|
599588
|
on07-03 2018
|
17:35
|
|
|
Storvorde Sejlflod Kunstgræsbane
|
|
Vaarst/Fjellerad B
|
|
|
599792
|
to08-03 2018
|
18:00
|
|
|
Grindsted Stadion
|
|
Grindsted GIF
|
|
|
|
883797
|
to08-03 2018
|
19:00
|
|
|
JYSK Park (kunstgræs)
|
|
Funder GF
|
|
|
|
551305
|
to08-03 2018
|
21:30
|
|
|
Kunstgræsbanen-Idrætshøjskolen
|
|
Hasle B
|
|
|
604323
|
fr09-03 2018
|
18:15
|
|
|
Spjald Kunstgræsbane
|
|
Spjald Fritidscenter
|
|
|
985071
|
fr09-03 2018
|
18:30
|
|
|
Egtved Kunstgræs
|
|
Vejle FC
|
|
|
|
604326
|
fr09-03 2018
|
19:00
|
|
|
Kunstgræs Lynddahl Park Ribe
|
|
Ribe BK
|
|
|
604638
|
fr09-03 2018
|
19:00
|
|
|
Buskelund Kunstgræsbane
|
|
HA85
|
|
|
604639
|
fr09-03 2018
|
19:45
|
|
|
Kjellerup Kunstgræsbane
|
|
FK 73
|
|
|
604698
|
fr09-03 2018
|
20:00
|
|
|
AaB's Anlæg
|
|
AaB
|
|
|
|
551316
|
fr09-03 2018
|
20:30
|
|
|
Guldager IC Kunstgræbane
|
|
BK-06 Esbjerg
|
|
|
604717
|
lø10-03 2018
|
11:00
|
|
|
Klank Kunstgræsbane
|
|
Galten FS
|
|
|
842252
|
lø10-03 2018
|
11:15
|
|
|
Riisvangen Kunstgræsbane
|
|
UDMELDT / FC Sydbyen
|
|
|
842261
|
lø10-03 2018
|
11:15
|
|
|
Riisvangen Kunstgræsbane
|
ANN
|
UDMELDT / FC Sydbyen
|
|
|
606073
|
lø10-03 2018
|
11:45
|
|
|
Hammel Kunstgræsbane
|
|
Thorsø/Tungelund IF
|
|
|
553714
|
lø10-03 2018
|
12:00
|
|
|
tst Kunstgræsbane
|
|
tst Fodbold
|
|
|
606074
|
lø10-03 2018
|
12:15
|
|
|
TRIF Kunstgræsbane
|
|
Skødstrup SF
|
|
|
608186
|
lø10-03 2018
|
13:00
|
|
|
Metropol Park Kunstgræsbane (Viborg)
|
|
NUGF Viborg
|
|
|
608206
|
lø10-03 2018
|
13:00
|
|
|
Aagaard Kunstgræsbane
|
|
Kolding IF
|
|
|
608221
|
lø10-03 2018
|
13:30
|
|
|
Kongeåhallen
|
|
Jernved IF
|
|
|
608225
|
lø10-03 2018
|
14:00
|
|
|
Linak Arena Kunstgræsbane
|
|
Egen UI
|
|
|
608247
|
lø10-03 2018
|
14:00
|
|
|
Rødding Kunstgræsbane
|
|
Vorbasse Boldklub af 1912
|
|
|
987975
|
lø10-03 2018
|
14:00
|
|
|
Brædstrup Kunstgræsbane
|
ANN
|
Brædstrup IF
|
|
|
100614
|
lø10-03 2018
|
14:00
|
|
|
Spjald Kunstgræsbane
|
|
Spjald Fritidscenter
|
|
|
608248
|
lø10-03 2018
|
14:15
|
|
|
Overlund Kunststofbane
|
|
Overlund GF
|
|
|
100612
|
lø10-03 2018
|
15:15
|
|
|
Kunstgræsbane Bjerget Nordjyske Bank Arena
|
|
Syvsten IF
|
|
|
100627
|
lø10-03 2018
|
16:00
|
|
|
Bredballe Kunstgræsbane
|
|
Bredballe IF
|
|
|
122786
|
lø10-03 2018
|
16:00
|
|
|
Sparekassen Danmark Arena Kunstgræs (Aars)
|
|
Sønderup/Suldrup IK Frem
|
|
|
530269
|
lø10-03 2018
|
16:00
|
|
|
Sparekassen Danmark Arena Kunstgræs (Aars)
|
|
Sønderup/Suldrup IK Frem
|
|
|
557404
|
lø10-03 2018
|
16:15
|
|
|
Nybolig Kunstarena
|
|
Søvind GIF
|
|
|
124155
|
lø10-03 2018
|
16:30
|
|
|
Koncenton Park (ASA kunstgræs)
|
|
ASA, Aarhus
|
|
|
124356
|
lø10-03 2018
|
16:30
|
|
|
Hedensted HM Park Kunstgræsbane
|
|
Hedensted IF
|
|
|
988699
|
lø10-03 2018
|
16:45
|
|
|
Brande Kunstgræsbane
|
|
Brande IF
|
|
|
177394
|
lø10-03 2018
|
17:45
|
|
|
Skærbæk Kunstgræsbane
|
|
Purhus IF
|
|
|
988748
|
sø11-03 2018
|
12:00
|
|
|
Bælum/Solbjerg Kunstgræs
|
ANN
|
Vaarst/Fjellerad B
|
|
|
557442
|
sø11-03 2018
|
13:00
|
|
|
Givskud Kunstgræs
|
|
Billund IF
|
|
|
124358
|
sø11-03 2018
|
14:00
|
|
|
XL Park, Vorup - Kunstgræsbane Ulvehøj
|
|
SMIFF09
|
|
|
126158
|
sø11-03 2018
|
14:00
|
|
|
Viborg FF's Kunstgræsbane
|
|
Bruunshåb/Tapdrup IF
|
|
|
142860
|
sø11-03 2018
|
14:20
|
|
|
Riisvangen Kunstgræsbane
|
|
Aarhus Fremad
|
|
|
558169
|
sø11-03 2018
|
16:00
|
|
|
Randers Stadion, kunstgræs
|
|
Værum GF
|
|
|
127112
|
sø11-03 2018
|
16:30
|
|
|
Koncenton Park (ASA kunstgræs)
|
|
ASA, Aarhus
|
|
|
127119
|
sø11-03 2018
|
18:15
|
|
|
DS Arena - Kunstgræs (Hobro)
|
|
Hobro IK
|
|
|
127120
|
ma12-03 2018
|
17:30
|
|
|
Vrå Kunstgræsbane
|
|
Vraa/Børglum IF
|
|
|
989125
|
ma12-03 2018
|
19:30
|
|
|
Vejle Idrætsefterskoles Kunstgræsbane
|
|
Vejle Kammeraterne
|
|
|
127121
|
ti13-03 2018
|
19:00
|
|
|
V. Sottrup Idrætsanlæg
|
|
BNS
|
|
|
127160
|
ti13-03 2018
|
19:00
|
|
|
St. Krogager Idrætscenter
|
|
Krogager B
|
|
|
841803
|
ti13-03 2018
|
19:00
|
|
|
Siwert Park (Mønsted)
|
|
Mønsted IF
|
|
|
989146
|
ti13-03 2018
|
19:00
|
|
|
Høm Stadion
|
|
Høm/Seem UIF
|
|
|
989121
|
ti13-03 2018
|
19:00
|
|
|
Ry Fodbold Kunstgræsbane
|
ANN
|
Galten FS
|
|
|
989127
|
ti13-03 2018
|
19:30
|
|
|
Ry Fodbold Kunstgræsbane
|
|
Galten FS
|
|
|
922053
|
ti13-03 2018
|
20:00
|
|
|
Vrå Kunstgræsbane
|
|
Harken UGF
|
|
|
987965
|
ti13-03 2018
|
20:00
|
|
|
Balle Kunstgræsbane
|
|
FC SevenOaks
|
|
|
127196
|
on14-03 2018
|
19:00
|
|
|
Tistrup Stadion
|
|
Tistrup B
|
|
|
914338
|
on14-03 2018
|
20:00
|
|
|
Fynske Bank KunstNord
|
|
Dalby GF
|
|
|
132096
|
to15-03 2018
|
19:00
|
|
|
Nissum Park (kunstgræs)
|
|
Lemvig GF
|
|
|
132312
|
to15-03 2018
|
20:00
|
|
|
Klank Kunstgræsbane
|
|
Galten FS
|
|
|
132314
|
fr16-03 2018
|
18:30
|
|
|
Givskud Kunstgræs
|
|
Give Fremad
|
|
|
132379
|
fr16-03 2018
|
19:00
|
|
|
Buskelund Kunstgræsbane
|
|
HA85
|
|
|
931680
|
lø17-03 2018
|
11:00
|
|
|
Thorup IF's Anlæg
|
|
Hune B
|
|
|
350467
|
lø17-03 2018
|
12:15
|
|
|
Jutlanderbank Arena (kunstgræs) (Fjerritslev)
|
|
Fjerritslev IF
|
|
|
379527
|
lø17-03 2018
|
12:20
|
|
|
Vejle Idrætsefterskoles Kunstgræsbane
|
|
Lindved GF
|
|
|
136941
|
lø17-03 2018
|
13:00
|
|
|
KFUM Park Kunstgræs
|
|
Fredericia KFUM
|
|
|
136946
|
lø17-03 2018
|
13:00
|
|
|
Ingstrup Efterskoles Kunstgræsbane
|
|
IF Fremad Nørhalne
|
|
|
541020
|
lø17-03 2018
|
14:10
|
|
|
Givskud Kunstgræs
|
|
Vejle Kammeraterne
|
|
|
989054
|
lø17-03 2018
|
14:15
|
|
|
Aarsbjerg Idrætscenters Kunstgræsbane
|
|
Gråsten B
|
|
|
973952
|
lø17-03 2018
|
15:15
|
|
|
TRIF Kunstgræsbane
|
|
JAI, Aarhus
|
|
|
989107
|
lø17-03 2018
|
16:00
|
|
|
Havndal Stadion
|
ANN
|
Havndal-Udbyneder IF
|
|
|
986700
|
sø18-03 2018
|
12:00
|
|
|
TRIF Kunstgræsbane
|
|
TRIF
|
|
|
839903
|
sø18-03 2018
|
13:00
|
|
|
Vrå Kunstgræsbane
|
|
Idrætscenter Vendsyssel
|
|
|
989136
|
sø18-03 2018
|
13:00
|
|
|
Højslev Kunstgræsbane
|
|
Ørslevkloster IF
|
|
|
580694
|
sø18-03 2018
|
14:00
|
|
|
Aarsbjerg Idrætscenters Kunstgræsbane
|
|
Broager UI
|
|
|
540619
|
sø18-03 2018
|
16:30
|
|
|
Sparekassen Danmark Park/Kunstgræs (Aal. Chang)
|
|
Aalborg Chang
|
|
|
987974
|
sø18-03 2018
|
18:00
|
|
|
Støvring Kunstgræsbane
|
|
Støvring IF Fodbold
|
|
|
136842
|
ma19-03 2018
|
18:15
|
|
|
Bælum/Solbjerg Kunstgræs
|
|
Vaarst/Fjellerad B
|
|
|
989134
|
ma19-03 2018
|
19:00
|
|
|
Kunstgræsbane Bjerget Nordjyske Bank Arena
|
|
Bangsbo Freja
|
|
|
511139
|
ti20-03 2018
|
19:00
|
|
|
Spjald Kunstgræsbane
|
|
Spjald IF
|
|
|
577435
|
ti20-03 2018
|
19:00
|
|
|
Ramme Stadion
|
|
Ramme-Lomborg IF
|
|
|
601520
|
ti20-03 2018
|
19:00
|
|
|
Kunstgræsbane Svenstrup J
|
|
Svenstrup-Godthåb IF
|
|
|
777794
|
on21-03 2018
|
19:00
|
|
|
Sparekassen Danmark Arena Kunstgræs (Aars)
|
ANN
|
Idrætsklubben Vest af 1971
|
|
|
154908
|
on21-03 2018
|
19:30
|
|
|
Henning Have Stadion (Vejen Kunstgræs) Ny bane
|
|
Gesten IF
|
|
|
155683
|
on21-03 2018
|
19:30
|
|
|
Vestjysk Bank Stadion, Kunstgræs (Varde)
|
|
Ølgod IF
|
|
|
585995
|
on21-03 2018
|
20:00
|
|
|
Dronningborg Kunstgræsbane
|
|
Havndal-Udbyneder IF
|
|
|
136921
|
on21-03 2018
|
20:00
|
|
|
Linak Arena Kunstgræsbane
|
|
Hørup UI
|
|
|
578005
|
to22-03 2018
|
19:00
|
|
|
JYSK Park (kunstgræs)
|
|
Funder GF
|
|
|
740069
|
to22-03 2018
|
19:00
|
|
|
Thøisen Murerfirma Arena - Ketting
|
|
Midtals IF
|
|
|
894271
|
to22-03 2018
|
19:00
|
|
|
Fredensvang - Kunst Bane 4
|
|
AGF, Aarhus
|
IFK Knislinge ( Sverige )
|
|
737411
|
to22-03 2018
|
20:00
|
|
|
Løgumkloster Kunstgræsbane
|
|
Tønder SF
|
|
|
158521
|
lø24-03 2018
|
09:00
|
|
|
Klank Kunstgræsbane
|
|
Galten FS
|
|
|
158522
|
lø24-03 2018
|
11:00
|
|
|
Klank Kunstgræsbane
|
ANN
|
Galten FS
|
|
|
598882
|
lø24-03 2018
|
11:30
|
|
|
Hillerslev IF's Anlæg
|
|
FK Fjordsiden
|
|
|
579082
|
lø24-03 2018
|
13:00
|
|
|
Harte Stadion
|
|
UDMELDT / Kolding Soccer Club
|
|
|
989131
|
lø24-03 2018
|
14:00
|
|
|
Høm Stadion
|
|
Høm/Seem UIF
|
|
|
579199
|
lø24-03 2018
|
15:00
|
|
|
KPI's Klubhus
|
ANN
|
Kolind/Perstrup IF
|
|
|
137350
|
lø24-03 2018
|
15:00
|
|
|
Vildbjerg Sports- & Kulturcenter
|
ANN
|
Alliancen IF
|
|
|
137357
|
lø24-03 2018
|
15:00
|
|
|
Vildbjerg Sports- & Kulturcenter
|
|
Alliancen IF
|
|
|
230937
|
lø24-03 2018
|
15:15
|
|
|
Designa Kunstgræs 1
|
|
FC Horsens
|
|
|
493047
|
lø24-03 2018
|
16:00
|
|
|
Kunstgræsbane HSM Arena (Grenaa)
|
|
Lisbjerg FC
|
|
|
894281
|
lø24-03 2018
|
16:00
|
|
|
Herning Fremad's Kunstgræsbane 1
|
|
Herning Fremad
|
|
|
141997
|
lø24-03 2018
|
16:45
|
|
|
TRIF Kunstgræsbane
|
|
TRIF
|
|
|
587583
|
sø25-03 2018
|
13:00
|
|
|
Thøisen Murerfirma Arena - Ketting
|
|
Midtals IF
|
|
|
737431
|
sø25-03 2018
|
13:00
|
|
|
Grauballe Ny Stadion
|
|
Grauballe UGF
|
|
|
598672
|
sø25-03 2018
|
14:00
|
|
|
Kølvrå Stadion
|
|
Karup/Kølvrå 07
|
|
|
137985
|
sø25-03 2018
|
14:00
|
|
|
NES Park
|
|
VRI
|
|
|
609261
|
sø25-03 2018
|
14:20
|
|
|
Riisvangen Kunstgræsbane
|
|
Aarhus Fremad
|
|
|
638858
|
sø25-03 2018
|
16:00
|
|
|
Riisvangen Kunstgræsbane
|
|
Fuglebakken KFUM Århus
|
|
|
781979
|
sø25-03 2018
|
16:00
|
|
|
Hørdum Stadion
|
|
Koldby/Hørdum IF
|
|
|
201392
|
ti27-03 2018
|
18:00
|
|
|
V. Sottrup Idrætsanlæg
|
|
BNS
|
|
|
896768
|
ti27-03 2018
|
18:30
|
|
|
Valsgård Stadion
|
|
Valsgård IF 83
|
|
|
142147
|
ti27-03 2018
|
19:00
|
|
|
Ford Kunst Sydmors
|
|
Nordvestmors BK
|
|
|
166943
|
ti27-03 2018
|
19:00
|
|
|
Ansager Stadion
|
|
Ansager IF
|
|
|
127580
|
on28-03 2018
|
18:30
|
|
|
Kjellerup Kunstgræsbane
|
|
Sejs Svejbæk IF
|
|
|
166931
|
on28-03 2018
|
18:30
|
|
|
LM Transport Arena (Ans)
|
|
Ans IF
|
|
|
579095
|
on28-03 2018
|
18:30
|
|
|
Ulstrup Stadion
|
|
Vellev IF
|
|
|
137047
|
on28-03 2018
|
19:00
|
|
|
BGI kunstgræsbane
|
|
UDMELDT / Hornsyld IF
|
|
|
175100
|
on28-03 2018
|
19:00
|
|
|
Struer Idrætspark
|
|
Struer B
|
|
|
166933
|
on28-03 2018
|
19:30
|
|
|
Henning Have Stadion (Vejen Kunstgræs) Ny bane
|
|
Gesten IF
|
