Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
399318 |
lø08-08 2020
|
13:00 | Atletikstadion |
1
-
3
|
08. aug 2020
13:00
Esbjerg
1
FC Midtjylland
3
|
||||||||||||||
399319 |
lø08-08 2020
|
13:00 | AaB's Anlæg |
3
-
3
|
08. aug 2020
13:00
AaB
3
Randers Freja FC
3
|
||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
399315 |
lø08-08 2020
|
13:00 | Lyngby Stadion |
1
-
0
|
08. aug 2020
13:00
Lyngby
1
AC Horsens
0
|
||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
399317 |
lø08-08 2020
|
14:00 | AGF's anlæg - Fredensvang |
3
-
1
|
08. aug 2020
14:00
AGF
3
Silkeborg
1
|
||||||||||||||
399321 |
lø15-08 2020
|
12:00 | KB. P. Bangsvej |
4
-
0
|
15. aug 2020
12:00
FC København
4
Lyngby
0
|
||||||||||||||
399325 |
lø15-08 2020
|
12:45 | EDC Arena – Ikast (kunst) |
2
-
3
|
15. aug 2020
12:45
SønderjyskE
2
AGF
3
|
||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
399322 |
lø15-08 2020
|
17:15 | EDC Arena – Ikast (kunst) |
2
-
1
|
15. aug 2020
17:15
OB
2
AC Horsens
1
|
||||||||||||||
399327 |
sø16-08 2020
|
10:30 | EDC Arena – Ikast (kunst) |
4
-
1
|
16. aug 2020
10:30
Vejle
4
Randers Freja FC
1
|
||||||||||||||
399323 |
sø16-08 2020
|
12:45 | EDC Arena – Ikast (kunst) |
1
-
5
|
16. aug 2020
12:45
Esbjerg
1
Brøndby
5
|
||||||||||||||
399326 |
sø16-08 2020
|
19:15 | EDC Arena – Ikast (kunst) |
3
-
2
|
16. aug 2020
19:15
Silkeborg
3
AaB
2
|
||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
399330 |
lø22-08 2020
|
12:30 | OB-Ådalen |
1
-
3
|
22. aug 2020
12:30
OB
1
Brøndby
3
|
||||||||||||||
399331 |
lø22-08 2020
|
13:00 | Farum Park |
2
-
1
|
22. aug 2020
13:00
FC Nordsjælland
2
FC København
1
|
||||||||||||||
399336 |
sø23-08 2020
|
10:30 | EDC Arena – Ikast (kunst) |
2
-
2
|
23. aug 2020
10:30
AGF
2
Randers Freja FC
2
|
||||||||||||||
399332 |
sø23-08 2020
|
12:45 | EDC Arena – Ikast (kunst) |
1
-
2
|
23. aug 2020
12:45
Lyngby
1
Esbjerg
2
|
||||||||||||||
399334 |
sø23-08 2020
|
17:15 | EDC Arena – Ikast (kunst) |
3
-
2
|
23. aug 2020
17:15
AaB
3
SønderjyskE
2
|
||||||||||||||
399335 |
sø23-08 2020
|
19:15 | EDC Arena – Ikast (kunst) |
2
-
2
|
23. aug 2020
19:15
Vejle
2
Silkeborg
2
|
||||||||||||||
399340 |
lø29-08 2020
|
12:00 | Randers Stadion |
6
-
0
|
29. aug 2020
12:00
Randers Freja FC
6
AC Horsens
0
|
||||||||||||||
399341 |
lø29-08 2020
|
12:30 | AGF's anlæg - Fredensvang |
1
-
1
|
29. aug 2020
12:30
AGF
1
AaB
1
|
||||||||||||||
399342 |
lø29-08 2020
|
12:30 | Banerne ved Haderslev Idrætscenter |
1
-
3
|
29. aug 2020
12:30
SønderjyskE
1
Silkeborg
3
|
||||||||||||||
399343 |
lø29-08 2020
|
12:30 | VB Parken |
2
-
1
|
29. aug 2020
12:30
Vejle
2
Brøndby
1
|
||||||||||||||
399339 |
lø29-08 2020
|
12:30 | OB-Ådalen |
1
-
4
|
29. aug 2020
12:30
OB
1
FC Nordsjælland
4
|
||||||||||||||
399338 |
lø29-08 2020
|
13:00 | Ikast FC Stadion Allé |
