Kvindesjællandsserien - Forår

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
838355
ti02-04 2024
19:00 Frederiksberg Skole, kunstgræs
1
-
3
02. apr
19:00
Lynge-Broby IF
1
Terslev G&IF
3
838354
06-04 2024
11:00
Oversidder
06. apr
11:00
Oversidder
Tuse IF
838366
06-04 2024
14:15 Vordingborg Kunst "Panteren"
0
-
1
06. apr
14:15
Vordingborg IF
0
B. 1973, Herlev
1
838363
07-04 2024
14:00 Nykøbing FC
3
-
2
07. apr
14:00
Nykøbing FC
3
Ringsted Pigefodbold
2
838356
07-04 2024
14:45 Brødeskov Stadion Kunst
7
-
0
07. apr
14:45
Brødeskov IF
7
Herstedøster IC
0
838370
ti09-04 2024
19:45 Faxe Stadion
1
-
2
09. apr
19:45
Terslev G&IF
1
Brødeskov IF
2
838371
on10-04 2024
19:00 Ringsted Stadion Kunstgræs
2
-
1
10. apr
19:00
Ringsted Pigefodbold
2
Lynge-Broby IF
1
838374
to11-04 2024
18:30
Oversidder
Herstedøster Stadion
11. apr
18:30
Herstedøster IC
Oversidder
838373
13-04 2024
12:45 Tuse Kunstgræs 2020
UHT
13. apr
12:45
Tuse IF
Vordingborg IF
UHT
838369
13-04 2024
13:00 Elverroad Kunstgræs
UHT
13. apr
13:00
B. 1973, Herlev
Herlufsholm GF
UHT
838372
14-04 2024
13:00
BSF
Ballerup Idrætspark
2
-
4
14. apr
13:00
BSF
2
Nykøbing FC
4
838419
ti16-04 2024
18:30 SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
4
-
1
16. apr
18:30
Herlufsholm GF
4
Tuse IF
1
838375
to18-04 2024
19:00
BSF
Frederiksberg Skole, kunstgræs
3
-
1
18. apr
19:00
Lynge-Broby IF
3
BSF
1
838418
20-04 2024
13:45 Nykøbing FC
2
-
2
20. apr
13:45
Nykøbing FC
2
B. 1973, Herlev
2
838420
20-04 2024
15:30 THUN Arena
0
-
4
20. apr
15:30
Vordingborg IF
0
Herstedøster IC
4
838377
21-04 2024
14:45
Oversidder
Brødeskov Stadion Kunst
21. apr
14:45
Brødeskov IF
Oversidder
838423
on24-04 2024
19:00 Ringsted Stadion Kunstgræs
2
-
2
24. apr
19:00
Ringsted Pigefodbold
2
Brødeskov IF
2
838426
to25-04 2024
18:30 Herstedøster Stadion
2
-
0
25. apr
18:30
Herstedøster IC
2
Herlufsholm GF
0
838422
27-04 2024
11:00
Oversidder
27. apr
11:00
Oversidder
Vordingborg IF
838421
27-04 2024
13:00 Elverroad Kunstgræs
2
-
0
27. apr
13:00
B. 1973, Herlev
2
Lynge-Broby IF
0
838425
27-04 2024
13:15 Tuse Kunstgræs 2020
0
-
10
27. apr
13:15
Tuse IF
0
Nykøbing FC
10
838424
28-04 2024
12:30
BSF
Ballerup Idrætspark
1
-
2
28. apr
12:30
BSF
1
Terslev G&IF
2
838432
ti30-04 2024
18:30
Oversidder
SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
30. apr
18:30
Herlufsholm GF
Oversidder
838364
ti30-04 2024
19:00
BSF
SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
1
-
0
30. apr
19:00
Herlufsholm GF
1
BSF
0
838427
to02-05 2024
19:00 Frederiksberg Skole, kunstgræs
0
-
2
02. maj
19:00
Lynge-Broby IF
0
Tuse IF
2
838429
to02-05 2024
19:00 Terslev Stadion
2
-
3
02. maj
19:00
Terslev G&IF
2
B. 1973, Herlev
3
838430
04-05 2024
13:30 Nykøbing FC
UHT
04. maj
13:30
Nykøbing FC
Herstedøster IC
UHT
838431
05-05 2024
12:00
BSF
Ringsted Stadion
5
-
2
05. maj
12:00
Ringsted Pigefodbold
5
BSF
2
838428
05-05 2024
14:45 Brødeskov Stadion Kunst
6
-
0
05. maj
14:45
Brødeskov IF
6
Vordingborg IF
0
838438
ti07-05 2024
18:30 Herstedøster Stadion
3
-
2
07. maj
18:30
Herstedøster IC
3
Lynge-Broby IF
2
838437
on08-05 2024
19:00 Tusehallen
0
-
2
08. maj
19:00
Tuse IF
0
Terslev G&IF
2
838434
11-05 2024
11:00
Oversidder
11. maj
11:00
Oversidder
Nykøbing FC
838433
11-05 2024
13:00 Elverroad Kunstgræs
1
-
0
11. maj
13:00
B. 1973, Herlev
1