|
|
166259
|
on28-03 2018
|
20:00
|
|
|
Dronningborg Kunstgræsbane
|
|
B 65
|
|
|
127604
|
on28-03 2018
|
20:00
|
|
|
Jutlanderbank Arena (kunstgræs) (Fjerritslev)
|
|
Brovst IF
|
|
|
660472
|
to29-03 2018
|
18:30
|
|
|
Jernvedlund Stadion
|
|
Jernved IF
|
|
|
166972
|
lø31-03 2018
|
12:30
|
|
|
JPI Park Kunstgræs (Freja)
|
|
Horsens B
|
|
|
977955
|
on11-04 2018
|
18:30
|
|
|
CORYHEX PARK (Vonsild)
|
|
Dalby GF
|
|
|
159658
|
on18-04 2018
|
19:00
|
|
|
Bylderup Idrætscenter
|
|
Bylderup/Burkal IF
|
|
|
781839
|
fr20-04 2018
|
17:30
|
|
|
Riisvangen Kunstgræsbane
|
|
FC Jura
|
|
|
574845
|
fr25-05 2018
|
09:00
|
|
|
Nord Energi Arena, Hjørring
|
|
Hjørring Private Realskole
|
Hjørring Private Realskole. Lærere
|
|
533724
|
on04-07 2018
|
18:00
|
|
|
Arentsminde Stadion
|
|
Arentsminde IF
|
|
|
543155
|
on04-07 2018
|
20:00
|
|
|
Arentsminde Stadion
|
|
Arentsminde IF
|
|
|
925689
|
lø07-07 2018
|
14:00
|
|
|
Tønderhallerne
|
|
|
|
|
925690
|
sø08-07 2018
|
12:00
|
|
|
Tønderhallerne
|
|
|
|
|
145748
|
ti17-07 2018
|
15:15
|
|
|
AGF's anlæg - Fredensvang
|
|
AGF, Aarhus
|
|
|
189721
|
ti24-07 2018
|
20:00
|
|
|
Tønderhallerne
|
|
Tønder SF
|
ECCO Bold - international
|
|
189723
|
ti24-07 2018
|
20:00
|
|
|
Tønderhallerne
|
|
Tønder SF
|
ECCO Bold - international
|
|
739695
|
to26-07 2018
|
19:30
|
|
|
Hodsager Klubcenter
|
|
Hodsager UF
|
|
|
954107
|
fr27-07 2018
|
18:30
|
|
|
St. Krogager Idrætscenter
|
|
Krogager B
|
|
|
359540
|
fr27-07 2018
|
19:00
|
|
|
Aabenraa Stadion
|
|
Aabenraa BK
|
|
|
190509
|
lø28-07 2018
|
12:30
|
|
|
Værum Stadion
|
|
Værum GF
|
Værum GF - Sparkron Cup 2018
|
|
739889
|
lø28-07 2018
|
13:00
|
|
|
Hodsager Klubcenter
|
|
Hodsager UF
|
|
|
153182
|
lø28-07 2018
|
13:00
|
|
|
Klovborg Stadion
|
|
Klovborg UF
|
|
|
153183
|
lø28-07 2018
|
13:00
|
|
|
Klovborg Stadion
|
|
Klovborg UF
|
|
|
190510
|
lø28-07 2018
|
13:30
|
|
|
Værum Stadion
|
|
Værum GF
|
Værum GF - Sparkron Cup 2018
|
|
122165
|
lø28-07 2018
|
14:00
|
|
|
Egernsund Stadion
|
|
Egernsund Kultur- og IF
|
Egernsund Kultur- og Idrætsforening
|
|
810691
|
lø28-07 2018
|
14:00
|
|
|
Voersaa Stadion
|
|
Voersaa IF
|
|
|
153184
|
lø28-07 2018
|
14:45
|
|
|
Klovborg Stadion
|
|
Klovborg UF
|
|
|
153185
|
lø28-07 2018
|
14:45
|
|
|
Klovborg Stadion
|
|
Klovborg UF
|
|
|
739890
|
lø28-07 2018
|
15:00
|
|
|
Hodsager Klubcenter
|
|
Hodsager UF
|
|
|
739891
|
lø28-07 2018
|
15:00
|
|
|
Hodsager Klubcenter
|
|
Hodsager UF
|
|
|
239625
|
lø28-07 2018
|
16:00
|
|
|
Damhavens Skolebane
|
|
FC SevenOaks
|
|
|
122335
|
lø28-07 2018
|
16:00
|
|
|
Egelund Idrætscenter
|
|
BMI
|
|
|
198861
|
sø29-07 2018
|
12:45
|
|
|
Vrå Kunstgræsbane
|
|
Vraa/Børglum IF
|
|
|
198862
|
sø29-07 2018
|
14:30
|
|
|
Vrå Kunstgræsbane
|
|
Vraa/Børglum IF
|
|
|
199056
|
ma30-07 2018
|
18:00
|
|
|
Vrå Kunstgræsbane
|
|
Vraa/Børglum IF
|
|
|
349076
|
ma30-07 2018
|
18:15
|
|
|
Nordjyske Bank Arena Strandby
|
|
Strandby-Elling-Nielstrup IF Fodbold
|
|
|
130902
|
ma30-07 2018
|
19:00
|
|
|
Aabenraa Stadion
|
|
Aabenraa BK
|
|
|
153186
|
ma30-07 2018
|
19:00
|
|
|
Klovborg Stadion
|
|
Klovborg UF
|
|
|
153187
|
ma30-07 2018
|
19:00
|
|
|
Klovborg Stadion
|
|
Klovborg UF
|
|
|
199057
|
ma30-07 2018
|
19:45
|
|
|
Vrå Kunstgræsbane
|
|
Vraa/Børglum IF
|
|
|
349080
|
ma30-07 2018
|
20:00
|
|
|
Nordjyske Bank Arena Strandby
|
|
Strandby-Elling-Nielstrup IF Fodbold
|
|
|
741324
|
ti31-07 2018
|
17:50
|
|
|
Hodsager Klubcenter
|
|
Hodsager UF
|
|
|
741326
|
ti31-07 2018
|
17:50
|
|
|
Hodsager Klubcenter
|
|
Hodsager UF
|
|
|
741356
|
ti31-07 2018
|
17:50
|
|
|
Hodsager Klubcenter
|
|
Hodsager UF
|
|
|
138856
|
ti31-07 2018
|
18:00
|
|
|
Højslev Stadion
|
ANN
|
Højslev Station IF
|
|
|
141939
|
ti31-07 2018
|
18:00
|
|
|
Højslev Kunstgræsbane
|
|
Højslev Station IF
|
|
|
351519
|
ti31-07 2018
|
18:15
|
|
|
Nordjyske Bank Arena Strandby
|
|
Strandby-Elling-Nielstrup IF Fodbold
|
|
|
153355
|
ti31-07 2018
|
18:30
|
|
|
Lynghallen
|
|
Grindsted GIF
|
|
|
190512
|
ti31-07 2018
|
18:30
|
|
|
Værum Stadion
|
|
Værum GF
|
Værum GF - Sparkron Cup 2018
|
|
190511
|
ti31-07 2018
|
19:00
|
|
|
Værum Stadion
|
|
Værum GF
|
Værum GF - Sparkron Cup 2018
|
|
153188
|
ti31-07 2018
|
19:00
|
|
|
Klovborg Stadion
|
|
Klovborg UF
|
|
|
153189
|
ti31-07 2018
|
19:00
|
|
|
Klovborg Stadion
|
|
Klovborg UF
|
|
|
891302
|
ti31-07 2018
|
19:00
|
|
|
Vestjysk Bank Arena, Bording
|
|
Bording IF
|
|
|
741329
|
ti31-07 2018
|
19:30
|
|
|
Hodsager Klubcenter
|
|
Hodsager UF
|
|
|
200977
|
ti31-07 2018
|
19:45
|
|
|
Vrå Stadion
|
|
Vraa/Børglum IF
|
|
|
141940
|
ti31-07 2018
|
19:45
|
|
|
Højslev Stadion
|
|
Højslev Station IF
|
|
|
741332
|
on01-08 2018
|
17:50
|
|
|
Hodsager Klubcenter
|
|
Hodsager UF
|
|
|
351526
|
on01-08 2018
|
18:15
|
|
|
Nordjyske Bank Arena Strandby
|
|
Strandby-Elling-Nielstrup IF Fodbold
|
|
|
142626
|
on01-08 2018
|
19:00
|
|
|
Gedsted Stadion
|
|
Fjelsø Gedsted FF
|
|
|
153190
|
on01-08 2018
|
19:00
|
|
|
Klovborg Stadion
|
|
Klovborg UF
|
|
|
153191
|
on01-08 2018
|
19:00
|
|
|
Klovborg Stadion
|
|
Klovborg UF
|
|
|
351532
|
on01-08 2018
|
20:00
|
|
|
Nordjyske Bank Arena Strandby
|
|
Strandby-Elling-Nielstrup IF Fodbold
|
|
|
149341
|
to02-08 2018
|
18:00
|
|
|
Vivild Kunstgræsbane
|
|
Vivild IF
|
|
|
141941
|
to02-08 2018
|
18:00
|
|
|
Højslev Stadion
|
|
Højslev Station IF
|
|
|
142616
|
to02-08 2018
|
18:00
|
|
|
Højslev Kunstgræsbane
|
|
Højslev Station IF
|
|
|
190513
|
to02-08 2018
|
18:30
|
|
|
Værum Stadion
|
|
Værum GF
|
Værum GF - Sparkron Cup 2018
|
|
200987
|
to02-08 2018
|
18:30
|
|
|
Skalborg Stadion
|
|
Vraa/Børglum IF
|
|
|
287816
|
to02-08 2018
|
19:00
|
|
|
Hjordkær Stadion
|
|
Hjordkær UIF
|
|
|
347834
|
to02-08 2018
|
19:00
|
|
|
Interfjord Park Glyngøre
|
ANN
|
Sallingsund FC
|
|
|
190514
|
to02-08 2018
|
19:00
|
|
|
Værum Stadion
|
|
Værum GF
|
Værum GF - Sparkron Cup 2018
|
|
417465
|
to02-08 2018
|
19:00
|
|
|
Vellev Stadion
|
|
Vellev IF
|
|
|
739012
|
to02-08 2018
|
19:00
|
|
|
Valsgård Stadion
|
|
Valsgård IF 83
|
|
|
771558
|
to02-08 2018
|
19:00
|
|
|
Gjøl B`s Baner
|
|
Gjøl B
|
|
|
153192
|
to02-08 2018
|
19:00
|
|
|
Klovborg Stadion
|
|
Klovborg UF
|
|
|
153193
|
to02-08 2018
|
19:00
|
|
|
Klovborg Stadion
|
|
Klovborg UF
|
|
|
184996
|
to02-08 2018
|
19:00
|
|
|
Bruunshåb/Tapdrup Stadion
|
|
Bruunshåb/Tapdrup IF
|
|
|
118863
|
to02-08 2018
|
19:00
|
|
|
Syvsten IF Stadion
|
|
Syvsten IF
|
|
|
122164
|
to02-08 2018
|
19:00
|
|
|
Egernsund Stadion
|
|
Egernsund Kultur- og IF
|
Egernsund Kultur- og Idrætsforening
|
|
771512
|
to02-08 2018
|
19:30
|
|
|
Notmark Idrætsanlæg
|
|
Notmark SU
|
|
|
142617
|
to02-08 2018
|
19:45
|
|
|
Højslev Stadion
|
|
Højslev Station IF
|
|
|
351539
|
to02-08 2018
|
20:00
|
|
|
Nordjyske Bank Arena Strandby
|
|
Strandby-Elling-Nielstrup IF Fodbold
|
Strandby-Elling-Nielstrup IF
|
|
185101
|
fr03-08 2018
|
17:30
|
|
|
Horne Stadion, Varde
|
|
Horne IF
|
|
|
202597
|
fr03-08 2018
|
18:00
|
|
|
Vrå Stadion
|
|
Vraa/Børglum IF
|
|
|
238908
|
fr03-08 2018
|
18:30
|
|
|
Ansager Stadion
|
|
Ansager IF
|
|
|
348202
|
fr03-08 2018
|
18:30
|
|
|
Freja Park (Gundersted)
|
|
Gundersted IF
|
|
|
348203
|
fr03-08 2018
|
18:30
|
|
|
Freja Park (Gundersted)
|
|
Gundersted IF
|
|
|
513754
|
fr03-08 2018
|
19:00
|
|
|
St. Krogager Idrætscenter
|
|
Krogager B
|
|
|
119492
|
fr03-08 2018
|
19:00
|
|
|
Buskelund Kunstgræsbane
|
|
HA85
|
|
|
741343
|
fr03-08 2018
|
19:30
|
|
|
Hodsager Klubcenter
|
|
Hodsager UF
|
|
|
741344
|
fr03-08 2018
|
19:30
|
|
|
Hodsager Klubcenter
|
|
Hodsager UF
|
|
|
202585
|
fr03-08 2018
|
19:45
|
|
|
Vrå Stadion
|
|
Vraa/Børglum IF
|
|
|
103793
|
lø04-08 2018
|
10:00
|
|
|
Tønderhallerne
|
|
Tønder SF
|
|
|
190515
|
lø04-08 2018
|
11:30
|
|
|
Værum Stadion
|
|
Værum GF
|
Værum GF - Sparkron Cup 2018
|
|
791310
|
lø04-08 2018
|
12:00
|
|
|
Oksbøl Stadion
|
|
Boldklubben Vestkysten
|
|
|
190516
|
lø04-08 2018
|
12:30
|
|
|
Værum Stadion
|
|
Værum GF
|
Værum GF - Sparkron Cup 2018
|
|
153194
|
lø04-08 2018
|
13:00
|
|
|
Klovborg Stadion
|
|
Klovborg UF
|
|
|
153195
|
lø04-08 2018
|
13:00
|
|
|
Klovborg Stadion
|
|
Klovborg UF
|
|
|
142619
|
lø04-08 2018
|
13:00
|
|
|
Højslev Stadion
|
|
Højslev Station IF
|
|
|
142620
|
lø04-08 2018
|
13:00
|
|
|
Højslev Kunstgræsbane
|
|
Højslev Station IF
|
|
|
103795
|
lø04-08 2018
|
13:00
|
|
|
Terndrup Stadion
|
|
Terndrup IF
|
|
|
891154
|
lø04-08 2018
|
13:00
|
|
|
Studsgaard Stadion
|
|
UDMELDT / Herning United Football Club
|
|
|
737568
|
lø04-08 2018
|
13:00
|
|
|
Haunstrup Stadion
|
|
Haunstrup IF
|
|
|
185117
|
lø04-08 2018
|
13:00
|
|
|
AaB's Anlæg
|
|
AaB
|
|
|
248362
|
lø04-08 2018
|
13:30
|
|
|
Søndre Stadion
|
|
Vejle Kammeraterne
|
|
|
104618
|
lø04-08 2018
|
13:30
|
|
|
Tinghøj Stadion (Doense)
|
|
Doense/Vebbestrup IF
|
Doense Vebbestrp If serie 4
|
|
190517
|
lø04-08 2018
|
13:30
|
|
|
Værum Stadion
|
|
Værum GF
|
Værum GF - Sparkron Cup 2018
|
|
469730
|
lø04-08 2018
|
14:00
|
|
|
TRIF Kunstgræsbane
|
|
TRIF
|
|
|
769481
|
lø04-08 2018
|
14:00
|
|
|
Vestbjerg Stadion
|
|
Vestbjerg IF
|
Aalborg Fodbold Forening á 1337
|
|
351543
|
lø04-08 2018
|
14:15
|
|
|
Nordjyske Bank Arena Strandby
|
|
Strandby-Elling-Nielstrup IF Fodbold
|
|
|
202600
|
lø04-08 2018
|
14:30
|
|
|
Vrå Stadion
|
|
Vraa/Børglum IF
|
|
|
153227
|
lø04-08 2018
|
14:45
|
|
|
Klovborg Stadion
|
|
Klovborg UF
|
|
|
153228
|
lø04-08 2018
|
14:45
|
|
|
Klovborg Stadion
|
|
Klovborg UF
|
|
|
142621
|
lø04-08 2018
|
15:00
|
|
|
Højslev Stadion
|
ANN
|
Højslev Station IF
|
|
|
891157
|
lø04-08 2018
|
15:00
|
|
|
Studsgaard Stadion
|
|
Studsgård GIF
|
|
|
351547
|
lø04-08 2018
|
16:00
|
|
|
Nordjyske Bank Arena Strandby
|
|
Strandby-Elling-Nielstrup IF Fodbold
|
|
|
627859
|
lø04-08 2018
|
16:00
|
|
|
Vestjysk Bank Arena, Bording
|
|
Bording IF
|
|
|
103188
|
sø05-08 2018
|
12:00
|
|
|
Fynske Bank KunstNord
|
|
Bramdrupdam GIF
|
|
|
102324
|
