|
620776
|
ti25-07 2000
|
18:00
|
|
|
Højslev Stadion
|
ANN
|
Højslev Station IF
|
|
|
620787
|
ti25-07 2000
|
18:00
|
|
|
Højslev Stadion
|
ANN
|
Højslev Station IF
|
|
|
|
620819
|
ti25-07 2000
|
18:00
|
|
|
Højslev Stadion
|
ANN
|
Højslev Station IF
|
|
|
|
620820
|
ti25-07 2000
|
18:00
|
|
|
Højslev Stadion
|
ANN
|
Højslev Station IF
|
|
|
620767
|
ti25-07 2000
|
18:00
|
|
|
Højslev Stadion
|
ANN
|
Højslev Station IF
|
|
|
620769
|
ti25-07 2000
|
18:00
|
|
|
Højslev Stadion
|
ANN
|
Højslev Station IF
|
|
|
|
620770
|
ti25-07 2000
|
19:00
|
|
|
Højslev Stadion
|
ANN
|
Højslev Station IF
|
|
|
620771
|
ti25-07 2000
|
19:00
|
|
|
Højslev Stadion
|
ANN
|
Højslev Station IF
|
|
|
620772
|
ti25-07 2000
|
19:00
|
|
|
Højslev Stadion
|
ANN
|
Højslev Station IF
|
|
|
620821
|
ti25-07 2000
|
19:00
|
|
|
Højslev Stadion
|
ANN
|
Højslev Station IF
|
|
|
|
620823
|
ti25-07 2000
|
19:00
|
|
|
Højslev Stadion
|
ANN
|
Højslev Station IF
|
|
|
620824
|
ti25-07 2000
|
19:00
|
|
|
Højslev Stadion
|
ANN
|
Højslev Station IF
|
|
|
620825
|
ti25-07 2000
|
20:00
|
|
|
Højslev Stadion
|
ANN
|
Højslev Station IF
|
|
|
620774
|
ti25-07 2000
|
20:00
|
|
|
Højslev Stadion
|
ANN
|
Højslev Station IF
|
|
|
372928
|
ti09-06 2020
|
19:00
|
|
|
Trekroner Stadion (Fjerritslev)
|
|
Trekroner IF 98
|
|
|
433075
|
ti09-06 2020
|
19:00
|
|
|
Hovedgård Stadion
|
ANN
|
Hovedgård IF
|
|
|
433076
|
ti09-06 2020
|
19:00
|
|
|
Hovedgård Idrætscenter
|
ANN
|
Hovedgård IF
|
|
|
931403
|
ti09-06 2020
|
19:00
|
|
|
SCO Park (Tårs)
|
|
Tårs/Ugilt IF
|
|
|
384673
|
ti09-06 2020
|
19:30
|
|
|
Vinding Kunstgræsbane
|
|
Vinding SF
|
|
|
384665
|
to11-06 2020
|
19:00
|
|
|
Værum Stadion
|
|
Værum GF
|
|
|
433616
|
to11-06 2020
|
19:00
|
|
|
Ryomgård Stadion
|
|
IF Midtdjurs
|
|
|
446767
|
to11-06 2020
|
19:00
|
|
|
DS Arena - Kunstgræs (Hobro)
|
ANN
|
Hobro IK
|
|
|
560146
|
to11-06 2020
|
19:00
|
|
|
Bankagerhallen
|
ANN
|
Horsens KFUM
|
|
|
433079
|
lø13-06 2020
|
13:00
|
|
|
Hovedgård Stadion
|
|
Hovedgård IF
|
|
|
433080
|
lø13-06 2020
|
13:00
|
|
|
Hovedgård Idrætscenter
|
|
Hovedgård IF
|
|
|
434660
|
lø13-06 2020
|
13:00
|
|
|
Valsgård Stadion
|
|
Valsgård IF 83
|
|
|
564299
|
lø13-06 2020
|
13:30
|
|
|
BAUHAUS Park - Hældager
|
|
Bredballe IF
|
|
|
564366
|
lø13-06 2020
|
15:15
|
|
|
team.blue arena
|
|
FC Skanderborg
|
|
|
565636
|
sø14-06 2020
|
12:00
|
|
|
Spentrup Hallen
|
|
Spentrup IF
|
|
|
384593
|
sø14-06 2020
|
14:00
|
|
|
Jacobsen Plus - Kunst Arena 2
|
|
Horsens fS
|
|
|
562673
|
sø14-06 2020
|
16:00
|
|
|
BDO Arena Hjertinghus
|
|
Hjerting IF
|
|
|
384562
|
ti16-06 2020
|
19:00
|
|
|
Danisol Park Kunstgræs (Vejle)
|
ANN
|
Vejle Kammeraterne
|
|
|
433081
|
ti16-06 2020
|
19:00
|
|
|
Hovedgård Stadion
|
|
Hovedgård IF
|
|
|
433082
|
ti16-06 2020
|
19:00
|
|
|
Hovedgård Idrætscenter
|
|
Hovedgård IF
|
|
|
433978
|
ti16-06 2020
|
19:00
|
|
|
Ulvehøj Idrætscenter
|
|
Vorup FB
|
|
|
434925
|
ti16-06 2020
|
19:00
|
|
|
BAUHAUS Park - Hældager
|
|
Bredballe IF
|
|
|
435309
|
ti16-06 2020
|
19:00
|
|
|
Seier Park, Løgstrup
|
|
Løgstrup G&IF
|
|
|
560535
|
ti16-06 2020
|
19:00
|
|
|
Egeris Idrætsanlæg
|
|
Skive IK
|
|
|
565638
|
ti16-06 2020
|
19:00
|
|
|
Hadbjerg Skole
|
ANN
|
HØST IF
|
|
|
565640
|
ti16-06 2020
|
19:00
|
|
|
Hadbjerg Skole
|
|
HØST IF
|
|
|
564761
|
on17-06 2020
|
19:00
|
|
|
Hornstrup Stadion
|
|
FC Hornstrup
|
|
|
580892
|
to18-06 2020
|
18:30
|
|
|
BDO Arena Hjertinghus
|
|
Hjerting IF
|
|
|
564371
|
to18-06 2020
|
19:00
|
|
|
EkspertFugen Arena, Harken
|
|
Harken UGF
|
|
|
564744
|
to18-06 2020
|
19:00
|
|
|
Suldrup Stadion
|
|
Sønderup/Suldrup IK Frem
|
|
|
434255
|
to18-06 2020
|
19:00
|
|
|
Veldtofte Idrætspark
|
ANN
|
UDMELDT / Esbjerg United
|
|
|
576960
|
to18-06 2020
|
19:00
|
|
|
Gudumholm Stadion
|
|
Gudumholm IF
|
|
|
562684
|
to18-06 2020
|
19:40
|
|
|
Hovedgård Idrætscenter
|
|
Hovedgård IF
|
|
|
565625
|
to18-06 2020
|
19:45
|
|
|
Lyseng Idrætspark
|
|
IF Lyseng
|
|
|
565429
|
fr19-06 2020
|
18:30
|
|
|
Fort Langenæs
|
|
Aarhus 1900
|
|
|
433979
|
fr19-06 2020
|
19:00
|
|
|
XL Park, Vorup - Kunstgræsbane Ulvehøj
|
|
Vorup FB
|
|
|
433085
|
lø20-06 2020
|
13:00
|
|
|
Hovedgård Stadion
|
|
Hovedgård IF
|
|
|
580895
|
lø20-06 2020
|
13:00
|
|
|
Valsgård Stadion
|
|
Valsgård IF 83
|
|
|
598567
|
lø20-06 2020
|
14:00
|
|
|
Danisol Park Kunstgræs (Vejle)
|
|
Vejle Kammeraterne
|
|
|
569498
|
lø20-06 2020
|
16:00
|
|
|
REMA 1000 Park, Aulum
|
|
Aulum IF
|
|
|
433087
|
lø20-06 2020
|
19:00
|
|
|
Hovedgård Idrætscenter
|
ANN
|
Hovedgård IF
|
|
|
581143
|
ma22-06 2020
|
19:00
|
|
|
BDO Arena Hjertinghus
|
|
Hjerting IF
|
|
|
101245
|
ma22-06 2020
|
19:15
|
|
|
Rosendal Stadion
|
|
Rosendal IK
|
|
|
433088
|
ti23-06 2020
|
19:00
|
|
|
Hovedgård Stadion
|
|
Hovedgård IF
|
|
|
433089
|
ti23-06 2020
|
19:00
|
|
|
Hovedgård Idrætscenter
|
|
Hovedgård IF
|
|
|
102558
|
to25-06 2020
|
19:00
|
|
|
BDO Arena Hjertinghus (klublokale)
|
|
Hjerting IF
|
|
|
581300
|
to25-06 2020
|
19:00
|
|
|
REMA 1000 Park, Aulum
|
|
Aulum IF
|
|
|
565626
|
to25-06 2020
|
19:45
|
|
|
Lyseng Idrætspark
|
ANN
|
IF Lyseng
|
|
|
581154
|
fr26-06 2020
|
19:00
|
|
|
LM Transport Arena (Ans)
|
|
Ans IF
|
|
|
664799
|
fr26-06 2020
|
19:00
|
|
|
Christiansbjerg Idrætsanlæg
|
|
FFD Kralupy
|
|
|
113702
|
lø27-06 2020
|
09:30
|
|
|
Randers Stadion
|
|
Randers Freja
|
|
|
434917
|
lø27-06 2020
|
13:00
|
|
|
Hovedgård Idrætscenter
|
|
Hovedgård IF
|
|
|
434918
|
lø27-06 2020
|
13:00
|
|
|
Hovedgård Stadion
|
|
Hovedgård IF
|
|
|
723703
|
lø27-06 2020
|
14:00
|
|
|
Thøisen Murerfirma Arena - Augustenborg
|
ANN
|
Midtals IF
|
|
|
184209
|
sø28-06 2020
|
15:00
|
|
|
Jacobsen Plus - Kunst Arena 2
|
|
Horsens fS
|
|
|
668202
|
sø28-06 2020
|
15:00
|
|
|
Steka Bolig Park (Aalborg Freja)
|
|
Aalborg Freja
|
|
|
184537
|
ti30-06 2020
|
19:00
|
|
|
Herning Fremad's Kunstgræsbane 1
|
|
Herning Fremad
|
|
|
581365
|
ti30-06 2020
|
19:00
|
|
|
Koncenton Park (ASA græsbaner)
|
|
ASA, Aarhus
|
|
|
717414
|
ti30-06 2020
|
19:00
|
|
|
M.A.R.S ARENA (Frederikshavn)
|
|
Frederikshavn fI
|
|
|
726420
|
ti30-06 2020
|
19:00
|
|
|
Klitmøller Stadion
|
|
Klitmøller IF
|
|
|
724096
|
on01-07 2020
|
19:00
|
|
|
Ørsted Stadion
|
ANN
|
Ørsted IF
|
|
|
992008
|
on01-07 2020
|
19:00
|
|
|
Hornstrup Stadion
|
|
FC Hornstrup
|
|
|
367887
|
to02-07 2020
|
19:00
|
|
|
Bryndumvej Idrætshal
|
|
Tarp B
|
|
|
126431
|
lø04-07 2020
|
12:15
|
|
|
SwipBox Arena - Sundsmarkcentret
|
|
Sønderborg Boldklub
|
|
|
880772
|
to16-07 2020
|
19:00
|
|
|
TRIF Kunstgræsbane
|
|
TRIF
|
|
|
927762
|
lø18-07 2020
|
12:00
|
|
|
Storvorde Sejlflod Kunstgræsbane
|
|
Storvorde/Sejlflod B
|
|
|
557080
|
sø19-07 2020
|
14:00
|
|
|
Aabyhøj Stadion
|
|
Aabyhøj IF
|
|
|
565574
|
ti21-07 2020
|
19:00
|
|
|
Luksusbaby Arena (Vodskov)
|
|
Vodskov IF
|
|
|
588164
|
to23-07 2020
|
17:50
|
|
|
Hodsager Klubcenter
|
|
Hodsager UF
|
|
|
726432
|
to23-07 2020
|
19:00
|
|
|
Gørding Idrætsanlæg
|
|
Gørding/Lourup IF
|
|
|
881157
|
to23-07 2020
|
19:00
|
|
|
Højene Hallen
|
|
Skibsby-Højene IF
|
Nørresundby Forenede Boldklubber
|
|
588165
|
to23-07 2020
|
19:30
|
|
|
Hodsager Klubcenter
|
|
Hodsager UF
|
|
|
588166
|
to23-07 2020
|
19:30
|
|
|
Hodsager Klubcenter
|
|
Hodsager UF
|
|
|
581305
|
fr24-07 2020
|
18:30
|
|
|
Sparekassen Danmark Park (Aal. Chang)
|
|
LKB/Gistrup
|
|
|
588168
|
fr24-07 2020
|
19:30
|
|
|
Hodsager Klubcenter
|
|
Hodsager UF
|
|
|
109791
|
fr24-07 2020
|
19:30
|
|
|
HSM Arena Grenå
|
|
Grenaa IF
|
|
|
269758
|
lø25-07 2020
|
13:00
|
|
|
Tirsdalens Skole
|
|
Kristrup B
|
|
|
408996
|
lø25-07 2020
|
13:00
|
|
|
B52/AFC’s anlæg
|
ANN
|
FK Fjordsiden
|
|
|
544292
|
lø25-07 2020
|
13:00
|
|
|
Suldrup Stadion
|
|
Sønderup/Suldrup IK Frem
|
|
|
599675
|
lø25-07 2020
|
13:00
|
|
|
Vinding Kunstgræsbane
|
|
Vinding SF
|
|
|
405908
|
lø25-07 2020
|
13:30
|
|
|
Hornsyld Idrætscenter
|
|
UDMELDT / Hornsyld IF
|
|
|
692701
|
lø25-07 2020
|
14:00
|
|
|
Skelund Stadion
|
|
Skelund IF
|
|
|
792566
|
lø25-07 2020
|
14:00
|
|
|
Storvorde Sejlflod Kunstgræsbane
|
|
Storvorde/Sejlflod B
|
|
|
269759
|
lø25-07 2020
|
15:00
|
|
|
Tirsdalens Skole
|
|
Kristrup B
|
|
|
590403
|
sø26-07 2020
|
13:00
|
|
|
Hodsager Klubcenter
|
|
Hodsager UF
|
|
|
691061
|
sø26-07 2020
|
13:00
|
|
|
Give Stadion
|
|
Give Fremad
|
|
|
590405
|
sø26-07 2020
|
13:00
|
|
|
Hodsager Klubcenter
|
|
Hodsager UF
|
|
|
590406
|
sø26-07 2020
|
15:00
|
|
|
Hodsager Klubcenter
|
|
Hodsager UF
|
|
|
590404
|
sø26-07 2020
|
15:00
|
|
|
Hodsager Klubcenter
|
|
Hodsager UF
|
|
|
204192
|
ma27-07 2020
|
18:00
|
|
|
Bedsted Stadion
|
|
Koldby/Hørdum IF
|
|
|
204193
|
ma27-07 2020
|
18:00
|
|
|
Bedsted Stadion
|
|
Koldby/Hørdum IF
|
|
|
470305
|
ma27-07 2020
|
18:00
|
|
|
Højslev Stadion
|
|
Højslev Station IF
|
|
|
470306
|
ma27-07 2020
|
18:00
|
|
|
Højslev Stadion
|
|
Højslev Station IF
|
|
|
269761
|
ma27-07 2020
|
19:00
|
|
|
Tirsdalens Skole
|
|
Kristrup B
|
|
|
269345
|
ma27-07 2020
|
19:10
|
|
|
Freja Park (Gundersted)
|
|
Gundersted IF
|
|
|
470307
|
ma27-07 2020
|
19:45
|
|
|
Højslev Stadion
|
|
Højslev Station IF
|
|
|
590652
|
ti28-07 2020
|