5
-
1
|
29. aug 2020
13:00
FC Midtjylland
5
Lyngby
1
|
||||||||||||||
399337 |
lø29-08 2020
|
14:00 | KB. P. Bangsvej |
0
-
1
|
29. aug 2020
14:00
FC København
0
Esbjerg
1
|
||||||||||||||
399345 |
lø12-09 2020
|
12:30 | VB Parken |
0
-
1
|
12. sep 2020
12:30
Vejle
0
AaB
1
|
||||||||||||||
399346 |
lø12-09 2020
|
12:30 | Nordstern Arena Horsens |
0
-
0
|
12. sep 2020
12:30
AC Horsens
0
AGF
0
|
||||||||||||||
399347 |
lø12-09 2020
|
13:00 | EDC Arena – Ikast (kunst) |
2
-
2
|
12. sep 2020
13:00
FC Midtjylland
2
OB
2
|
||||||||||||||
399348 |
lø12-09 2020
|
13:00 | Lyngby Stadion |
1
-
1
|
12. sep 2020
13:00
Lyngby
1
Randers Freja FC
1
|
||||||||||||||
399349 |
lø12-09 2020
|
13:00 | Farum Park |
2
-
3
|
12. sep 2020
13:00
FC Nordsjælland
2
Silkeborg
3
|
||||||||||||||
399344 |
lø12-09 2020
|
13:00 | Brøndby Stadion |
2
-
5
|
12. sep 2020
13:00
Brøndby
2
FC København
5
|
||||||||||||||
399350 |
sø13-09 2020
|
13:00 | Atletikstadion |
1
-
3
|
13. sep 2020
13:00
Esbjerg
1
SønderjyskE
3
|
||||||||||||||
399333 |
on16-09 2020
|
17:00 | Nordstern Arena Horsens |
1
-
6
|
16. sep 2020
17:00
AC Horsens
1
FC Midtjylland
6
|
||||||||||||||
399356 |
lø19-09 2020
|
11:30 | VB Parken |
0
-
2
|
19. sep 2020
11:30
Vejle
0
FC Midtjylland
2
|
||||||||||||||
399352 |
lø19-09 2020
|
12:30 | OB-Ådalen |
1
-
5
|
19. sep 2020
12:30
OB
1
AaB
5
|
||||||||||||||
399354 |
lø19-09 2020
|
12:30 | Banerne ved Haderslev Idrætscenter |
1
-
4
|
19. sep 2020
12:30
SønderjyskE
1
FC Nordsjælland
4
|
||||||||||||||
399357 |
lø19-09 2020
|
13:00 | Nordstern Arena Horsens |
2
-
4
|
19. sep 2020
13:00
AC Horsens
2
Brøndby
4
|
||||||||||||||
399355 |
lø19-09 2020
|
14:00 | AGF's anlæg - Fredensvang |
2
-
2
|
19. sep 2020
14:00
AGF
2
Esbjerg
2
|
||||||||||||||
399351 |
lø19-09 2020
|
14:00 | Randers Stadion |
4
-
4
|
19. sep 2020
14:00
Randers Freja FC
4
FC København
4
|
||||||||||||||
399385 |
lø26-09 2020
|
12:00 | Esbjerg Kunstgræsbane |
2
-
1
|
26. sep 2020
12:00
Esbjerg
2
Vejle
1
|
||||||||||||||
399386 |
lø26-09 2020
|
12:30 | Brøndby Stadion |
1
-
4
|
26. sep 2020
12:30
Brøndby
1
FC Midtjylland
4
|
||||||||||||||
399387 |
lø26-09 2020
|
12:30 | Nordstern Arena Horsens |
1
-
2
|
26. sep 2020
12:30
AC Horsens
1
AaB
2
|
||||||||||||||
399359 |
lø26-09 2020
|
12:30 | OB-Ådalen |
1
-
1
|
26. sep 2020
12:30
OB
1
Randers Freja FC
1
|
||||||||||||||
399360 |
lø26-09 2020
|
13:00 | Lyngby Stadion |
4
-
1
|
26. sep 2020
13:00
Lyngby
4
SønderjyskE
1
|
||||||||||||||
399375 |
lø26-09 2020
|
13:00 | Farum Park |
3
-
0
|
26. sep 2020
13:00
FC Nordsjælland
3
AGF
0
|
||||||||||||||
399358 |
lø26-09 2020
|
14:00 | KB. P. Bangsvej |
5
-
2
|
26. sep 2020
14:00
FC København
5
Silkeborg
2
|
||||||||||||||
399320 |
on30-09 2020
|
17:00 | Banerne ved Haderslev Idrætscenter |
0
-
1
|
30. sep 2020
