
15:00
|
|
|
Aabenraa Kunstgræsbane
|
|
Aabenraa BK
|
|
|
241570
|
lø25-02 2023
|
15:30
|
|
|
Hover IF Kunstgræs
|
|
Vejle FC
|
|
|
278491
|
lø25-02 2023
|
15:30
|
|
|
Frøstruphave Efterskole Kunstgræs
|
|
Outrup B
|
|
|
681200
|
lø25-02 2023
|
15:30
|
|
|
Brabrand IF's Idrætsanlæg
|
|
Brabrand IF
|
|
|
989567
|
lø25-02 2023
|
16:00
|
|
|
Spjald Kunstgræsbane
|
|
Spjald Fritidscenter
|
|
|
336321
|
lø25-02 2023
|
16:00
|
|
|
Buskelund Kunstgræsbane
|
|
HA85
|
|
|
443518
|
lø25-02 2023
|
16:20
|
|
|
Vibe Arena Favrskovbanen ( Kunstgræsbane)
|
|
HOG Hinnerup
|
|
|
109676
|
sø26-02 2023
|
12:00
|
|
|
MKS Byg & Entreprise Arena (Viby IF kunstgræs)
|
|
IFSK
|
|
|
278500
|
sø26-02 2023
|
14:00
|
|
|
Jutlanderbank Arena (kunstgræs) (Fjerritslev)
|
|
Skovsgaard B
|
|
|
138317
|
sø26-02 2023
|
15:00
|
|
|
Designa Kunstgræs 1
|
|
FC Horsens
|
|
|
831038
|
sø26-02 2023
|
15:30
|
|
|
Klank Kunstgræsbane
|
|
Stjær B
|
|
|
777009
|
sø26-02 2023
|
16:00
|
|
|
Klank Kunstgræsbane
|
ANN
|
Stjær B
|
|
|
452055
|
ti28-02 2023
|
19:50
|
|
|
Støvring Stadion
|
|
Støvring IF Fodbold
|
|
|
681204
|
on01-03 2023
|
19:00
|
|
|
Sparekassen Danmark Park, Dronninglund, Kunstgræs
|
|
IF Fremad Nørhalne
|
|
|
577596
|
fr03-03 2023
|
18:00
|
|
|
Hover IF Kunstgræs
|
|
Hover IF
|
|
|
902773
|
fr03-03 2023
|
19:00
|
|
|
Sparekassen Djursland Park - Hornslet (kunst)
|
|
Hornslet IF
|
|
|
998864
|
fr03-03 2023
|
19:00
|
|
|
Vildbjerg Sports- & Kulturcenter
|
|
Vildbjerg SF
|
|
|
109205
|
fr03-03 2023
|
19:00
|
|
|
DS Arena - Kunstgræs (Hobro)
|
|
Doense/Vebbestrup IF
|
|
|
415968
|
fr03-03 2023
|
19:00
|
|
|
NES Park
|
|
VRI
|
|
|
396305
|
lø04-03 2023
|
13:00
|
|
|
Nørhalne Stadion
|
|
IF Fremad Nørhalne
|
|
|
677389
|
lø04-03 2023
|
13:00
|
|
|
Bjerringbro Idræts- & Kulturcenter (kunstgræsbane)
|
|
Bjerringbro IF
|
|
|
832359
|
lø04-03 2023
|
13:00
|
|
|
Erritsø Kunstgræsbane
|
|
Erritsø GIF
|
|
|
956484
|
lø04-03 2023
|
13:00
|
|
|
Løgstør Stadion-Sparekassen Danmark
|
|
Aars IK
|
|
|
828480
|
lø04-03 2023
|
13:30
|
|
|
Hirtshals Kunstgræsbane
|
|
Hirtshals B
|
|
|
940555
|
lø04-03 2023
|
14:00
|
|
|
Sparekassen Danmark Park, Dronninglund, Kunstgræs
|
|
Dronninglund IF
|
|
|
171988
|
lø04-03 2023
|
14:00
|
|
|
Grindsted Stadion
|
|
Grindsted GIF
|
|
|
278621
|
lø04-03 2023
|
14:00
|
|
|
Egtved Kunstgræs
|
|
Vejle FC
|
|
|
278492
|
lø04-03 2023
|
14:15
|
|
|
Vestjysk Bank Stadion, Kunstgræs (Varde)
|
|
Outrup B
|
|
|
681279
|
lø04-03 2023
|
14:15
|
|
|