17:50
|
|
|
Hodsager Klubcenter
|
|
Hodsager UF
|
|
|
590756
|
ti28-07 2020
|
17:50
|
|
|
Hodsager Klubcenter
|
|
Hodsager UF
|
|
|
682111
|
ti28-07 2020
|
18:30
|
|
|
Ulsted El Arena (Ulsted)
|
|
Jetsmark IF
|
|
|
581306
|
ti28-07 2020
|
18:30
|
|
|
Gistrup Idrætscenter
|
|
LKB/Gistrup
|
|
|
698224
|
ti28-07 2020
|
19:00
|
|
|
Luksusbaby Arena (Vodskov)
|
|
Vodskov IF
|
|
|
124770
|
ti28-07 2020
|
19:00
|
|
|
Lemvig Stadion
|
|
Lemvig GF
|
|
|
124790
|
ti28-07 2020
|
19:00
|
|
|
Lemvig Stadion
|
|
Lemvig GF
|
|
|
269763
|
ti28-07 2020
|
19:00
|
|
|
Tirsdalens Skole
|
|
Kristrup B
|
|
|
470892
|
ti28-07 2020
|
19:00
|
|
|
Danisol Park Kunstgræs (Vejle)
|
|
Vejle Kammeraterne
|
|
|
566006
|
ti28-07 2020
|
19:00
|
|
|
Nordjyske Bank Arena Strandby
|
|
Strandby-Elling-Nielstrup IF Fodbold
|
|
|
590758
|
ti28-07 2020
|
19:30
|
|
|
Hodsager Klubcenter
|
|
Hodsager UF
|
|
|
590759
|
on29-07 2020
|
17:50
|
|
|
Hodsager Klubcenter
|
|
Hodsager UF
|
|
|
470308
|
on29-07 2020
|
18:00
|
|
|
Højslev Stadion
|
|
Højslev Station IF
|
|
|
470309
|
on29-07 2020
|
18:00
|
|
|
Højslev Stadion
|
|
Højslev Station IF
|
|
|
269765
|
on29-07 2020
|
19:00
|
|
|
Tirsdalens Skole
|
|
Kristrup B
|
|
|
470310
|
on29-07 2020
|
19:45
|
|
|
Højslev Stadion
|
|
Højslev Station IF
|
|
|
620842
|
to30-07 2020
|
11:00
|
|
|
Højslev Stadion
|
ANN
|
Højslev Station IF
|
|
|
620844
|
to30-07 2020
|
12:00
|
|
|
Højslev Stadion
|
ANN
|
Højslev Station IF
|
|
|
620846
|
to30-07 2020
|
12:00
|
|
|
Højslev Stadion
|
ANN
|
Højslev Station IF
|
|
|
620848
|
to30-07 2020
|
13:00
|
|
|
Højslev Stadion
|
ANN
|
Højslev Station IF
|
|
|
620847
|
to30-07 2020
|
13:30
|
|
|
Højslev Stadion
|
ANN
|
Højslev Station IF
|
|
|
204195
|
to30-07 2020
|
18:00
|
|
|
Bedsted Stadion
|
|
Koldby/Hørdum IF
|
|
|
204196
|
to30-07 2020
|
18:00
|
|
|
Bedsted Stadion
|
|
Koldby/Hørdum IF
|
|
|
113472
|
to30-07 2020
|
18:30
|
|
|
Aabybro Idrætscenter
|
|
Aabybro IF
|
|
|
124791
|
to30-07 2020
|
19:00
|
|
|
Lemvig Stadion
|
|
Lemvig GF
|
|
|
124793
|
to30-07 2020
|
19:00
|
|
|
Lemvig Stadion
|
|
Lemvig GF
|
|
|
614577
|
to30-07 2020
|
19:00
|
|
|
Øster Hornum Hallen
|
|
Øster Hornum IF
|
|
|
691403
|
to30-07 2020
|
19:00
|
|
|
Lyseng Idrætspark
|
|
IF Lyseng
|
|
|
692750
|
to30-07 2020
|
19:00
|
|
|
BDO Arena Hjertinghus (klublokale)
|
|
Hjerting IF
|
|
|
692756
|
to30-07 2020
|
19:00
|
|
|
Skjern Bank Arena, Bramming
|
|
Bramming B
|
|
|
269767
|
to30-07 2020
|
19:00
|
|
|
Tirsdalens Skole
|
|
Kristrup B
|
|
|
109793
|
to30-07 2020
|
19:00
|
|
|
HSM Arena Grenå
|
|
Grenaa IF
|
|
|
565589
|
to30-07 2020
|
19:30
|
|
|
Smidstrup Hallen
|
|
Smidstrup/Skærup IF
|
|
|
590768
|
fr31-07 2020
|
17:50
|
|
|
Hodsager Klubcenter
|
|
Hodsager UF
|
|
|
220835
|
fr31-07 2020
|
18:30
|
|
|
Ulsted El Arena (Ulsted)
|
|
Asaa B
|
|
|
693328
|
fr31-07 2020
|
19:00
|
|
|
Herrup Stadion
|
|
Herrup Bjergby FF
|
|
|
734352
|
fr31-07 2020
|
19:00
|
|
|
Terndrup Stadion
|
|
Terndrup IF
|
|
|
880754
|
fr31-07 2020
|
19:00
|
|
|
Give Stadion
|
|
Give Fremad
|
|
|
979644
|
fr31-07 2020
|
19:00
|
|
|
Sparkær Stadion
|
|
Sparkær IF
|
Nr. 3 i pulje 1 - Nr. 3 i pulje 2
Serie 3 niveau 2 x 45 min.
|
|
979645
|
fr31-07 2020
|
19:00
|
|
|
Sparkær Stadion
|
ANN
|
Sparkær IF
|
Nr. 4 i pulje 1 - Nr. 4 i pulje 2
Serie 3 niveau 2 x 45 min.
ANN
|
|
689937
|
fr31-07 2020
|
19:30
|
|
|
Bjerregrav Stadion
|
|
Hersom/Bjerregrav IF
|
|
|
590767
|
fr31-07 2020
|
19:30
|
|
|
Hodsager Klubcenter
|
|
Hodsager UF
|
|
|
437794
|
fr31-07 2020
|
19:45
|
|
|
Ørslevkloster Stadion
|
ANN
|
Ørslevkloster IF
|
|
|
256034
|
lø01-08 2020
|
11:00
|
|
|
Grønløkke Stadion
|
|
AIA-Tranbjerg
|
|
|
470599
|
lø01-08 2020
|
11:00
|
|
|
Højslev Stadion
|
|
Højslev Station IF
|
|
|
701693
|
lø01-08 2020
|
11:00
|
|
|
Lemming Stadion
|
ANN
|
Lemming IF
|
|
|
701694
|
lø01-08 2020
|
11:30
|
|
|
Lemming Stadion
|
|
Lemming IF
|
|
|
565590
|
lø01-08 2020
|
12:00
|
|
|
Viby Idrætspark
|
|
Viby IF
|
|
|
678993
|
lø01-08 2020
|
12:00
|
|
|
Steka Bolig Park (Aalborg Freja)
|
|
Aalborg Freja
|
|
|
689989
|
lø01-08 2020
|
13:00
|
|
|
Sparekassen Danmark Arena (Jetsmark)
|
|
Jetsmark IF
|
|
|
691342
|
lø01-08 2020
|
13:00
|
|
|
Nordals Idrætscenter
|
|
Nord-Als B
|
|
|
584799
|
lø01-08 2020
|
13:00
|
|
|
Hune Stadion
|
|
Hune B
|
|
|
979646
|
lø01-08 2020
|
13:00
|
|
|
Sparkær Stadion
|
|
Sparkær IF
|
Taber semifinale 1 - Taber semifinale 2
Serie 3 niveau 2 x 45 min.
|
|
470333
|
lø01-08 2020
|
13:00
|
|
|
Støvring Stadion
|
|
Støvring IF Fodbold
|
|
|
269769
|
lø01-08 2020
|
13:00
|
|
|
Kristrup Stadion
|
|
Kristrup B
|
|
|
269771
|
lø01-08 2020
|
13:00
|
|
|
Tirsdalens Skole
|
|
Kristrup B
|
|
|
269772
|
lø01-08 2020
|
13:00
|
|
|
Kristrup Stadion
|
|
Kristrup B
|
|
|
470597
|
lø01-08 2020
|
13:15
|
|
|
Højslev Stadion
|
|
Højslev Station IF
|
|
|
470598
|
lø01-08 2020
|
13:15
|
|
|
Højslev Stadion
|
|
Højslev Station IF
|
|
|
188359
|
lø01-08 2020
|
13:30
|
|
|
Hornsyld Idrætscenter
|
|
UDMELDT / Hornsyld IF
|
|
|
751872
|
lø01-08 2020
|
13:30
|
|
|
Tinghøj Stadion (Doense)
|
ANN
|
Doense/Vebbestrup IF
|
|
|
565575
|
lø01-08 2020
|
13:30
|
|
|
Luksusbaby Arena (Vodskov)
|
|
Vodskov IF
|
|
|
682112
|
lø01-08 2020
|
14:00
|
|
|
Skelund Stadion
|
|
Skelund IF
|
|
|
792557
|
lø01-08 2020
|
14:00
|
|
|
Elektrikeren Nord Arena (Østervraa)
|
|
Østervraa IF
|
|
|
738946
|
lø01-08 2020
|
14:00
|
|
|
Covia Arena
|
|
BPI
|
|
|
751139
|
lø01-08 2020
|
14:00
|
|
|
Føvling Stadion
|
|
Føvling/Stenderup UI
|
|
|
124794
|
lø01-08 2020
|
14:00
|
|
|
Lemvig Stadion
|
|
Lemvig GF
|
|
|
124795
|
lø01-08 2020
|
14:00
|
|
|
Lemvig Stadion
|
|
Lemvig GF
|
|
|
269604
|
lø01-08 2020
|
14:15
|
|
|
Freja Park (Gundersted)
|
|
Gundersted IF
|
|
|
433410
|
lø01-08 2020
|
15:00
|
|
|
Aabenraa Stadion
|
ANN
|
Aabenraa BK
|
|
|
124871
|
lø01-08 2020
|
16:00
|
|
|
Schlie Arena (Hirtshals)
|
|
Hirtshals B
|
|
|
698627
|
lø01-08 2020
|
17:00
|
|
|
Aabyhøj Stadion
|
|
Aabyhøj IF
|
|
|
682133
|
sø02-08 2020
|
12:00
|
|
|
Christiansbjerg Idrætsanlæg
|
|
Christiansbjerg IF
|
|
|
204198
|
sø02-08 2020
|
13:30
|
|
|
Bedsted Stadion
|
|
Koldby/Hørdum IF
|
|
|
204199
|
sø02-08 2020
|
13:30
|
|
|
Bedsted Stadion
|
|
Koldby/Hørdum IF
|
|
|
433488
|
sø02-08 2020
|
14:00
|
|
|
Jacobsen Plus - Kunst Arena 2
|
|
Horsens fS
|
|
|
691395
|
sø02-08 2020
|
14:00
|
|
|
V.Nebel Sportsplads
|
|
Øster Starup/Vester Nebel IF
|
Øster Starup/Vester Nebel IF
|
|
692682
|
sø02-08 2020
|
14:00
|
|
|
Trustrup Stadion
|
|
Trustrup-Ålsrode IF
|
|
|
738949
|
sø02-08 2020
|
14:00
|
|
|
Nordre Stadion
|
|
Den Bosniske IF
|
|
|
756276
|
sø02-08 2020
|
14:00
|
|
|
Kenta Arena (Gandrup)
|
|
Vester Hassing GF
|
|
|
803155
|
sø02-08 2020
|
14:00
|
|
|
Covia Arena
|
|
BPI
|
|
|
124699
|
sø02-08 2020
|
15:00
|
|
|
Højene Hallen
|
|
Skibsby-Højene IF
|
|
|
692751
|
sø02-08 2020
|
18:00
|
|
|
Næsbjerg Idrætsanlæg
|
|
Næsbjerg/Rousthøje UI
|
|
|
785048
|
ma03-08 2020
|
18:30
|
|
|
Gudumholm Stadion
|
|
Gudumholm IF
|
|
|
804071
|
ma03-08 2020
|
19:00
|
|
|
Jels Stadion
|
|
Jels IF
|
|
|
860708
|
ma03-08 2020
|
19:00
|
|
|
Nørhalne Stadion
|
|
IF Fremad Nørhalne
|
|
|
584800
|
ma03-08 2020
|
19:00
|
|
|
Hune Stadion
|
ANN
|
Hune B
|
|
|
691343
|
ma03-08 2020
|
19:00
|
|
|
Terndrup Stadion
|
|
Terndrup IF
|
|
|
693089
|
ma03-08 2020
|
19:30
|
|
|
Hessel Arena (Tjørring)
|
|
Tjørring IF
|
|
|
751868
|
ma03-08 2020
|
19:30
|
|
|
Hessel Arena Kunstgræs 1 (Tjørring)
|
ANN
|
Tjørring IF
|
|
|
992012
|
ma03-08 2020
|
19:45
|
|
|
Fårvang Stadion
|
|
Fårvang IF
|
|
|
204202
|
ti04-08 2020
|
18:00
|
|
|
Bedsted Stadion
|
|
Koldby/Hørdum IF
|
|
|
992016
|
ti04-08 2020
|
18:00
|
|
|
Fårvang Stadion
|
|
Fårvang IF
|
|
|
690523
|
ti04-08 2020
|
18:30
|
|
|
M.A.R.S ARENA (Frederikshavn)
|
|
Frederikshavn fI
|
|
|
691515
|
ti04-08 2020
|
18:30
|
|
|
Steka Bolig Park (Aalborg Freja)
|
|
Aalborg Freja
|
|
|
693030
|
ti04-08 2020
|
19:00
|
|
|
Voldum Stadion
|
|
Nielstrup/Voldum UI
|
|
|
693531
|
ti04-08 2020
|
19:00
|
|
|
Volkswagen Park Randers (kunst)
|
|
Hornbæk SF
|
|
|
717437
|
ti04-08 2020
|
19:00
|
|
|
BAUHAUS Park - Hældager
|
|
Bredballe IF
|
|
|
738953
|
ti04-08 2020
|
19:00
|
|
|
Jernvedlund Stadion
|
|
Jernved IF
|
|
|
785243
|
ti04-08 2020
|
19:00
|
|
|
Koncenton Park (ASA græsbaner)
|
|
ASA, Aarhus
|
|
|
792917
|
ti04-08 2020
|
19:00
|
|
|
Jelling Stadion (Kunstgræs)
|
|
Jelling fS
|
|
|
803500
|
ti04-08 2020
|
19:00
|
|
|
NMT-BYENS Arena Hadsten
|
|
Hadsten Sports Klub
|
|
|
804110
|
ti04-08 2020
|
19:00
|
|
|
Als Stadion
|
|
Als B
|
|
|
954725
|
ti04-08 2020
|
19:00
|
|
|
Tinghøj Stadion (Doense)
|
|
Doense/Vebbestrup IF
|
|
|
433411
|
ti04-08 2020
|
19:00
|
|
|
Aabenraa Stadion
|
|
Aabenraa BK
|
|
|
470895
|
ti04-08 2020
|
19:00
|
|
|
Guldager Idrætscenter
|
|
Sædding/G IF
|
|
|
565576
|
ti04-08 2020
|
19:00
|
|
|
Luksusbaby Arena (Vodskov)
|
|
Vodskov IF
|
|
|
992017
|
ti04-08 2020
|
19:45
|
|
|
Fårvang Stadion
|
|
Fårvang IF
|
|
|
792910
|
on05-08 2020
|
17:30
|
|
|
Skovvangsskolen
|
|
Aarhus Black Vipers
|
|
|
470893
|
on05-08 2020
|
19:00
|
|
|
Søndre Stadion
|
|
Vejle Kammeraterne
|
|
|
692688
|
on05-08 2020
|