sø05-08 2018
|
13:00
|
|
|
Engum Stadion
|
|
Engum UI
|
|
|
103794
|
sø05-08 2018
|
16:00
|
|
|
Thøisen Murerfirma Arena - Augustenborg
|
|
Midtals IF
|
|
|
189627
|
sø05-08 2018
|
16:00
|
|
|
SUS Arena
|
|
Broager UI
|
|
|
771541
|
sø05-08 2018
|
19:00
|
|
|
Sparekassen Danmark Arena Kunstgræs (Aars)
|
|
Aars IK
|
|
|
189722
|
ma06-08 2018
|
18:30
|
|
|
Øster Hornum Hallen
|
|
Øster Hornum IF
|
|
|
771561
|
ma06-08 2018
|
18:30
|
|
|
Engesvang Hallen
|
|
Engesvang Fremad
|
|
|
258421
|
ma06-08 2018
|
19:00
|
|
|
Oksbøl Stadion
|
|
Boldklubben Vestkysten
|
|
|
353135
|
ma06-08 2018
|
19:00
|
|
|
Vils Stadion
|
|
Sydmors IF
|
|
|
586534
|
ma06-08 2018
|
19:00
|
|
|
Horne Stadion, Varde
|
|
Horne IF
|
|
|
103796
|
ma06-08 2018
|
19:00
|
|
|
Terndrup Stadion
|
|
Terndrup IF
|
|
|
771517
|
ti07-08 2018
|
18:45
|
|
|
Jernvedlund Stadion
|
|
Jernved IF
|
|
|
771538
|
ti07-08 2018
|
19:00
|
|
|
Engum Stadion
|
|
Engum UI
|
|
|
836771
|
ti07-08 2018
|
19:00
|
|
|
Lindved Stadion
|
|
Lindved GF
|
|
|
915356
|
ti07-08 2018
|
19:00
|
|
|
Aabenraa Stadion
|
|
Aabenraa BK
|
|
|
973613
|
ti07-08 2018
|
19:00
|
|
|
Nørhalne Stadion
|
|
IF Fremad Nørhalne
|
|
|
102318
|
ti07-08 2018
|
19:00
|
|
|
Skalborg Stadion
|
|
Skalborg SK
|
|
|
103186
|
ti07-08 2018
|
19:00
|
|
|
Cuben
|
|
Christiansfeld IF
|
|
|
103756
|
ti07-08 2018
|
19:00
|
|
|
Stilling Stadion
|
|
Stilling IF
|
|
|
203369
|
ti07-08 2018
|
19:00
|
|
|
Hornum Stadion
|
|
Hornum IF
|
|
|
473657
|
ti07-08 2018
|
19:00
|
|
|
Hellevad Skole
|
|
Hellevad IF
|
|
|
248397
|
ti07-08 2018
|
19:30
|
|
|
Metropol Park (Viborg)
|
ANN
|
NUGF Viborg
|
|
|
248403
|
ti07-08 2018
|
19:30
|
|
|
LM Transport Arena (Ans)
|
|
Ans IF
|
|
|
103183
|
ti07-08 2018
|
19:30
|
|
|
Aabybro Idrætscenter
|
|
Aabybro IF
|
|
|
152500
|
on08-08 2018
|
19:00
|
|
|
Sejs Stadion
|
|
Sejs Svejbæk IF
|
|
|
248381
|
on08-08 2018
|
19:00
|
|
|
NMT-BYENS Arena Hadsten
|
|
Hadsten Sports Klub
|
|
|
791312
|
on08-08 2018
|
19:00
|
|
|
Rødding Stadion
|
|
Rødding IF
|
|
|
248415
|
to09-08 2018
|
17:30
|
|
|
Vorgod-Barde Stadion
|
|
Vorgod-Barde Motion og fritid
|
|
|
103889
|
to09-08 2018
|
18:30
|
|
|
NUBI's Stadion
|
|
NUBI
|
|
|
132045
|
to09-08 2018
|
19:00
|
|
|
Egebæk/Hviding Akt.center
|
|
Hviding IF
|
|
|
428668
|
to09-08 2018
|
19:00
|
|
|
Ølstrup Stadion
|
|
Ølstrup GU
|
|
|
428791
|
to09-08 2018
|
19:00
|
|
|
Egtved Idræts- og Multicenter
|
|
Ammitsbøl/Egtved
|
|
|
915359
|
to09-08 2018
|
19:00
|
|
|
Aabenraa Stadion
|
|
Aabenraa BK
|
|
|
428680
|
lø11-08 2018
|
13:00
|
|
|
Nibe Stadion
|
|
Nibe B
|
|
|
473665
|
lø11-08 2018
|
13:00
|
|
|
KFUM Parken
|
|
Fredericia KFUM
|
|
|
690940
|
lø11-08 2018
|
13:00
|
|
|
Sparekassen Thy Arena, Hurup
|
|
Hurup IF
|
|
|
962747
|
sø12-08 2018
|
12:00
|
|
|
Aabenraa Stadion
|
|
Aabenraa BK
|
|
|
921092
|
sø12-08 2018
|
17:00
|
|
|
Jerne Stadion
|
|
Jerne IF
|
|
|
151519
|
ti14-08 2018
|
18:30
|
|
|
B52/AFC’s anlæg
|
|
B52/Aalborg Fodbold Club
|
|
|
152494
|
ti14-08 2018
|
19:00
|
|
|
NMT-BYENS Arena Hadsten
|
|
Hadsten Sports Klub
|
|
|
171802
|
ti14-08 2018
|
19:00
|
|
|
Bankagerhallen
|
|
Horsens KFUM
|
Horsens KFUM/Højvangen IK
|
|
359337
|
ti14-08 2018
|
19:00
|
|
|
Horsens B's Anlæg
|
|
Horsens B
|
|
|
643422
|
on15-08 2018
|
19:00
|
|
|
Terndrup Stadion
|
|
Terndrup IF
|
|
|
437162
|
lø29-09 2018
|
11:00
|
|
|
Spektrum Odder
|
|
Odder IGF Fodbold
|
|
|
957824
|
ma22-10 2018
|
19:45
|
|
|
Stensballe Kunstgræs Arena
|
|
Stensballe IK
|
|
|
425545
|
ma05-11 2018
|
19:00
|
|
|
Vrå Kunstgræsbane
|
|
Vraa/Børglum IF
|
|
|
154553
|
lø05-01 2019
|
13:00
|
|
|
Koncenton Park (ASA kunstgræs)
|
|
ASA, Aarhus
|
|
|
173775
|
ma07-01 2019
|
19:00
|
|
|
Kragelund Skole
|
|
FK 73
|
|
|
183387
|
ti22-01 2019
|
20:45
|
|
|
JYSK Park (kunstgræs)
|
|
FK 73
|
|
|
579692
|
lø02-02 2019
|
15:00
|
|
|
Aabenraa Kunstgræsbane
|
|
Aabenraa BK
|
|
|
150396
|
lø02-02 2019
|
15:30
|
|
|
JPI Park Kunstgræs (Freja)
|
|
Horsens Freja
|
|
|
179822
|
fr08-02 2019
|
19:00
|
|
|
Kunstgræsbanen Rosendal
|
|
Rosendal IK
|
|
|
182627
|
fr08-02 2019
|
19:00
|
|
|
Buskelund Kunstgræsbane
|
|
ØBG Silkeborg
|
|
|
245004
|
fr08-02 2019
|
19:15
|
|
|
Storvorde Sejlflod Kunstgræsbane
|
|
Aalborg KFUM Fodbold
|
|
|
204894
|
lø09-02 2019
|
10:15
|
|
|
Dronningborg Kunstgræsbane
|
|
Værum GF
|
|
|
215433
|
lø09-02 2019
|
14:00
|
|
|
Aabybro Kunstgræsbane
|
|
Gjøl B
|
|
|
179399
|
lø09-02 2019
|
14:00
|
|
|
Jacobsen Plus - Kunst Arena 2
|
|
Horsens fS
|
|
|
259504
|
lø09-02 2019
|
15:00
|
|
|
KFUM Park Kunstgræs
|
|
Fredericia KFUM
|
|
|
154506
|
lø09-02 2019
|
15:45
|
|
|
Kjellerup Kunstgræsbane
|
|
Kjellerup IF
|
|
|
210526
|
lø09-02 2019
|
16:00
|
|
|
Aabybro Kunstgræsbane
|
|
Moseby B
|
|
|
260163
|
sø10-02 2019
|
11:30
|
|
|
XL Park, Vorup - Kunstgræsbane Ulvehøj
|
|
Vorup FB
|
|
|
598029
|
sø10-02 2019
|
13:00
|
|
|
Aabenraa Kunstgræsbane
|
|
Aabenraa BK
|
|
|
179384
|
fr15-02 2019
|
19:00
|
|
|
TRIF Kunstgræsbane
|
|
Nørager B
|
|
|
211317
|
fr15-02 2019
|
19:00
|
|
|
tst Kunstgræsbane
|
|
tst Fodbold
|
|
|
215434
|
lø16-02 2019
|
12:00
|
|
|
Aabybro Kunstgræsbane
|
|
Gjøl B
|
|
|
266674
|
lø16-02 2019
|
12:20
|
|
|
Kunstgræsbane Gug Boldklub
|
|
Gug B
|
|
|
174691
|
lø16-02 2019
|
13:00
|
|
|
Øster Hornum Hallen
|
|
Øster Hornum IF
|
|
|
179823
|
lø16-02 2019
|
13:30
|
|
|
Hadsund Kunstgræsbane
|
|
Hadsund B
|
|
|
266052
|
lø16-02 2019
|
14:00
|
|
|
Hammerum Kunstgræsbane 2
|
|
Studsgård GIF
|
Herning United Football Club
|
|
266616
|
lø16-02 2019
|
14:30
|
|
|
Hammel Kunstgræsbane
|
|
Vellev IF
|
|
|
267068
|
lø16-02 2019
|
15:15
|
|
|
Højbo Stadion Kunstgræsbane
|
|
Stilling IF
|
|
|
267086
|
lø16-02 2019
|
15:20
|
|
|
Vivild Kunstgræsbane
|
|
Vivild IF
|
|
|
598026
|
lø16-02 2019
|
16:00
|
|
|
Aabenraa Kunstgræsbane
|
|
Aabenraa BK
|
|
|
266670
|
lø16-02 2019
|
16:00
|
|
|
Hammerum Kunstgræsbane 1
|
|
Hammerum IF
|
|
|
205278
|
lø16-02 2019
|
16:00
|
|
|
Hessel Arena Kunstgræs 2 (Tjørring)
|
|
Herning KFUM
|
|
|
210527
|
lø16-02 2019
|
16:00
|
|
|
Aabybro Kunstgræsbane
|
|
Moseby B
|
|
|
247791
|
lø16-02 2019
|
16:15
|
|
|
Storvorde Sejlflod Kunstgræsbane
|
|
Storvorde/Sejlflod B
|
|
|
266701
|
sø17-02 2019
|
12:00
|
|
|
Nr. Bjært/Strandhuse Kunstgræsbane
|
|
Seest B
|
|
|
216241
|
sø17-02 2019
|
15:00
|
|
|
Form & Fritid Nørre Nebel
|
|
Nr. Nebel IF
|
|
|
602415
|
fr22-02 2019
|
19:00
|
|
|
Haderslev Kunstgræsbane
|
|
Haderslev FK
|
|
|
268220
|
lø23-02 2019
|
10:00
|
|
|
Vivild Kunstgræsbane
|
|
Ørsted IF
|
|
|
216816
|
lø23-02 2019
|
11:45
|
|
|
Hammel Kunstgræsbane
|
|
Vellev IF
|
|
|
267078
|
lø23-02 2019
|
13:20
|
|
|
Vivild Kunstgræsbane
|
|
Vivild IF
|
|
|
252525
|
lø23-02 2019
|
13:30
|
|
|
Balle Kunstgræsbane
|
|
Jelling fS
|
|
|
198630
|
lø23-02 2019
|
13:45
|
|
|
Designa Kunstgræs 1
|
|
Horsens KFUM
|
|
|
179844
|
lø23-02 2019
|
14:00
|
|
|
Hammel Kunstgræsbane
|
|
Fårvang IF
|
|
|
182385
|
lø23-02 2019
|
14:00
|
|
|
Jacobsen Plus - Kunst Arena 2
|
|
Horsens fS
|
|
|
247792
|
lø23-02 2019
|
14:15
|
|
|
Storvorde Sejlflod Kunstgræsbane
|
|
Storvorde/Sejlflod B
|
|
|
259530
|
lø23-02 2019
|
14:15
|
|
|
Kragelund Skole
|
|
Funder GF
|
|
|
427032
|
lø23-02 2019
|
14:15
|
|
|
Kjellerup Kunstgræsbane
|
|
Studsgård GIF
|
|
|
211318
|
lø23-02 2019
|
15:00
|
|
|
tst Kunstgræsbane
|
|
tst Fodbold
|
|
|
173780
|
lø23-02 2019
|
15:00
|
|
|
Quickpoint Park Helsted Kunstgræsbane
|
|
Helsted Fremad IF
|
|
|
598171
|
lø23-02 2019
|
16:00
|
|
|
Sparekassen Danmark Arena Kunstgræs (Aars)
|
|
Kvik IF
|
|
|
267079
|
lø23-02 2019
|
16:00
|
|
|
Vejle Idrætshøjskole
|
|
Vejle Kammeraterne
|
|
|
271560
|
lø23-02 2019
|
16:00
|
|
|
Guldager IC Kunstgræbane
|
|
Esbjerg IF 92
|
|
|
274928
|
lø23-02 2019
|
16:00
|
|
|
NES Park
|
|
VRI
|
|
|
252534
|
lø23-02 2019
|
16:20
|
|
|
AC Huse Park Kunstgræs
|
|
Mørke IF
|
|
|
274930
|
sø24-02 2019
|
09:00
|
|
|
NES Park
|
|
VRI
|
|
|
266673
|
sø24-02 2019
|
12:00
|
|
|
Nr. Bjært/Strandhuse Kunstgræsbane
|
|
Seest B
|
|
|
139381
|
sø24-02 2019
|
12:30
|
|
|
Vibe Arena Favrskovbanen ( Kunstgræsbane)
|
|
HOG Hinnerup
|
|
|
218805
|
sø24-02 2019
|
12:50
|
|
|
Riisvangen Stadion
|
|
Aarhus Fremad
|
|
|
216310
|
sø24-02 2019
|
13:00
|
|
|
Erritsø Kunstgræsbane
|
|
Erritsø GIF
|
|
|
272833
|
sø24-02 2019
|
13:50
|
|
|
Bredballe Kunstgræsbane
|
|
Bredballe IF
|
|
|
268252
|
sø24-02 2019
|
14:00
|
|
|
AaB Kunstgræsbane
|
|
Aalborg KFUM Fodbold
|
|
|
220101
|
sø24-02 2019
|
14:00
|
|
|
JPI Park Kunstgræs (Freja)
|
|
Lund IF
|
|
|
268241
|
sø24-02 2019
|
15:00
|
|
|
TRIF Kunstgræsbane
|
|
Auning IF
|
|
|
266638
|
sø24-02 2019
|
15:30
|
|
|
Sparekassen Danmark Arena Kunstgræs (Aars)
|
|
Aars IK
|
|
|
218935
|
sø24-02 2019
|
16:00
|
|
|
Vandel Efterskole (Kunstgræs)
|
|
Give Fremad
|
|
|
274929
|
sø24-02 2019
|
16:00
|
|
|
NES Park
|
|
VRI
|
|
|
266074
|
sø24-02 2019
|
16:00
|
|
|
Støvring Kunstgræsbane
|
|
Støvring IF Fodbold
|
|
|
266104
|
sø24-02 2019
|
16:00
|
|
|
Buskelund Kunstgræsbane
|
|
ØBG Silkeborg
|
|
|
266615
|
sø24-02 2019
|
16:00
|
|
|
Guldager IC Kunstgræbane
|
|
Sædding/G IF
|
|
|
268318
|
sø24-02 2019
|
16:15
|
|
|
Randers Stadion, kunstgræs
|
|
UDMELDT / Randers Boldklub á 1337
|
|
|
274276
|
ti26-02 2019
|
18:00
|
|
|
TSI's Baneanlæg (TSI Stenum)
|
|
TSI/Stenum
|
|
|
275233
|
ti26-02 2019
|
19:00
|
|
|
Vandel Efterskole (Kunstgræs)
|
|
Jelling fS
|
|
|
271466
|
on27-02 2019
|
18:00
|
|
|
Hirtshals Kunstgræsbane
|
|
Hirtshals B
|
|
|
171513
|
on27-02 2019
|
19:00
|
|
|
Øster Hornum Hallen
|
|
Øster Hornum IF
|
|
|
147899
|
fr01-03 2019
|
18:30
|
|
|
Grindsted Kunstgræs
|
|
Grindsted GIF
|
|
|
268236
|
fr01-03 2019
|
18:45
|
|
|
Støvring Kunstgræsbane
|
|
Støvring IF Fodbold
|
|
|
283171
|
fr01-03 2019
|
19:00
|
|
|
Kunstgræs Lynddahl Park Ribe
|
|
Høm/Seem UIF
|
|
|
179851
|
fr01-03 2019
|
19:00
|
|
|
Hammel Kunstgræsbane
|
|
Fårvang IF
|
|
|
211322
|
fr01-03 2019
|
19:30
|
|
|
tst Kunstgræsbane
|
|
tst Fodbold
|
|
|