Arena Vest Kunstgræsbane (Aarhus)
|
|
IFSK
|
|
|
989516
|
lø04-03 2023
|
14:15
|
|
|
Ølgod Efterskole Kunstgræs
|
|
Tistrup B
|
|
|
500735
|
lø04-03 2023
|
15:00
|
|
|
Dana Cup Kunstgræs (Fortuna)
|
|
Dana Cup Sports Center
|
|
|
933765
|
lø04-03 2023
|
15:00
|
|
|
Spjald Kunstgræsbane
|
|
Spjald Fritidscenter
|
|
|
210733
|
lø04-03 2023
|
15:00
|
|
|
Kunstgræsbanen Rosendal
|
|
Rosendal IK
|
|
|
143288
|
lø04-03 2023
|
15:00
|
|
|
Aabenraa Kunstgræsbane
|
|
Aabenraa BK
|
|
|
100678
|
lø04-03 2023
|
15:30
|
|
|
Bov IF Kunstgræs
|
|
Bov IF
|
|
|
851571
|
lø04-03 2023
|
15:30
|
|
|
Vildbjerg Sports- & Kulturcenter
|
|
Nørager B
|
|
|
703939
|
lø04-03 2023
|
16:00
|
|
|
Gistrup kunstgræsanlæg
|
|
LKB/Gistrup
|
|
|
396625
|
lø04-03 2023
|
16:00
|
|
|
Herning Fremad's Kunstgræsbane 1
|
|
Herning Fremad
|
|
|
404579
|
lø04-03 2023
|
16:00
|
|
|
Buskelund Kunstgræsbane
|
|
HA85
|
|
|
241392
|
lø04-03 2023
|
16:00
|
|
|
Mosevej Kunstgræsbane
|
ANN
|
Kolding B
|
|
|
542367
|
sø05-03 2023
|
11:00
|
|
|
Kunstgræsbane ved Sundsmarkcentret
|
|
Sønderborg Boldklub
|
|
|
550443
|
sø05-03 2023
|
13:00
|
|
|
AaB's Anlæg
|
|
AaB
|
|
|
415042
|
sø05-03 2023
|
13:00
|
|
|
Danbolig Arena Gauerslund Kunstgræs
|
|
Gauerslund IF
|
|
|
848431
|
sø05-03 2023
|
13:00
|
|
|
Jacobsen Plus - Kunst Arena 2
|
|
Horsens fS
|
|
|
510800
|
sø05-03 2023
|
15:00
|
|
|
Thisted Kunstgræsbane
|
|
Thisted FC
|
|
|
587230
|
sø05-03 2023
|
16:00
|
|
|
Designa Kunstgræs 2
|
|
FC Horsens
|
|
|
777010
|
sø05-03 2023
|
16:15
|
|
|
Klank Kunstgræsbane
|
|
Stjær B
|
|
|
841947
|
ti07-03 2023
|
18:45
|
|
|
TESS Arena Esbjerg - kunstgræsbane 5
|
|
Esbjerg fB
|
|
|
150989
|
on08-03 2023
|
19:00
|
|
|
Bov IF Kunstgræs
|
|
Bov IF
|
|
|
678010
|
on08-03 2023
|
20:00
|
|
|
Mejrup Kultur & Fritidscenter
|
|
Mejrup GU
|
|
|
143289
|
fr10-03 2023
|
19:00
|
|
|
Aabenraa Kunstgræsbane
|
|
Aabenraa BK
|
|
|
307228
|
fr10-03 2023
|
19:00
|
|
|
Kunstgræsbanen-Idrætshøjskolen
|
|
Aarhus Black Vipers
|
|
|
307229
|
fr10-03 2023
|
19:00
|
|
|
Kunstgræsbanen-Idrætshøjskolen
|
ANN
|
Aarhus Black Vipers
|
|
|
371695
|
fr10-03 2023
|
19:00
|
|
|
Designa Kunstgræs 2
|
|
FC Horsens
|
|
|
310105
|
lø11-03 2023
|
11:00
|
|
|
NFB Kunstgræs Lindholm
|
|
IF Fremad Nørhalne
|
|
|
441557
|
lø11-03 2023
|
11:00
|
|
|
Klank Kunstgræsbane
|
|
tst Fodbold
|
|
|
777011
|
lø11-03 2023
|
11:00
|
|
|
tst Kunstgræsbane
|
ANN
|
Stjær B
|
|
|
407624
|
lø11-03 2023
|
11:15
|
|
|
Støvring Stadion
|
|
Støvring IF Fodbold