19:30
|
|
|
Hornstrup Stadion
|
|
FC Hornstrup
|
|
|
994931
|
to06-08 2020
|
18:00
|
|
|
Fårvang Stadion
|
|
Fårvang IF
|
|
|
994970
|
to06-08 2020
|
18:00
|
|
|
Fårvang Stadion
|
|
Fårvang IF
|
|
|
544294
|
to06-08 2020
|
19:00
|
|
|
Grønløkke Stadion
|
|
AIA-Tranbjerg
|
|
|
690978
|
to06-08 2020
|
19:00
|
|
|
Trailergaarden-Gantrup Arena
|
|
Østbirk IF
|
|
|
691503
|
to06-08 2020
|
19:00
|
|
|
Fladhøj Idrætscenter
|
|
Rødekro IF
|
|
|
907174
|
fr07-08 2020
|
19:00
|
|
|
Tønderhallerne
|
|
Tønder SF
|
|
|
690042
|
lø08-08 2020
|
14:00
|
|
|
Fort Langenæs
|
|
Aarhus 1900
|
|
|
691092
|
lø08-08 2020
|
16:00
|
|
|
Vejrup Fritidscenter
|
|
Gørding/Lourup IF
|
|
|
904447
|
sø09-08 2020
|
15:00
|
|
|
SwipBox Arena - Sundsmarkcentret
|
|
Sønderborg Boldklub
|
|
|
909008
|
sø16-08 2020
|
15:00
|
|
|
Steka Bolig Park (Aalborg Freja)
|
|
Aalborg Freja
|
|
|
945969
|
lø22-08 2020
|
13:00
|
|
|
Interfjord Park Glyngøre
|
|
Sallingsund FC
|
|
|
907119
|
ma21-09 2020
|
19:00
|
|
|
Hedensted Stadion Kunstgræs
|
|
Hedensted IF
|
|
|
947935
|
lø26-09 2020
|
15:30
|
|
|
Vinding Stadion
|
ANN
|
Vinding SF
|
|
|
458668
|
ma12-10 2020
|
19:00
|
|
|
Hedensted Stadion Kunstgræs
|
|
Hedensted IF
|
|
|
765078
|
sø22-11 2020
|
12:00
|
|
|
Vestjysk Bank Stadion (Varde)
|
ANN
|
Varde IF
|
|
|
789610
|
lø06-02 2021
|
13:30
|
|
|
JPI Park (Freja)
|
ANN
|
Horsens Freja
|
|
|
304786
|
lø13-02 2021
|
13:00
|
|
|
Jacobsen Plus - Kunst Arena 2
|
ANN
|
Horsens fS
|
|
|
597725
|
lø13-02 2021
|
13:00
|
|
|
Hovedgaard Kunstgræs
|
ANN
|
Hovedgård IF
|
|
|
532099
|
lø13-02 2021
|
14:30
|
|
|
Trailergaarden-Gantrup Arena Kunstgræs
|
ANN
|
Østbirk IF
|
|
|
922246
|
to18-02 2021
|
19:00
|
|
|
AC Huse Park Kunstgræs
|
ANN
|
IF Midtdjurs
|
|
|
113020
|
fr19-02 2021
|
18:00
|
|
|
DS Arena - Kunstgræs (Hobro)
|
ANN
|
Doense/Vebbestrup IF
|
|
|
532100
|
lø20-02 2021
|
11:00
|
|
|
Trailergaarden-Gantrup Arena Kunstgræs
|
ANN
|
Østbirk IF
|
|
|
802991
|
lø20-02 2021
|
11:00
|
|
|
Oksbøl Stadion
|
ANN
|
Boldklubben Vestkysten
|
|
|
802985
|
lø20-02 2021
|
12:30
|
|
|
Skåde Brugsforening Arena (BMI Kunstgræs)
|
ANN
|
BMI
|
|
|
677477
|
lø20-02 2021
|
13:00
|
|
|
Quickpoint Park Helsted Kunstgræsbane
|
ANN
|
Helsted Fremad IF
|
|
|
304788
|
lø20-02 2021
|
13:00
|
|
|
Jacobsen Plus - Kunst Arena 2
|
ANN
|
Horsens fS
|
|
|
597726
|
lø20-02 2021
|
13:30
|
|
|
Hovedgaard Kunstgræs
|
ANN
|
Hovedgård IF
|
|
|
764018
|
lø20-02 2021
|
13:30
|
|
|
Givskud Kunstgræs
|
ANN
|
FC GOG Fodbold
|
|
|
422404
|
lø20-02 2021
|
14:00
|
|
|
Sparekassen Danmark Arena Kunstgræs (Aars)
|
ANN
|
Trekroner IF 98
|
|
|
851199
|
lø20-02 2021
|
14:30
|
|
|
Aabenraa Kunstgræsbane
|
ANN
|
Aabenraa BK
|
|
|
775009
|
lø20-02 2021
|
16:00
|
|
|
Volkswagen Park Randers (kunst)
|
ANN
|
Hornbæk SF
|
|
|
127659
|
sø21-02 2021
|
15:00
|
|
|
Nibe B Kunstgræs
|
ANN
|
Øster Hornum IF
|
|
|
925327
|
fr26-02 2021
|
19:00
|
|
|
Sparekassen Djursland Park - Hornslet (kunst)
|
ANN
|
Hornslet IF
|
|
|
255236
|
lø27-02 2021
|
12:30
|
|
|
Skåde Brugsforening Arena (BMI Kunstgræs)
|
ANN
|
BMI
|
|
|
532101
|
lø27-02 2021
|
12:30
|
|
|
Trailergaarden-Gantrup Arena Kunstgræs
|
ANN
|
Østbirk IF
|
|
|
422402
|
lø27-02 2021
|
12:50
|
|
|
Sparekassen Danmark Arena Kunstgræs (Farsø)
|
ANN
|
Trekroner IF 98
|
|
|
597727
|
lø27-02 2021
|
13:00
|
|
|
Hovedgaard Kunstgræs
|
ANN
|
Hovedgård IF
|
|
|
851208
|
lø27-02 2021
|
14:30
|
|
|
Aabenraa Kunstgræsbane
|
ANN
|
Aabenraa BK
|
|
|
304790
|
lø27-02 2021
|
14:30
|
|
|
Jacobsen Plus - Kunst Arena 4
|
ANN
|
Horsens fS
|
|
|
775010
|
lø27-02 2021
|
16:00
|
|
|
Volkswagen Park Randers (kunst)
|
ANN
|
Hornbæk SF
|
|
|
127660
|
sø28-02 2021
|
12:00
|
|
|
Støvring Kunstgræsbane
|
ANN
|
Øster Hornum IF
|
|
|
601881
|
ti02-03 2021
|
19:00
|
|
|
Engum Kunstgræs
|
ANN
|
Engum UI
|
|
|
964592
|
fr05-03 2021
|
19:00
|
|
|
Haderslev Kunstgræsbane
|
ANN
|
Haderslev FK
|
|
|
102234
|
lø06-03 2021
|
12:00
|
|
|
Skjern Kunstgræsbane
|
ANN
|
Skjern GF
|
|
|
336005
|
lø06-03 2021
|
13:00
|
|
|
Bælum/Solbjerg Kunstgræs
|
|
Bælum/Solbjerg IF
|
|
|
327715
|
lø06-03 2021
|
13:00
|
|
|
Aalborg KFUM Kunstgræs
|
ANN
|
Aalborg KFUM Fodbold
|
|
|
597728
|
lø06-03 2021
|
13:00
|
|
|
Hovedgaard Kunstgræs
|
ANN
|
Hovedgård IF
|
|
|
154477
|
lø06-03 2021
|
13:15
|
|
|
Luksusbaby Arena (Vodskov)
|
|
Vodskov IF
|
|
|
255237
|
lø06-03 2021
|
13:30
|
|
|
Skåde Brugsforening Arena (BMI Kunstgræs)
|
ANN
|
BMI
|
|
|
265266
|
lø06-03 2021
|
14:00
|
|
|
Volkswagen Park Randers (kunst)
|
ANN
|
Hornbæk SF
|
|
|
172833
|
lø06-03 2021
|
14:00
|
|
|
Brøruphus Efterskole Kunstgræsbane
|
ANN
|
AIA-Tranbjerg
|
|
|
565701
|
lø06-03 2021
|
14:00
|
|
|
SuperBrugsen ARENA Give (kunst)
|
ANN
|
Give Fremad
|
|
|
337618
|
lø06-03 2021
|
14:00
|
|
|
AaB's Anlæg
|
|
AaB
|
|
|
393183
|
lø06-03 2021
|
14:00
|
|
|
Oksbøl Stadion
|
ANN
|
Boldklubben Vestkysten
|
|
|
532102
|
lø06-03 2021
|
14:30
|
|
|
Trailergaarden-Gantrup Arena Kunstgræs
|
ANN
|
Østbirk IF
|
|
|
549214
|
lø06-03 2021
|
15:00
|
|
|
Sparekassen Djursland Park - Hornslet (kunst)
|
ANN
|
Hornslet IF
|
|
|
766296
|
lø06-03 2021
|
15:00
|
|
|
Gistrup kunstgræsanlæg
|
ANN
|
LKB/Gistrup
|
|
|
165619
|
lø06-03 2021
|
15:00
|
|
|
Aarsbjerg Idrætscenters Kunstgræsbane
|
|
Gråsten B
|
|
|
744809
|
lø06-03 2021
|
16:00
|
|
|
EDC Arena – Ikast (kunst)
|
ANN
|
Ikast Football Club
|
|
|
328133
|
lø06-03 2021
|
16:45
|
|
|
Struer Kunstgræs
|
|
Resen/Humlum IF
|
|
|
304791
|
sø07-03 2021
|
13:00
|
|
|
Jacobsen Plus - Kunst Arena 2
|
|
Horsens fS
|
|
|
114231
|
on10-03 2021
|
19:30
|
|
|
EDC Arena – Ikast (kunst)
|
ANN
|
Ikast Football Club
|
|
|
357497
|
fr12-03 2021
|
19:45
|
|
|
AaB's Anlæg
|
|
AaB
|
|
|
532103
|
lø13-03 2021
|
11:00
|
|
|
Trailergaarden-Gantrup Arena Kunstgræs
|
ANN
|
Østbirk IF
|
|
|
327716
|
lø13-03 2021
|
11:30
|
|
|
Aalborg KFUM Kunstgræs
|
ANN
|
Aalborg KFUM Fodbold
|
|
|
193294
|
lø13-03 2021
|
12:00
|
|
|
Støvring Kunstgræsbane
|
|
Støvring IF Fodbold
|
Sønderup Suldrup 11 mod 11
|
|
255238
|
lø13-03 2021
|
12:30
|
|
|
Skåde Brugsforening Arena (BMI Kunstgræs)
|
ANN
|
BMI
|
|
|
304792
|
lø13-03 2021
|
13:00
|
|
|
Jacobsen Plus - Kunst Arena 2
|
ANN
|
Horsens fS
|
|
|
382209
|
lø13-03 2021
|
13:00
|
|
|
Valsgård Stadion
|
ANN
|
Valsgård IF 83
|
|
|
597729
|
lø13-03 2021
|
13:00
|
|
|
Hovedgaard Kunstgræs
|
ANN
|
Hovedgård IF
|
|
|
597795
|
lø13-03 2021
|
13:15
|
|
|
Sparekassen Danmark Arena Kunstgræs (Aars)
|
|
Aars IK
|
|
|
328187
|
lø13-03 2021
|
13:30
|
|
|
Steka Bolig Park (Aalborg Freja)
|
|
Aalborg Freja
|
|
|
335956
|
lø13-03 2021
|
14:00
|
|
|
Sparekassen Djursland Park - Hornslet (kunst)
|
|
Hornslet IF
|
|
|
360521
|
lø13-03 2021
|
14:00
|
|
|
Sparekassen Djursland Park - Hornslet (kunst)
|
ANN
|
Hornslet IF
|
|
|
328157
|
lø13-03 2021
|
14:00
|
|
|
Højslev Kunstgræsbane
|
|
Ørslevkloster IF
|
|
|
194963
|
lø13-03 2021
|
14:00
|
|
|
Ramme Stadion
|
|
Lidenlund B
|
|
|
172834
|
lø13-03 2021
|
14:00
|
|
|
Brøruphus Efterskole Kunstgræsbane
|
ANN
|
AIA-Tranbjerg
|
|
|
328169
|
lø13-03 2021
|
14:15
|
|
|
Storvorde Sejlflod Kunstgræsbane
|
|
Storvorde/Sejlflod B
|
|
|
173217
|
lø13-03 2021
|
14:20
|
|
|
Aarsbjerg Idrætscenters Kunstgræsbane
|
|
Gråsten B
|
|
|
191292
|
lø13-03 2021
|
14:30
|
|
|
Alhedens Kunstgræsbane
|
|
Alhedens IF
|
|
|
931015
|
lø13-03 2021
|
15:00
|
|
|
Haderslev Kunstgræsbane
|
ANN
|
Haderslev FK
|
|
|
664376
|
lø13-03 2021
|
15:00
|
|
|
Højbo Stadion Kunstgræsbane
|
|
Hørning IF
|
|
|
789612
|
lø13-03 2021
|
15:30
|
|
|
Vestergade Stadion
|
ANN
|
Horsens Freja
|
|
|
795201
|
lø13-03 2021
|
15:30
|
|
|
Sparekassen Danmark Park, Dronninglund
|
|
Dronninglund IF
|
|
|
404098
|
lø13-03 2021
|
16:00
|
|
|
Volkswagen Park Randers (kunst)
|
ANN
|
Hornbæk SF
|
|
|
422348
|
lø13-03 2021
|
16:15
|
|
|
Aktivitetscenter Tirsdalen (Kunstgræs)
|
ANN
|
Kristrup B
|
|
|
173746
|
lø13-03 2021
|
16:15
|
|
|
Kjellerup Kunstgræsbane
|
ANN
|
Kjellerup IF
|
|
|
617707
|
sø14-03 2021
|
11:00
|
|
|
Metropolis Arena (kunst)
|
|
Den Bosniske IF
|
|
|
558953
|
sø14-03 2021
|
13:00
|
|
|
Autocentralen Park (Kolding Stadion)
|
|
Kolding IF
|
|
|
794433
|
on17-03 2021
|
20:00
|
|
|
XL Park, Vorup - Kunstgræsbane Ulvehøj
|
|
Vorup FB
|
|
|
160525
|
lø20-03 2021
|
10:45
|
|
|
Fjerritslev Stadion
|
|
Fjerritslev IF
|
|
|
327717
|
lø20-03 2021
|
11:00
|
|
|
Aalborg KFUM Kunstgræs
|
ANN
|
Aalborg KFUM Fodbold
|
|
|
532104
|
lø20-03 2021
|
11:00
|
|
|
Trailergaarden-Gantrup Arena Kunstgræs
|
ANN
|
Østbirk IF
|
|
|
606127
|
lø20-03 2021
|
11:00
|
|
|
Autocentralen Park (Kolding Stadion)
|
ANN
|
Kolding IF
|
|
|
154720
|
lø20-03 2021
|
11:15
|
|
|
Sparekassen Danmark Arena Kunstgræs (Aars)
|
ANN
|
Øster Hornum IF
|
Aars hold Ialt 2 x 35 min
ANN
|
|
373430
|
lø20-03 2021
|
12:00
|
|
|
Bælum/Solbjerg Kunstgræs
|
|
Doense/Vebbestrup IF
|
|
|
127661
|
lø20-03 2021
|
12:00
|
|
|
Sparekassen Danmark Arena Kunstgræs (Aars)
|
ANN
|
Øster Hornum IF
|
|
|
160164
|
lø20-03 2021
|
12:20
|
|
|
Marienlund Kunstgræs 1
|
|
Silkeborg IF
|
Mariehøj Kammeraterne Silkeborg
|
|
154721
|
lø20-03 2021
|
12:30
|
|
|
Øster Hornum Hallen
|
ANN
|
Øster Hornum IF
|