268291
|
lø02-03 2019
|
11:00
|
|
|
Værum Stadion
|
|
Værum GF
|
|
|
174112
|
lø02-03 2019
|
12:00
|
|
|
Nordjyske Bank Arena (KFUM)
|
|
Aalborg KFUM Fodbold
|
|
|
186135
|
lø02-03 2019
|
13:00
|
|
|
Mørke skole
|
|
Mørke IF
|
|
|
252784
|
lø02-03 2019
|
13:00
|
|
|
Hirtshals Kunstgræsbane
|
|
Hirtshals B
|
|
|
182386
|
lø02-03 2019
|
14:00
|
|
|
Jacobsen Plus - Kunst Arena 2
|
|
Horsens fS
|
|
|
274994
|
lø02-03 2019
|
14:00
|
|
|
Sir-Lyngbjerg Centret
|
|
Naur-Sir-Krunderup
|
|
|
260213
|
lø02-03 2019
|
14:15
|
|
|
Storvorde Sejlflod Kunstgræsbane
|
|
Storvorde/Sejlflod B
|
|
|
220088
|
lø02-03 2019
|
15:00
|
|
|
Nybolig Kunstarena
|
|
Lund IF
|
|
|
268221
|
lø02-03 2019
|
15:00
|
|
|
Vivild Kunstgræsbane
|
|
Ørsted IF
|
|
|
184398
|
lø02-03 2019
|
15:00
|
|
|
Quickpoint Park Helsted Kunstgræsbane
|
ANN
|
Helsted Fremad IF
|
|
|
151031
|
lø02-03 2019
|
15:00
|
|
|
Hammel Kunstgræsbane
|
|
Fårvang IF
|
|
|
291425
|
lø02-03 2019
|
15:00
|
|
|
TRIF Kunstgræsbane
|
|
TRIF
|
|
|
259368
|
lø02-03 2019
|
15:15
|
|
|
Spjald Kunstgræsbane
|
|
Spjald Fritidscenter
|
|
|
273009
|
lø02-03 2019
|
16:00
|
|
|
Storvorde Sejlflod Kunstgræsbane
|
|
Tylstrup IF
|
|
|
216274
|
lø02-03 2019
|
16:00
|
|
|
Guldager IC Kunstgræbane
|
|
Sædding/G IF
|
|
|
291621
|
lø02-03 2019
|
16:00
|
|
|
Storvorde Sejlflod Kunstgræsbane
|
|
Tylstrup IF
|
|
|
215683
|
lø02-03 2019
|
16:30
|
|
|
Hadsund Kunstgræsbane
|
|
Mou IF
|
|
|
266053
|
lø02-03 2019
|
16:30
|
|
|
Hadsund Kunstgræsbane
|
ANN
|
Hadsund B
|
|
|
275146
|
sø03-03 2019
|
10:00
|
|
|
NES Park
|
|
VRI
|
|
|
139382
|
sø03-03 2019
|
11:20
|
|
|
Vibe Arena Favrskovbanen ( Kunstgræsbane)
|
|
HOG Hinnerup
|
|
|
182871
|
sø03-03 2019
|
12:00
|
|
|
AaB Kunstgræsbane
|
ANN
|
AaB
|
|
|
252564
|
sø03-03 2019
|
12:00
|
|
|
Ikke i brug
|
|
SMIFF09
|
|
|
275147
|
sø03-03 2019
|
12:00
|
|
|
NES Park
|
|
VRI
|
|
|
277619
|
sø03-03 2019
|
13:00
|
|
|
V. Sottrup Idrætsanlæg
|
|
BNS
|
|
|
216487
|
sø03-03 2019
|
13:00
|
|
|
Søvind Stadion
|
|
Søvind GIF
|
|
|
273153
|
sø03-03 2019
|
14:00
|
|
|
Hammerum Kunstgræsbane 2
|
|
UDMELDT / Herning United Football Club
|
Herning United Football Club
|
|
247810
|
sø03-03 2019
|
14:30
|
|
|
NES Park - Kunstgræsbanen
|
|
NB 93, Aarhus
|
|
|
208011
|
sø03-03 2019
|
15:00
|
|
|
Aabybro Kunstgræsbane
|
|
Skovsgaard B
|
|
|
268316
|
sø03-03 2019
|
15:15
|
|
|
XL Park, Vorup - Kunstgræsbane Ulvehøj
|
|
Vejlby Skovbakken Aarhus
|
|
|
277155
|
sø03-03 2019
|
16:00
|
|
|
tst Kunstgræsbane
|
|
tst Fodbold
|
|
|
280024
|
sø03-03 2019
|
16:00
|
|
|
tst Kunstgræsbane
|
ANN
|
tst Fodbold
|
|
|
268307
|
sø03-03 2019
|
16:00
|
|
|
Fredensvang - Kunst Bane 4
|
|
AGF, Aarhus
|
|
|
198631
|
sø03-03 2019
|
16:00
|
|
|
Designa Kunstgræs 1
|
|
Horsens KFUM
|
|
|
253002
|
ma04-03 2019
|
19:00
|
|
|
Balle Kunstgræsbane
|
|
FB Fodbold
|
|
|
294522
|
ti05-03 2019
|
19:00
|
|
|
TSI's Baneanlæg (TSI Stenum)
|
|
TSI/Stenum
|
|
|
289106
|
on06-03 2019
|
20:00
|
|
|
Ringkøbing Landbobank Kunstgræs (Mejrup)
|
|
Mejrup GU
|
|
|
295031
|
fr08-03 2019
|
18:00
|
|
|
Grindsted Kunstgræs
|
|
Grindsted GIF
|
|
|
231349
|
fr08-03 2019
|
19:00
|
|
|
Hedensted Stadion Kunstgræs
|
|
Hedensted IF
|
|
|
275265
|
fr08-03 2019
|
20:00
|
|
|
Vrå Kunstgræsbane
|
|
Idrætscenter Vendsyssel
|
|
|
274943
|
lø09-03 2019
|
10:00
|
|
|
Skyum Idrætsefterskole Kunstgræs
|
|
Skovsgaard B
|
|
|
365868
|
lø09-03 2019
|
10:45
|
|
|
Søholt Øst
|
|
Silkeborg B
|
|
|
276869
|
lø09-03 2019
|
12:00
|
|
|
Herning Fremad's Kunstgræsbane 2
|
|
Herning Fremad
|
|
|
266672
|
lø09-03 2019
|
12:00
|
|
|
Vandel Efterskole (Kunstgræs)
|
|
Vorbasse Boldklub af 1912
|
|
|
186136
|
lø09-03 2019
|
13:00
|
|
|
Mørke skole
|
|
Mørke IF
|
|
|
275164
|
lø09-03 2019
|
13:00
|
|
|
Erritsø Idrætscenter
|
|
Erritsø GIF
|
|
|
340703
|
lø09-03 2019
|
13:00
|
|
|
Morsø Multipark Kunstgræs
|
|
MorsØ FC
|
|
|
277211
|
lø09-03 2019
|
13:30
|
|
|
Sparekassen Danmark Arena (Sæby)
|
|
IF Skjold Sæby
|
|
|
296869
|
lø09-03 2019
|
13:30
|
|
|
Højslev Kunstgræsbane
|
|
Højslev Station IF
|
|
|
216477
|
lø09-03 2019
|
13:30
|
|
|
Sdr. Rind Stadion
|
|
Sdr. Rind/Vinkel IF
|
|
|
252790
|
lø09-03 2019
|
14:00
|
|
|
Tønder Kunstgræs
|
|
FC Royal
|
|
|
274941
|
lø09-03 2019
|
14:00
|
|
|
Fladhøj Idrætscenter
|
|
Rødekro IF
|
|
|
151035
|
lø09-03 2019
|
14:00
|
|
|
Hammel Kunstgræsbane
|
|
Fårvang IF
|
|
|
292405
|
lø09-03 2019
|
14:00
|
|
|
Nr. Felding Stadion
|
|
Mejdal-Halgård Fodbold
|
|
|
294549
|
lø09-03 2019
|
14:00
|
|
|
Bælum/Solbjerg Kunstgræs
|
|
Mou IF
|
|
|
340704
|
lø09-03 2019
|
15:00
|
|
|
Hjallerup Kunstgræsbane
|
|
Tylstrup IF
|
|
|
184937
|
lø09-03 2019
|
15:00
|
|
|
V. Sottrup Idrætsanlæg
|
|
BNS
|
|
|
173781
|
lø09-03 2019
|
15:00
|
|
|
Quickpoint Park Helsted Kunstgræsbane
|
|
Helsted Fremad IF
|
|
|
266639
|
lø09-03 2019
|
15:00
|
|
|
Højslev Kunstgræsbane
|
|
Ørslevkloster IF
|
|
|
267080
|
lø09-03 2019
|
15:20
|
|
|
Arena Vest Kunstgræsbane (Aarhus)
|
|
JAI, Aarhus
|
|
|
259496
|
lø09-03 2019
|
16:00
|
|
|
Holstebro Kunstgræsbane
|
|
Måbjerg IF
|
|
|
184421
|
lø09-03 2019
|
16:00
|
|
|
Bælum/Solbjerg Kunstgræs
|
|
Bælum/Solbjerg IF
|
|
|
273167
|
lø09-03 2019
|
16:15
|
|
|
Storvorde Sejlflod Kunstgræsbane
|
|
Storvorde/Sejlflod B
|
|
|
156428
|
lø09-03 2019
|
16:20
|
|
|
Randers Stadion, kunstgræs
|
|
Kristrup B
|
|
|
147727
|
lø09-03 2019
|
16:20
|
|
|
Brabrand IF Kunstgræsbane
|
|
Brabrand IF
|
|
|
186173
|
sø10-03 2019
|
11:45
|
|
|
Hammel Kunstgræsbane
|
|
Thorsø/Tungelund IF
|
|
|
216488
|
sø10-03 2019
|
12:00
|
|
|
JPI Park Kunstgræs (Freja)
|
|
Søvind GIF
|
|
|
294505
|
sø10-03 2019
|
12:00
|
|
|
Skærbæk Kunstgræsbane
|
|
Fanø B
|
|
|
326975
|
sø10-03 2019
|
12:00
|
|
|
AaB Kunstgræsbane
|
|
AaB
|
|
|
182387
|
sø10-03 2019
|
12:30
|
|
|
Jacobsen Plus - Kunst Arena 4
|
|
Horsens fS
|
|
|
268317
|
sø10-03 2019
|
13:15
|
|
|
XL Park, Vorup - Kunstgræsbane Ulvehøj
|
|
UDMELDT / FC Sydbyen
|
|
|
294518
|
sø10-03 2019
|
14:00
|
|
|
Høm Stadion
|
|
Høm/Seem UIF
|
|
|
147822
|
sø10-03 2019
|
14:00
|
|
|
Designa Kunstgræs 1
|
|
Horsens KFUM
|
|
|
216276
|
sø10-03 2019
|
14:00
|
|
|
JPI Park Kunstgræs (Freja)
|
|
Lund IF
|
|
|
218806
|
sø10-03 2019
|
14:20
|
|
|
Riisvangen Stadion
|
|
Aarhus Fremad
|
|
|
296682
|
sø10-03 2019
|
15:20
|
|
|
XL Park, Vorup - Kunstgræsbane Ulvehøj
|
|
Skødstrup SF
|
|
|
365863
|
sø10-03 2019
|
16:00
|
|
|
Esbjerg Kunstgræsbane
|
|
Esbjerg IF 92
|
|
|
334925
|
sø10-03 2019
|
16:30
|
|
|
Kunstgræsbane Gug Boldklub
|
|
FC Dansom
|
|
|
218194
|
sø10-03 2019
|
18:00
|
|
|
Guldager IC Kunstgræbane
|
|
Sædding/G IF
|
|
|
259385
|
ma11-03 2019
|
19:00
|
|
|
Hessel Arena Kunstgræs 1 (Tjørring)
|
|
Tjørring IF
|
|
|
271113
|
ti12-03 2019
|
18:00
|
|
|
Stensballe Hallen
|
|
Stensballe IK
|
|
|
289108
|
ti12-03 2019
|
18:30
|
|
|
Ansager Stadion
|
|
Ansager IF
|
|
|
280043
|
ti12-03 2019
|
20:00
|
|
|
Bredballe Kunstgræsbane
|
|
Bredballe IF
|
|
|
375126
|
on13-03 2019
|
18:30
|
|
|
Bælum/Solbjerg Kunstgræs
|
ANN
|
Bælum/Solbjerg IF
|
|
|
430252
|
on13-03 2019
|
18:30
|
|
|
Bælum/Solbjerg Kunstgræs
|
|
Terndrup IF
|
|
|
411642
|
on13-03 2019
|
18:45
|
|
|
Rødding Kunstgræsbane
|
|
Sdr. Hygum B
|
|
|
370636
|
to14-03 2019
|
18:30
|
|
|
Grauballe Ny Stadion
|
|
Grauballe UGF
|
|
|
335092
|
fr15-03 2019
|
16:30
|
|
|
Dana Cup Kunstgræs (Fortuna)
|
|
Dana Cup Sports Center
|
|
|
259374
|
fr15-03 2019
|
18:00
|
|
|
Spjald Kunstgræsbane
|
|
Spjald Fritidscenter
|
|
|
334416
|
fr15-03 2019
|
19:00
|
|
|
Bruunshåb/Tapdrup Stadion
|
|
Bruunshåb/Tapdrup IF
|
|
|
179841
|
fr15-03 2019
|
19:00
|
|
|
Vivild Kunstgræsbane
|
|
Team Leo IF
|
|
|
188097
|
fr15-03 2019
|
19:00
|
|
|
Kunstgræsbane Gug Boldklub
|
|
Gug B
|
|
|
207990
|
fr15-03 2019
|
19:00
|
|
|
Jebjerg Kunstgræsbane
|
|
Sallingsund FC
|
|
|
211323
|
fr15-03 2019
|
19:00
|
|
|
tst Kunstgræsbane
|
|
tst Fodbold
|
|
|
374669
|
lø16-03 2019
|
10:00
|
|
|
Klank Kunstgræsbane
|
|
Galten FS
|
|
|
602903
|
lø16-03 2019
|
10:00
|
|
|
Klank Kunstgræsbane
|
|
Galten FS
|
|
|
273137
|
lø16-03 2019
|
11:30
|
|
|
Værum Stadion
|
|
Værum GF
|
|
|
580036
|
lø16-03 2019
|
12:00
|
|
|
Designa Kunstgræs 1
|
|
Horsens KFUM
|
|
|
252104
|
lø16-03 2019
|
13:00
|
|
|
Erritsø Idrætscenter
|
|
Erritsø GIF
|
|
|
173904
|
lø16-03 2019
|
13:00
|
|
|
Quickpoint Park Helsted Kunstgræsbane
|
|
Helsted Fremad IF
|
|
|
433150
|
lø16-03 2019
|
13:00
|
|
|
Hedensted Stadion Kunstgræs
|
|
Hedensted IF
|
|
|
137458
|
lø16-03 2019
|
13:30
|
|
|
Hellebjerg Kunstgræs
|
|
Juelsminde IF
|
|
|
425560
|
lø16-03 2019
|
13:45
|
|
|
Grindsted Kunstgræs
|
|
Grindsted GIF
|
|
|
411749
|
lø16-03 2019
|
14:00
|
|
|
Hundborg Stadion
|
|
Hundborg B
|
|
|
272727
|
lø16-03 2019
|
14:00
|
|
|
Skelund Stadion
|
|
Skelund IF
|
|
|
289110
|
lø16-03 2019
|
14:00
|
|
|
Thomsen Auto Park (Lunderskov)
|
|
Lunderskov B
|
|
|
291384
|
lø16-03 2019
|
14:00
|
|
|
Nordals Idrætscenter
|
ANN
|
Nord-Als B
|
Sønderjysk Bosnisk Forening
ANN
|
|
151036
|
lø16-03 2019
|
14:00
|
|
|
Hammel Kunstgræsbane
|
|
Fårvang IF
|
|
|
274990
|
lø16-03 2019
|
14:00
|
|
|
TIE Multiarena (Kunstgræs)
|
|
Kolind/Perstrup IF
|
|
|
369912
|
lø16-03 2019
|
14:15
|
|
|
Bramming GI-E Kunstgræsbane
|
|
Jernved IF
|
|
|
412618
|
lø16-03 2019
|
14:15
|
|
|
Kunstgræsbane ved Sundsmarkcentret
|
|
Sønderborg Boldklub
|
|
|
374578
|
lø16-03 2019
|
15:00
|
|
|
Rødding Kunstgræsbane
|
|
Andrup IF
|
|
|
266630
|
lø16-03 2019
|
15:00
|
|
|
Sparekassen Danmark Arena Kunstgræs (Aars)
|
|
Veddum IF
|
|
|
184399
|
lø16-03 2019
|
15:00
|
|
|
Sdr. Rind Stadion
|
|
Sdr. Rind/Vinkel IF
|
|
|
374737
|
lø16-03 2019
|
15:20
|
|
|
Riisvangen Kunstgræsbane
|
|
Torpedo AT
|
|
|
416076
|
lø16-03 2019
|
15:30
|
|
|
JPI Park Kunstgræs (Freja)
|
|
Horsens Freja
|
|
|
188100
|
lø16-03 2019
|
15:30
|
|
|
Oksbøl Stadion
|
|
Boldklubben Vestkysten
|
|
|
374575
|
lø16-03 2019
|
15:45
|
|
|
Skærbæk Kunstgræsbane
|
|
Bramming B
|
|
|
374839
|
lø16-03 2019