|
|
|
589627
|
lø11-03 2023
|
12:00
|
|
|
Vrå Kunstgræsbane
|
|
Idrætscenter Vendsyssel
|
|
|
154913
|
lø11-03 2023
|
12:00
|
|
|
Sparekassen Danmark Park, Dronninglund, Kunstgræs
|
ANN
|
Flauenskjold IF
|
|
|
828507
|
lø11-03 2023
|
12:15
|
|
|
Vestjysk Bank Stadion, Kunstgræs (Varde)
|
ANN
|
Næsbjerg/Rousthøje UI
|
|
|
443519
|
lø11-03 2023
|
12:20
|
|
|
Vibe Arena Favrskovbanen ( Kunstgræsbane)
|
|
HOG Hinnerup
|
|
|
680597
|
lø11-03 2023
|
12:30
|
|
|
Rønde Idrætscenter
|
|
Aarhus 1900
|
|
|
811607
|
lø11-03 2023
|
13:00
|
|
|
Bjerringbro Idræts- & Kulturcenter
|
|
Bjerringbro IF
|
|
|
415969
|
lø11-03 2023
|
13:00
|
|
|
NES Park
|
|
VRI
|
|
|
158138
|
lø11-03 2023
|
13:00
|
|
|
Flemming Kunstgræs
|
|
Rask Mølle & Omegns IF
|
|
|
116491
|
lø11-03 2023
|
13:00
|
|
|
Fynske Bank KunstNord
|
|
Bramdrupdam GIF
|
|
|
134173
|
lø11-03 2023
|
13:00
|
|
|
Aarsbjerg Idrætscenters Kunstgræsbane
|
|
Gråsten B
|
|
|
828481
|
lø11-03 2023
|
13:30
|
|
|
Hirtshals Kunstgræsbane
|
ANN
|
Hirtshals B
|
|
|
917932
|
lø11-03 2023
|
13:30
|
|
|
Steka Bolig Park (Aalborg Freja)
|
|
Aalborg Freja
|
|
|
828523
|
lø11-03 2023
|
14:00
|
|
|
Tarm Kunstgræsbane
|
|
Tarm IF
|
|
|
801643
|
lø11-03 2023
|
14:00
|
|
|
Metropol Park (Viborg)
|
|
NUGF Viborg
|
|
|
483916
|
lø11-03 2023
|
14:00
|
|
|
Henning Have Stadion (Vejen Kunstgræs) Ny bane
|
|
Vejen SF
|
|
|
396964
|
lø11-03 2023
|
14:00
|
|
|
BGI kunstgræsbane
|
|
Bjerre Herred Fodbold
|
|
|
241394
|
lø11-03 2023
|
14:00
|
|
|
Mosevej Kunstgræsbane
|
|
Kolding B
|
|
|
278493
|
lø11-03 2023
|
14:15
|
|
|
Vestjysk Bank Stadion, Kunstgræs (Varde)
|
|
Outrup B
|
|
|
848438
|
lø11-03 2023
|
14:30
|
|
|
Jacobsen Plus - Kunst Arena 2
|
|
Horsens fS
|
|
|
108544
|
lø11-03 2023
|
15:00
|
|
|
Spjald Kunstgræsbane
|
|
Spjald Fritidscenter
|
|
|
420501
|
lø11-03 2023
|
15:00
|
|
|
Kyocera Park Kunstgræs Sunds
|
|
Sunds IF
|
|
|
842042
|
lø11-03 2023
|
16:00
|
|
|
XL Park, Vorup - Kunstgræsbane Ulvehøj
|
|
Vorup FB
|
|
|
336329
|
lø11-03 2023
|
16:00
|
|
|
Stoholm Kunstgræsbane
|
ANN
|
Borup IF (J)
|
|
|
385075
|
lø11-03 2023
|
16:00
|
|
|
Løgumkloster Kunstgræsbane
|
|
Løgum IF
|
|
|
418843
|
lø11-03 2023
|
16:00
|
|
|
Herning KFUM’s kunstgræsbane
|
|
Herning KFUM
|
|
|
100213
|
lø11-03 2023
|
16:00
|
|
|
Kunstgræsbane ved Sundsmarkcentret
|
|
Sønderborg Boldklub
|
|
|
838187
|
lø11-03 2023
|
16:15
|
|
|
Kunstgræs Liseborg
|
|
Viborg Sdrm. IK
|
|
|
876926
|
sø12-03 2023
|
12:00
|
|
|