Aars Hold 2 Ialt 2 x 35 min
ANN
|
|
149313
|
lø20-03 2021
|
12:30
|
|
|
Skåde Brugsforening Arena (BMI Kunstgræs)
|
|
BMI
|
|
|
161874
|
lø20-03 2021
|
13:00
|
|
|
Vrå Kunstgræsbane
|
|
Jetsmark IF
|
|
|
597730
|
lø20-03 2021
|
13:00
|
|
|
Hovedgaard Kunstgræs
|
ANN
|
Hovedgård IF
|
|
|
744810
|
lø20-03 2021
|
14:00
|
|
|
Ikast FC Stadion Allé
|
ANN
|
Ikast Football Club
|
|
|
754219
|
lø20-03 2021
|
14:00
|
|
|
Sparekassen Djursland Park - Hornslet (kunst)
|
ANN
|
Hornslet IF
|
|
|
321133
|
lø20-03 2021
|
14:00
|
|
|
Sdr. Omme Stadion
|
ANN
|
Filskov IF
|
|
|
335958
|
lø20-03 2021
|
14:00
|
|
|
Sparekassen Djursland Park - Hornslet (kunst)
|
|
Hornslet IF
|
|
|
160511
|
lø20-03 2021
|
14:00
|
|
|
Sdr. Omme Stadion
|
|
Filskov IF
|
|
|
154442
|
lø20-03 2021
|
14:30
|
|
|
Gistrup Idrætscenter
|
|
LKB/Gistrup
|
|
|
710859
|
lø20-03 2021
|
14:30
|
|
|
Gistrup kunstgræsanlæg
|
ANN
|
LKB/Gistrup
|
|
|
160568
|
lø20-03 2021
|
15:00
|
|
|
AaB's Anlæg
|
|
AaB
|
|
|
160601
|
lø20-03 2021
|
15:00
|
|
|
Hessel Arena Kunstgræs 2 (Tjørring)
|
|
Tjørring IF
|
|
|
454823
|
lø20-03 2021
|
15:00
|
|
|
Kunstgræsbane Svenstrup J
|
|
Svenstrup-Godthåb IF
|
|
|
328158
|
lø20-03 2021
|
15:00
|
|
|
Højslev Kunstgræsbane
|
|
Ørslevkloster IF
|
|
|
577794
|
lø20-03 2021
|
15:30
|
|
|
JPI Park Kunstgræs (Freja)
|
|
Horsens Freja
|
|
|
789613
|
lø20-03 2021
|
15:30
|
|
|
Vestergade Stadion
|
ANN
|
Horsens Freja
|
|
|
945611
|
lø20-03 2021
|
16:00
|
|
|
Volkswagen Park Randers (kunst)
|
ANN
|
Hornbæk SF
|
|
|
577977
|
sø21-03 2021
|
11:00
|
|
|
Metropolis Arena (kunst)
|
|
Den Bosniske IF
|
|
|
160483
|
sø21-03 2021
|
13:00
|
|
|
Bylderup Idrætscenter
|
|
Bylderup/Burkal IF
|
|
|
577976
|
sø21-03 2021
|
13:00
|
|
|
Danbolig Arena Gauerslund Kunstgræs
|
|
Gauerslund IF
|
|
|
328189
|
sø21-03 2021
|
13:30
|
|
|
Steka Bolig Park (Aalborg Freja)
|
|
Aalborg Freja
|
|
|
328181
|
sø21-03 2021
|
16:00
|
|
|
Kunstgræsbanen Jetsmark
|
ANN
|
Thise IF
|
|
|
172996
|
ma22-03 2021
|
20:15
|
|
|
Simon Kjær Park (kunstgræs)
|
|
UDMELDT / Horsens United
|
|
|
155791
|
ti23-03 2021
|
18:30
|
|
|
Hjallerup Kunstgræsbane
|
|
Hjallerup IF
|
|
|
225136
|
ti23-03 2021
|
19:30
|
|
|
Kunstgræsbane HSM Arena (Grenaa)
|
|
Grenaa IF
|
|
|
224568
|
ti23-03 2021
|
20:00
|
|
|
Bjerregrav Stadion
|
|
Hersom/Bjerregrav IF
|
|
|
606129
|
on24-03 2021
|
19:30
|
|
|
Autocentralen Park (Kolding Stadion)
|
ANN
|
Kolding IF
|
|
|
194965
|
on24-03 2021
|
20:00
|
|
|
XL Park, Vorup - Kunstgræsbane Ulvehøj
|
|
Vorup FB
|
|
|
751977
|
to25-03 2021
|
16:55
|
|
|
Løgstør Kunstgræsbane-Sparekassen Danmark
|
|
Løgstør IF
|
Ik Vest s3 Ialt 2 x 35 min
|
|
167285
|
to25-03 2021
|
18:30
|
|
|
Sparkær Stadion
|
|
Sparkær IF
|
|
|
170237
|
to25-03 2021
|
19:00
|
|
|
Rødekro Kunstgræsbane
|
|
Hjordkær UIF
|
|
|
154709
|
to25-03 2021
|
19:00
|
|
|
Thomsen Auto Park (Lunderskov)
|
|
Lunderskov B
|
|
|
226176
|
to25-03 2021
|
19:20
|
|
|
Linak Arena Kunstgræsbane
|
|
Nord-Als B
|
|
|
208921
|
to25-03 2021
|
19:30
|
|
|
Horsens B's Anlæg
|
|
Horsens B
|
|
|
115481
|
to25-03 2021
|
20:00
|
|
|
AaB's Anlæg
|
|
AaB
|
|
|
226229
|
fr26-03 2021
|
18:00
|
|
|
Fjerritslev Stadion
|
|
Fjerritslev IF
|
|
|
629606
|
fr26-03 2021
|
19:00
|
|
|
Sdr. Rind Stadion
|
|
Sdr. Rind/Vinkel IF
|
|
|
173300
|
fr26-03 2021
|
19:00
|
|
|
Sparekassen Djursland Park - Hornslet (kunst)
|
|
Hornslet IF
|
|
|
175822
|
fr26-03 2021
|
20:00
|
|
|
MKS Byg & Entreprise Arena (Viby IF kunstgræs)
|
|
Viby IF
|
|
|
199608
|
lø27-03 2021
|
11:00
|
|
|
Aarsbjerg Idrætscenters Kunstgræsbane
|
|
Gråsten B
|
|
|
755403
|
lø27-03 2021
|
11:00
|
|
|
Værum Stadion
|
|
Værum GF
|
|
|
226218
|
lø27-03 2021
|
11:30
|
|
|
Rørbæk Stadion
|
|
Nørager IF
|
|
|
221046
|
lø27-03 2021
|
12:00
|
|
|
TRIF Kunstgræsbane
|
|
TRIF
|
|
|
160305
|
lø27-03 2021
|
12:15
|
|
|
Storvorde Sejlflod Kunstgræsbane
|
|
Storvorde/Sejlflod B
|
|
|
751978
|
lø27-03 2021
|
12:15
|
|
|
Ranum Multicenter
|
|
Idrætsklubben Vest af 1971
|
|
|
149312
|
lø27-03 2021
|
12:30
|
|
|
Skåde Brugsforening Arena (BMI Kunstgræs)
|
|
BMI
|
|
|
255239
|
lø27-03 2021
|
12:30
|
|
|
Skåde Brugsforening Arena (BMI Kunstgræs)
|
ANN
|
BMI
|
|
|
246497
|
lø27-03 2021
|
13:00
|
|
|
Balle Kunstgræsbane
|
|
FB Fodbold
|
|
|
167417
|
lø27-03 2021
|
13:00
|
|
|
Nordstern Arena Horsens
|
|
Horsens fS
|
|
|
154288
|
lø27-03 2021
|
13:15
|
|
|
Hammel Kunstgræsbane
|
|
Hammel GF
|
|
|
172945
|
lø27-03 2021
|
13:30
|
|
|
Luksusbaby Kunst (Vodskov)
|
|
Vodskov IF
|
Strandby-Elling-Nielstrup Idrætsforening Fodbold
|
|
177445
|
lø27-03 2021
|
13:30
|
|
|
Skærbæk Kunstgræsbane
|
|
UDMELDT / Skærbæk B
|
|
|
232517
|
lø27-03 2021
|
13:30
|
|
|
Hovedgård Idrætscenter
|
|
Hovedgård IF
|
|
|
160577
|
lø27-03 2021
|
13:45
|
|
|
AaB's Anlæg
|
|
AaB
|
|
|
577832
|
lø27-03 2021
|
14:00
|
|
|
Ramme Stadion
|
|
Ramme-Lomborg IF
|
|
|
226571
|
lø27-03 2021
|
14:00
|
|
|
Skjern Idrætspark
|
|
Skjern GF
|
|
|
231941
|
lø27-03 2021
|
14:00
|
|
|
Volkswagen Park Randers (kunst)
|
|
Hornbæk SF
|
|
|
691288
|
lø27-03 2021
|
14:15
|
|
|
Guldager IC Kunstgræbane
|
|
Boldklubben Vestkysten
|
|
|
149526
|
lø27-03 2021
|
14:15
|
|
|
Linak Arena Kunstgræsbane
|
|
Egen UI
|
|
|
577796
|
lø27-03 2021
|
14:20
|
|
|
Bælum/Solbjerg Kunstgræs
|
|
Hornum IF
|
|
|
664357
|
lø27-03 2021
|
15:00
|
|
|
Rødding Kunstgræsbane
|
|
Rødding IF
|
|
|
170263
|
lø27-03 2021
|
15:00
|
|
|
Siwert Park (Mønsted)
|
|
Mønsted IF
|
|
|
766667
|
lø27-03 2021
|
15:00
|
|
|
AC Huse Park Kunstgræs
|
ANN
|
IF Midtdjurs
|
|
|
154289
|
lø27-03 2021
|
15:15
|
|
|
Hammel Kunstgræsbane
|
|
Hammel GF
|
|
|
154294
|
lø27-03 2021
|
16:00
|
|
|
Sparekassen Danmark Park, Dronninglund, Kunstgræs
|
|
Dronninglund IF
|
|
|
225131
|
lø27-03 2021
|
16:15
|
|
|
Liseborgcentret
|
|
Ravnsbjerg IF
|
|
|
913002
|
sø28-03 2021
|
10:00
|
|
|
Fredensvang - Kunst Bane 6
|
ANN
|
AGF, Aarhus
|
|
|
209348
|
sø28-03 2021
|
11:00
|
|
|
Vejle Idrætsefterskoles Kunstgræsbane
|
|
FC Hornstrup
|
|
|
576632
|
sø28-03 2021
|
11:45
|
|
|
Autocentralen Park (Kolding Stadion)
|
|
Kolding IF
|
|
|
691811
|
sø28-03 2021
|
13:00
|
|
|
Bælum/Solbjerg Kunstgræs
|
|
Terndrup IF
|
|
|
731557
|
sø28-03 2021
|
13:00
|
|
|
SuperBrugsen ARENA Give (kunst)
|
|
Give Fremad
|
|
|
232785
|
sø28-03 2021
|
13:00
|
|
|
SuperBrugsen ARENA Give (kunst)
|
ANN
|
Give Fremad
|
|
|
879078
|
sø28-03 2021
|
13:20
|
|
|
Vrå Kunstgræsbane
|
|
Thise IF
|
|
|
224569
|
sø28-03 2021
|
13:30
|
|
|
Hørdum Stadion
|
|
Koldby/Hørdum IF
|
|
|
246606
|
sø28-03 2021
|
13:30
|
|
|
Låstrup Stadion
|
|
Borup IF (J)
|
|
|
225120
|
sø28-03 2021
|
14:00
|
|
|
Støvring Kunstgræsbane
|
|
Øster Hornum IF
|
|
|
226184
|
sø28-03 2021
|
14:00
|
|
|
Billund Idrætscenter
|
|
Billund IF
|
|
|
223681
|
sø28-03 2021
|
14:00
|
|
|
Hjordkær Stadion
|
|
Hjordkær UIF
|
|
|
160614
|
sø28-03 2021
|
14:00
|
|
|
Horsens B's Anlæg
|
|
Horsens B
|
|
|
172985
|
sø28-03 2021
|
14:20
|
|
|
Storvorde Sejlflod Kunstgræsbane
|
|
NUBI
|
|
|
199717
|
sø28-03 2021
|
17:00
|
|
|
Skåde Brugsforening Arena (BMI Kunstgræs)
|
|
Kolt/Hasselager IF
|
|
|
160480
|
ma29-03 2021
|
18:00
|
|
|
Struer Kunstgræs
|
|
Resen/Humlum IF
|
|
|
201761
|
ti30-03 2021
|
18:00
|
|
|
Arden Hallen
|
|
Arden IF
|
|
|
687419
|
ti30-03 2021
|
18:00
|
|
|
Oksbøl Stadion
|
ANN
|
Boldklubben Vestkysten
|
|
|
697263
|
ti30-03 2021
|
18:00
|
|
|
Oksbøl Stadion
|
|
Boldklubben Vestkysten
|
|
|
612280
|
ti30-03 2021
|
18:30
|
|
|
Nørup Stadion
|
|
FB Fodbold
|
|
|
271379
|
ti30-03 2021
|
19:00
|
|
|
Kunstgræs Lynddahl Park Ribe
|
|
Hviding IF
|
|
|
278872
|
ti30-03 2021
|
19:00
|
|
|
Thomsen Auto Park (Lunderskov)
|
|
Lunderskov B
|
|
|
198171
|
ti30-03 2021
|
19:00
|
|
|
Bruunshåb/Tapdrup Stadion
|
|
Bruunshåb/Tapdrup IF
|
|
|
173837
|
ti30-03 2021
|
19:00
|
|
|
Vorbasse Fritidscenter
|
|
Vorbasse Boldklub af 1912
|
Vorbasse Boldklub af 1912
|
|
175518
|
ti30-03 2021
|
19:15
|
|
|
Tarm Kunstgræsbane
|
|
Tarm IF
|
|
|
514070
|
ti30-03 2021
|
19:30
|
|
|
Horsens B's Anlæg
|
|
Horsens B
|
|
|
149314
|
on31-03 2021
|
19:00
|
|
|
Marienlund Kunstgræs 2
|
|
B 74 Silkeborg
|
Mariehøj Kammeraterne Silkeborg
|
|
175514
|
on31-03 2021
|
19:30
|
|
|
Henning Have Stadion (Vejen Kunstgræs) Ny bane
|
|
Vejen SF
|
|
|
685646
|
on31-03 2021
|
19:30
|
|
|
Kibæk Krydsfelt
|
|
Kibæk IF
|
|
|
539044
|
to01-04 2021
|
10:00
|
|
|
AaB's Anlæg
|
|
AaB
|
|
|
160608
|
to01-04 2021
|
10:30
|
|
|
Holstebro Kunstgræsbane
|
|
Måbjerg IF
|
|
|
202383
|
to01-04 2021
|
11:00
|
|
|
All4Labels Stadion (Stevnstrup)
|
|
Alliancen IF
|
|
|
221044
|
to01-04 2021
|
11:00
|
|
|
Hammel Kunstgræsbane
|
|
Hammel GF
|
|
|
531094
|
to01-04 2021
|
12:00
|
|
|
Grundfør Stadion
|
|
Grundfør UI
|
|
|
173311
|
to01-04 2021
|
13:00
|
|
|
Trustrup Stadion
|
|
Trustrup-Ålsrode IF
|
|
|
166844
|
to01-04 2021
|
14:00
|
|
|
Koncenton Park (ASA kunstgræs)
|
|
ASA, Aarhus
|
|
|
233002
|
to01-04 2021
|
14:30
|
|
|
Kunstgræs Lynddahl Park Ribe
|
|
Ribe BK
|
|
|
167300
|
lø03-04 2021
|
12:00
|
|
|
Oksbøl Stadion
|
ANN
|
Boldklubben Vestkysten
|
|
|
203020
|
lø03-04 2021
|
12:00
|
|
|
Fårvang Stadion
|
|
Fårvang IF
|
|
|
166845
|
sø04-04 2021
|
12:00
|