17:00
SønderjyskE
0
Vejle
1
|
||||||||||||||
399430 |
to01-10 2020
|
19:00 | OB-Ådalen |
2
-
0
|
01. okt 2020
19:00
OB
2
Silkeborg
0
|
||||||||||||||
399353 |
lø10-10 2020
|
13:00 | JYSK Park (kunstgræs) |
2
-
3
|
10. okt 2020
13:00
Silkeborg
2
Lyngby
3
|
||||||||||||||
399392 |
lø17-10 2020
|
11:45 | Esbjerg Kunstgræsbane |
8
-
2
|
17. okt 2020
11:45
Esbjerg
8
Silkeborg
2
|
||||||||||||||
399389 |
lø17-10 2020
|
12:30 | OB-Ådalen |
4
-
0
|
17. okt 2020
12:30
OB
4
Vejle
0
|
||||||||||||||
399390 |
lø17-10 2020
|
13:00 | Lyngby Stadion |
5
-
0
|
17. okt 2020
13:00
Lyngby
5
AaB
0
|
||||||||||||||
399391 |
lø17-10 2020
|
13:00 | Farum Park |
3
-
1
|
17. okt 2020
13:00
FC Nordsjælland
3
Randers Freja FC
1
|
||||||||||||||
399388 |
lø17-10 2020
|
14:00 | KB. P. Bangsvej |
2
-
0
|
17. okt 2020
14:00
FC København
2
AC Horsens
0
|
||||||||||||||
399394 |
lø17-10 2020
|
14:00 | AGF's anlæg - Fredensvang |
3
-
2
|
17. okt 2020
14:00
AGF
3
Brøndby
2
|
||||||||||||||
399399 |
lø24-10 2020
|
12:00 | Randers Stadion, kunstgræs |
1
-
2
|
24. okt 2020
12:00
Randers Freja FC
1
Esbjerg
2
|
||||||||||||||
399395 |
lø24-10 2020
|
12:30 | VB Parken |
3
-
4
|
24. okt 2020
12:30
Vejle
3
FC København
4
|
||||||||||||||
399401 |
lø24-10 2020
|
12:30 | Haderslev Kunstgræsbane |
1
-
1
|
24. okt 2020
12:30
SønderjyskE
1
AC Horsens
1
|
||||||||||||||
399400 |
lø24-10 2020
|
13:00 | JYSK Park (kunstgræs) |
0
-
7
|
24. okt 2020
13:00
Silkeborg
0
FC Midtjylland
7
|
||||||||||||||
399397 |
lø24-10 2020
|
13:00 | Brøndby Stadion |
3
-
3
|
24. okt 2020
13:00
Brøndby
3
Lyngby
3
|
||||||||||||||
399398 |
lø24-10 2020
|
13:00 | AaB's Anlæg |
1
-
3
|
24. okt 2020
13:00
AaB
1
FC Nordsjælland
3
|
||||||||||||||
399396 |
lø24-10 2020
|
14:00 | AGF's anlæg - Fredensvang |
0
-
3
|
24. okt 2020
14:00
AGF
0
OB
3
|
||||||||||||||
399407 |
fr30-10 2020
|
20:30 | Right to Dream Park |
2
-
2
|
30. okt 2020
20:30
FC Nordsjælland
2
Lyngby
2
|
||||||||||||||
399411 |
lø31-10 2020
|
12:30 | OB-Ådalen |
3
-
1
|
31. okt 2020
12:30
OB
3
Esbjerg
1
|
||||||||||||||
399403 |
lø31-10 2020
|
13:00 | Brøndby Stadion |
4
-
2
|
31. okt 2020
13:00
Brøndby
4
SønderjyskE
2
|
||||||||||||||
399420 |
lø07-11 2020
|
12:00 | Lyngby Stadion |
3
-
1
|
07. nov 2020
12:00
Lyngby
3
OB
1
|
||||||||||||||
399414 |
lø07-11 2020
|
12:45 | AaB's Anlæg |
3
-
2
|
07. nov 2020
12:45
AaB
3
Brøndby
2
|
||||||||||||||
399413 |
lø07-11 2020
|
13:00 | Kunst, KB, P. Bangs Vej |
0
-
2
|
07. nov 2020
13:00
FC København
0
FC Midtjylland
2
|
||||||||||||||
399421 |
lø07-11 2020
|
17:00 | Guldager IC Kunstgræbane |
1
-
2
|
07. nov 2020
17:00
Esbjerg
1
FC Nordsjælland
2
|
||||||||||||||
399406 |
fr13-11 2020
|
18:30 | JYSK Park (kunstgræs) |
2
-
2
|
13. nov 2020
18:30
Silkeborg
2
Randers Freja FC
2
|
||||||||||||||
399417 |
ma16-11 2020
|