Brabrand IF's Idrætsanlæg
|
|
Brabrand IF
|
|
|
336323
|
sø12-03 2023
|
14:00
|
|
|
Buskelund Kunstgræsbane
|
|
HA85
|
|
|
927866
|
ma13-03 2023
|
20:30
|
|
|
Kunstgræsbanen-Idrætshøjskolen
|
|
IHÅ Galacticos (skole)
|
|
|
336233
|
ti14-03 2023
|
19:00
|
|
|
AC Huse Park Kunstgræs
|
|
IF Midtdjurs
|
|
|
379717
|
ti14-03 2023
|
19:00
|
|
|
Hals Stadion - Spar D Arena
|
|
Hals FS
|
|
|
133901
|
ti14-03 2023
|
19:15
|
|
|
Bjerregrav Stadion
|
|
Hersom/Bjerregrav IF
|
|
|
325354
|
ti14-03 2023
|
19:45
|
|
|
Stensballe Kunstgræs Arena
|
|
Stensballe IK
|
|
|
307323
|
on15-03 2023
|
19:00
|
|
|
Arena Vest Kunstgræsbane (Aarhus)
|
|
ACFC
|
|
|
385077
|
on15-03 2023
|
19:00
|
|
|
Løgumkloster Kunstgræsbane
|
|
Løgum IF
|
|
|
916406
|
on15-03 2023
|
19:00
|
|
|
Sparekassen Danmark Park, Dronninglund, Kunstgræs
|
|
Dronninglund IF
|
|
|
340697
|
on15-03 2023
|
19:30
|
|
|
TRIF Kunstgræsbane
|
ANN
|
TRIF
|
|
|
828508
|
to16-03 2023
|
19:00
|
|
|
Næsbjerg Idrætsanlæg
|
|
Næsbjerg/Rousthøje UI
|
|
|
410768
|
to16-03 2023
|
20:00
|
|
|
Thisted Kunstgræsbane
|
|
Hanstholm IF
|
|
|
426286
|
to16-03 2023
|
20:00
|
|
|
Vrå Kunstgræsbane
|
|
Harken UGF
|
|
|
542366
|
to16-03 2023
|
20:00
|
|
|
Kunstgræsbane ved Sundsmarkcentret
|
|
Sønderborg Boldklub
|
|
|
253246
|
fr17-03 2023
|
18:30
|
|
|
Kjellerup Kunstgræsbane
|
|
Kjellerup IF
|
|
|
877311
|
lø18-03 2023
|
10:15
|
|
|
Flemming Kunstgræs
|
|
Rask Mølle & Omegns IF
|
|
|
107927
|
lø18-03 2023
|
11:00
|
|
|
Bjerringbro Idræts- & Kulturcenter (kunstgræsbane)
|
ANN
|
Bjerringbro IF
|
|
|
138807
|
lø18-03 2023
|
12:00
|
|
|
Vestjysk Bank Stadion (Varde)
|
|
Varde IF
|
|
|
278579
|
lø18-03 2023
|
12:00
|
|
|
Synshallen Arena, kunstgræs
|
|
Tjæreborg IF
|
|
|
397003
|
lø18-03 2023
|
12:15
|
|
|
EDC Arena – Ikast (kunst)
|
|
IFSK
|
|
|
914342
|
lø18-03 2023
|
12:15
|
|
|
Guldager IC Kunstgræbane
|
|
Hjerting IF
|
|
|
865385
|
lø18-03 2023
|
12:15
|
|
|
Lystrup Kunstbane
|
|
Lystrup IF
|
|
|
443521
|
lø18-03 2023
|
12:20
|
|
|
Vibe Arena Favrskovbanen ( Kunstgræsbane)
|
|
HOG Hinnerup
|
|
|
430179
|
lø18-03 2023
|
13:00
|
|
|
Morsø Multipark
|
|
MorsØ FC
|
|
|
228243
|
lø18-03 2023
|
13:00
|
|
|
Danbolig Arena Gauerslund
|
|
Gauerslund IF
|
|
|
297362
|
lø18-03 2023
|
13:00
|
|
|
Støvring Stadion
|
|
Støvring IF Fodbold
|
|
|
940557
|
lø18-03 2023
|
13:00
|
|
|
Sparekassen Danmark Park, Dronninglund, Kunstgræs
|
|
Dronninglund IF
|
|
|
989459
|
lø18-03 2023
|
13:00
|
|
|
Sulsted Stadion
|
|
Sulsted IF
|