|
|
Koncenton Park (ASA kunstgræs)
|
ANN
|
ASA, Aarhus
|
|
|
996867
|
ma05-04 2021
|
11:00
|
|
|
Nybolig Kunstarena
|
ANN
|
Hatting-Torsted Fodbold
|
|
|
576637
|
ma05-04 2021
|
15:00
|
|
|
Kunstgræsbane Svenstrup J
|
UHHT
|
Svenstrup-Godthåb IF
|
|
|
161908
|
ma05-04 2021
|
16:00
|
|
|
Brøruphus Efterskole Kunstgræsbane
|
ANN
|
AIA-Tranbjerg
|
|
|
483434
|
fr16-04 2021
|
10:00
|
|
|
Stadome, Ikast (kunst)
|
|
ISI Idrætsefterskole
|
|
|
846875
|
to01-07 2021
|
19:00
|
|
|
Rødkærsbrohallen
|
|
Rødkærsbroegnens IF
|
|
|
234729
|
to15-07 2021
|
19:00
|
|
|
Løkken Stadion
|
|
GVL Løkken
|
|
|
673844
|
to15-07 2021
|
19:00
|
|
|
AaB's Anlæg
|
|
AaB
|
|
|
230744
|
sø18-07 2021
|
15:00
|
|
|
Vinding Kunstgræsbane
|
|
Vinding SF
|
|
|
514098
|
to22-07 2021
|
18:30
|
|
|
Sparkær Stadion
|
|
Sparkær IF
|
|
|
514099
|
to22-07 2021
|
18:30
|
|
|
Sparkær Stadion
|
|
Sparkær IF
|
|
|
101571
|
to22-07 2021
|
19:00
|
|
|
Vinding Kunstgræsbane
|
|
Vinding SF
|
|
|
514100
|
to22-07 2021
|
20:00
|
|
|
Sparkær Stadion
|
|
Sparkær IF
|
|
|
514101
|
to22-07 2021
|
20:00
|
|
|
Sparkær Stadion
|
|
Sparkær IF
|
|
|
514102
|
lø24-07 2021
|
13:30
|
|
|
Sparkær Stadion
|
|
Sparkær IF
|
|
|
517144
|
lø24-07 2021
|
13:30
|
|
|
Sparkær Stadion
|
|
Sparkær IF
|
|
|
517145
|
lø24-07 2021
|
15:00
|
|
|
Sparkær Stadion
|
|
Sparkær IF
|
|
|
517146
|
lø24-07 2021
|
15:00
|
|
|
Sparkær Stadion
|
|
Sparkær IF
|
|
|
602990
|
ti27-07 2021
|
18:00
|
|
|
Hørdum Stadion
|
|
Koldby/Hørdum IF
|
|
|
602992
|
ti27-07 2021
|
18:00
|
|
|
Hørdum Stadion
|
|
Koldby/Hørdum IF
|
|
|
761368
|
ti27-07 2021
|
18:00
|
|
|
Skelund Stadion
|
|
Skelund IF
|
|
|
517157
|
ti27-07 2021
|
18:30
|
|
|
Sparkær Stadion
|
|
Sparkær IF
|
|
|
517158
|
ti27-07 2021
|
18:30
|
|
|
Sparkær Stadion
|
|
Sparkær IF
|
|
|
517159
|
ti27-07 2021
|
20:00
|
|
|
Sparkær Stadion
|
|
Sparkær IF
|
|
|
517160
|
ti27-07 2021
|
20:00
|
|
|
Sparkær Stadion
|
|
Sparkær IF
|
|
|
681906
|
on28-07 2021
|
19:00
|
|
|
Nordjyske Bank Arena Strandby
|
|
Strandby-Elling-Nielstrup IF Fodbold
|
|
|
602996
|
to29-07 2021
|
18:00
|
|
|
Hørdum Stadion
|
|
Koldby/Hørdum IF
|
|
|
590441
|
to29-07 2021
|
19:00
|
|
|
Bylderup Idrætscenter
|
|
Bylderup/Burkal IF
|
|
|
757747
|
to29-07 2021
|
19:00
|
|
|
Hover Stadion
|
|
Hover IF
|
|
|
938274
|
to29-07 2021
|
19:00
|
|
|
Moseby Stadion
|
|
Moseby B
|
|
|
681913
|
to29-07 2021
|
19:30
|
|
|
Nordjyske Bank Arena Strandby
|
|
Strandby-Elling-Nielstrup IF Fodbold
|
|
|
733211
|
to29-07 2021
|
19:30
|
|
|
Hodsager Klubcenter
|
|
Hodsager UF
|
|
|
735442
|
to29-07 2021
|
19:30
|
|
|
Hodsager Klubcenter
|
|
Hodsager UF
|
|
|
602997
|
to29-07 2021
|
19:45
|
|
|
Hørdum Stadion
|
|
Koldby/Hørdum IF
|
|
|
749077
|
fr30-07 2021
|
17:50
|
|
|
Hodsager Klubcenter
|
|
Hodsager UF
|
|
|
761380
|
fr30-07 2021
|
18:00
|
|
|
Skelund Stadion
|
|
Skelund IF
|
|
|
893476
|
fr30-07 2021
|
19:00
|
|
|
Billund Idrætscenter
|
|
Billund IF
|
|
|
413173
|
fr30-07 2021
|
19:00
|
|
|
AaB's Anlæg
|
|
AaB
|
|
|
517163
|
fr30-07 2021
|
19:00
|
|
|
Sparkær Stadion
|
|
Sparkær IF
|
|
|
517164
|
fr30-07 2021
|
19:00
|
|
|
Sparkær Stadion
|
|
Sparkær IF
|
|
|
749083
|
fr30-07 2021
|
19:30
|
|
|
Hodsager Klubcenter
|
|
Hodsager UF
|
|
|
733697
|
lø31-07 2021
|
11:00
|
|
|
Skovlund Stadion
|
|
Skovlund IF
|
|
|
242899
|
lø31-07 2021
|
11:00
|
|
|
Vrå Kunstgræsbane
|
|
Vraa/Børglum IF
|
|
|
244185
|
lø31-07 2021
|
12:45
|
|
|
Vrå Kunstgræsbane
|
|
Vraa/Børglum IF
|
|
|
517165
|
lø31-07 2021
|
13:00
|
|
|
Sparkær Stadion
|
|
Sparkær IF
|
|
|
936806
|
lø31-07 2021
|
13:00
|
|
|
SwipBox Arena - Sundsmarkcentret
|
|
Sønderborg Boldklub
|
|
|
673842
|
lø31-07 2021
|
14:00
|
|
|
Skjern Bank Arena, Bramming
|
|
Bramming B
|
|
|
896495
|
lø31-07 2021
|
14:00
|
|
|
Vaarst Stadion
|
|
Vaarst/Fjellerad B
|
|
|
182288
|
lø31-07 2021
|
14:00
|
|
|
Nordjyske Bank Arena Strandby
|
|
Strandby-Elling-Nielstrup IF Fodbold
|
|
|
960166
|
sø01-08 2021
|
10:30
|
|
|
Voldum Stadion
|
|
Nielstrup/Voldum UI
|
|
|
900537
|
sø01-08 2021
|
11:00
|
|
|
Mejdal Hallen
|
|
Mejdal-Halgård Fodbold
|
Mejdal-Halgård Fodbold s 4
|
|
901313
|
sø01-08 2021
|
11:00
|
|
|
Hornstrup Stadion
|
|
FC Hornstrup
|
|
|
475143
|
sø01-08 2021
|
12:00
|
|
|
Fårvang Stadion
|
|
Fårvang IF
|
|
|
602999
|
sø01-08 2021
|
13:30
|
|
|
Hørdum Stadion
|
|
Koldby/Hørdum IF
|
|
|
749085
|
sø01-08 2021
|
13:30
|
|
|
Hodsager Klubcenter
|
|
Hodsager UF
|
|
|
749088
|
sø01-08 2021
|
15:00
|
|
|
Hodsager Klubcenter
|
|
Hodsager UF
|
|
|
901925
|
sø01-08 2021
|
16:00
|
|
|
Hjordkær Stadion
|
|
Hjordkær UIF
|
|
|
801055
|
sø01-08 2021
|
19:00
|
|
|
Volkswagen Park Randers (kunst)
|
|
Hornbæk SF
|
|
|
241178
|
ma02-08 2021
|
18:30
|
|
|
Værum Stadion
|
|
Værum GF
|
|
|
733715
|
ma02-08 2021
|
18:30
|
|
|
Gjøl B`s Baner
|
|
Gjøl B
|
|
|
895991
|
ma02-08 2021
|
19:00
|
|
|
Billund Idrætscenter
|
|
Billund IF
|
|
|
901397
|
ma02-08 2021
|
19:00
|
|
|
Terndrup Stadion
|
|
Terndrup IF
|
|
|
733702
|
ma02-08 2021
|
19:00
|
|
|
Terndrup Stadion
|
ANN
|
Terndrup IF
|
|
|
330876
|
ma02-08 2021
|
19:00
|
|
|
Havndal Stadion
|
|
B 65
|
|
|
551898
|
ma02-08 2021
|
19:30
|
|
|
Nordjyske Bank Arena Strandby
|
|
Strandby-Elling-Nielstrup IF Fodbold
|
|
|
751735
|
ma02-08 2021
|
19:30
|
|
|
Hodsager Klubcenter
|
|
Hodsager UF
|
|
|
751736
|
ti03-08 2021
|
17:50
|
|
|
Hodsager Klubcenter
|
|
Hodsager UF
|
|
|
751737
|
ti03-08 2021
|
17:50
|
|
|
Hodsager Klubcenter
|
|
Hodsager UF
|
|
|
244201
|
ti03-08 2021
|
18:00
|
|
|
Vrå Kunstgræsbane
|
|
Vraa/Børglum IF
|
|
|
603003
|
ti03-08 2021
|
18:00
|
|
|
Hørdum Stadion
|
|
Koldby/Hørdum IF
|
|
|
673843
|
ti03-08 2021
|
18:30
|
|
|
Skjern Bank Arena, Bramming
|
|
Bramming B
|
|
|
714459
|
ti03-08 2021
|
18:30
|
|
|
Nordjyske Bank Arena (KFUM)
|
|
Aalborg KFUM Fodbold
|
|
|
409131
|
ti03-08 2021
|
19:00
|
|
|
Seest Idrætspark
|
|
Seest B
|
|
|
499831
|
ti03-08 2021
|
19:00
|
|
|
Tarm Stadion
|
|
Tarm IF
|
|
|
522543
|
ti03-08 2021
|
19:00
|
|
|
Spar Humlum Arena
|
|
Resen/Humlum IF
|
|
|
188692
|
ti03-08 2021
|
19:00
|
|
|
Kunstgræsbanen Spektrum Odder
|
|
Odder IGF Fodbold
|
|
|
235091
|
ti03-08 2021
|
19:00
|
|
|
Lemvig Stadion
|
|
Lemvig GF
|
|
|
242798
|
ti03-08 2021
|
19:00
|
|
|
Filskov Stadion
|
|
Agerbæk SF
|
|
|
784044
|
ti03-08 2021
|
19:00
|
|
|
Steka Bolig Park (Aalborg Freja)
|
|
Aalborg Freja
|
|
|
884170
|
ti03-08 2021
|
19:00
|
|
|
Oksbøl Stadion
|
|
Boldklubben Vestkysten
|
|
|
932023
|
ti03-08 2021
|
19:00
|
|
|
Klokkerholm Stadion
|
|
Klokkerholm IF
|
|
|
936809
|
ti03-08 2021
|
19:00
|
|
|
V.Nebel Sportsplads
|
|
Øster Starup/Vester Nebel IF
|
Øster Starup/Vester Nebel IF
|
|
936814
|
ti03-08 2021
|
19:00
|
|
|
Kvong Idrætspark
|
|
Kvong IF
|
|
|
475152
|
ti03-08 2021
|
19:30
|
|
|
Fårvang Stadion
|
|
Fårvang IF
|
|
|
645614
|
ti03-08 2021
|
19:30
|
|
|
Vinkel Stadion
|
|
Sdr. Rind/Vinkel IF
|
|
|
244195
|
ti03-08 2021
|
19:45
|
|
|
Vrå Kunstgræsbane
|
|
Vraa/Børglum IF
|
|
|
241249
|
on04-08 2021
|
18:30
|
|
|
Værum Stadion
|
|
Værum GF
|
|
|
500111
|
on04-08 2021
|
19:00
|
|
|
Kenta Arena (Gandrup)
|
|
Vester Hassing GF
|
|
|
624211
|
on04-08 2021
|
19:00
|
|
|
Moseby Stadion
|
|
Moseby B
|
|
|
793157
|
on04-08 2021
|
19:30
|
|
|
Hodsager Klubcenter
|
|
Hodsager UF
|
|
|
793167
|
on04-08 2021
|
19:30
|
|
|
Hodsager Klubcenter
|
|
Hodsager UF
|
|
|
475156
|
on04-08 2021
|
19:30
|
|
|
Fårvang Stadion
|
|
Fårvang IF
|
|
|
565650
|
to05-08 2021
|
18:00
|
|
|
Viby Idrætspark
|
|
Viby IF
|
|
|
936789
|
to05-08 2021
|
18:30
|
|
|
Hune Stadion
|
|
Nordens Paris FC
|
|
|
960441
|
to05-08 2021
|
18:30
|
|
|
Nordjyske Bank Arena (KFUM)
|
|
Aalborg KFUM Fodbold
|
|
|
427225
|
to05-08 2021
|
18:30
|
|
|
Lund Stadion
|
|
Lund IF
|
|
|
111860
|
to05-08 2021
|
19:00
|
|
|
Jernvedlund Stadion
|
|
Jernved IF
|
|
|
244205
|
to05-08 2021
|
19:45
|
|
|
Vrå Kunstgræsbane
|
|
Vraa/Børglum IF
|
|
|
793274
|
fr06-08 2021
|
17:50
|
|
|
Hodsager Klubcenter
|
ANN
|
Hodsager UF
|
|
|
793333
|
fr06-08 2021
|
19:30
|
|
|
Hodsager Klubcenter
|
|
Hodsager UF
|
|
|
179232
|
lø07-08 2021
|
12:05
|
|
|
Terndrup Stadion
|
|
Terndrup IF
|
|
|
757748
|
lø07-08 2021
|
16:15
|
|
|
Hover Stadion
|
ANN
|
Hover IF
|
|
|
188696
|
sø08-08 2021
|
13:00
|
|
|
Vinding Kunstgræsbane
|
|
Vinding SF
|
|
|
485628
|
sø08-08 2021
|
14:00
|
|
|
Trailergaarden-Gantrup Arena
|
|
Østbirk IF
|
|
|
931334
|
ti10-08 2021
|
18:00
|
|
|
B52/AFC’s anlæg
|
|
B52/Aalborg Fodbold Club
|
|
|
151122
|
ti10-08 2021
|
19:00
|
|
|
Ikast FC Stadion Allé - Kunstbane 1
|
|
Ikast Football Club
|
|
|
482468
|
ti10-08 2021
|
19:00
|
|
|
Aarsbjerg Idrætscenter
|
ANN
|
Gråsten B
|
|
|
851132
|
ti10-08 2021
|
19:00
|
|
|
Nybøl Stadion
|
|
Sønderborg Fremad
|
|
|
851133
|
on11-08 2021
|
19:15
|
|
|
Nybøl Stadion
|
|
Sønderborg Fremad
|
|
|
843570
|
lø14-08 2021
|
13:00
|
|
|
Vinding Kunstgræsbane
|
|
Vinding SF
|
|
|
263090
|
ti14-09 2021
|
18:00
|
|
|
Lindholm Høje Stadion
|
|
Nørresundby Forenede Boldklubber
|
|
|
302199
|
ti21-09 2021
|
19:00
|
|
|
Give Stadion
|
|
Give Fremad
|
|
|
861497
|
sø26-09 2021
|
10:00
|
|
|
Center Thyregod
|
|
Thyregod SF Frem
|
Amerikansk Hold 2 x 35 min.