14:00 | VB Parken Kunstgræs 1 (ny bane) |
3
-
2
|
16. nov 2020
14:00
Vejle
3
AGF
2
|
||||||||||||||
399427 |
lø21-11 2020
|
11:45 | Randers Stadion, kunstgræs |
1
-
0
|
21. nov 2020
11:45
Randers Freja FC
1
FC Midtjylland
0
|
||||||||||||||
399423 |
lø21-11 2020
|
12:30 | Haderslev Kunstgræsbane |
1
-
2
|
21. nov 2020
12:30
SønderjyskE
1
OB
2
|
||||||||||||||
399424 |
lø21-11 2020
|
12:30 | VB Parken Kunstgræs 1 (ny bane) |
1
-
2
|
21. nov 2020
12:30
Vejle
1
Lyngby
2
|
||||||||||||||
399425 |
lø21-11 2020
|
13:00 | Farum Park |
4
-
0
|
21. nov 2020
13:00
FC Nordsjælland
4
AC Horsens
0
|
||||||||||||||
399426 |
lø21-11 2020
|
14:00 | AaB's Anlæg |
2
-
0
|
21. nov 2020
14:00
AaB
2
Esbjerg
0
|
||||||||||||||
399422 |
lø21-11 2020
|
14:00 | AGF's anlæg - Fredensvang |
2
-
1
|
21. nov 2020
14:00
AGF
2
FC København
1
|
||||||||||||||
399404 |
on25-11 2020
|
17:00 | Jacobsen Plus - Kunst Arena 2 |
1
-
0
|
25. nov 2020
17:00
AC Horsens
1
Vejle
0
|
||||||||||||||
399433 |
lø28-11 2020
|
11:45 | Esbjerg Kunstgræsbane |
4
-
0
|
28. nov 2020
11:45
Esbjerg
4
AC Horsens
0
|
||||||||||||||
399434 |
lø28-11 2020
|
12:00 | EDC Arena – Ikast (kunst) |
3
-
3
|
28. nov 2020
12:00
FC Midtjylland
3
AaB
3
|
||||||||||||||
399431 |
lø28-11 2020
|
12:00 | Lyngby Stadion |
1
-
1
|
28. nov 2020
12:00
Lyngby
1
AGF
1
|
||||||||||||||
399429 |
lø28-11 2020
|
14:00 | Kunst, KB, P. Bangs Vej |
3
-
1
|
28. nov 2020
14:00
FC København
3
SønderjyskE
1
|
||||||||||||||
399418 |
ti01-12 2020
|
19:00 | Jacobsen Plus - Kunst Arena 2 |
0
-
1
|
01. dec 2020
19:00
AC Horsens
0
Silkeborg
1
|
||||||||||||||
399419 |
lø05-12 2020
|
12:00 | Randers Stadion, kunstgræs |
2
-
1
|
05. dec 2020
12:00
Randers Freja FC
2
SønderjyskE
1
|
||||||||||||||
399314 |
lø05-12 2020
|
12:30 | OB-Ådalen |
2
-
4
|
05. dec 2020
12:30
OB
2
FC København
4
|
||||||||||||||
399324 |
lø05-12 2020
|
13:00 | EDC Arena – Ikast (kunst) |
4
-
2
|
05. dec 2020
13:00
FC Midtjylland
4
FC Nordsjælland
2
|
||||||||||||||
399393 |
to10-12 2020
|
18:00 | EDC Arena – Ikast (kunst) |
7
-
0
|
10. dec 2020
18:00
FC Midtjylland
7
SønderjyskE
0
|
||||||||||||||
399437 |
lø20-03 2021
|
12:00 | Kunst, KB, P. Bangs Vej |
2
-
2
|
20. mar 2021
12:00
FC København
2
FC Nordsjælland
2
|
||||||||||||||
399436 |
lø20-03 2021
|
12:30 | Brøndby Stadion |
1
-
2
|
20. mar 2021
12:30
Brøndby
1
OB
2
|
||||||||||||||
399440 |
lø20-03 2021
|
12:30 | Haderslev Kunstgræsbane |
2
-
2
|
20. mar 2021
12:30
SønderjyskE
2
AaB
2
|
||||||||||||||
399441 |
lø20-03 2021
|
13:00 | JYSK Park (kunstgræs) |
2
-
2
|
20. mar 2021
13:00
Silkeborg
2
Vejle
2
|
||||||||||||||
399439 |
lø20-03 2021
|
13:00 | EDC Arena – Ikast (kunst) |
6
-
0
|
20. mar 2021
13:00
FC Midtjylland
6
AC Horsens
0
|
||||||||||||||
399442 |
lø20-03 2021
|
14:00 | Randers Stadion, kunstgræs |
2
-
2
|