|
16:00
|
|
|
Tilst Idrætsanlæg (tst)
|
ANN
|
tst Fodbold
|
|
|
241196
|
lø16-03 2019
|
16:00
|
|
|
Hammel Kunstgræsbane
|
|
Thorsø/Tungelund IF
|
|
|
277617
|
lø16-03 2019
|
16:00
|
|
|
Skrødstrup Stadion
|
|
Skrødstrup IF
|
|
|
266608
|
lø16-03 2019
|
16:00
|
|
|
Haderslev Kunstgræsbane
|
|
Haderslev FK
|
|
|
267067
|
lø16-03 2019
|
16:20
|
|
|
Randers Stadion, kunstgræs
|
|
Romalt IF
|
|
|
147728
|
lø16-03 2019
|
16:20
|
|
|
Brabrand IF Kunstgræsbane
|
|
Brabrand IF
|
|
|
252796
|
lø16-03 2019
|
17:00
|
|
|
Kunstgræsbanen-Idrætshøjskolen
|
|
Vejlby Skovbakken Aarhus
|
|
|
272726
|
sø17-03 2019
|
11:00
|
|
|
Linak Arena Kunstgræsbane
|
|
Midtals IF
|
Egernsund Kultur- og Idrætsforening
|
|
139383
|
sø17-03 2019
|
11:20
|
|
|
Vibe Arena Favrskovbanen ( Kunstgræsbane)
|
|
HOG Hinnerup
|
|
|
266697
|
sø17-03 2019
|
12:00
|
|
|
Kunstgræsbanen Rosendal
|
|
Doense/Vebbestrup IF
|
|
|
268305
|
sø17-03 2019
|
12:00
|
|
|
NES Park - Kunstgræsbanen
|
|
Prügelknabe IK
|
|
|
374686
|
sø17-03 2019
|
12:00
|
|
|
Fredensvang - Kunst Bane 4
|
|
Kolt/Hasselager IF
|
|
|
374703
|
sø17-03 2019
|
12:00
|
|
|
Støvring Kunstgræsbane
|
|
Støvring IF Fodbold
|
|
|
425574
|
sø17-03 2019
|
12:00
|
|
|
Horsens B's Anlæg
|
|
Horsens B
|
|
|
216489
|
sø17-03 2019
|
13:00
|
|
|
Søvind Stadion
|
|
Søvind GIF
|
|
|
416074
|
sø17-03 2019
|
14:00
|
|
|
NES Park
|
|
VRI
|
|
|
295018
|
sø17-03 2019
|
14:00
|
|
|
Hjordkær Stadion
|
|
Hjordkær UIF
|
|
|
266640
|
sø17-03 2019
|
15:00
|
|
|
Ørslevkloster Stadion
|
|
Ørslevkloster IF
|
|
|
416077
|
sø17-03 2019
|
16:00
|
|
|
NES Park
|
|
VRI
|
|
|
411342
|
ma18-03 2019
|
19:30
|
|
|
AaB Kunstgræsbane
|
|
B52/Aalborg Fodbold Club
|
|
|
296691
|
ma18-03 2019
|
20:00
|
|
|
Ringkøbing Landbobank Kunstgræs (Mejrup)
|
|
Mejrup GU
|
|
|
296716
|
ti19-03 2019
|
19:00
|
|
|
Høm Stadion
|
|
Høm/Seem UIF
|
|
|
428400
|
ti19-03 2019
|
19:00
|
|
|
Hornstrup Stadion
|
|
Grejs-Dalen Idrætsklub
|
|
|
374603
|
ti19-03 2019
|
20:15
|
|
|
NES Park
|
|
VRI
|
|
|
430259
|
on20-03 2019
|
18:30
|
|
|
Bælum/Solbjerg Kunstgræs
|
|
Terndrup IF
|
|
|
374916
|
on20-03 2019
|
19:00
|
|
|
Balle Kunstgræsbane
|
|
FB Fodbold
|
|
|
416162
|
on20-03 2019
|
19:00
|
|
|
Ford Kunst Sydmors
|
|
Sydmors IF
|
|
|
428677
|
on20-03 2019
|
19:30
|
|
|
TRIF Kunstgræsbane
|
|
TRIF
|
|
|
271116
|
on20-03 2019
|
19:45
|
|
|
Stensballe Hallen
|
|
Stensballe IK
|
|
|
442966
|
to21-03 2019
|
19:30
|
|
|
NMT-BYENS Arena Hadsten
|
|
Hadsten Sports Klub
|
|
|
207342
|
to21-03 2019
|
19:45
|
|
|
Ringkøbing Landbobank Kunstgræs (Mejrup)
|
|
Mejrup GU
|
|
|
260194
|
fr22-03 2019
|
18:30
|
|
|
Hessel Arena Kunstgræs 1 (Tjørring)
|
|
Tjørring IF
|
|
|
179427
|
fr22-03 2019
|
19:00
|
|
|
Rødding Kunstgræsbane
|
|
Rødding IF
|
|
|
259479
|
fr22-03 2019
|
19:15
|
|
|
Haderslev Kunstgræsbane
|
|
Haderslev FK
|
|
|
426417
|
fr22-03 2019
|
20:00
|
|
|
TRIF Kunstgræsbane
|
|
Ørsted IF
|
|
|
178641
|
lø23-03 2019
|
10:30
|
|
|
Vestjysk Bank Stadion, Kunstgræs (Varde)
|
|
Ølgod IF
|
|
|
266696
|
lø23-03 2019
|
12:00
|
|
|
Veddum Stadion
|
|
Doense/Vebbestrup IF
|
|
|
294874
|
lø23-03 2019
|
12:10
|
|
|
Arena Vest Kunstgræsbane (Aarhus)
|
|
Lisbjerg FC
|
|
|
429257
|
lø23-03 2019
|
12:30
|
|
|
Marienlund Kunstgræs 2
|
|
Silkeborg B
|
|
|
440636
|
lø23-03 2019
|
12:30
|
|
|
Tranum Stadion
|
|
Tranum GF
|
|
|
294948
|
lø23-03 2019
|
13:00
|
|
|
Spjald Kunstgræsbane
|
|
Spjald Fritidscenter
|
|
|
294515
|
lø23-03 2019
|
13:00
|
|
|
Sparekassen Danmark Arena Kunstgræs (Aars)
|
|
Aars IK
|
|
|
416118
|
lø23-03 2019
|
13:00
|
|
|
Skjern Kunstgræsbane
|
|
Katrinebjergs Atletikforening
|
Katrinebjergs Atletikforening
|
|
426922
|
lø23-03 2019
|
13:00
|
|
|
Fjerritslev Stadion
|
|
Ørebro B
|
|
|
173905
|
lø23-03 2019
|
13:00
|
|
|
Quickpoint Park Helsted Kunstgræsbane
|
|
Helsted Fremad IF
|
|
|
184938
|
lø23-03 2019
|
14:00
|
|
|
V. Sottrup Idrætsanlæg
|
|
BNS
|
|
|
151037
|
lø23-03 2019
|
14:00
|
|
|
Fårvang Stadion
|
|
Fårvang IF
|
|
|
163392
|
lø23-03 2019
|
14:00
|
|
|
Aabyhøj IF Kunstgræsbane
|
|
Aabyhøj IF
|
|
|
374712
|
lø23-03 2019
|
14:00
|
|
|
Thomsen Auto Park (Lunderskov)
|
|
Lunderskov B
|
|
|
216490
|
lø23-03 2019
|
14:00
|
|
|
Søvind Stadion
|
|
Søvind GIF
|
|
|
186069
|
lø23-03 2019
|
14:15
|
|
|
Guldager IC Kunstgræbane
|
|
Spangsbjerg IF
|
|
|
182777
|
lø23-03 2019
|
14:15
|
|
|
Nordals Idrætscenter
|
|
Nord-Als B
|
|
|
183375
|
lø23-03 2019
|
15:00
|
|
|
Bruunshåb/Tapdrup Stadion
|
|
Bruunshåb/Tapdrup IF
|
|
|
447679
|
lø23-03 2019
|
15:00
|
|
|
Studsgaard Stadion
|
|
Studsgård GIF
|
|
|
412222
|
lø23-03 2019
|
15:15
|
|
|
Højbo Stadion Kunstgræsbane
|
|
Stilling IF
|
|
|
182389
|
lø23-03 2019
|
15:15
|
|
|
Jacobsen Plus - Kunst Arena 2
|
|
Horsens fS
|
|
|
240647
|
lø23-03 2019
|
15:30
|
|
|
JPI Park Kunstgræs (Freja)
|
|
Horsens Freja
|
|
|
482058
|
lø23-03 2019
|
16:00
|
|
|
Nr. Bjært/Strandhuse Kunstgræsbane
|
|
Dalby GF
|
|
|
446270
|
lø23-03 2019
|
16:00
|
|
|
Buskelund Kunstgræsbane
|
|
HA85
|
|
|
259531
|
lø23-03 2019
|
16:15
|
|
|
Storvorde Sejlflod Kunstgræsbane
|
|
Storvorde/Sejlflod B
|
|
|
267064
|
lø23-03 2019
|
16:20
|
|
|
Randers Stadion, kunstgræs
|
|
UDMELDT/All Stars FC '91
|
|
|
252797
|
lø23-03 2019
|
16:45
|
|
|
Kunstgræsbanen-Idrætshøjskolen
|
|
Vejlby Skovbakken Aarhus
|
|
|
139384
|
sø24-03 2019
|
11:20
|
|
|
Vibe Arena Favrskovbanen ( Kunstgræsbane)
|
|
HOG Hinnerup
|
|
|
413029
|
sø24-03 2019
|
12:00
|
|
|
Bælum/Solbjerg Kunstgræs
|
|
Idrætsforeningen Dannebrog, Astrup
|
|
|
427017
|
sø24-03 2019
|
12:00
|
|
|
Aarsbjerg Idrætscenters Kunstgræsbane
|
|
Dybbøl IU
|
|
|
218807
|
sø24-03 2019
|
14:50
|
|
|
Riisvangen Stadion
|
|
Aarhus Fremad
|
|
|
266641
|
sø24-03 2019
|
15:00
|
|
|
Ørslevkloster Stadion
|
|
Ørslevkloster IF
|
|
|
252106
|
sø24-03 2019
|
16:00
|
|
|
Erritsø Kunstgræsbane
|
|
Erritsø GIF
|
|
|
481947
|
sø24-03 2019
|
16:15
|
|
|
Randers Stadion, kunstgræs
|
|
Kristrup B
|
|
|
428397
|
sø24-03 2019
|
19:00
|
|
|
Arena Vest Kunstgræsbane (Aarhus)
|
|
GD Bio-Bold
|
|
|
184939
|
ti26-03 2019
|
18:30
|
|
|
V. Sottrup Idrætsanlæg
|
|
BNS
|
|
|
612206
|
ti26-03 2019
|
19:00
|
|
|
Agerskov Ungdomsskole Kunstgræs
|
|
Hellevad IF
|
|
|
613800
|
ti26-03 2019
|
19:00
|
|
|
TSI's Baneanlæg (TSI Stenum)
|
|
TSI/Stenum
|
|
|
412858
|
ti26-03 2019
|
19:00
|
|
|
Krunderup Stadion
|
|
Naur-Sir-Krunderup
|
|
|
207341
|
ti26-03 2019
|
19:30
|
|
|
Ringkøbing Landbobank Kunstgræs (Mejrup)
|
|
Mejrup GU
|
|
|
271117
|
ti26-03 2019
|
19:45
|
|
|
Stensballe Hallen
|
|
Stensballe IK
|
|
|
428398
|
ti26-03 2019
|
20:00
|
|
|
Bredballe Kunstgræsbane
|
|
Bredballe IF
|
|
|
615757
|
on27-03 2019
|
18:30
|
|
|
Gjøl B`s Baner
|
|
Gjøl B
|
|
|
259353
|
on27-03 2019
|
18:45
|
|
|
Rødding Kunstgræsbane
|
|
Sdr. Hygum B
|
|
|
634385
|
on27-03 2019
|
19:30
|
|
|
AaB Kunstgræsbane
|
|
FC Dansom
|
|
|
440590
|
on27-03 2019
|
19:45
|
|
|
Ry Fodbold Kunstgræsbane
|
|
Låsby B
|
|
|
147852
|
lø30-03 2019
|
15:30
|
|
|
Kunstgræsbane Svenstrup J
|
|
Svenstrup-Godthåb IF
|
|
|
652974
|
sø31-03 2019
|
12:00
|
|
|
AaB's Anlæg
|
|
AaB
|
|
|
442972
|
sø31-03 2019
|
13:00
|
|
|
Linak Arena Kunstgræsbane
|
|
Midtals IF
|
|
|
294908
|
sø31-03 2019
|
15:15
|
|
|
Arena Vest Kunstgræsbane (Aarhus)
|
ANN
|
Lisbjerg FC
|
|
|
440765
|
ma01-04 2019
|
20:00
|
|
|
Randers Stadion, kunstgræs
|
|
Hornbæk SF
|
|
|
663432
|
ti02-04 2019
|
18:00
|
|
|
NUBI's Stadion
|
|
NUBI
|
|
|
766882
|
lø22-06 2019
|
16:00
|
|
|
Lisbjerg Skole
|
|
Lisbjerg FC
|
|
|
911840
|
to27-06 2019
|
19:00
|
|
|
TSI's Baneanlæg (TSI Stenum)
|
|
TSI/Stenum
|
|
|
324524
|
ma22-07 2019
|
18:30
|
|
|
Skelund Stadion
|
|
Skelund IF
|
|
|
436239
|
to25-07 2019
|
18:30
|
|
|
Skelund Stadion
|
|
Skelund IF
|
|
|
331431
|
lø27-07 2019
|
12:30
|
|
|
Værum Stadion
|
|
Værum GF
|
|
|
443565
|
lø27-07 2019
|
13:00
|
|
|
Klovborg Stadion
|
|
Klovborg UF
|
|
|
443566
|
lø27-07 2019
|
13:00
|
|
|
Klovborg Stadion
|
|
Klovborg UF
|
|
|
494204
|
lø27-07 2019
|
13:00
|
|
|
Egernsund Stadion
|
|
Egernsund Kultur- og IF
|
|
|
331432
|
lø27-07 2019
|
13:30
|
|
|
Værum Stadion
|
|
Værum GF
|
|
|
369839
|
lø27-07 2019
|
14:00
|
|
|
Aarsbjerg Idrætscenter
|
|
Gråsten B
|
|
|
449276
|
lø27-07 2019
|
14:00
|
|
|
Synshallen Arena, kunstgræs
|
|
Tjæreborg IF
|
|
|
443567
|
lø27-07 2019
|
15:00
|
|
|
Klovborg Stadion
|
|
Klovborg UF
|
|
|
443568
|
lø27-07 2019
|
15:00
|
|
|
Klovborg Stadion
|
|
Klovborg UF
|
|
|
448051
|
sø28-07 2019
|
13:00
|
|
|
Tylstrup Stadion
|
|
Tylstrup IF
|
|
|
370598
|
sø28-07 2019
|
15:00
|
|
|
Nordjyske Bank Arena Strandby
|
|
Strandby-Elling-Nielstrup IF Fodbold
|
|
|
374738
|
sø28-07 2019
|
17:00
|
|
|
Nordjyske Bank Arena Strandby
|
|
Strandby-Elling-Nielstrup IF Fodbold
|
|
|
443569
|
ma29-07 2019
|
19:00
|
|
|
Klovborg Stadion
|
|
Klovborg UF
|
|
|
443570
|
ma29-07 2019
|
19:00
|
|
|
Klovborg Stadion
|
|
Klovborg UF
|
|
|
447871
|
ma29-07 2019
|
19:45
|
|
|
Vrå Stadion
|
|
Vraa/Børglum IF
|
|
|
331434
|
ti30-07 2019
|
18:30
|
|
|
Værum Stadion
|
|
Værum GF
|
|
|
369840
|
ti30-07 2019
|
19:00
|
|
|
Selektro Stadium (Aalborg)
|
|
Nordens Paris FC
|
|
|
443571
|
ti30-07 2019
|
19:00
|
|
|
Klovborg Stadion
|
|
Klovborg UF
|
|
|
443572
|
ti30-07 2019
|
19:00
|
|
|
Klovborg Stadion
|
|
Klovborg UF
|
|
|
448044
|
ti30-07 2019
|
19:00
|
|
|
Skalborg Stadion
|
|
Skalborg SK
|
|
|
493957
|
ti30-07 2019
|
19:00
|
|
|
ABORING Stadion (Hejnsvig)
|
|
Hejnsvig IF
|
|
|
331433
|
ti30-07 2019
|
19:00
|
|
|
Værum Stadion
|
|
Værum GF
|
|
|
443466
|
on31-07 2019
|
18:30
|
|
|
Suldrup Stadion
|
|
Sønderup/Suldrup IK Frem
|
|
|
443573
|
on31-07 2019
|
19:00
|
|
|
Klovborg Stadion
|
|
Klovborg UF
|
|
|
443574
|
on31-07 2019
|
19:00
|
|
|
Klovborg Stadion
|
|
Klovborg UF
|
|
|
428699
|
on31-07 2019
|
19:00
|
|
|
Toftlund Stadion
|
|
Toftlund IF
|
|
|
496077
|
to01-08 2019
|
17:50
|
|
|
Vivild Kunstgræsbane
|
|
Vivild IF
|
|
|
444763
|
to01-08 2019
|
18:00
|
|
|
Vrå Stadion