|
|
742383
|
fr19-11 2021
|
19:00
|
|
|
NFB Kunstgræs Lindholm
|
|
Nørresundby Forenede Boldklubber
|
|
|
336990
|
to02-12 2021
|
19:00
|
|
|
Ry Fodbold Kunstgræsbane
|
ANN
|
Ry Fodbold
|
|
|
502808
|
to09-12 2021
|
18:45
|
|
|
Vestjysk Bank Arena, Bording
|
ANN
|
Bording IF
|
|
|
531075
|
lø11-12 2021
|
13:00
|
|
|
Klank Kunstgræsbane
|
|
Galten FS
|
|
|
781622
|
ti14-12 2021
|
19:30
|
|
|
Stadome, Ikast (kunst)
|
ANN
|
Bording IF
|
|
|
322995
|
on05-01 2022
|
20:00
|
|
|
Gistrup kunstgræsanlæg
|
|
LKB/Gistrup
|
|
|
324560
|
lø15-01 2022
|
14:15
|
|
|
Kunstgræsbanen Aalborg Freja
|
|
FK Fjordsiden
|
|
|
162657
|
lø22-01 2022
|
14:00
|
|
|
B52/Aalborg Fodbold Club Kunstgræs
|
|
B52/Aalborg Fodbold Club
|
|
|
380591
|
sø23-01 2022
|
12:15
|
|
|
Horsens B's Anlæg
|
ANN
|
Horsens B
|
|
|
153765
|
fr28-01 2022
|
19:00
|
|
|
Hammerum Kunstgræsbane 1
|
|
Hammerum IF
|
|
|
792175
|
lø29-01 2022
|
15:00
|
|
|
Højbo Stadion Kunstgræsbane
|
|
Hørning IF
|
|
|
365325
|
lø29-01 2022
|
16:00
|
|
|
Kunstgræsbane ved Sundsmarkcentret
|
UDS
|
Sønderborg Boldklub
|
|
|
919817
|
on02-02 2022
|
19:30
|
|
|
TRIF Kunstgræsbane
|
|
TRIF
|
|
|
368624
|
to03-02 2022
|
19:00
|
|
|
Tarm Kunstgræsbane
|
|
Tarm IF
|
|
|
290605
|
fr04-02 2022
|
19:00
|
|
|
Hessel Arena Kunstgræs 1 (Tjørring)
|
|
Tjørring IF
|
|
|
229283
|
lø05-02 2022
|
13:15
|
|
|
SuperBrugsen ARENA Give (kunst)
|
|
Give Fremad
|
|
|
709681
|
lø05-02 2022
|
13:30
|
|
|
Volkswagen Park Randers (kunst)
|
|
Langaa IK
|
|
|
100183
|
lø05-02 2022
|
13:30
|
|
|
Skjern Idrætspark
|
|
Skjern GF
|
|
|
229275
|
lø05-02 2022
|
14:00
|
|
|
Billund Kunstgræs
|
ANN
|
Billund IF
|
|
|
847102
|
lø05-02 2022
|
14:00
|
|
|
BGI kunstgræsbane
|
|
Bjerre Herred Fodbold
|
|
|
323021
|
lø05-02 2022
|
14:15
|
|
|
B52/Aalborg Fodbold Club Kunstgræs
|
|
B52/Aalborg Fodbold Club
|
|
|
428649
|
lø05-02 2022
|
14:20
|
|
|
Vinding Kunstgræsbane
|
|
Vinding SF
|
|
|
800355
|
lø05-02 2022
|
14:30
|
|
|
AC Huse Park Kunstgræs
|
|
IF Midtdjurs
|
|
|
368703
|
lø05-02 2022
|
16:00
|
|
|
Kunstgræsbane Svenstrup J
|
|
FK Fjordsiden
|
|
|
335222
|
lø05-02 2022
|
16:30
|
|
|
Egtved Kunstgræs
|
|
Ammitsbøl/Egtved
|
|
|
491532
|
sø06-02 2022
|
14:00
|
|
|
Kunstgræs Lynddahl Park Ribe
|
|
Ribe BK
|
|
|
709700
|
sø06-02 2022
|
15:00
|
|
|
Sydbyens Kunstgræs (Haderslev)
|
|
Starup UIF
|
|
|
334390
|
ti08-02 2022
|
19:00
|
|
|
Kyocera Park Kunstgræs Sunds
|
|
Sunds IF
|
|
|
810573
|
on09-02 2022
|
19:30
|
|
|
Spjald Kunstgræsbane
|
|
Spjald Fritidscenter
|
|
|
737729
|
to10-02 2022
|
20:30
|
|
|
Balle Kunstgræsbane
|
|
Skibet IF
|
|
|
428564
|
fr11-02 2022
|
19:00
|
|
|
SuperBrugsen ARENA Give (kunst)
|
|
Give Fremad
|
|
|
319498
|
lø12-02 2022
|
12:00
|
|
|
Sparekassen Danmark Park/Kunstgræs (Aal. Chang)
|
|
Aalborg Chang
|
|
|
323325
|
lø12-02 2022
|
12:30
|
|
|
Trailergaarden-Gantrup Arena Kunstgræs
|
|
Østbirk IF
|
Rask Mølle & Omegns Idrætsforening
|
|
428577
|
lø12-02 2022
|
12:30
|
|
|
Støvring Stadion
|
|
Støvring IF Fodbold
|
|
|
926037
|
lø12-02 2022
|
13:00
|
|
|
Danisol Park Kunstgræs (Vejle)
|
|
Vejle Kammeraterne
|
|
|
793417
|
lø12-02 2022
|
13:00
|
|
|
Lund Stadion
|
ANN
|
Lund IF
|
|
|
840307
|
lø12-02 2022
|
13:00
|
|
|
Designa Kunstgræs 1
|
|
FC Horsens
|
|
|
297849
|
lø12-02 2022
|
13:15
|
|
|
Bangsbo Freja anlæg
|
|
Frederikshavn fI
|
|
|
322891
|
lø12-02 2022
|
13:30
|
|
|
Bjerringbro Idræts- & Kulturcenter
|
|
Bjerringbro IF
|
|
|
926035
|
lø12-02 2022
|
13:30
|
|
|
Øster Hornum Hallen
|
|
Øster Hornum IF
|
|
|
322526
|
lø12-02 2022
|
14:00
|
|
|
AC Huse Park Kunstgræs
|
|
IF Midtdjurs
|
|
|
285849
|
lø12-02 2022
|
14:00
|
|
|
JPI Park (Freja)
|
|
Horsens Freja
|
|
|
921802
|
lø12-02 2022
|
14:00
|
|
|
Herning Fremad's Kunstgræsbane 2
|
|
Herning Fremad
|
|
|
504341
|
lø12-02 2022
|
14:15
|
|
|
Kunstgræs Lynddahl Park Ribe
|
|
Hviding IF
|
|
|
792176
|
lø12-02 2022
|
15:00
|
|
|
Højbo Stadion Kunstgræsbane
|
|
Hørning IF
|
|
|
322543
|
lø12-02 2022
|
15:00
|
|
|
Nibe B Kunstgræs
|
ANN
|
Nibe B
|
|
|
484474
|
sø13-02 2022
|
14:00
|
|
|
Holstebro Kunstgræsbane
|
|
Mejdal-Halgård Fodbold
|
|
|
945096
|
sø13-02 2022
|
14:00
|
|
|
Guldager IC Kunstgræbane
|
|
Sædding/G IF
|
|
|
830110
|
ma14-02 2022
|
19:00
|
|
|
TESS Arena Esbjerg - kunstgræsbane 5
|
|
Esbjerg fB
|
|
|
428627
|
fr18-02 2022
|
18:00
|
|
|
Kunstgræsbanen Aalborg Freja
|
|
FK Fjordsiden
|
|
|
810596
|
fr18-02 2022
|
18:30
|
|
|
Fjerritslev Stadion
|
|
Fjerritslev IF
|
|
|
926015
|
fr18-02 2022
|
19:00
|
|
|
Danisol Park Kunstgræs (Vejle)
|
UDS
|
Vejle Kammeraterne
|
|
|
799131
|
lø19-02 2022
|
10:00
|
|
|
DS Arena - Kunstgræs (Hobro)
|
|
Doense/Vebbestrup IF
|
|
|
511871
|
lø19-02 2022
|
13:00
|
|
|
Sparekassen Danmark Park/Kunstgræs (Aal. Chang)
|
|
Aalborg Chang
|
|
|
926001
|
lø19-02 2022
|
13:00
|
|
|
Kunstgræsbanen Rosendal
|
|
Kvik IF
|
|
|
290620
|
lø19-02 2022
|
13:00
|
|
|
Lund Stadion
|
ANN
|
Lund IF
|
|
|
334006
|
lø19-02 2022
|
13:00
|
|
|
Arden Hallen
|
|
Arden IF
|
|
|
335213
|
lø19-02 2022
|
13:00
|
|
|
Spjald Kunstgræsbane
|
|
Spjald Fritidscenter
|
|
|
298192
|
lø19-02 2022
|
13:15
|
|
|
Bangsbo Freja anlæg
|
|
Frederikshavn fI
|
|
|
406853
|
lø19-02 2022
|
13:30
|
|
|
Volkswagen Park Randers (kunst)
|
|
Hornbæk SF
|
|
|
993371
|
lø19-02 2022
|
13:30
|
|
|
Hovedgaard Kunstgræs
|
|
Hovedgård IF
|
|
|
514602
|
lø19-02 2022
|
13:30
|
|
|
Kunstgræsbane ved Sundsmarkcentret
|
|
Sønderborg Fremad
|
|
|
592444
|
lø19-02 2022
|
14:00
|
|
|
Aabybro Idrætscenter
|
|
Aabybro IF
|
|
|
685511
|
lø19-02 2022
|
14:00
|
|
|
Sparekassen Djursland Park - Hornslet (kunst)
|
|
Hornslet IF
|
|
|
794266
|
lø19-02 2022
|
14:00
|
|
|
Bankagerhallen
|
|
Horsens KFUM
|
|
|
860314
|
lø19-02 2022
|
14:15
|
|
|
Kunstgræsbanen-Idrætshøjskolen
|
|
Vejlby Skovbakken Aarhus
|
|
|
970606
|
lø19-02 2022
|
14:15
|
|
|
Esbjerg Kunstgræsbane
|
|
Jerne IF
|
|
|
944902
|
lø19-02 2022
|
15:00
|
|
|
Tarm Kunstgræsbane
|
|
Tarm IF
|
|
|
825947
|
lø19-02 2022
|
15:00
|
|
|
Sparekassen Danmark Park/Kunstgræs (Aal. Chang)
|
|
Aalborg Chang
|
|
|
511866
|
lø19-02 2022
|
15:00
|
|
|
Højslev Kunstgræsbane
|
|
Højslev Station IF
|
|
|
335214
|
lø19-02 2022
|
15:00
|
|
|
Spjald Kunstgræsbane
|
|
Spjald Fritidscenter
|
|
|
338779
|
lø19-02 2022
|
15:00
|
|
|
Koncenton Park (ASA kunstgræs)
|
|
ASA, Aarhus
|
|
|
830499
|
lø19-02 2022
|
15:15
|
|
|
Steka Bolig Park (Aalborg Freja)
|
|
Aalborg Freja
|
|
|
803521
|
lø19-02 2022
|
16:00
|
|
|
Aalborg KFUM Kunstgræs
|
|
Aalborg KFUM Fodbold
|
|
|
783441
|
lø19-02 2022
|
16:00
|
|
|
Vestjysk Bank Stadion, Kunstgræs (Varde)
|
|
Tistrup B
|
|
|
926021
|
sø20-02 2022
|
11:00
|
|
|
Metropolis Arena (kunst)
|
|
Kolding IF
|
Munkevængets Fritids- og Idrætsforening
|
|
611855
|
sø20-02 2022
|
13:00
|
|
|
Kunstgræs Lynddahl Park Ribe
|
|
Ribe BK
|
|
|
323324
|
sø20-02 2022
|
14:00
|
|
|
Trailergaarden-Gantrup Arena Kunstgræs
|
|
Østbirk IF
|
|
|
349984
|
sø20-02 2022
|
14:00
|
|
|
Stensballe Hallen
|
|
Stensballe IK
|
|
|
387018
|
sø20-02 2022
|
14:00
|
|
|
AC Huse Park Kunstgræs
|
ANN
|
IF Midtdjurs
|
|
|
709708
|
sø20-02 2022
|
16:00
|
|
|
Klank Kunstgræsbane
|
|
Stjær B
|
|
|
926016
|
ti22-02 2022
|
19:00
|
|
|
Danisol Park Kunstgræs (Vejle)
|
|
Vejle Kammeraterne
|
Rask Mølle & Omegns Idrætsforening
|
|
998169
|
ti22-02 2022
|
19:00
|
|
|
Bjerringbro Idræts- & Kulturcenter (kunstgræsbane)
|
|
Rødkærsbroegnens IF
|
|
|
802222
|
to24-02 2022
|
19:00
|
|
|
Nors Stadion
|
|
Nors B
|
|
|
335216
|
fr25-02 2022
|
18:30
|
|
|
Spjald Kunstgræsbane
|
|
Spjald Fritidscenter
|
|
|
783339
|
fr25-02 2022
|
18:30
|
|
|
Højslev Kunstgræsbane
|
|
Ørslevkloster IF
|
|
|
294841
|
fr25-02 2022
|
19:00
|
|
|
Løjt Idrætsanlæg
|
|
Løjt IF
|
|
|
511863
|
lø26-02 2022
|
11:45
|
|
|
Stensballe Kunstgræs Arena
|
|
Stensballe IK
|
|
|
995955
|
lø26-02 2022
|
12:00
|
|
|
Mosevej Kunstgræsbane
|
|
Kolding B
|
|
|
399978
|
lø26-02 2022
|
12:00
|
|
|
Kunstgræsbane Gug Boldklub
|
|
Gug B
|
|
|
549347
|
lø26-02 2022
|
12:45
|
|
|