Ringsted Pigefodbold
0
838436
11-05 2024
13:30 THUN Arena
1
-
2
11. maj
13:30
Vordingborg IF
1
Herlufsholm GF
2
838435
12-05 2024
12:30
BSF
Ballerup Idrætspark
2
-
4
12. maj
12:30
BSF
2
Brødeskov IF
4
838441
ti14-05 2024
19:00 Terslev Stadion
1
-
2
14. maj
19:00
Terslev G&IF
1
Herstedøster IC
2
838444
18-05 2024
12:30
BSF
Ballerup Idrætspark
3
-
2
18. maj
12:30
BSF
3
B. 1973, Herlev
2
838439
18-05 2024
15:00
Oversidder
Frederiksberg Skole, kunstgræs
18. maj
15:00
Lynge-Broby IF
Oversidder
838440
19-05 2024
14:45 Brødeskov Stadion Kunst
4
-
0
19. maj
14:45
Brødeskov IF
4
Herlufsholm GF
0
838447
ti21-05 2024
18:30 SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
0
-
4
21. maj
18:30
Herlufsholm GF
0
Nykøbing FC
4
838636
to23-05 2024
18:45 Herstedøster Stadion
2
-
3
23. maj
18:45
Herstedøster IC
2
Ringsted Pigefodbold
3
838446
25-05 2024
11:00
Oversidder
25. maj
11:00
Oversidder
Terslev G&IF
838445
25-05 2024
13:00 Elverroad Kunstgræs
0
-
2
25. maj
13:00
B. 1973, Herlev
0
Brødeskov IF
2
838635
25-05 2024
13:15
BSF
Tusehallen
1
-
3
25. maj
13:15
Tuse IF
1
BSF
3
838640
on29-05 2024
19:00 Terslev Stadion
2
-
1
29. maj
19:00
Terslev G&IF
2
Vordingborg IF
1
838638
to30-05 2024
19:00 Frederiksberg Skole, kunstgræs
0
-
4
30. maj
19:00
Lynge-Broby IF
0
Herlufsholm GF
4
838637
01-06 2024
13:00 Elverroad Kunstgræs
2
-
3
01. jun
13:00
B. 1973, Herlev
2
Tuse IF
3
838641
02-06 2024
12:00
Oversidder
Ringsted Stadion
02. jun
12:00
Ringsted Pigefodbold
Oversidder
838642
02-06 2024
12:30
BSF
Ballerup Idrætspark
3
-
3
02. jun
12:30
BSF
3
Herstedøster IC
3
838639
02-06 2024
13:15 Brødeskov Stadion Kunst
3
-
0
02. jun
13:15
Brødeskov IF
3
Nykøbing FC
0
838448
ti04-06 2024
19:00 THUN Arena
0
-
0
04. jun
19:00
Vordingborg IF
0
Lynge-Broby IF
0
838661
ti04-06 2024
19:00 SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
0
-
0
04. jun
19:00
Herlufsholm GF
0
Terslev G&IF
0
838757
to06-06 2024
18:30 Herstedøster Stadion
1
-
3
06. jun
18:30
Herstedøster IC
1
B. 1973, Herlev
3
838643
08-06 2024
11:00
Oversidder
BSF
08. jun
11:00
Oversidder
BSF
838747
08-06 2024
14:00 THUN Arena
HHT
08. jun
14:00
Vordingborg IF
Ringsted Pigefodbold
HHT
838645
08-06 2024
15:30 Nykøbing FC
UHT
08. jun
15:30
Nykøbing FC
Lynge-Broby IF
UHT
838644
09-06 2024
14:45 Brødeskov Stadion Kunst
3
-
0
09. jun
14:45
Brødeskov IF
3
Tuse IF
0
838417
ti11-06 2024
19:00 Terslev Stadion
1
-
2
11. jun
19:00
Terslev G&IF
1
Ringsted Pigefodbold
2
838442
ti11-06 2024
19:00 Nykøbing FC
2
-
0
11. jun
19:00
Nykøbing FC
2
Vordingborg IF
0
838814
15-06 2024
13:30
Oversidder
Elverroad Kunstgræs
15. jun
13:30
B. 1973, Herlev
Oversidder
838816
15-06 2024
13:30 Frederiksberg Skole, kunstgræs
15. jun
13:30
Lynge-Broby IF
Brødeskov IF
838817
15-06 2024
13:30 Terslev Stadion
15. jun
13:30
Terslev G&IF
Nykøbing FC
838818
15-06 2024
13:30 Ringsted Stadion
15. jun
13:30
Ringsted Pigefodbold
Herlufsholm GF
838819
15-06 2024
13:30
BSF
Ballerup Idrætspark
15. jun
13:30
BSF
Vordingborg IF
838820
15-06 2024
13:30 Tusehallen
15. jun
13:30
Tuse IF
Herstedøster IC
838443
23-06 2024
11:00 Ringsted Stadion
23. jun
11:00
Ringsted Pigefodbold
Tuse IF
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning: 
Puljevinderen er Sjællandsmester, der vil blive overrakt pokal og medaljer til vinderen på sidste spilledag.

Log ind