20. mar 2021
14:00
Randers Freja FC
2
AGF
2
|
||||||||||||||
399438 |
sø21-03 2021
|
14:00 | Vestjysk Bank Stadion, Kunstgræs (Varde) |
4
-
5
|
21. mar 2021
14:00
Esbjerg
4
Lyngby
5
|
||||||||||||||
399402 |
lø27-03 2021
|
13:00 | KB. P. Bangsvej |
3
-
2
|
27. mar 2021
13:00
FC København
3
AaB
2
|
||||||||||||||
399432 |
lø27-03 2021
|
13:00 | Right to Dream Park |
2
-
2
|
27. mar 2021
13:00
FC Nordsjælland
2
Vejle
2
|
||||||||||||||
399435 |
lø27-03 2021
|
13:00 | Brøndby Stadion |
2
-
1
|
27. mar 2021
13:00
Brøndby
2
Randers Freja FC
1
|
||||||||||||||
400716 |
fr02-04 2021
|
13:00 | Brøndby Stadion |
0
-
2
|
02. apr 2021
13:00
Brøndby
0
Silkeborg
2
|
||||||||||||||
400662 |
ma05-04 2021
|
12:00 | Randers Stadion, kunstgræs |
1
-
0
|
05. apr 2021
12:00
Randers Freja FC
1
OB
0
|
||||||||||||||
400665 |
ma05-04 2021
|
12:30 | VB Parken |
0
-
2
|
05. apr 2021
12:30
Vejle
0
Esbjerg
2
|
||||||||||||||
400666 |
ma05-04 2021
|
13:00 | EDC Arena – Ikast (kunst) |
2
-
0
|
05. apr 2021
13:00
FC Midtjylland
2
Brøndby
0
|
||||||||||||||
400667 |
ma05-04 2021
|
13:00 | AaB's Anlæg |
1
-
1
|
05. apr 2021
13:00
AaB
1
AC Horsens
1
|
||||||||||||||
400661 |
ma05-04 2021
|
13:00 | Søholt Idrætsanlæg |
2
-
1
|
05. apr 2021
13:00
Silkeborg
2
FC København
1
|
||||||||||||||
400664 |
ma05-04 2021
|
14:00 | AGF's anlæg - Fredensvang |
0
-
3
|
05. apr 2021
14:00
AGF
0
FC Nordsjælland
3
|
||||||||||||||
400663 |
ma05-04 2021
|
15:15 | Banerne ved Haderslev Idrætscenter |
1
-
1
|
05. apr 2021
15:15
SønderjyskE
1
Lyngby
1
|
||||||||||||||
400669 |
lø10-04 2021
|
12:30 | Vejle Idrætsefterskoles Kunstgræsbane |
0
-
2
|
10. apr 2021
12:30
Vejle
0
OB
2
|
||||||||||||||
400672 |
lø10-04 2021
|
12:30 | JYSK Park (kunstgræs) |
1
-
3
|
10. apr 2021
12:30
Silkeborg
1
Esbjerg
3
|
||||||||||||||
400673 |
lø10-04 2021
|
12:30 | Banerne ved Haderslev Idrætscenter |
0
-
1
|
10. apr 2021
12:30
SønderjyskE
0
FC Midtjylland
1
|
||||||||||||||
400674 |
lø10-04 2021
|
13:00 | Brøndby Stadion |
2
-
2
|
10. apr 2021
13:00
Brøndby
2
AGF
2
|
||||||||||||||
400670 |
lø10-04 2021
|
13:00 | AaB's Anlæg |
2
-
2
|
10. apr 2021
13:00
AaB
2
Lyngby
2
|
||||||||||||||
400671 |
lø10-04 2021
|
13:00 | Randers Stadion, kunstgræs |
2
-
3
|
10. apr 2021
13:00
Randers Freja FC
2
FC Nordsjælland
3
|
||||||||||||||
400668 |
lø10-04 2021
|
13:00 | Jacobsen Plus - Kunst Arena 2 |
2
-
9
|
10. apr 2021
13:00
AC Horsens
2
FC København
9
|
||||||||||||||
400675 |
lø17-04 2021
|
12:00 | KB. P. Bangsvej |
2
-
2
|
17. apr 2021
12:00
FC København
2
Vejle
2
|
||||||||||||||
400679 |
lø17-04 2021
|
12:00 | Guldager IC Kunstgræbane |
2
-
1
|
17. apr 2021
12:00
Esbjerg
2
Randers Freja FC
1
|
||||||||||||||
400681 |
lø17-04 2021
|
12:30 | Nordstern Arena Horsens |
4
-
1
|
17. apr 2021
12:30
AC Horsens
4
SønderjyskE
1
|
||||||||||||||