|
|
Vraa/Børglum IF
|
|
|
443462
|
to01-08 2019
|
18:30
|
|
|
Storvorde Sejlflod Stadion
|
|
Veddum IF
|
|
|
331435
|
to01-08 2019
|
18:30
|
|
|
Værum Stadion
|
|
Værum GF
|
|
|
331436
|
to01-08 2019
|
19:00
|
|
|
Værum Stadion
|
|
Værum GF
|
|
|
416774
|
to01-08 2019
|
19:00
|
|
|
Voldum Stadion
|
|
Nielstrup/Voldum UI
|
|
|
424438
|
to01-08 2019
|
19:00
|
|
|
Ansager Stadion
|
|
Ansager IF
|
|
|
172219
|
to01-08 2019
|
19:00
|
|
|
Aarsbjerg Idrætscenter
|
|
Gråsten B
|
|
|
324540
|
to01-08 2019
|
19:00
|
|
|
Oksbøl Stadion
|
|
Boldklubben Vestkysten
|
|
|
443575
|
to01-08 2019
|
19:00
|
|
|
Klovborg Stadion
|
|
Klovborg UF
|
|
|
443576
|
to01-08 2019
|
19:00
|
|
|
Klovborg Stadion
|
|
Klovborg UF
|
|
|
458053
|
to01-08 2019
|
19:00
|
|
|
RMS Park Romalt
|
|
Romalt IF
|
|
|
459906
|
to01-08 2019
|
19:00
|
|
|
Hjordkær Stadion
|
|
Hjordkær UIF
|
|
|
493912
|
to01-08 2019
|
19:00
|
|
|
ABORING Stadion (Hejnsvig)
|
|
Hejnsvig IF
|
|
|
493913
|
to01-08 2019
|
19:00
|
|
|
ABORING Stadion (Hejnsvig)
|
|
Hejnsvig IF
|
|
|
493923
|
to01-08 2019
|
19:00
|
|
|
NUBI's Stadion
|
|
NUBI
|
Nørresundby Forenede Boldklubber
|
|
446330
|
to01-08 2019
|
19:30
|
|
|
Erritsø Idrætscenter
|
|
Erritsø GIF
|
|
|
447872
|
fr02-08 2019
|
18:00
|
|
|
Vrå Kunstgræsbane
|
|
Vraa/Børglum IF
|
|
|
324499
|
fr02-08 2019
|
18:30
|
|
|
Sparekassen Danmark Park (Aal. Chang)
|
|
Aalborg Chang
|
|
|
445588
|
fr02-08 2019
|
18:30
|
|
|
Lynghallen
|
|
Grindsted GIF
|
|
|
493901
|
fr02-08 2019
|
19:00
|
|
|
Koncenton Park (ASA græsbaner)
|
|
Christiansbjerg IF
|
|
|
499003
|
fr02-08 2019
|
19:00
|
|
|
Terndrup Stadion
|
|
Terndrup IF
|
|
|
246374
|
lø03-08 2019
|
11:30
|
|
|
Værum Stadion
|
|
Værum GF
|
|
|
246375
|
lø03-08 2019
|
12:30
|
|
|
Værum Stadion
|
|
Værum GF
|
|
|
509580
|
lø03-08 2019
|
13:00
|
|
|
Øster Hornum Hallen
|
|
Øster Hornum IF
|
|
|
443577
|
lø03-08 2019
|
13:00
|
|
|
Klovborg Stadion
|
|
Klovborg UF
|
|
|
443578
|
lø03-08 2019
|
13:00
|
|
|
Klovborg Stadion
|
|
Klovborg UF
|
|
|
441564
|
lø03-08 2019
|
13:00
|
|
|
Syvsten IF Stadion
|
|
Syvsten IF
|
|
|
443538
|
lø03-08 2019
|
13:30
|
|
|
Sparekassen Danmark Arena, Sindal
|
|
Sindal IF
|
Sindal IF / Herrer serie 4 træningkamp
Aabybro IF / Herrer serie 4 træningkamp
|
|
495126
|
lø03-08 2019
|
13:30
|
|
|
Hornsyld Idrætscenter
|
|
UDMELDT / Hornsyld IF
|
|
|
246376
|
lø03-08 2019
|
13:30
|
|
|
Værum Stadion
|
|
Værum GF
|
|
|
449277
|
lø03-08 2019
|
14:00
|
|
|
Synshallen Arena, kunstgræs
|
|
Tjæreborg IF
|
|
|
492736
|
lø03-08 2019
|
14:00
|
|
|
Lisbjerg Skole
|
|
Lisbjerg FC
|
|
|
493953
|
lø03-08 2019
|
14:00
|
|
|
Liseborgcentret
|
|
Viborg Sdrm. IK
|
|
|
447868
|
lø03-08 2019
|
15:00
|
|
|
Hover Stadion
|
|
Hover IF
|
|
|
443579
|
lø03-08 2019
|
15:00
|
|
|
Klovborg Stadion
|
|
Klovborg UF
|
|
|
443580
|
lø03-08 2019
|
15:00
|
|
|
Klovborg Stadion
|
|
Klovborg UF
|
|
|
526911
|
lø03-08 2019
|
15:00
|
|
|
Selektro Stadium (Aalborg)
|
|
Nordens Paris FC
|
|
|
448043
|
lø03-08 2019
|
16:00
|
|
|
Skalborg Stadion
|
|
Skalborg SK
|
|
|
494992
|
lø03-08 2019
|
16:00
|
|
|
Felsted Stadion
|
|
Felsted IF
|
|
|
526909
|
lø03-08 2019
|
16:00
|
|
|
Guldager Idrætscenter
|
|
UDMELDT / Esbjerg United
|
|
|
444760
|
lø03-08 2019
|
16:15
|
|
|
Vrå Stadion
|
ANN
|
Vraa/Børglum IF
|
|
|
446327
|
sø04-08 2019
|
12:00
|
|
|
Sparekassen Thy Arena, Hurup
|
|
Hurup IF
|
|
|
515384
|
sø04-08 2019
|
12:00
|
|
|
Vamdrup Kultur og fritidscenter ARENA SYD
|
ANN
|
Vamdrup IF
|
|
|
493965
|
sø04-08 2019
|
13:00
|
|
|
Søften Idrætsanlæg
|
|
Søften GF
|
|
|
447873
|
sø04-08 2019
|
13:00
|
|
|
Søften Idrætsanlæg
|
ANN
|
Søften GF
|
|
|
444764
|
sø04-08 2019
|
13:00
|
|
|
Hørup Stadion
|
|
Hørup UI
|
|
|
515114
|
sø04-08 2019
|
14:00
|
|
|
Engum Stadion
|
|
Engum UI
|
|
|
448042
|
sø04-08 2019
|
16:00
|
|
|
Lindholm Høje Stadion
|
|
Nørresundby Forenede Boldklubber
|
Nørresundby Forenede Boldklubber
|
|
232495
|
ma05-08 2019
|
18:00
|
|
|
Fårvang Stadion
|
|
Fårvang IF
|
|
|
444777
|
ma05-08 2019
|
18:30
|
|
|
Nordjyske Bank Arena (KFUM)
|
|
Aalborg KFUM Fodbold
|
|
|
508171
|
ma05-08 2019
|
18:30
|
|
|
Alpi Hallerne (Lind)
|
|
Lind/Kollund (KLG)
|
|
|
557911
|
ma05-08 2019
|
19:00
|
|
|
Form & Fritid Nørre Nebel
|
|
Nr. Nebel IF
|
|
|
225175
|
ma05-08 2019
|
19:00
|
|
|
JAI's Anlæg
|
|
JAI, Aarhus
|
|
|
232496
|
ma05-08 2019
|
19:45
|
|
|
Fårvang Stadion
|
|
Fårvang IF
|
|
|
575761
|
ti06-08 2019
|
18:00
|
|
|
Vestervig Stadion
|
|
Vestervig/Agger IF
|
|
|
493929
|
ti06-08 2019
|
18:30
|
|
|
NUBI's Stadion
|
|
NUBI
|
|
|
494988
|
ti06-08 2019
|
18:30
|
|
|
Løgstør Stadion-Sparekassen Danmark
|
|
Løgstør IF
|
|
|
498891
|
ti06-08 2019
|
18:30
|
|
|
Bindslev Stadion
|
|
Bindslev/Tversted IF
|
|
|
441198
|
ti06-08 2019
|
18:30
|
|
|
MATHstore Arena (Astrup)
|
|
Idrætsforeningen Dannebrog, Astrup
|
|
|
441203
|
ti06-08 2019
|
18:30
|
|
|
AaB's Anlæg
|
|
AaB
|
|
|
443453
|
ti06-08 2019
|
19:00
|
|
|
Grindsted Stadion
|
|
Grindsted GIF
|
|
|
446304
|
ti06-08 2019
|
19:00
|
|
|
Idrætscenter Vest
|
|
Holstebro B
|
|
|
448047
|
ti06-08 2019
|
19:00
|
|
|
Madsby Enge
|
|
Fredericia fF
|
|
|
458054
|
ti06-08 2019
|
19:00
|
|
|
RMS Park Romalt
|
|
Romalt IF
|
|
|
493914
|
ti06-08 2019
|
19:00
|
|
|
Vorbasse Fritidscenter
|
|
Hejnsvig IF
|
|
|
277199
|
ti06-08 2019
|
19:00
|
|
|
Oksbøl Stadion
|
|
Boldklubben Vestkysten
|
|
|
324514
|
ti06-08 2019
|
19:00
|
|
|
Serritslev Stadion
|
|
PSI/Serritslev
|
|
|
324858
|
ti06-08 2019
|
19:00
|
|
|
Dagli’ Brugsen Dybbøl Arena
|
|
Dybbøl IU
|
|
|
510124
|
ti06-08 2019
|
19:00
|
|
|
Hals Stadion - Spar D Arena
|
|
Hals FS
|
|
|
526746
|
ti06-08 2019
|
19:00
|
|
|
Sparekassen Danmark Park, Dronninglund
|
|
Dronninglund IF
|
|
|
494626
|
ti06-08 2019
|
19:00
|
|
|
Gadbjerg Stadion
|
|
FC GOG Fodbold
|
|
|
494940
|
ti06-08 2019
|
19:00
|
|
|
Brande Stadion
|
|
Brande IF
|
|
|
611328
|
ti06-08 2019
|
19:00
|
|
|
Dalby Stadion
|
|
Dalby GF
|
|
|
569718
|
ti06-08 2019
|
19:00
|
|
|
Mellervangsskolen (Aalborg)
|
|
IF Haabet, Øster Uttrup
|
|
|
571816
|
ti06-08 2019
|
19:00
|
|
|
Vrå Stadion
|
|
Vraa/Børglum IF
|
|
|
557935
|
ti06-08 2019
|
19:15
|
|
|
Forum Kolding Bramdrupdam
|
|
Bramdrupdam GIF
|
|
|
499019
|
ti06-08 2019
|
19:30
|
|
|
Aabybro Idrætscenter
|
|
Aabybro IF
|
|
|
172220
|
on07-08 2019
|
19:00
|
|
|
Aarsbjerg Idrætscenter
|
|
Gråsten B
|
|
|
495149
|
on07-08 2019
|
19:00
|
|
|
Dagli’ Brugsen Dybbøl Arena
|
|
Dybbøl IU
|
|
|
637251
|
on07-08 2019
|
19:00
|
|
|
Skovlund Stadion
|
|
Skovlund IF
|
|
|
232497
|
to08-08 2019
|
18:00
|
|
|
Fårvang Stadion
|
|
Fårvang IF
|
|
|
324859
|
to08-08 2019
|
19:00
|
|
|
Dagli’ Brugsen Dybbøl Arena
|
|
Dybbøl IU
|
|
|
446329
|
to08-08 2019
|
19:00
|
|
|
Erritsø Idrætscenter
|
|
Erritsø GIF
|
|
|
508174
|
to08-08 2019
|
19:00
|
|
|
Voldum Stadion
|
|
HØST IF
|
|
|
569719
|
to08-08 2019
|
19:00
|
|
|
Tylstrup Stadion
|
|
Tylstrup IF
|
|
|
661444
|
to08-08 2019
|
19:00
|
|
|
Damhavens Skolebane
|
|
FC SevenOaks
|
|
|
232498
|
to08-08 2019
|
19:45
|
|
|
Fårvang Stadion
|
|
Fårvang IF
|
|
|
510116
|
fr09-08 2019
|
19:00
|
|
|
Thomsen Auto Park (Lunderskov)
|
|
Fynslund B
|
|
|
638791
|
sø11-08 2019
|
13:00
|
|
|
Støvring Stadion
|
|
Støvring IF Fodbold
|
|
|
666950
|
ti13-08 2019
|
19:00
|
|
|
Bankagerhallen
|
|
Horsens KFUM
|
Horsens KFUM/Højvangen IK
|
|
704425
|
ti13-08 2019
|
19:00
|
|
|
SwipBox Arena - Sundsmarkcentret
|
|
Sønderborg Boldklub
|
|
|
735112
|
fr16-08 2019
|
19:00
|
|
|
Tønder Kunstgræs
|
|
Tønder SF
|
|
|
516207
|
lø17-08 2019
|
16:15
|
|
|
Dagli' Brugsen Durup Idrætspark
|
|
Sallingsund FC
|
|
|
778087
|
on09-10 2019
|
19:00
|
|
|
Skjøtt Arena (Gug B)
|
|
Gug B
|
|
|
623526
|
lø26-10 2019
|
10:00
|
|
|
Vils Stadion
|
ANN
|
Sydmors IF
|
fiktiv kamp du bedes reserve lørdag - du får nok 2
ANN
|
|
846393
|
on20-11 2019
|
20:00
|
|
|
Vojens Kunstgræsbane
|
|
Vojens Gymnastik- & Idrætsefterskole
|
Vojens Gymnastik- & Idrætsefterskole
|
|
988619
|
lø25-01 2020
|
15:00
|
|
|
Højbo Stadion
|
|
Hørning IF
|
|
|
401411
|
sø02-02 2020
|
14:00
|
|
|
Quickpoint Park Helsted Kunstgræsbane
|
|
Bjerregrav B
|
|
|
254043
|
lø08-02 2020
|
12:15
|
|
|
Bælum/Solbjerg Kunstgræs
|
|
Veddum IF
|
|
|
550867
|
lø08-02 2020
|
13:00
|
|
|
Dronningborg Kunstgræsbane
|
|
Dronningborg B
|
|
|
560733
|
lø08-02 2020
|
13:30
|
|
|
Hadsund Kunstgræsbane
|
|
SMIFF09
|
|
|
988620
|
lø08-02 2020
|
15:00
|
|
|
Højbo Stadion
|
|
Hørning IF
|
|
|
405333
|
lø08-02 2020
|
15:15
|
|
|
Nr. Bjært/Strandhuse Kunstgræsbane
|
|
Fynslund B
|
|
|
166364
|
ma10-02 2020
|
20:00
|
|
|
Vestjysk Bank Stadion, Kunstgræs (Varde)
|
|
Sig/Thorstrup IF
|
|
|
928265
|
to13-02 2020
|
19:15
|
|
|
Herning Fremad's Kunstgræsbane 2
|
|
Herning Fremad
|
|
|
193946
|
to13-02 2020
|
19:30
|
|
|
AaB Kunstgræsbane
|
|
Dall-Ferslev IF
|
|
|
347363
|
fr14-02 2020
|
18:30
|
|
|
Aabybro Kunstgræsbane
|
|
Hune B
|
|
|
395183
|
fr14-02 2020
|
19:00
|
|
|
JPI Park (Freja)
|
|
Horsens Freja
|
|
|
304950
|
lø15-02 2020
|
12:00
|
|
|
BGI kunstgræsbane
|
|
UDMELDT / Hornsyld IF
|
|
|
962633
|
lø15-02 2020
|
12:00
|
|
|
Vrå Kunstgræsbane
|
|
Vraa/Børglum IF
|
|
|
963943
|
lø15-02 2020
|
12:20
|
|
|
Skjøtt Arena (Gug B)
|
|
Gug B
|
|
|
807177
|
lø15-02 2020
|
13:00
|
|
|
Sparekassen Danmark Arena Kunstgræs (Farsø)
|
|
Løgstør IF
|
|
|
822505
|
lø15-02 2020
|
13:00
|
|
|
Moseby Stadion
|
|
Moseby B
|
|
|
799511
|
lø15-02 2020
|
14:00
|
|
|
Frøstruphave Efterskole Kunstgræs
|
|
Boldklubben Vestkysten
|
|
|
962696
|
lø15-02 2020
|
15:00
|
|
|
Kunstgræsbanen Jetsmark
|
|
Jetsmark Idrætscenter
|
|
|
935697
|
lø15-02 2020
|
15:15
|
|
|
Skærbæk Kunstgræsbane
|
|
Jerne IF
|
|
|
928396
|
sø16-02 2020
|
11:00
|
|
|
Vejen Idrætsc. Kunstgræsbane 2 (Gl. bane)
|
|
Bække SF
|
|
|
963799
|
sø16-02 2020
|
14:00
|
|
|
Bjerringbro Idræts- & Kulturcenter
|
|
Bjerringbro IF
|
|
|
526883
|
sø16-02 2020
|
16:00
|
|
|
Skjern Kunstgræsbane
|
|
Skjern GF
|
|
|
911427
|