|
|
998868
|
lø18-03 2023
|
13:30
|
|
|
Vildbjerg Sports- & Kulturcenter
|
|
Vildbjerg SF
|
|
|
989465
|
lø18-03 2023
|
14:00
|
|
|
Billund Kunstgræs
|
|
Billund IF
|
|
|
296964
|
lø18-03 2023
|
14:00
|
|
|
Herning Fremad's Kunstgræsbane 1
|
|
Herning Fremad
|
|
|
171987
|
lø18-03 2023
|
14:00
|
|
|
Grindsted Stadion
|
|
Grindsted GIF
|
|
|
545788
|
lø18-03 2023
|
14:00
|
|
|
Sparekassen Djursland Park - Hornslet (kunst)
|
|
Hornslet IF
|
|
|
549764
|
lø18-03 2023
|
14:00
|
|
|
Kunstgræsbane Svenstrup J
|
|
Svenstrup-Godthåb IF
|
|
|
736253
|
lø18-03 2023
|
14:30
|
|
|
Rødekro Kunstgræsbane
|
|
Rødekro IF
|
|
|
430375
|
lø18-03 2023
|
14:30
|
|
|
Dana Cup Kunstgræs (Fortuna)
|
|
Hirtshals B
|
|
|
482743
|
lø18-03 2023
|
15:00
|
|
|
Klitmøller Stadion
|
|
Klitmøller IF
|
|
|
483938
|
lø18-03 2023
|
15:00
|
|
|
Henning Have Stadion (Vejen Kunstgræs) Ny bane
|
|
Vejen SF
|
|
|
836898
|
lø18-03 2023
|
15:00
|
|
|
Vinding Kunstgræsbane
|
|
Vejle FC
|
|
|
610787
|
lø18-03 2023
|
15:00
|
|
|
Kyocera Park Kunstgræs Sunds
|
|
Sunds IF
|
|
|
838186
|
lø18-03 2023
|
16:15
|
|
|
Kunstgræs Liseborg
|
|
Viborg Sdrm. IK
|
|
|
415971
|
sø19-03 2023
|
12:00
|
|
|
NES Park
|
|
VRI
|
|
|
587929
|
sø19-03 2023
|
13:00
|
|
|
NFB Kunstgræs Lindholm
|
|
Nørresundby Forenede Boldklubber
|
|
|
830166
|
sø19-03 2023
|
16:00
|
|
|
Tarm Kunstgræsbane
|
|
Tarm IF
|
|
|
156442
|
sø19-03 2023
|
16:00
|
|
|
Randers Stadion, kunstgræs
|
|
Hadsten Sports Klub
|
|
|
216405
|
sø19-03 2023
|
18:00
|
|
|
MKS Byg & Entreprise Arena (Viby IF kunstgræs)
|
|
Viby IF
|
|
|
436941
|
ma20-03 2023
|
19:20
|
|
|
Vivild Kunstgræsbane
|
|
Nørager B
|
|
|
436942
|
ma20-03 2023
|
19:20
|
|
|
Vivild Kunstgræsbane
|
ANN
|
Nørager B
|
|
|
340696
|
ma20-03 2023
|
19:30
|
|
|
Volkswagen Park Randers (kunst)
|
|
Hornbæk SF
|
|
|
416255
|
ma20-03 2023
|
19:30
|
|
|
Overlund Kunststofbane
|
|
Foulum IF
|
|
|
638611
|
on12-04 2023
|
19:30
|
|
|
Løgumkloster Kunstgræsbane
|
|
Løgum IF
|
|
|
269787
|
to13-04 2023
|
19:00
|
|
|
Kyocera Park Kunstgræs Sunds
|
|
Sunds IF
|
|
|
930310
|
lø22-07 2023
|
13:00
|
|
|
Schlie Arena (Hirtshals)
|
|
Hirtshals B
|
|
|
132356
|
fr28-07 2023
|
19:00
|
|
|
Sparekassen Djursland Park - Hornslet (kunst)
|
|
Hornslet IF
|
|
|
661676
|
fr28-07 2023
|
19:00
|
|
|
Hodsager Klubcenter
|
|
Hodsager UF
|
|
|
661677
|
fr28-07 2023
|
19:00
|
|
|
Hodsager Klubcenter
|
|
Hodsager UF
|
|
|
128067
|
lø29-07 2023
|
12:00
|
|
|
NUBI's Stadion
|
|
NUBI
|
|
|
390398