400676 |
lø17-04 2021
|
12:30 | OB-Ådalen |
3
-
1
|
17. apr 2021
12:30
OB
3
AGF
1
|
||||||||||||||
400677 |
lø17-04 2021
|
13:00 | Sportsefterskolen Sjælsølund Kunstgræs |
2
-
2
|
17. apr 2021
13:00
Lyngby
2
Brøndby
2
|
||||||||||||||
400678 |
sø18-04 2021
|
13:00 | Right to Dream Park |
4
-
1
|
18. apr 2021
13:00
FC Nordsjælland
4
AaB
1
|
||||||||||||||
400686 |
lø24-04 2021
|
12:00 | Randers Stadion |
2
-
4
|
24. apr 2021
12:00
Randers Freja FC
2
Silkeborg
4
|
||||||||||||||
400688 |
lø24-04 2021
|
12:00 | Guldager IC Kunstgræbane |
3
-
2
|
24. apr 2021
12:00
Esbjerg
3
OB
2
|
||||||||||||||
400683 |
lø24-04 2021
|
12:30 | Banerne ved Haderslev Idrætscenter |
0
-
1
|
24. apr 2021
12:30
SønderjyskE
0
Brøndby
1
|
||||||||||||||
400684 |
lø24-04 2021
|
12:30 | VB Parken |
3
-
1
|
24. apr 2021
12:30
Vejle
3
AC Horsens
1
|
||||||||||||||
400687 |
lø24-04 2021
|
13:00 | Lyngby Stadion |
0
-
1
|
24. apr 2021
13:00
Lyngby
0
FC Nordsjælland
1
|
||||||||||||||
400682 |
lø24-04 2021
|
13:00 | AaB's Anlæg |
0
-
5
|
24. apr 2021
13:00
AaB
0
FC København
5
|
||||||||||||||
400685 |
lø24-04 2021
|
14:00 | Fredensvang - Kunst Bane 6 |
1
-
4
|
24. apr 2021
14:00
AGF
1
FC Midtjylland
4
|
||||||||||||||
400720 |
on28-04 2021
|
17:30 | JYSK Park (kunstgræs) |
0
-
1
|
28. apr 2021
17:30
Silkeborg
0
AGF
1
|
||||||||||||||
400721 |
on28-04 2021
|
18:00 | EDC Arena – Ikast (kunst) |
1
-
2
|
28. apr 2021
18:00
FC Midtjylland
1
Esbjerg
2
|
||||||||||||||
400722 |
on28-04 2021
|
18:00 | Randers Stadion |
2
-
2
|
28. apr 2021
18:00
Randers Freja FC
2
AaB
2
|
||||||||||||||
400723 |
on28-04 2021
|
18:00 | VB Parken |
4
-
0
|
28. apr 2021
18:00
Vejle
4
SønderjyskE
0
|
||||||||||||||
400717 |
on28-04 2021
|
18:00 | KB. P. Bangsvej |
4
-
0
|
28. apr 2021
18:00
FC København
4
OB
0
|
||||||||||||||
400718 |
on28-04 2021
|
18:00 | Nordstern Arena Horsens |
2
-
1
|
28. apr 2021
18:00
AC Horsens
2
Lyngby
1
|
||||||||||||||
400719 |
on28-04 2021
|
18:00 | Brøndby Stadion |
1
-
0
|
28. apr 2021
18:00
Brøndby
1
FC Nordsjælland
0
|
||||||||||||||
400693 |
lø01-05 2021
|
12:30 | Banerne ved Haderslev Idrætscenter |
1
-
1
|
01. maj 2021
12:30
SønderjyskE
1
Randers Freja FC
1
|
||||||||||||||
400694 |
lø01-05 2021
|
12:30 | OB-Ådalen |
0
-
1
|
01. maj 2021
12:30
OB
0
Lyngby
1
|
||||||||||||||
400689 |
lø01-05 2021
|
13:00 | EDC Arena – Ikast (kunst) |
2
-
3
|
01. maj 2021
13:00
FC Midtjylland
2
FC København
3
|
||||||||||||||
400690 |
lø01-05 2021
|
13:00 | Brøndby Stadion |
1
-
1
|
01. maj 2021
13:00
Brøndby
1
AaB
1
|
||||||||||||||
400692 |
lø01-05 2021
|
13:00 | JYSK Park (kunstgræs) |
2
-
3
|
01. maj 2021
13:00
Silkeborg
2
AC Horsens
3
|
||||||||||||||
400691 |
lø01-05 2021
|
13:45 | AGF's anlæg - Fredensvang |
1
-
1
|
01. maj 2021
13:45
AGF
1
Vejle
1
|
||||||||||||||
400695 |
lø01-05 2021