sø16-02 2020
|
16:00
|
|
|
Buskelund Kunstgræsbane
|
|
HA85
|
|
|
916424
|
ma17-02 2020
|
19:00
|
|
|
Vestjysk Bank Arena, Bording
|
ANN
|
Bording IF
|
|
|
549957
|
ma17-02 2020
|
19:30
|
|
|
Billund Kunstgræs
|
|
Billund IF
|
|
|
673106
|
ti18-02 2020
|
20:00
|
|
|
Ringkøbing Kunstgræsbane
|
|
Ringkøbing IF
|
|
|
554329
|
to20-02 2020
|
18:30
|
|
|
Vorupør Stadion
|
|
Vorupør B
|
|
|
268817
|
lø22-02 2020
|
11:30
|
|
|
Toftlund Kunstgræs
|
|
Ribe BK
|
|
|
347230
|
lø22-02 2020
|
11:30
|
|
|
Bjerringbro Idræts- & Kulturcenter (kunstgræsbane)
|
|
Rødkærsbroegnens IF
|
|
|
628342
|
lø22-02 2020
|
12:00
|
|
|
Randers Stadion, kunstgræs
|
|
Randers Freja
|
|
|
561209
|
lø22-02 2020
|
12:15
|
|
|
Hammel Kunstgræsbane
|
|
Vellev IF
|
|
|
164775
|
lø22-02 2020
|
12:15
|
|
|
Hammel Kunstgræsbane
|
|
Vellev IF
|
|
|
393101
|
lø22-02 2020
|
13:00
|
|
|
NMT-BYENS Arena Hadsten
|
ANN
|
Hadsten Sports Klub
|
|
|
928274
|
lø22-02 2020
|
13:30
|
|
|
Mou Stadion
|
|
Mou IF
|
|
|
423887
|
lø22-02 2020
|
13:45
|
|
|
Skærbæk Kunstgræsbane
|
|
Fanø B
|
|
|
425473
|
lø22-02 2020
|
14:00
|
|
|
Hjordkær Stadion
|
ANN
|
Hjordkær UIF
|
|
|
549958
|
lø22-02 2020
|
14:00
|
|
|
Billund Kunstgræs
|
UDS
|
Billund IF
|
|
|
985399
|
lø22-02 2020
|
14:00
|
|
|
Søndre Stadion
|
UDS
|
Vejle Kammeraterne
|
Øster Starup/Vester Nebel IF
UDS
|
|
525230
|
lø22-02 2020
|
14:15
|
|
|
Frøstruphave Efterskole Kunstgræs
|
|
Lunde B
|
|
|
400539
|
lø22-02 2020
|
14:45
|
|
|
Kunstgræsbane Gug Boldklub
|
|
Gug B
|
|
|
422494
|
lø22-02 2020
|
15:00
|
|
|
Volkswagen Park Randers (kunst)
|
|
Hornbæk SF
|
|
|
988622
|
lø22-02 2020
|
15:00
|
|
|
Højbo Stadion
|
|
Hørning IF
|
|
|
825285
|
lø22-02 2020
|
15:00
|
|
|
Kunstgræsbane Svenstrup J
|
|
Svenstrup-Godthåb IF
|
|
|
698424
|
lø22-02 2020
|
15:15
|
|
|
Struer Kunstgræs
|
|
Resen/Humlum IF
|
|
|
127495
|
lø22-02 2020
|
15:20
|
|
|
Vivild Kunstgræsbane
|
|
Vivild IF
|
|
|
393175
|
lø22-02 2020
|
16:00
|
|
|
Skjern Kunstgræsbane
|
|
Katrinebjergs Atletikforening
|
Katrinebjergs Atletikforening
|
|
393644
|
lø22-02 2020
|
16:00
|
|
|
Skjern Kunstgræsbane
|
|
Skjern GF
|
|
|
382335
|
lø22-02 2020
|
16:00
|
|
|
Egtved Kunstgræs
|
|
Ammitsbøl/Egtved
|
|
|
490206
|
lø22-02 2020
|
16:20
|
|
|
Randers Stadion, kunstgræs
|
|
Kristrup B
|
|
|
867359
|
sø23-02 2020
|
13:15
|
|
|
XL Park, Vorup - Kunstgræsbane Ulvehøj
|
|
Værum GF
|
|
|
559555
|
sø23-02 2020
|
13:45
|
|
|
Vejen Idrætsc. Kunstgræsbane 2 (Gl. bane)
|
|
Bække SF
|
|
|
561257
|
sø23-02 2020
|
14:00
|
|
|
Frøstruphave Efterskole Kunstgræs
|
|
Boldklubben Vestkysten
|
|
|
825676
|
sø23-02 2020
|
14:00
|
|
|
Mosevej Kunstgræsbane
|
|
Kolding B
|
|
|
105411
|
sø23-02 2020
|
14:00
|
|
|
Erritsø Kunstgræsbane
|
|
Erritsø GIF
|
|
|
254052
|
sø23-02 2020
|
14:20
|
|
|
Vibe Arena Favrskovbanen ( Kunstgræsbane)
|
|
HOG Hinnerup
|
|
|
944334
|
sø23-02 2020
|
16:00
|
|
|
Buskelund Kunstgræsbane
|
|
HA85
|
Historischer Sport-Verein
|
|
673203
|
sø23-02 2020
|
18:00
|
|
|
Guldager IC Kunstgræbane
|
|
FC King George
|
|
|
559958
|
ma24-02 2020
|
20:30
|
|
|
Vejlby/Risskov Centret
|
|
IHÅ Galacticos (skole)
|
|
|
963733
|
ti25-02 2020
|
19:00
|
|
|
Vandel Efterskole (Kunstgræs)
|
|
Jelling fS
|
|
|
559442
|
ti25-02 2020
|
19:30
|
|
|
Billund Kunstgræs
|
|
Sdr. Omme IF
|
|
|
163122
|
ti25-02 2020
|
20:45
|
|
|
Dronningborg Kunstgræsbane
|
|
Dronningborg B
|
|
|
985155
|
on26-02 2020
|
18:30
|
|
|
Fjerritslev Stadion
|
|
Fjerritslev IF
|
|
|
561255
|
on26-02 2020
|
19:00
|
|
|
Rødding Kunstgræsbane
|
|
Jels IF
|
|
|
555708
|
on26-02 2020
|
19:15
|
|
|
Sparekassen Danmark Arena Kunstgræs (Farsø)
|
|
Vester Hornum IF
|
Vester Hornum IF Træningskamp
Ranum Efterskole - Træningskamp
|
|
400802
|
to27-02 2020
|
18:08
|
|
|
Rødding Kunstgræsbane
|
|
Sdr. Hygum B
|
|
|
576270
|
to27-02 2020
|
19:00
|
|
|
Quickpoint Park Helsted Kunstgræsbane
|
|
SMIFF09
|
|
|
744031
|
to27-02 2020
|
20:00
|
|
|
Skåde Brugsforening Arena (BMI Kunstgræs)
|
|
BMI
|
|
|
559816
|
fr28-02 2020
|
18:00
|
|
|
Brønderslev Kunstgræsbane
|
|
Brønderslev IF
|
|
|
573784
|
fr28-02 2020
|
18:45
|
|
|
Tarm Kunstgræsbane
|
|
Nr. Nebel IF
|
|
|
940117
|
fr28-02 2020
|
19:00
|
|
|
Spjald Kunstgræsbane
|
|
Spjald Fritidscenter
|
|
|
554335
|
fr28-02 2020
|
19:30
|
|
|
Vrå Kunstgræsbane
|
|
Idrætscenter Vendsyssel
|
|
|
578263
|
lø29-02 2020
|
10:00
|
|
|
Bælum/Solbjerg Kunstgræs
|
|
Skelund IF
|
|
|
573655
|
lø29-02 2020
|
11:30
|
|
|
Billund Kunstgræs
|
|
Krogager B
|
|
|
801503
|
lø29-02 2020
|
13:00
|
|
|
Skåde Brugsforening Arena (BMI Kunstgræs)
|
|
BMI
|
|
|
963726
|
lø29-02 2020
|
13:15
|
|
|
Kunstgræsbanen Jetsmark
|
|
Jetsmark IF
|
|
|
999609
|
lø29-02 2020
|
13:20
|
|
|
Vivild Kunstgræsbane
|
|
Vivild IF
|
|
|
701355
|
lø29-02 2020
|
13:45
|
|
|
TIE Multiarena (Kunstgræs)
|
|
Kolind/Perstrup IF
|
|
|
748700
|
lø29-02 2020
|
14:00
|
|
|
Studsgaard Stadion
|
ANN
|
Studsgård GIF
|
|
|
928276
|
lø29-02 2020
|
14:00
|
|
|
Højene Hallen
|
|
Skibsby-Højene IF
|
|
|
561206
|
lø29-02 2020
|
14:00
|
|
|
Koncenton Park (ASA kunstgræs)
|
|
Vejlby Skovbakken Aarhus
|
|
|
422497
|
lø29-02 2020
|
14:00
|
|
|
Volkswagen Park Randers (kunst)
|
|
Hornbæk SF
|
|
|
549974
|
lø29-02 2020
|
14:00
|
|
|
Billund Kunstgræs
|
|
Billund IF
|
|
|
975425
|
lø29-02 2020
|
14:00
|
|
|
Synshallen Arena, kunstgræs
|
|
Tjæreborg IF
|
|
|
425089
|
lø29-02 2020
|
14:15
|
|
|
Struer Kunstgræs
|
|
Resen/Humlum IF
|
|
|
400530
|
lø29-02 2020
|
14:20
|
|
|
Hadsund Kunstgræsbane
|
|
B 65
|
|
|
405307
|
lø29-02 2020
|
15:00
|
|
|
Aabyhøj IF Kunstgræsbane
|
|
Aabyhøj IF
|
|
|
129699
|
lø29-02 2020
|
15:15
|
|
|
Agerskov Ungdomsskole Kunstgræs
|
|
Hjordkær UIF
|
|
|
573568
|
lø29-02 2020
|
15:30
|
|
|
Tønder Kunstgræs
|
|
Abild IF
|
|
|
395450
|
lø29-02 2020
|
15:30
|
|
|
JPI Park (Freja)
|
|
Horsens Freja
|
|
|
328654
|
lø29-02 2020
|
16:00
|
|
|
Holstebro Kunstgræsbane
|
|
Måbjerg IF
|
|
|
382343
|
lø29-02 2020
|
16:00
|
|
|
Bælum/Solbjerg Kunstgræs
|
|
Skalborg SK
|
|
|
554336
|
lø29-02 2020
|
16:00
|
|
|
Vrå Kunstgræsbane
|
ANN
|
Idrætscenter Vendsyssel
|
|
|
199135
|
lø29-02 2020
|
16:30
|
|
|
Højbo Stadion
|
|
Hørning IF
|
|
|
419105
|
sø01-03 2020
|
13:00
|
|
|
Sjørring Stadion
|
|
Sjørring B
|
Sjørring B s 4 træningskamp
|
|
561246
|
sø01-03 2020
|
13:00
|
|
|
Støvring Stadion
|
|
Støvring IF Fodbold
|
|
|
347244
|
sø01-03 2020
|
14:00
|
|
|
Kjellerup Kunstgræsbane
|
|
Thorsø/Tungelund IF
|
|
|
822503
|
sø01-03 2020
|
14:00
|
|
|
AaB Kunstgræsbane
|
|
IF Haabet, Øster Uttrup
|
|
|
405290
|
sø01-03 2020
|
14:20
|
|
|
Riisvangen Stadion
|
|
SMIFF09
|
|
|
405339
|
sø01-03 2020
|
16:00
|
|
|
Balle Kunstgræsbane
|
|
Vejle Kammeraterne
|
|
|
631732
|
sø01-03 2020
|
16:00
|
|
|
Mosevej Kunstgræsbane
|
|
Kolding B
|
|
|
734640
|
sø01-03 2020
|
16:15
|
|
|
Aabenraa Kunstgræsbane
|
|
Aabenraa BK
|
Egernsund Kultur- og Idrætsforening
|
|
116738
|
ti03-03 2020
|
19:15
|
|
|
Egtved Kunstgræs
|
|
Ammitsbøl/Egtved
|
|
|
117024
|
ti03-03 2020
|
19:15
|
|
|
Egtved Kunstgræs
|
ANN
|
Ammitsbøl/Egtved
|
|
|
605028
|
ti03-03 2020
|
20:00
|
|
|
Aarsbjerg Idrætscenters Kunstgræsbane
|
|
Egernsund Kultur- og IF
|
|
|
247744
|
on04-03 2020
|
19:00
|
|
|
Metropol Park (Viborg)
|
|
NUGF Viborg
|
|
|
347346
|
on04-03 2020
|
19:00
|
|
|
Hals Stadion - Spar D Arena
|
|
Dronninglund IF
|
|
|
418430
|
on04-03 2020
|
19:00
|
|
|
Mou Stadion
|
|
Mou IF
|
|
|
911432
|
on04-03 2020
|
19:00
|
|
|
Fjerritslev Stadion
|
|
Ørebro B
|
|
|
974344
|
on04-03 2020
|
19:30
|
|
|
Herning IK's Anlæg
|
|
Herning IK
|
|
|
757180
|
to05-03 2020
|
19:00
|
|
|
Vestjylland Forsikring Arena (Snejbjerg)
|
ANN
|
Snejbjerg SG&I
|
|
|
757182
|
to05-03 2020
|
19:00
|
|
|
Vestjylland Forsikring Arena (Snejbjerg)
|
|
Snejbjerg SG&I
|
|
|
811010
|
to05-03 2020
|
19:00
|
|
|
Tistrup Stadion
|
|
Tistrup B
|
|
|
963667
|
to05-03 2020
|
19:30
|
|
|
Ikast FC Stadion Allé - Kunstbane 1
|
|
Ikast Football Club
|
|
|
150158
|
to05-03 2020
|
19:45
|
|
|
Ford Kunst Sydmors
|
|
Sydmors IF
|
|
|
129698
|
fr06-03 2020
|
19:00
|
|
|
Aabenraa Kunstgræsbane
|
|
Hjordkær UIF
|
|
|
544884
|
fr06-03 2020
|
19:00
|
|
|
Sparekassen Danmark Arena Kunstgræs (Farsø)
|
|
Farsø/Ullits IK
|
|
|
995357
|
fr06-03 2020
|
19:15
|
|
|
XL Park, Vorup - Kunstgræsbane Ulvehøj
|
|
Værum GF
|
|
|
825704
|
lø07-03 2020
|
10:00
|
|
|
Bramming GI-E Kunstgræsbane
|
|
FC King George
|
|
|
328639
|
lø07-03 2020
|
10:15
|
|
|
Brabrand IF's Idrætsanlæg
|
|
Brabrand IF
|
|
|
140583
|
lø07-03 2020
|
12:00
|
|
|
Dronningborg Kunstgræsbane
|
|
Dronningborg B
|
|
|
287649
|
lø07-03 2020
|
12:15
|
|
|
Hammel Kunstgræsbane
|
|
Vellev IF
|
|
|
963729
|
lø07-03 2020
|
12:30
|
|
|
Mou Stadion
|
|
Mou IF
|
|
|
110814
|
lø07-03 2020
|
13:00
|
|
|
Rødding Kunstgræsbane
|
|
Andrup IF
|
|
|
725053
|
lø07-03 2020
|
13:30
|
|
|
Tønder Kunstgræs
|
|
Abild IF
|
|
|
150298
|
lø07-03 2020
|
14:00
|
|
|
Tranum Stadion
|
|
Tranum GF
|
|
|
608299
|
lø07-03 2020
|
14:00
|
|
|
Vestjysk Bank Arena, Bording
|
|
Bording IF
|
|
|
647197
|
lø07-03 2020
|
14:00
|
|
|
Dall/Ferslev Stadion
|
|
Dall-Ferslev IF
|
|
|
701328
|
lø07-03 2020
|
14:00
|
|
|
Billund Kunstgræs
|
|
Billund IF
|
|
|
400544
|
lø07-03 2020
|
14:00
|
|
|
Bixen Arena (Klarup Stadion)
|
|
RKG Fodbold
|
|
|
405336
|
lø07-03 2020
|
14:00
|
|
|
Søndre Stadion
|
|
Vejle Kammeraterne
|
|
|
559113
|
lø07-03 2020
|
14:00
|
|
|
Viborg FF´s anlæg
|
|
Viborg FF
|
|
|
100684
|
lø07-03 2020
|
14:00
|
|
|
Hjortdal Stadion
|
UDS
|
Hjortdal Ungdoms & IF
|
|
|
150154
|
lø07-03 2020
|
14:15
|
|
|
Koncenton Park (ASA kunstgræs)
|
|
Vejlby Skovbakken Aarhus
|
|
|
801502
|
lø07-03 2020
|
14:15
|
|
|
AaB Kunstgræsbane
|
|
LKB/Gistrup
|
|
|
885105
|
lø07-03 2020
|
14:15
|
|
|
Sparekassen Danmark Park/Kunstgræs (Aal. Chang)
|
|
Aalborg Chang
|
|
|
882318
|
lø07-03 2020
|
14:30
|
|
|
Balle Kunstgræsbane
|
|
Smidstrup/Skærup IF
|
|
|
988623
|
lø07-03 2020
|
15:00
|
|
|
Højbo Stadion
|
|
Hørning IF