|
lø29-07 2023
|
12:00
|
|
|
Haldum-Hinnerup Hallens Idrætsanlæg
|
|
HOG Hinnerup
|
|
|
224586
|
lø29-07 2023
|
13:00
|
|
|
AC Huse Park Kunstgræs
|
|
IF Midtdjurs
|
|
|
390583
|
sø30-07 2023
|
13:00
|
|
|
SuperBrugsen ARENA Give (kunst)
|
|
Give Fremad
|
|
|
852578
|
sø30-07 2023
|
14:00
|
|
|
Højene Hallen
|
|
Skibsby-Højene IF
|
|
|
132307
|
sø30-07 2023
|
15:00
|
|
|
Hadsund Stadion
|
|
Hadsund B
|
|
|
253789
|
ma31-07 2023
|
18:00
|
|
|
Hørdum Stadion
|
|
Koldby/Hørdum IF
|
|
|
691755
|
ma31-07 2023
|
18:30
|
|
|
B52/AFC’s anlæg
|
|
B52/Aalborg Fodbold Club
|
|
|
127915
|
ma31-07 2023
|
19:00
|
|
|
Nordjyske Bank Arena Strandby
|
|
Strandby-Elling-Nielstrup IF Fodbold
|
|
|
661686
|
ma31-07 2023
|
19:00
|
|
|
Hodsager Klubcenter
|
|
Hodsager UF
|
|
|
661687
|
ma31-07 2023
|
19:00
|
|
|
Hodsager Klubcenter
|
|
Hodsager UF
|
|
|
770223
|
ma31-07 2023
|
19:10
|
|
|
Freja Park (Gundersted)
|
|
Gundersted IF
|
|
|
127916
|
ma31-07 2023
|
19:30
|
|
|
Nordjyske Bank Arena Strandby
|
|
Strandby-Elling-Nielstrup IF Fodbold
|
|
|
253791
|
ma31-07 2023
|
19:45
|
|
|
Hørdum Stadion
|
|
Koldby/Hørdum IF
|
|
|
662015
|
ti01-08 2023
|
18:20
|
|
|
Riisvangen Stadion
|
|
Aarhus Fremad
|
|
|
982862
|
ti01-08 2023
|
18:30
|
|
|
Nibe Stadion
|
|
Nibe B
|
|
|
930240
|
ti01-08 2023
|
19:00
|
|
|
Bixen Arena (Klarup Stadion)
|
|
RKG Fodbold
|
|
|
976196
|
ti01-08 2023
|
19:00
|
|
|
Skads Skole
|
|
Andrup IF
|
|
|
661693
|
on02-08 2023
|
19:00
|
|
|
Hodsager Klubcenter
|
|
Hodsager UF
|
|
|
661694
|
on02-08 2023
|
19:00
|
|
|
Hodsager Klubcenter
|
|
Hodsager UF
|
|
|
127921
|
on02-08 2023
|
19:30
|
|
|
Nordjyske Bank Arena Strandby
|
|
Strandby-Elling-Nielstrup IF Fodbold
|
|
|
212995
|
to03-08 2023
|
18:00
|
|
|
Sparekassen Danmark Arena (Asaa)
|
|
Asaa B
|
|
|
253793
|
to03-08 2023
|
18:00
|
|
|
Hørdum Stadion
|
|
Koldby/Hørdum IF
|
|
|
579572
|
to03-08 2023
|
18:30
|
|
|
Frejlev Stadion
|
|
St. Restrup IF
|
|
|
390690
|
to03-08 2023
|
19:00
|
|
|
Aabybro Idrætscenter
|
|
Aabybro IF
|
|
|
235699
|
to03-08 2023
|
19:00
|
|
|
Sparkær Stadion
|
|
Sparkær IF
|
|
|
235700
|
to03-08 2023
|
19:00
|
|
|
Sparkær Stadion
|
|
Sparkær IF
|
|
|
955993
|
to03-08 2023
|
19:15
|
|
|
Viborg FF´s anlæg
|
|
Viborg FF
|
|
|
132635
|
to03-08 2023
|
19:30
|
|
|
Nordjyske Bank Arena Strandby
|
|
Strandby-Elling-Nielstrup IF Fodbold
|
|
|
253795
|
to03-08 2023
|
19:45
|
|
|
Hørdum Stadion
|
|
Koldby/Hørdum IF
|
|
|
395279
|
fr04-08 2023
|
19:00
|
|
|
Klosterhallen
