MENU

U14 Drenge Liga 2 (08) forår, Pulje A (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
731609
26-03 2022
Kl. 10:30
AB BK Frem Akademisk Boldklub
2
-
3
731611
26-03 2022
Kl. 12:15
Nykøbing FC Hvidovre IF NFC Anlæg Syd
1
-
2
731613
26-03 2022
Kl. 12:15
Måløv BK FC Helsingør Måløv Idrætspark
3
-
0
731608
26-03 2022
Kl. 13:00
Slagelse B&I Holbæk B&I Slagelse Stadion Kunst
1
-
4
731610
27-03 2022
Kl. 12:30
Roskilde Boldklub B93 Roskilde Idrætspark Kunstgræs
2
-
3
731612
27-03 2022
Kl. 14:00
HIK AC Amager Academy HIK
4
-
2
731626
02-04 2022
Kl. 10:00
Hvidovre IF AB Avedøre Stadion Kunstgræs
1
-
2
731629
02-04 2022
Kl. 14:00
B93 Slagelse B&I B 93 Svanemølleanlæg.
2
-
1
731614
03-04 2022
Kl. 09:30
FC Helsingør HIK Helsingør "Ny Stadion" OPV
0
-
2
731615
03-04 2022
Kl. 10:00
BK Frem Roskilde Boldklub Valby IP, Stadion, kunst
2
-
3
731627
03-04 2022
Kl. 14:00
AC Amager Academy Nykøbing FC Sundby Idrætspark
0
-
1
731628
03-04 2022
Kl. 14:00
Holbæk B&I Måløv BK Holbæk Sportsby
2
-
2
731631
09-04 2022
Kl. 10:00
Roskilde Boldklub Slagelse B&I Roskilde Idrætspark Kunstgræs
4
-
0
731630
09-04 2022
Kl. 10:30
AB AC Amager Academy Akademisk Boldklub
2
-
1
731635
09-04 2022
Kl. 13:00
Måløv BK B93 Måløv Idrætspark
6
-
2
731632
10-04 2022
Kl. 10:00
BK Frem Hvidovre IF Valby IP, Stadion, kunst
2
-
3
731634
10-04 2022
Kl. 14:00
HIK Holbæk B&I HIK
2
-
1
731633
on
13-04 2022
Kl. 19:00
Nykøbing FC FC Helsingør NFC Anlæg Syd
2
-
8
731673
on
20-04 2022
Kl. 18:30
Holbæk B&I Nykøbing FC Holbæk Sportsby
4
-
2
731659
23-04 2022
Kl. 10:00
Hvidovre IF Roskilde Boldklub Avedøre Stadion Kunstgræs
2
-
3
731674
23-04 2022
Kl. 10:00
B93 HIK B 93 Svanemølleanlæg.
1
-
4
731658
23-04 2022
Kl. 13:00
Slagelse B&I Måløv BK Slagelse Stadion Kunst
0
-
2
731667
24-04 2022
Kl. 14:00
AC Amager Academy BK Frem Sundby Idrætspark
2
-
1
731657
24-04 2022
Kl. 14:30
FC Helsingør AB Helsingør "Ny Stadion" OPV
1
-
2
732385
30-04 2022
Kl. 10:00
Hvidovre IF AC Amager Academy Avedøre Stadion Kunstgræs
4
-
1
731675
30-04 2022
Kl. 10:30
AB Holbæk B&I Akademisk Boldklub
1
-
1
731678
30-04 2022
Kl. 11:30
Nykøbing FC B93 NFC Anlæg Syd
2
-
6
731677
01-05 2022
Kl. 10:00
BK Frem FC Helsingør Valby IP, Stadion, kunst
2
-
2
732386
01-05 2022
Kl. 14:00
HIK Slagelse B&I HIK
3
-
0
731676
ma
02-05 2022
Kl. 18:00
Roskilde Boldklub Måløv BK Roskilde Idrætspark Kunstgræs
1
-
0
732389
07-05 2022
Kl. 10:00
AC Amager Academy Roskilde Boldklub Sundby Idrætspark
1
-
5
732524
07-05 2022
Kl. 10:00
B93 AB B 93 Svanemølleanlæg.
1
-
1
732390
07-05 2022
Kl. 12:15
Måløv BK HIK Måløv Idrætspark
2
-
2
732388
07-05 2022
Kl. 13:00
Slagelse B&I Nykøbing FC Slagelse Stadion Kunst