|
|
|
675440
|
lø07-03 2020
|
15:00
|
|
|
Volkswagen Park Randers (kunst)
|
|
Hornbæk SF
|
|
|
570519
|
lø07-03 2020
|
15:00
|
|
|
Tarm Kunstgræsbane
|
|
Tarm IF
|
|
|
770458
|
lø07-03 2020
|
15:15
|
|
|
Struer Kunstgræs
|
|
Resen/Humlum IF
|
|
|
929233
|
lø07-03 2020
|
15:30
|
|
|
Hadsund Kunstgræsbane
|
|
Idrætsforeningen Dannebrog, Astrup
|
|
|
561221
|
lø07-03 2020
|
15:30
|
|
|
Fredensvang - Kunst Bane 4
|
|
JAI, Aarhus
|
|
|
664150
|
lø07-03 2020
|
16:00
|
|
|
Hirtshals Kunstgræsbane
|
|
Hirtshals B
|
|
|
943930
|
lø07-03 2020
|
16:00
|
|
|
Spjald Kunstgræsbane
|
|
Spjald Fritidscenter
|
|
|
801567
|
lø07-03 2020
|
16:00
|
|
|
DS Arena (Hobro)
|
|
Hobro IK
|
|
|
985183
|
lø07-03 2020
|
16:15
|
|
|
Kunstgræsbanen Jetsmark
|
|
Jetsmark Idrætscenter
|
|
|
150134
|
sø08-03 2020
|
12:00
|
|
|
Quickpoint Park Helsted Kunstgræsbane
|
|
Helsted Fremad IF
|
|
|
150213
|
sø08-03 2020
|
12:00
|
|
|
Balle Kunstgræsbane
|
|
Skibet IF
|
|
|
807180
|
sø08-03 2020
|
13:00
|
|
|
Sparekassen Danmark Arena Kunstgræs (Farsø)
|
|
Løgstør IF
|
|
|
611233
|
sø08-03 2020
|
14:00
|
|
|
Dronningborg Kunstgræsbane
|
|
KFUM Fodbold, Randers
|
|
|
150157
|
sø08-03 2020
|
15:00
|
|
|
Bov IF Kunstgræs
|
|
Felsted IF
|
|
|
754299
|
sø08-03 2020
|
15:30
|
|
|
Linak Arena Kunstgræsbane
|
|
Hørup UI
|
|
|
985401
|
sø08-03 2020
|
15:30
|
|
|
Alslev Stadion
|
|
Alslev Sport & Kultur
|
|
|
144856
|
sø08-03 2020
|
16:30
|
|
|
Tønder Kunstgræs
|
|
Abild IF
|
|
|
573662
|
sø08-03 2020
|
18:00
|
|
|
NES Park
|
|
VRI
|
|
|
701329
|
ma09-03 2020
|
19:30
|
|
|
Billund Kunstgræs
|
|
Billund IF
|
|
|
758428
|
ti10-03 2020
|
20:00
|
|
|
Hjørring Kunstgræsbane
|
|
Øster Brønderslev IF
|
|
|
150686
|
on11-03 2020
|
19:00
|
|
|
Kunstgræsbanen Jetsmark
|
|
Tranum GF
|
|
|
754295
|
on11-03 2020
|
19:00
|
|
|
Rødding Kunstgræsbane
|
|
Jels IF
|
|
|
963946
|
on11-03 2020
|
19:00
|
|
|
DS Arena - Kunstgræs (Hobro)
|
|
Doense/Vebbestrup IF
|
|
|
646387
|
to12-03 2020
|
18:45
|
|
|
Quickpoint Park Helsted Kunstgræsbane
|
ANN
|
SMIFF09
|
|
|
734776
|
to12-03 2020
|
19:00
|
|
|
Snejbjerg Kunstgræs
|
ANN
|
Snejbjerg SG&I
|
|
|
826068
|
to12-03 2020
|
19:00
|
|
|
Viborg FF´s anlæg
|
ANN
|
Viborg FF
|
|
|
127496
|
fr13-03 2020
|
18:30
|
|
|
Randers Stadion, kunstgræs
|
ANN
|
Randers Freja
|
|
|
160377
|
fr13-03 2020
|
18:30
|
|
|
Støvring Kunstgræsbane
|
ANN
|
Skørping IF Frem
|
|
|
293276
|
fr13-03 2020
|
18:30
|
|
|
Randers Stadion, kunstgræs
|
ANN
|
Randers Freja
|
|
|
299587
|
fr13-03 2020
|
18:30
|
|
|
Sparekassen Danmark Arena Kunstgræs (Aars)
|
ANN
|
Gundersted IF
|
|
|
985157
|
fr13-03 2020
|
18:30
|
|
|
Fjerritslev Stadion
|
ANN
|
Fjerritslev IF
|
|
|
347247
|
fr13-03 2020
|
19:00
|
|
|
Brande Kunstgræsbane
|
ANN
|
Brande IF
|
|
|
150176
|
fr13-03 2020
|
19:00
|
|
|
Aabenraa Kunstgræsbane
|
ANN
|
Aabenraa BK
|
|
|
609663
|
fr13-03 2020
|
19:15
|
|
|
Vivild Kunstgræsbane
|
ANN
|
Team Leo IF
|
|
|
254045
|
fr13-03 2020
|
19:30
|
|
|
AaB Kunstgræsbane
|
ANN
|
Veddum IF
|
|
|
107945
|
lø14-03 2020
|
10:15
|
|
|
Storvorde Sejlflod Kunstgræsbane
|
ANN
|
LKB/Gistrup
|
|
|
328641
|
lø14-03 2020
|
12:00
|
|
|
Brabrand IF's Idrætsanlæg
|
ANN
|
Brabrand IF
|
|
|
105412
|
lø14-03 2020
|
12:45
|
|
|
Erritsø Kunstgræsbane
|
ANN
|
Erritsø GIF
|
|
|
966065
|
lø14-03 2020
|
13:00
|
|
|
Mou Stadion
|
ANN
|
Mou IF
|
|
|
609623
|
lø14-03 2020
|
13:30
|
|
|
Danbolig Arena Gauerslund Kunstgræs
|
ANN
|
Gauerslund IF
|
|
|
758429
|
lø14-03 2020
|
13:30
|
|
|
Sdr. Rind Stadion
|
ANN
|
Sdr. Rind/Vinkel IF
|
|
|
701330
|
lø14-03 2020
|
14:00
|
|
|
Billund Kunstgræs
|
ANN
|
Billund IF
|
|
|
107936
|
lø14-03 2020
|
14:00
|
|
|
Nissum Park (kunstgræs)
|
ANN
|
Lemvig GF
|
|
|
607073
|
lø14-03 2020
|
14:00
|
|
|
Form & Fritid Nørre Nebel
|
ANN
|
Nr. Nebel IF
|
|
|
826083
|
lø14-03 2020
|
14:00
|
|
|
Hjortdal Stadion
|
ANN
|
Thorup/Klim B
|
|
|
988624
|
lø14-03 2020
|
15:00
|
|
|
Højbo Stadion
|
ANN
|
Hørning IF
|
|
|
198960
|
lø14-03 2020
|
15:00
|
|
|
Rødekro Kunstgræsbane
|
ANN
|
Hjordkær UIF
|
|
|
422495
|
lø14-03 2020
|
15:00
|
|
|
Volkswagen Park Randers (kunst)
|
ANN
|
Hornbæk SF
|
|
|
618990
|
lø14-03 2020
|
15:00
|
|
|
Vojens Kunstgræsbane
|
ANN
|
Vedsted UF
|
|
|
573637
|
lø14-03 2020
|
15:00
|
|
|
Vildbjerg Kunstgræsbane 2
|
ANN
|
Aars IK
|
|
|
826067
|
lø14-03 2020
|
15:30
|
|
|
Sparekassen Danmark Arena Kunstgræs (Farsø)
|
ANN
|
Farsø/Ullits IK
|
|
|
725964
|
lø14-03 2020
|
16:00
|
|
|
Viborg FF´s anlæg
|
ANN
|
Viborg FF
|
|
|
606390
|
lø14-03 2020
|
16:00
|
|
|
Dronningborg Kunstgræsbane
|
ANN
|
Dronningborg B
|
|
|
430832
|
lø14-03 2020
|
16:00
|
|
|
NES Park
|
ANN
|
VRI
|
|
|
570518
|
lø14-03 2020
|
16:00
|
|
|
Tarm Kunstgræsbane
|
ANN
|
Tarm IF
|
|
|
226105
|
lø14-03 2020
|
16:15
|
|
|
Billund Kunstgræs
|
ANN
|
Billund IF
|
|
|
607049
|
lø14-03 2020
|
17:00
|
|
|
Sejerslev Stadion
|
ANN
|
IF Nordmors
|
|
|
254053
|
sø15-03 2020
|
10:20
|
|
|
Vibe Arena Favrskovbanen ( Kunstgræsbane)
|
ANN
|
HOG Hinnerup
|
|
|
306449
|
sø15-03 2020
|
12:00
|
|
|
Mosevej Kunstgræsbane
|
ANN
|
Kolding B
|
|
|
605947
|
sø15-03 2020
|
14:00
|
|
|
Marienlund Kunstgræs 2
|
ANN
|
UDMELDT / Silkeborg United
|
|
|
299582
|
sø15-03 2020
|
14:15
|
|
|
Sparekassen Danmark Park/Kunstgræs (Aal. Chang)
|
ANN
|
Aalborg Chang
|
|
|
893489
|
sø15-03 2020
|
15:00
|
|
|
Vestjysk Bank Arena, Bording
|
ANN
|
Bording IF
|
|
|
985419
|
sø15-03 2020
|
15:30
|
|
|
Mosevej Kunstgræsbane
|
ANN
|
Kolding B
|
|
|
673209
|
sø15-03 2020
|
16:00
|
|
|
Guldager IC Kunstgræbane
|
ANN
|
FC King George
|
|
|
312079
|
sø15-03 2020
|
16:00
|
|
|
MKS Byg & Entreprise Arena (Viby IF kunstgræs)
|
ANN
|
Viby IF
|
|
|
116658
|
sø15-03 2020
|
17:00
|
|
|
Aabyhøj IF Kunstgræsbane
|
ANN
|
Aabyhøj IF
|
|
|
278671
|
ma16-03 2020
|
20:30
|
|
|
Esbjerg Kunstgræsbane
|
ANN
|
Esbjerg fB
|
|
|
360496
|
ti17-03 2020
|
18:45
|
|
|
Bramming GI-E Kunstgræsbane
|
ANN
|
Bramming B
|
|
|
461802
|
ti17-03 2020
|
19:00
|
|
|
Tarm Kunstgræsbane
|
ANN
|
Tarm IF
|
|
|
163949
|
ti17-03 2020
|
19:00
|
|
|
Marienlund Kunstgræs 1
|
ANN
|
Silkeborg KFUM
|
|
|
984237
|
on18-03 2020
|
19:15
|
|
|
FB Kunst (omkl. Bredsten Hallen)
|
ANN
|
FB Fodbold
|
|
|
611227
|
on18-03 2020
|
19:30
|
|
|
Jacobsen Plus - Kunst Arena 2
|
ANN
|
Søvind GIF
|
|
|
911425
|
to19-03 2020
|
19:15
|
|
|
Metropolis Arena (kunst)
|
ANN
|
Kolding IF
|
|
|
150160
|
to19-03 2020
|
19:45
|
|
|
Ford Kunst Sydmors
|
ANN
|
Sydmors IF
|
|
|
757185
|
to19-03 2020
|
19:45
|
|
|
EDC Arena – Ikast (kunst)
|
ANN
|
Ikast Football Club
|
|
|
963950
|
fr20-03 2020
|
18:30
|
|
|
Kunstgræsbane Gug Boldklub
|
ANN
|
Gug B
|
|
|
490232
|
fr20-03 2020
|
18:30
|
|
|
Randers Stadion, kunstgræs
|
ANN
|
Kristrup B
|
|
|
611702
|
fr20-03 2020
|
19:00
|
|
|
Borbjerg Stadion
|
ANN
|
Borbjerg Skave Fodbold
|
|
|
975418
|
fr20-03 2020
|
19:00
|
|
|
Hammerum Kunstgræsbane 1
|
ANN
|
Herning IK
|
|
|
985158
|
fr20-03 2020
|
19:00
|
|
|
Fjerritslev Stadion
|
ANN
|
Fjerritslev IF
|
|
|
253814
|
fr20-03 2020
|
19:00
|
|
|
Sparekassen Danmark Arena Kunstgræs (Farsø)
|
ANN
|
Farsø/Ullits IK
|
|
|
328642
|
fr20-03 2020
|
19:00
|
|
|
Brabrand IF's Idrætsanlæg
|
ANN
|
Brabrand IF
|
|
|
312138
|
fr20-03 2020
|
19:30
|
|
|
Søholt Kunstbane 1
|
ANN
|
Silkeborg IF
|
|
|
673205
|
lø21-03 2020
|
12:00
|
|
|
Guldager IC Kunstgræbane
|
ANN
|
FC King George
|
|
|
254048
|
lø21-03 2020
|
13:00
|
|
|
Brande Stadion
|
ANN
|
Brande IF
|
|
|
382344
|
lø21-03 2020
|
13:00
|
|
|
Skalborg Stadion
|
ANN
|
Skalborg SK
|
|
|
395452
|
lø21-03 2020
|
13:30
|
|
|
JPI Park (Freja)
|
ANN
|
Horsens Freja
|
|
|
966064
|
lø21-03 2020
|
13:30
|
|
|
Mou Stadion
|
ANN
|
Mou IF
|
|
|
983818
|
lø21-03 2020
|
14:00
|
|
|
Oksbøl Stadion
|
ANN
|
Boldklubben Vestkysten
|
|
|
985136
|
lø21-03 2020
|
14:00
|
|
|
Bække Stadion
|
ANN
|
Bække SF
|
|
|
299076
|
lø21-03 2020
|
14:00
|
|
|
Linak Arena Kunstgræsbane
|
ANN
|
Egen UI
|
|
|
312077
|
lø21-03 2020
|
14:00
|
|
|
Thorshøj Stadion
|
ANN
|
Try/Thorshøj B
|
|
|
109420
|
lø21-03 2020
|
14:00
|
|
|
Værum Stadion
|
ANN
|
Værum GF
|
|
|
822504
|
lø21-03 2020
|
14:15
|
|
|
Aabybro Kunstgræsbane
|
ANN
|
IF Haabet, Øster Uttrup
|
|
|
975412
|
lø21-03 2020
|
14:30
|
|
|
Ravsted Fritidscenter
|
ANN
|
Ravsted UI
|
|
|
985167
|
lø21-03 2020
|
15:00
|
|
|
Vojens Kunstgræsbane
|
ANN
|
Starup UIF
|
|
|
116840
|
lø21-03 2020
|
15:00
|
|
|
Volkswagen Park Randers (kunst)
|
ANN
|
Hornbæk SF
|
|
|
382420
|
lø21-03 2020
|
15:00
|
|
|
Spjald Kunstgræsbane
|
ANN
|
Spjald Fritidscenter
|
|
|
100693
|
lø21-03 2020
|
16:00
|
|
|
Skjern Kunstgræsbane
|
ANN
|
Katrinebjergs Atletikforening
|
Katrinebjergs Atletikforening
ANN
|
|
554904
|
sø22-03 2020
|
12:30
|
|
|
Aarsbjerg Idrætscenters Kunstgræsbane
|
ANN
|
Dybbøl IU
|
|
|
372953
|
sø22-03 2020
|
13:00
|
|
|
Skørping Idrætscenter
|
ANN
|
Skørping IF Frem
|
|
|
382654
|
sø22-03 2020
|
13:00
|
|
|
Vestjysk Bank Arena, Bording
|
ANN
|
Bording IF
|
|
|
561239
|
sø22-03 2020
|
14:00
|
|
|
Vejlby/Risskov Centret
|
ANN
|
Vejlby Skovbakken Aarhus
|
|
|
254054
|
sø22-03 2020
|
14:20
|
|
|
Vibe Arena Favrskovbanen ( Kunstgræsbane)
|
ANN
|
HOG Hinnerup
|
|
|
405289
|
sø22-03 2020
|
15:00
|
|
|
Ikke i brug
|
ANN
|
SMIFF09
|
|
|
198970
|
sø22-03 2020
|
15:00
|
|
|
Bylderup Idrætscenter
|
ANN
|
Hjordkær UIF
|
|
|
610784
|
sø22-03 2020
|
15:00
|
|
|
Fredericia fF Kunstgræs
|
ANN
|
Fredericia fF
|
|
|
430831
|
sø22-03 2020
|
15:15
|
|
|
NES Park
|
ANN
|
VRI
|
|
|
299578
|
sø22-03 2020
|
15:30
|
|
|
Erritsø Kunstgræsbane
|
ANN
|
Erritsø GIF
|
|
|
646933
|
ti24-03 2020
|
20:15
|
|
|
Hammel Kunstgræsbane
|
ANN
|
Hammel GF
|
|
|
701332
|
on25-03 2020
|
19:30
|
|
|
Billund Kunstgræs
|
ANN
|
Billund IF
|
|
|
988625
|
lø28-03 2020
|
15:00
|
|
|
Højbo Stadion
|
ANN
|
Hørning IF
|
|
|
164776
|
sø29-03 2020
|
12:15
|
|
|
Kunstgræsbanen-Idrætshøjskolen
|
ANN
|
FC Vestkysten Århus
|
|
|
150166
|
fr24-04 2020
|
18:45
|
|
|
Riisvangen Stadion
|
ANN
|
Aarhus Fremad
|
|