|
|
Bylderup/Burkal IF
|
|
|
661697
|
fr04-08 2023
|
19:30
|
|
|
Hodsager Klubcenter
|
|
Hodsager UF
|
|
|
661699
|
fr04-08 2023
|
19:30
|
|
|
Hodsager Klubcenter
|
|
Hodsager UF
|
|
|
132681
|
lø05-08 2023
|
12:00
|
|
|
Metropol Park (Viborg)
|
ANN
|
NUGF Viborg
|
|
|
389697
|
lø05-08 2023
|
13:00
|
|
|
Værum Stadion
|
|
Værum GF
|
|
|
446940
|
lø05-08 2023
|
13:00
|
|
|
Vejlby/Risskov Centret
|
|
Vejlby Skovbakken Aarhus
|
|
|
518410
|
lø05-08 2023
|
13:00
|
|
|
SuperBrugsen ARENA Give (kunst)
|
ANN
|
Give Fremad
|
|
|
540541
|
lø05-08 2023
|
13:00
|
|
|
SuperBrugsen ARENA Give (kunst)
|
|
Give Fremad
|
|
|
770248
|
lø05-08 2023
|
13:00
|
|
|
Støvring Stadion
|
|
Støvring IF Fodbold
|
|
|
930211
|
lø05-08 2023
|
13:00
|
|
|
Luksusbaby Arena (Vodskov)
|
|
Vodskov IF
|
|
|
400872
|
lø05-08 2023
|
14:00
|
|
|
Forum Kolding Bramdrupdam
|
|
Bramdrupdam GIF
|
|
|
235704
|
lø05-08 2023
|
15:00
|
|
|
Sparkær Stadion
|
|
Sparkær IF
|
|
|
101461
|
lø05-08 2023
|
15:00
|
|
|
Ryomgård Stadion
|
|
IF Midtdjurs
|
|
|
127926
|
lø05-08 2023
|
15:00
|
|
|
Nordjyske Bank Arena Strandby
|
|
Strandby-Elling-Nielstrup IF Fodbold
|
|
|
127769
|
lø05-08 2023
|
17:30
|
|
|
Klosterhallen
|
|
Løgum IF
|
|
|
980873
|
sø06-08 2023
|
11:30
|
|
|
Fårvang Stadion
|
|
Fårvang IF
|
|
|
980875
|
sø06-08 2023
|
11:30
|
|
|
Fårvang Stadion
|
|
Fårvang IF
|
|
|
671144
|
sø06-08 2023
|
13:00
|
|
|
BAUHAUS ARENA - Sønderborg
|
ANN
|
Dybbøl IU
|
|
|
458494
|
sø06-08 2023
|
13:00
|
|
|
Banerne ved Haderslev Idrætscenter
|
|
Haderslev FK
|
|
|
980874
|
sø06-08 2023
|
13:15
|
|
|
Fårvang Stadion
|
|
Fårvang IF
|
|
|
253797
|
sø06-08 2023
|
13:30
|
|
|
Hørdum Stadion
|
|
Koldby/Hørdum IF
|
|
|
128069
|
sø06-08 2023
|
14:00
|
|
|
KFUM Idrætscenter
|
ANN
|
Herning KFUM
|
|
|
395311
|
sø06-08 2023
|
14:00
|
|
|
KFUM Idrætscenter
|
|
Herning KFUM
|
|
|
122894
|
sø06-08 2023
|
14:30
|
|
|
BAUHAUS Park - Hældager
|
|
Bredballe IF
|
|
|
390378
|
sø06-08 2023
|
15:00
|
|
|
Nørhalne Stadion
|
|
IF Fremad Nørhalne
|
|
|
253798
|
sø06-08 2023
|
15:15
|
|
|
Hørdum Stadion
|
|
Koldby/Hørdum IF
|
|
|
607718
|
sø06-08 2023
|
15:30
|
|
|
BAUHAUS ARENA - Sønderborg
|
|
Dybbøl IU
|
|
|
390763
|
sø06-08 2023
|
17:00
|
|
|
Veldtofte Idrætspark
|
|
Jerne IF
|
|
|
691757
|
ma07-08 2023
|
18:30
|
|
|
B52/AFC’s anlæg
|
|
B52/Aalborg Fodbold Club
|
|
|
390637
|
ma07-08 2023
|
19:30
|
|
|
Mejrup Kultur & Fritidscenter
|
|
Mejrup GU
|
|
|
578072
|
ma07-08 2023
|
20:00
|
|
|