Rødding Kunstgræsbane
|
|
Føvling/Stenderup UI
|
|
|
794182
|
lø26-02 2022
|
13:00
|
|
|
Lund Stadion
|
|
Lund IF
|
|
|
799043
|
lø26-02 2022
|
13:00
|
|
|
Toftlund Kunstgræs
|
|
Østbirk IF
|
|
|
469504
|
lø26-02 2022
|
13:00
|
|
|
Designa Kunstgræs 1
|
|
FC Horsens
|
|
|
289195
|
lø26-02 2022
|
13:00
|
|
|
Hessel Arena Kunstgræs 2 (Tjørring)
|
|
Tjørring IF
|
|
|
945101
|
lø26-02 2022
|
13:30
|
|
|
Als Stadion
|
ANN
|
Als B
|
|
|
993372
|
lø26-02 2022
|
13:30
|
|
|
Hovedgaard Kunstgræs
|
|
Hovedgård IF
|
|
|
824104
|
lø26-02 2022
|
14:00
|
|
|
Sparekassen Danmark Arena Kunstgræs (Farsø)
|
|
Farsø/Ullits IK
|
|
|
709710
|
lø26-02 2022
|
14:00
|
|
|
Linak Arena Kunstgræsbane
|
ANN
|
Midtals IF
|
|
|
512115
|
lø26-02 2022
|
14:00
|
|
|
Bælum/Solbjerg Kunstgræs
|
|
Hornum IF
|
|
|
542431
|
lø26-02 2022
|
14:00
|
|
|
Danisol Park Kunstgræs (Vejle)
|
|
Vejle Kammeraterne
|
|
|
178422
|
lø26-02 2022
|
14:00
|
|
|
Linak Arena Kunstgræsbane
|
|
Sønderborg Fremad
|
|
|
323399
|
lø26-02 2022
|
14:20
|
|
|
B52/Aalborg Fodbold Club Kunstgræs
|
|
NUBI
|
|
|
552758
|
lø26-02 2022
|
14:30
|
|
|
Ikke i brug
|
|
SMIFF09
|
|
|
682218
|
lø26-02 2022
|
14:30
|
|
|
Søholt Kunstbane 1
|
|
Silkeborg B
|
|
|
592445
|
lø26-02 2022
|
14:45
|
|
|
Aabybro Idrætscenter
|
|
Aabybro IF
|
|
|
799156
|
lø26-02 2022
|
15:00
|
|
|
XL Park, Vorup - Kunstgræsbane Ulvehøj
|
|
Vorup FB
|
|
|
802795
|
lø26-02 2022
|
15:00
|
|
|
Idrætscenter Jammerbugt (Fjerritslev)
|
|
Aarhus Black Vipers
|
|
|
322892
|
lø26-02 2022
|
15:00
|
|
|
MKS Byg & Entreprise Arena (Viby IF kunstgræs)
|
|
Viby IF
|
Rask Mølle & Omegns Idrætsforening
|
|
732898
|
lø26-02 2022
|
15:30
|
|
|
Rødekro Kunstgræsbane
|
|
Rødekro IF
|
|
|
335217
|
lø26-02 2022
|
16:00
|
|
|
Spjald Kunstgræsbane
|
|
Spjald Fritidscenter
|
|
|
469526
|
lø26-02 2022
|
16:00
|
|
|
Sparekassen Danmark Arena Kunstgræs (Farsø)
|
ANN
|
Skovsgaard B
|
|
|
511861
|
lø26-02 2022
|
16:00
|
|
|
Morsø Multipark Kunstgræs
|
|
FodboldHoldet Herning
|
|
|
200559
|
sø27-02 2022
|
10:30
|
|
|
Skyum Idrætsefterskole Kunstgræs
|
|
Koldby/Hørdum IF
|
|
|
365354
|
sø27-02 2022
|
11:00
|
|
|
Kunstgræsbane ved Sundsmarkcentret
|
|
Sønderborg Boldklub
|
|
|
319499
|
sø27-02 2022
|
12:00
|
|
|
Sparekassen Danmark Park (Aal. Chang)
|
|
Aalborg Chang
|
|
|
428573
|
sø27-02 2022
|
13:30
|
|
|
Fredensvang - Kunst Bane 4
|
|
AGF, Aarhus
|
|
|
730948
|
sø27-02 2022
|
14:00
|
|
|
Frøs Arena
|
|
Ribe BK
|
|
|
420654
|
sø27-02 2022
|
14:00
|
|
|
Kyocera Park Kunstgræs Sunds
|
|
Sunds IF
|
|
|
799393
|
sø27-02 2022
|
14:15
|
|
|
TRIF Kunstgræsbane
|
|
TRIF
|
|
|
368682
|
sø27-02 2022
|
15:00
|
|
|
Hadsten Kunstgræs
|
|
Hadsten Sports Klub
|
|
|
732905
|
sø27-02 2022
|
18:00
|
|
|
Klank Kunstgræsbane
|
|
Stjær B
|
|
|
387006
|
ma28-02 2022
|
19:00
|
|
|
Idrætscenter Vest
|
|
Holstebro B
|
|
|
819572
|
ti01-03 2022
|
19:00
|
|
|
Jutlanderbank Arena (kunstgræs) (Fjerritslev)
|
|
Trekroner IF 98
|
|
|
542799
|
ti01-03 2022
|
20:30
|
|
|
Koncenton Park (ASA kunstgræs)
|
|
ASA, Aarhus
|
|
|
542800
|
ti01-03 2022
|
20:30
|
|
|
Koncenton Park (ASA kunstgræs)
|
ANN
|
ASA, Aarhus
|
|
|
153540
|
on02-03 2022
|
19:30
|
|
|
Metropolis Arena (kunst)
|
|
Kolding IF
|
|
|
464695
|
on02-03 2022
|
19:30
|
|
|
TESS Arena Esbjerg - kunstgræsbane 5
|
|
Esbjerg fB
|
|
|
153690
|
to03-03 2022
|
19:00
|
|
|
Hvam Stadion
|
|
Kvik IF
|
|
|
555276
|
to03-03 2022
|
19:00
|
|
|
Simon Kjær Park (kunstgræs)
|
|
Lund IF
|
|
|
944921
|
to03-03 2022
|
20:30
|
|
|
Esbjerg Kunstgræsbane
|
|
Hjerting IF
|
|
|
799127
|
fr04-03 2022
|
18:00
|
|
|
Kunstgræsbanen Rosendal
|
|
Doense/Vebbestrup IF
|
|
|
428218
|
fr04-03 2022
|
18:15
|
|
|
MKS Byg & Entreprise Arena (Viby IF kunstgræs)
|
|
JAI, Aarhus
|
|
|
402816
|
fr04-03 2022
|
18:30
|
|
|
Mosevej Kunstgræsbane
|
|
Kolding B
|
|
|
555159
|
fr04-03 2022
|
19:00
|
|
|
Henning Have Stadion (Vejen Kunstgræs) Ny bane
|
ANN
|
Kolding IF
|
|
|
710126
|
fr04-03 2022
|
19:00
|
|
|
DS Arena (Hobro)
|
|
Hobro Idrætscenter
|
|
|
824107
|
fr04-03 2022
|
19:00
|
|
|
Sparekassen Danmark Arena Kunstgræs (Farsø)
|
|
Farsø/Ullits IK
|
|
|
945834
|
fr04-03 2022
|
19:00
|
|
|
TIE Multiarena (Kunstgræs)
|
|
Trustrup-Ålsrode IF
|
|
|
153619
|
fr04-03 2022
|
19:00
|
|
|
Marienlund Kunstgræs 1
|
|
Mariehøj Kammeraterne Silkeborg
|
Mariehøj Kammeraterne Silkeborg
|
|
163884
|
fr04-03 2022
|
19:00
|
|
|
Henning Have Stadion (Vejen Kunstgræs) Ny bane
|
|
Kolding IF
|
|
|
204002
|
fr04-03 2022
|
19:00
|
|
|
Hammerum Kunstgræsbane 1
|
|
Hammerum IF
|
|
|
883075
|
fr04-03 2022
|
19:30
|
|
|
Vrå Kunstgræsbane
|
|
Idrætscenter Vendsyssel
|
|
|
799047
|
lø05-03 2022
|
11:00
|
|
|
SuperBrugsen ARENA Give (kunst)
|
|
Give Fremad
|
|
|
926028
|
lø05-03 2022
|
11:30
|
|
|
Vinderup Kunstgræsbane
|
|
Vinderup IK
|
|
|
131898
|
lø05-03 2022
|
12:15
|
|
|
Billund Kunstgræs
|
ANN
|
Billund IF
|
|
|
606401
|
lø05-03 2022
|
12:30
|
|
|
XL Park, Vorup - Kunstgræsbane Ulvehøj
|
|
Hornbæk SF
|
|
|
100175
|
lø05-03 2022
|
13:00
|
|
|
Skjern Idrætspark
|
|
Skjern GF
|
|
|
131899
|
lø05-03 2022
|
13:30
|
|
|
Billund Kunstgræs
|
ANN
|
Billund IF
|
|
|
926039
|
lø05-03 2022
|
13:30
|
|
|
Vrå Kunstgræsbane
|
|
Idrætscenter Vendsyssel
|
Midtthy Sundby IK Serie 3
|
|
993373
|
lø05-03 2022
|
13:30
|
|
|
Hovedgaard Kunstgræs
|
|
Hovedgård IF
|
|
|
847089
|
lø05-03 2022
|
14:00
|
|
|
Kunstgræsbane Svenstrup J
|
|
Svenstrup-Godthåb IF
|
|
|
800356
|
lø05-03 2022
|
14:00
|
|
|
AC Huse Park Kunstgræs
|
|
IF Midtdjurs
|
|
|
368625
|
lø05-03 2022
|
14:00
|
|
|
Tarm Kunstgræsbane
|
|
Tarm IF
|
|
|
799394
|
lø05-03 2022
|
14:15
|
|
|
TRIF Kunstgræsbane
|
|
TRIF
|
|
|
543344
|
lø05-03 2022
|
14:15
|
|
|
Bramming GI-E Kunstgræsbane
|
|
Bramming B
|
|
|
883078
|
lø05-03 2022
|
14:30
|
|
|
Vrå Kunstgræsbane
|
|
Idrætscenter Vendsyssel
|
|
|
810648
|
lø05-03 2022
|
15:00
|
|
|
Løgumkloster Kunstgræsbane
|
|
Løjt IF
|
|
|
829311
|
lø05-03 2022
|
15:00
|
|
|
Egtved Kunstgræs
|
|
Ammitsbøl/Egtved
|
|
|
840143
|
lø05-03 2022
|
15:00
|
|
|
Bælum/Solbjerg Kunstgræs
|
|
Øster Hornum IF
|
|
|
578665
|
lø05-03 2022
|
15:00
|
|
|
Skalborg Stadion
|
|
Skalborg SK
|
|
|
732766
|
lø05-03 2022
|
15:00
|
|
|
Sparekassen Danmark Arena, Vinderup
|
|
Vinderup IK
|
|
|
511941
|
lø05-03 2022
|
15:20
|
|
|
Sparekassen Djursland Park - Hornslet (kunst)
|
|
Ådalen IF
|
|
|
543155
|
lø05-03 2022
|
15:30
|
|
|
Støvring Stadion
|
|
Støvring IF Fodbold
|
|
|
762379
|
lø05-03 2022
|
15:30
|
|
|
Kunstgræsbanen Spektrum Odder
|
|
Odder IGF Fodbold
|
|
|
794194
|
lø05-03 2022
|
16:00
|
|
|
Aalborg KFUM Kunstgræs
|
|
Aalborg KFUM Fodbold
|
|
|
359540
|
lø05-03 2022
|
16:00
|
|
|
Jutlanderbank Arena (kunstgræs) (Fjerritslev)
|
|
Aalborg KFUM Fodbold
|
|
|
484483
|
lø05-03 2022
|
16:00
|
|
|
Herning Fremad's Kunstgræsbane 1
|
|
Herning Fremad
|
|
|
481218
|
lø05-03 2022
|
16:15
|
|
|
Overlund Kunststofbane
|
|
Løvel IF
|
Tjele Vest Sport - Strandby IF Farsø
|
|
979806
|
lø05-03 2022
|
17:00
|
|
|
Hadsten Kunstgræs
|
|
Hadsten Sports Klub
|
|
|
998178
|
sø06-03 2022
|
12:00
|
|
|
tst Kunstgræsbane
|
|
tst Fodbold
|
|
|
552328
|
sø06-03 2022
|
12:30
|
|
|
Bangsbo Freja anlæg
|
|
Frederikshavn fI
|
|
|
363712
|
sø06-03 2022
|
13:00
|
|
|
Horne Stadion, Varde
|
|
Horne IF
|
|
|
386909
|
sø06-03 2022
|
14:00
|
|
|
Klitmøller Stadion
|
|
Klitmøller IF
|
|
|
829319
|
sø06-03 2022
|
14:00
|
|
|
Randers Stadion, kunstgræs
|
|
Randers Freja
|
|
|
980045
|
sø06-03 2022
|
14:00
|
|
|
Hirtshals Kunstgræsbane
|
|
Hirtshals B
|
|
|
993731
|
sø06-03 2022
|
14:00
|
|
|
Sparekassen Danmark Park/Kunstgræs (Aal. Chang)
|
|
Aalborg Chang
|
|
|
555485
|
sø06-03 2022
|
14:15
|
|
|
Sydbyens Kunstgræs (Haderslev)
|
ANN
|
Starup UIF
|
|
|
794260
|
sø06-03 2022
|
16:00
|
|
|
Designa Kunstgræs 1
|
|
Horsens KFUM
|
|
|
257091
|
sø06-03 2022
|
16:00
|
|
|
MKS Byg & Entreprise Arena (Viby IF kunstgræs)
|
|
Vejlby Skovbakken Aarhus
|
|
|
368110
|
ma07-03 2022
|
19:00
|
|
|
Nissum Park (kunstgræs)
|
|
Lemvig GF
|
|
|
362094
|