|
14:30 | Right to Dream Park |
0
-
3
|
01. maj 2021
14:30
FC Nordsjælland
0
Esbjerg
3
|
||||||||||||||
400715 |
fr07-05 2021
|
17:00 | EDC Arena – Ikast (kunst) |
1
-
2
|
07. maj 2021
17:00
FC Midtjylland
1
Randers Freja FC
2
|
||||||||||||||
399428 |
lø08-05 2021
|
13:00 | JYSK Park (kunstgræs) |
0
-
4
|
08. maj 2021
13:00
Silkeborg
0
Brøndby
4
|
||||||||||||||
400696 |
lø08-05 2021
|
13:00 | KB. P. Bangsvej |
4
-
0
|
08. maj 2021
13:00
FC København
4
AGF
0
|
||||||||||||||
400699 |
lø08-05 2021
|
13:00 | Nordstern Arena Horsens |
2
-
3
|
08. maj 2021
13:00
AC Horsens
2
FC Nordsjælland
3
|
||||||||||||||
400700 |
lø08-05 2021
|
13:00 | TESS Arena Esbjerg - kunstgræsbane 5 |
4
-
1
|
08. maj 2021
13:00
Esbjerg
4
AaB
1
|
||||||||||||||
400697 |
ti11-05 2021
|
18:00 | OB-Ådalen |
2
-
0
|
11. maj 2021
18:00
OB
2
SønderjyskE
0
|
||||||||||||||
400680 |
on12-05 2021
|
18:00 | EDC Arena – Ikast (kunst) |
3
-
1
|
12. maj 2021
18:00
FC Midtjylland
3
Silkeborg
1
|
||||||||||||||
399446 |
lø15-05 2021
|
12:30 | Nordstern Arena Horsens |
1
-
2
|
15. maj 2021
12:30
AC Horsens
1
Randers Freja FC
2
|
||||||||||||||
399449 |
lø15-05 2021
|
13:00 | Brøndby Stadion |
2
-
5
|
15. maj 2021
13:00
Brøndby
2
Vejle
5
|
||||||||||||||
399443 |
lø15-05 2021
|
14:15 | TESS Arena Esbjerg - kunstgræsbane 5 |
2
-
1
|
15. maj 2021
14:15
Esbjerg
2
FC København
1
|
||||||||||||||
399445 |
lø15-05 2021
|
15:15 | Right to Dream Park |
3
-
0
|
15. maj 2021
15:15
FC Nordsjælland
3
OB
0
|
||||||||||||||
399444 |
sø16-05 2021
|
13:00 | Lyngby Stadion |
1
-
6
|
16. maj 2021
13:00
Lyngby
1
FC Midtjylland
6
|
||||||||||||||
399448 |
sø16-05 2021
|
13:00 | JYSK Park (kunstgræs) |
1
-
1
|
16. maj 2021
13:00
Silkeborg
1
SønderjyskE
1
|
||||||||||||||
399447 |
on19-05 2021
|
18:30 | AaB's Anlæg |
2
-
0
|
19. maj 2021
18:30
AaB
2
AGF
0
|
||||||||||||||
400730 |
lø22-05 2021
|
12:00 | Randers Stadion |
1
-
0
|
22. maj 2021
12:00
Randers Freja FC
1
Vejle
0
|
||||||||||||||
400728 |
lø22-05 2021
|
12:30 | AGF's anlæg - Fredensvang |
2
-
0
|
22. maj 2021
12:30
AGF
2
SønderjyskE
0
|
||||||||||||||
400729 |
lø22-05 2021
|
13:00 | AaB's Anlæg |
4
-
0
|
22. maj 2021
13:00
AaB
4
Silkeborg
0
|
||||||||||||||
400724 |
lø22-05 2021
|
13:00 | Lyngby Stadion |
1
-
2
|
22. maj 2021
13:00
Lyngby
1
FC København
2
|
||||||||||||||
400726 |
lø22-05 2021
|
14:30 | Brøndby Stadion |
2
-
4
|
22. maj 2021
14:30
Brøndby
2
Esbjerg
4
|
||||||||||||||
400727 |
sø23-05 2021
|
13:30 | Right to Dream Park |
0
-
2
|
23. maj 2021
13:30
FC Nordsjælland
0
FC Midtjylland
2
|
||||||||||||||
399463 |
on26-05 2021
|
18:30 | Banerne ved Haderslev Idrætscenter |
1
-
2
|
26. maj 2021
18:30
FC Nordsjælland
1
SønderjyskE
2
|
||||||||||||||
400731 |
lø29-05 2021
|
13:00 | Banerne ved Haderslev Idrætscenter |
2
-
5
|
29. maj 2021
13:00