1
-
3
732523
07-05 2022
Kl. 14:00
Holbæk B&I BK Frem Holbæk Sportsby
3
-
1
732387
08-05 2022
Kl. 12:30
FC Helsingør Hvidovre IF Helsingør "Ny Stadion" OPV
3
-
1
732526
14-05 2022
Kl. 10:00
Roskilde Boldklub HIK Roskilde Idrætspark Kunstgræs
0
-
2
732525
14-05 2022
Kl. 10:30
AB Slagelse B&I Akademisk Boldklub
7
-
0
732528
14-05 2022
Kl. 11:30
Nykøbing FC Måløv BK NFC Anlæg Syd
1
-
4
732527
15-05 2022
Kl. 10:00
BK Frem B93 Valby IP, Stadion, kunst
2
-
2
732530
15-05 2022
Kl. 14:00
AC Amager Academy FC Helsingør Sundby Idrætspark
3
-
1
732534
on
18-05 2022
Kl. 18:00
Måløv BK AB Måløv Idrætspark
2
-
1
732529
on
18-05 2022
Kl. 18:30
Hvidovre IF Holbæk B&I Avedøre Stadion Kunstgræs
3
-
7
732535
21-05 2022
Kl. 12:00
Holbæk B&I AC Amager Academy Holbæk Sportsby
3
-
0
732536
21-05 2022
Kl. 12:00
B93 Hvidovre IF B 93 Svanemølleanlæg.
4
-
1
732532
21-05 2022
Kl. 13:00
Slagelse B&I BK Frem Slagelse Stadion Kunst
0
-
3
732533
22-05 2022
Kl. 12:00
HIK Nykøbing FC HIK
4
-
1
732531
22-05 2022
Kl. 12:30
FC Helsingør Roskilde Boldklub Helsingør "Ny Stadion" OPV
4
-
2
732538 ti
31-05 2022
Kl. 18:30
AB HIK Akademisk Boldklub
2
-
2
732537
on
01-06 2022
Kl. 18:30
FC Helsingør Holbæk B&I Helsingør "Ny Stadion" OPV
1
-
3
736739 to
02-06 2022
Kl. 18:30
Hvidovre IF Slagelse B&I Avedøre Stadion Kunstgræs
0
-
0
736737
to
02-06 2022
Kl. 19:00
Roskilde Boldklub Nykøbing FC Roskilde Idrætspark Kunstgræs
3
-
2
736745
04-06 2022
Kl. 10:00
AC Amager Academy B93 Sundby Idrætspark
2
-
0
737065
11-06 2022
Kl. 10:00
Måløv BK Hvidovre IF Måløv Idrætspark
4
-
3
737067
11-06 2022
Kl. 10:00
Roskilde Boldklub Holbæk B&I Roskilde Idrætspark Kunstgræs
3
-
2
736747
11-06 2022
Kl. 11:30
Nykøbing FC AB NFC Anlæg Syd
4
-
3
736746
11-06 2022
Kl. 13:00
Slagelse B&I AC Amager Academy Slagelse Stadion Kunst
0
-
1
737068
12-06 2022
Kl. 12:00
B93 FC Helsingør B 93 Svanemølleanlæg.
4
-
1
736750
12-06 2022
Kl. 14:00
HIK BK Frem HIK
1
-
4
736738
on
15-06 2022
Kl. 18:30
BK Frem Måløv BK Valby IP, Stadion, kunst
1
-
1
737073
19-06 2022
Kl. 14:00
FC Helsingør Slagelse B&I Helsingør "Ny Stadion" OPV
2
-
2
737074
19-06 2022
Kl. 14:00
AB Roskilde Boldklub Akademisk Boldklub
2
-
3
737075
19-06 2022
Kl. 14:00
BK Frem Nykøbing FC Frem, Valby IP
3
-
2
737076
19-06 2022
Kl. 14:00
Hvidovre IF HIK Hvidovre IF's baner
1
-
3
737077
19-06 2022
Kl. 14:00
AC Amager Academy Måløv BK Sundby Idrætspark
0
-
4
741364
19-06 2022
Kl. 14:00
Holbæk B&I B93 Holbæk Sportsby
1
-
2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Der afvikles ingen slutkampe mellem puljerne.

Puljevinderen vil til sæsonens sidste kamp få overrakt pokal samt medaljer.

Log ind