Sparekassen Djursland Park - Hornslet (kunst)
|
|
Hornslet IF
|
|
|
980880
|
ti08-08 2023
|
17:45
|
|
|
Fårvang Stadion
|
|
Fårvang IF
|
|
|
980925
|
ti08-08 2023
|
17:45
|
|
|
Fårvang Stadion
|
|
Fårvang IF
|
|
|
980927
|
ti08-08 2023
|
17:45
|
|
|
Fårvang Stadion
|
|
Fårvang IF
|
|
|
101138
|
ti08-08 2023
|
18:00
|
|
|
Nordturn Arena (Flauenskjold)
|
|
Flauenskjold IF
|
|
|
347352
|
ti08-08 2023
|
18:00
|
|
|
Frejlev Stadion
|
ANN
|
St. Restrup IF
|
|
|
224585
|
ti08-08 2023
|
18:30
|
|
|
Ryomgård Stadion
|
|
IF Midtdjurs
|
|
|
770249
|
ti08-08 2023
|
18:30
|
|
|
Støvring Stadion
|
|
Støvring IF Fodbold
|
|
|
773982
|
ti08-08 2023
|
19:00
|
|
|
Billund Idrætscenter
|
|
Billund IF
|
|
|
389653
|
ti08-08 2023
|
19:00
|
|
|
Hjørring IF's Anlæg
|
ANN
|
Hjørring IF
|
|
|
398595
|
ti08-08 2023
|
19:00
|
|
|
Egeris Idrætsanlæg
|
|
Skive IK
|
|
|
523170
|
ti08-08 2023
|
19:00
|
|
|
Vestjysk Bank Arena, Bording
|
|
Bording IF
|
|
|
679199
|
ti08-08 2023
|
19:00
|
|
|
Skovsgård Stadion
|
ANN
|
Skovsgaard B
|
|
|
127927
|
ti08-08 2023
|
19:00
|
|
|
Hessel Arena Kunstgræs 1 (Tjørring)
|
|
Tjørring IF
|
|
|
122792
|
ti08-08 2023
|
19:15
|
|
|
KFUM Idrætscenter
|
|
Herning KFUM
|
|
|
980894
|
ti08-08 2023
|
19:30
|
|
|
Fårvang Stadion
|
|
Fårvang IF
|
|
|
101139
|
ti08-08 2023
|
19:45
|
|
|
Nordturn Arena (Flauenskjold)
|
UHHT
|
Flauenskjold IF
|
|
|
253801
|
ti08-08 2023
|
19:45
|
|
|
Hørdum Stadion
|
|
Koldby/Hørdum IF
|
|
|
398588
|
on09-08 2023
|
18:30
|
|
|
B52/AFC’s anlæg
|
|
B52/Aalborg Fodbold Club
|
|
|
600947
|
on09-08 2023
|
19:00
|
|
|
Nørremarkshallen
|
|
FC International
|
|
|
606807
|
on09-08 2023
|
19:00
|
|
|
Kibæk Krydsfelt Kunstgræs
|
|
Kibæk IF
|
|
|
607746
|
on09-08 2023
|
19:00
|
|
|
Ødsted Stadion
|
|
Ammitsbøl/Egtved
|
|
|
347455
|
on09-08 2023
|
19:00
|
|
|
Christiansbjerg Idrætsanlæg
|
|
Christiansbjerg IF
|
|
|
390610
|
to10-08 2023
|
19:00
|
|
|
BAUHAUS ARENA - Sønderborg
|
|
Dybbøl IU
|
|
|
608149
|
to10-08 2023
|
19:45
|
|
|
Forum Kolding Bramdrupdam
|
|
Bramdrupdam GIF
|
|
|
176989
|
to10-08 2023
|
20:00
|
|
|
Lyseng Idrætspark
|
|
IF Lyseng
|
|
|
769958
|
fr11-08 2023
|
19:00
|
|
|
Nørremarkshallen
|
ANN
|
FC International
|
|
|
128048
|
lø12-08 2023
|
12:00
|
|
|
Lystrup Idrætsanlæg
|
|
Lystrup IF
|
|
|
493770
|
lø12-08 2023
|
14:00
|
|
|
Øster Snede Stadion
|
|
Sole IF
|
|
|
127134
|
sø13-08 2023
|
12:00
|
|
|
AaB's Anlæg
|
|
AaB
|
|
|
531864
|
ma14-08 2023
|
19:00
|
|
|
Hedensted Stadion
|
|
Hedensted IF
|
|