SønderjyskE
2
FC København
5
|
||||||||||||||
400732 |
lø29-05 2021
|
13:00 | JYSK Park (kunstgræs) |
1
-
2
|
29. maj 2021
13:00
Silkeborg
1
OB
2
|
||||||||||||||
401083 |
lø29-05 2021
|
13:00 | AGF's anlæg - Fredensvang |
1
-
5
|
29. maj 2021
13:00
AGF
1
Lyngby
5
|
||||||||||||||
401084 |
lø29-05 2021
|
13:00 | Vejle Stadion |
2
-
3
|
29. maj 2021
13:00
Vejle
2
FC Nordsjælland
3
|
||||||||||||||
401085 |
lø29-05 2021
|
13:00 | Nordstern Arena Horsens |
0
-
6
|
29. maj 2021
13:00
AC Horsens
0
Esbjerg
6
|
||||||||||||||
400725 |
ti01-06 2021
|
18:30 | Nordstern Arena Horsens |
0
-
5
|
01. jun 2021
18:30
AC Horsens
0
OB
5
|
||||||||||||||
400698 |
to03-06 2021
|
15:00 | Lyngby Stadion |
0
-
1
|
03. jun 2021
15:00
Lyngby
0
Vejle
1
|
||||||||||||||
399405 |
lø05-06 2021
|
13:00 | EDC Arena – Ikast (kunst) |
4
-
1
|
05. jun 2021
13:00
FC Midtjylland
4
AGF
1
|
||||||||||||||
401087 |
lø05-06 2021
|
13:00 | Randers Stadion |
0
-
3
|
05. jun 2021
13:00
Randers Freja FC
0
Brøndby
3
|
||||||||||||||
399316 |
ti08-06 2021
|
19:30 | Right to Dream Park |
3
-
3
|
08. jun 2021
19:30
FC Nordsjælland
3
Brøndby
3
|
||||||||||||||
399450 |
lø12-06 2021
|
12:00 | Kunst, KB, P. Bangs Vej |
4
-
0
|
12. jun 2021
12:00
FC København
4
Brøndby
0
|
||||||||||||||
399458 |
lø12-06 2021
|
12:00 | JYSK Park (kunstgræs) |
0
-
4
|
12. jun 2021
12:00
Silkeborg
0
FC Nordsjælland
4
|
||||||||||||||
399456 |
lø12-06 2021
|
12:30 | OB-Ådalen |
0
-
6
|
12. jun 2021
12:30
OB
0
FC Midtjylland
6
|
||||||||||||||
399457 |
lø12-06 2021
|
13:00 | Randers Stadion |
3
-
0
|
12. jun 2021
13:00
Randers Freja FC
3
Lyngby
0
|
||||||||||||||
399451 |
lø12-06 2021
|
13:00 | AaB's Anlæg |
1
-
1
|
12. jun 2021
13:00
AaB
1
Vejle
1
|
||||||||||||||
399459 |
lø12-06 2021
|
13:15 | Haderslev Kunstgræsbane |
0
-
3
|
12. jun 2021
13:15
SønderjyskE
0
Esbjerg
3
|
||||||||||||||
399452 |
lø12-06 2021
|
14:00 | AGF's anlæg - Fredensvang |
1
-
1
|
12. jun 2021
14:00
AGF
1
AC Horsens
1
|
||||||||||||||
401086 |
on16-06 2021
|
16:30 | AaB's Anlæg |
1
-
6
|
16. jun 2021
16:30
AaB
1
FC Midtjylland
6
|
||||||||||||||
399462 |
lø19-06 2021
|
12:00 | Lyngby Stadion |
2
-
1
|
19. jun 2021
12:00
Lyngby
2
Silkeborg
1
|
||||||||||||||
399461 |
lø19-06 2021
|
12:30 | AaB's Anlæg |
0
-
0
|
19. jun 2021
12:30
AaB
0
OB
0
|
||||||||||||||
400660 |
lø19-06 2021
|
13:00 | Brøndby Stadion |
2
-
1
|
19. jun 2021
13:00
Brøndby
2
AC Horsens
1
|
||||||||||||||
400658 |
lø19-06 2021
|
13:00 | TESS Arena Esbjerg - kunstgræsbane 5 |
6
-
1
|
19. jun 2021
13:00
Esbjerg
6
AGF
1
|
||||||||||||||
399460 |
lø19-06 2021
|
13:00 | Kunst, KB, P. Bangs Vej |
1
-
1
|
19. jun 2021
13:00
FC København
1
Randers Freja FC
1
|
||||||||||||||
400659 |
lø19-06 2021
|
14:30 | EDC Arena – Ikast (kunst) |
6
-
4
|
19. jun 2021
14:30
FC Midtjylland
6
Vejle
4
|