ma07-03 2022
|
19:35
|
|
|
Henning Have Stadion (Vejen Kunstgræs) Ny bane
|
|
Bække SF
|
|
|
386915
|
ti08-03 2022
|
19:00
|
|
|
Agerskov Ungdomsskole Kunstgræs
|
|
Agerskov Sogns UF
|
|
|
585783
|
ti08-03 2022
|
19:00
|
|
|
SuperBrugsen ARENA Give (kunst)
|
|
Give Fremad
|
|
|
153717
|
ti08-03 2022
|
19:15
|
|
|
Danisol Park Kunstgræs (Vejle)
|
|
Vejle Kammeraterne
|
|
|
463874
|
ti08-03 2022
|
20:30
|
|
|
Søholt Kunstbane 1
|
|
Silkeborg KFUM
|
|
|
799082
|
on09-03 2022
|
19:00
|
|
|
Mørke skole
|
|
Mørke IF
|
|
|
363709
|
on09-03 2022
|
19:15
|
|
|
Kunstgræs Lynddahl Park Ribe
|
|
Hviding IF
|
|
|
555158
|
on09-03 2022
|
20:00
|
|
|
VSK Aarhus
|
|
Vejlby Skovbakken Aarhus
|
|
|
795921
|
to10-03 2022
|
18:30
|
|
|
Lund Stadion
|
|
Lund IF
|
|
|
552763
|
to10-03 2022
|
19:00
|
|
|
Jutlanderbank Arena (kunstgræs) (Fjerritslev)
|
|
Trekroner IF 98
|
|
|
417364
|
to10-03 2022
|
19:50
|
|
|
Vinding Kunstgræsbane
|
|
Vinding SF
|
|
|
258641
|
to10-03 2022
|
20:00
|
|
|
Henning Have Stadion (Vejen Kunstgræs) Ny bane
|
|
Skodborg IF
|
|
|
799128
|
fr11-03 2022
|
18:00
|
|
|
Kunstgræsbanen Rosendal
|
|
Doense/Vebbestrup IF
|
|
|
980347
|
fr11-03 2022
|
18:15
|
|
|
Skyum Idrætsefterskole Kunstgræs
|
|
Koldby/Hørdum IF
|
|
|
251538
|
fr11-03 2022
|
19:00
|
|
|
Struer Kunstgræs
|
|
Resen/Humlum IF
|
|
|
799682
|
lø12-03 2022
|
12:15
|
|
|
TRIF Kunstgræsbane
|
|
TRIF
|
|
|
428565
|
lø12-03 2022
|
12:30
|
|
|
Fårvang Stadion
|
|
Fårvang IF
|
|
|
359547
|
lø12-03 2022
|
13:00
|
|
|
Støvring Stadion
|
|
Støvring IF Fodbold
|
|
|
479947
|
lø12-03 2022
|
13:00
|
|
|
Hessel Arena Kunstgræs 1 (Tjørring)
|
ANN
|
Tjørring IF
|
|
|
799829
|
lø12-03 2022
|
13:00
|
|
|
Kunstgræsbanen Rosendal
|
|
Hersom/Bjerregrav IF
|
|
|
736190
|
lø12-03 2022
|
13:00
|
|
|
Hals Stadion - Spar D Arena
|
|
Hals FS
|
|
|
996906
|
lø12-03 2022
|
13:00
|
|
|
Hjallerup Kunstgræsbane
|
|
Asaa B
|
|
|
352988
|
lø12-03 2022
|
13:15
|
|
|
Skærbæk Kunstgræsbane
|
|
Bramming B
|
|
|
469497
|
lø12-03 2022
|
13:30
|
|
|
Stensballe Hallen
|
|
Stensballe IK
|
|
|
368626
|
lø12-03 2022
|
14:00
|
|
|
Tarm Kunstgræsbane
|
|
Tarm IF
|
|
|
386910
|
lø12-03 2022
|
14:00
|
|
|
Klitmøller Stadion
|
ANN
|
Klitmøller IF
|
|
|
555206
|
lø12-03 2022
|
14:00
|
|
|
Fjerritslev Stadion
|
|
Fjerritslev IF
|
|
|
567205
|
lø12-03 2022
|
14:00
|
|
|
Klitmøller Stadion
|
|
Klitmøller IF
|
|
|
585788
|
lø12-03 2022
|
14:00
|
|
|
Føvling Stadion
|
|
Føvling/Stenderup UI
|
|
|
829316
|
lø12-03 2022
|
14:00
|
|
|
Hadsten Kunstgræs
|
|
Hadsten Sports Klub
|
|
|
921106
|
lø12-03 2022
|
14:00
|
|
|
Nordjyske Bank Arena (KFUM)
|
|
Aalborg KFUM Fodbold
|
|
|
944157
|
lø12-03 2022
|
14:00
|
|
|
XL Park, Vorup - Kunstgræsbane Ulvehøj
|
|
Vorup FB
|
|
|
993374
|
lø12-03 2022
|
14:00
|
|
|
Hovedgaard Kunstgræs
|
|
Hovedgård IF
|
|
|
130792
|
lø12-03 2022
|
14:00
|
|
|
Højene Hallen
|
|
Skibsby-Højene IF
|
|
|
229279
|
lø12-03 2022
|
14:00
|
|
|
Billund Kunstgræs
|
|
Billund IF
|
|
|
232687
|
lø12-03 2022
|
14:00
|
|
|
Assentoft Stadion
|
|
Langaa IK
|
|
|
253165
|
lø12-03 2022
|
14:00
|
|
|
B52/Aalborg Fodbold Club Kunstgræs
|
|
RKG Fodbold
|
|
|
323024
|
lø12-03 2022
|
14:15
|
|
|
B52/Aalborg Fodbold Club Kunstgræs
|
|
B52/Aalborg Fodbold Club
|
|
|
992359
|
lø12-03 2022
|
14:45
|
|
|
Spjald Stadion
|
|
Spjald Fritidscenter
|
|
|
993362
|
lø12-03 2022
|
15:00
|
|
|
Trailergaarden-Gantrup Arena Kunstgræs
|
|
Østbirk IF
|
Rask Mølle & Omegns Idrætsforening
|
|
792177
|
lø12-03 2022
|
15:00
|
|
|
Højbo Stadion Kunstgræsbane
|
|
Hørning IF
|
|
|
578674
|
lø12-03 2022
|
15:00
|
|
|
Egtved Kunstgræs
|
|
Ammitsbøl/Egtved
|
|
|
322851
|
lø12-03 2022
|
15:00
|
|
|
Sparekassen Danmark Park/Kunstgræs (Aal. Chang)
|
|
Aalborg Chang
|
|
|
903075
|
lø12-03 2022
|
15:30
|
|
|
Haderslev Kunstgræsbane
|
|
Haderslev FK
|
|
|
926017
|
lø12-03 2022
|
16:00
|
|
|
Danisol Park Kunstgræs (Vejle)
|
|
Vejle Kammeraterne
|
|
|
629630
|
lø12-03 2022
|
16:00
|
|
|
Herning Fremad's Kunstgræsbane 1
|
|
Herning Fremad
|
|
|
322993
|
lø12-03 2022
|
16:00
|
|
|
Kunstgræsbanen Spektrum Odder
|
|
Odder IGF Fodbold
|
|
|
586825
|
lø12-03 2022
|
16:15
|
|
|
Synshallen Arena, kunstgræs
|
|
Jerne IF
|
|
|
840140
|
lø12-03 2022
|
16:20
|
|
|
Riisvangen Kunstgræsbane
|
ANN
|
Aarhus Fremad
|
|
|
840150
|
lø12-03 2022
|
16:20
|
|
|
Riisvangen Kunstgræsbane
|
|
Aarhus Fremad
|
|
|
998179
|
sø13-03 2022
|
11:45
|
|
|
tst Kunstgræsbane
|
|
tst Fodbold
|
|
|
587175
|
sø13-03 2022
|
12:00
|
|
|
Bælum/Solbjerg Kunstgræs
|
|
Doense/Vebbestrup IF
|
|
|
353135
|
sø13-03 2022
|
12:00
|
|
|
Skærbæk Kunstgræsbane
|
|
Fanø B
|
|
|
382834
|
sø13-03 2022
|
12:15
|
|
|
Horsens B's Anlæg
|
|
Horsens B
|
|
|
511859
|
sø13-03 2022
|
12:20
|
|
|
B52/Aalborg Fodbold Club Kunstgræs
|
|
NUBI
|
|
|
235372
|
sø13-03 2022
|
13:00
|
|
|
Højslev Kunstgræsbane
|
|
Højslev Station IF
|
|
|
359836
|
sø13-03 2022
|
14:00
|
|
|
Aastrup Stadion
|
|
Aastrup IF
|
|
|
333813
|
sø13-03 2022
|
14:00
|
|
|
STS Biler Arena (Måbjerg)
|
|
Måbjerg IF
|
|
|
153539
|
sø13-03 2022
|
14:15
|
|
|
Sydbyens Kunstgræs (Haderslev)
|
|
Starup UIF
|
|
|
998214
|
sø13-03 2022
|
15:00
|
|
|
Riisvangen Kunstgræsbane
|
|
Aarhus Fremad
|
|
|
763536
|
sø13-03 2022
|
15:30
|
|
|
Rødekro Kunstgræsbane
|
|
Rødekro IF
|
|
|
620312
|
sø13-03 2022
|
16:00
|
|
|
B52/Aalborg Fodbold Club Kunstgræs
|
|
Aalborg Studenternes IF
|
|
|
732906
|
sø13-03 2022
|
16:00
|
|
|
Klank Kunstgræsbane
|
|
Stjær B
|
|
|
258614
|
sø13-03 2022
|
16:30
|
|
|
Invita Park Kunstgræs, Skæring
|
|
HEI
|
|
|
386944
|
ma14-03 2022
|
19:00
|
|
|
Nissum Park (kunstgræs)
|
|
Nørre Nissum Efterskole
|
Nørre Nissum Efterskole - Holstebro B S3
|
|
686233
|
ma14-03 2022
|
19:00
|
|
|
Billund Kunstgræs
|
|
Billund IF
|
|
|
581775
|
ti15-03 2022
|
19:30
|
|
|
Ringkøbing Landbobank Kunstgræs (Mejrup)
|
|
Mejrup GU
|
|
|
578467
|
ti15-03 2022
|
20:00
|
|
|
Skyum Idrætsefterskole Kunstgræs
|
|
Hurup IF
|
|
|
685513
|
ti15-03 2022
|
20:15
|
|
|
Sparekassen Djursland Park - Hornslet (kunst)
|
|
Hornslet IF
|
|
|
732770
|
ti15-03 2022
|
20:15
|
|
|
Randers Stadion, kunstgræs
|
|
Randers Freja
|
|
|
237274
|
on16-03 2022
|
18:30
|
|
|
V. Sottrup Idrætsanlæg
|
|
BNS
|
|
|
323323
|
on16-03 2022
|
19:00
|
|
|
Skjern Idrætspark
|
ANN
|
Skjern GF
|
|
|
161733
|
on16-03 2022
|
19:00
|
|
|
Skjern Kunstgræsbane
|
ANN
|
Skjern GF
|
|
|
161967
|
on16-03 2022
|
19:00
|
|
|
Skjern Kunstgræsbane
|
|
Skjern GF
|
|
|
236761
|
on16-03 2022
|
19:15
|
|
|
Aabenraa Kunstgræsbane
|
ANN
|
Aabenraa BK
|
|
|
799683
|
on16-03 2022
|
19:30
|
|
|
TRIF Kunstgræsbane
|
|
TRIF
|
|
|
620317
|
on16-03 2022
|
20:00
|
|
|
Gistrup kunstgræsanlæg
|
|
Aalborg Studenternes IF
|
|
|
581725
|
to17-03 2022
|
19:00
|
|
|
Ramme Stadion
|
|
Ramme-Lomborg IF
|
|
|
581774
|
to17-03 2022
|
19:00
|
|
|
Bruunshåb/Tapdrup Stadion
|
|
Bruunshåb/Tapdrup IF
|
|
|
890963
|
to17-03 2022
|
19:00
|
|
|
Frøs Arena
|
|
Ribe BK
|
|
|
331121
|
to17-03 2022
|
19:00
|
|
|
Vestjylland Forsikring Arena (Snejbjerg)
|
|
Snejbjerg SG&I
|
|
|
361097
|
to17-03 2022
|
19:00
|
|
|
Hellebjerg Kunstgræs
|
|
Juelsminde IF
|
|
|
365045
|
to17-03 2022
|
19:00
|
|
|
Låstrup Stadion
|
ANN
|
Borup IF (J)
|
|
|
528306
|
to17-03 2022
|
19:00
|
|
|
Ford Kunst Sydmors
|
|
Nordvestmors BK
|
|
|
579654
|
to17-03 2022
|
19:15
|
|
|
Ry Fodbold Kunstgræsbane
|
|
Ry Fodbold
|
|
|
163446
|
to17-03 2022
|
21:00
|
|
|
Arena Vest Kunstgræsbane (Aarhus)
|
|
TMG
|
|
|
163447
|
to17-03 2022
|
21:00
|
|
|
Arena Vest Kunstgræsbane (Aarhus)
|
ANN
|
TMG
|
|
|
153615
|
fr18-03 2022
|
19:00
|
|
|
Marienlund Kunstgræs 1
|
|
Mariehøj Kammeraterne Silkeborg
|
|
|
153718
|
fr18-03 2022
|
19:00
|
|
|
Danisol Park Kunstgræs (Vejle)
|
|
Vejle Kammeraterne
|
|
|
249756
|
fr18-03 2022
|
19:00
|
|
|
SuperBrugsen ARENA Give (kunst)
|
|
Give Fremad
|
|
|
301085
|
fr18-03 2022
|
19:00
|
|
|
Kibæk Krydsfelt Kunstgræs
|
|
Kibæk IF
|
|
|
582312
|
lø19-03 2022
|
10:00
|
|
|
tst Kunstgræsbane
|
|
Koldby/Hørdum IF
|
|
|
516935
|
lø19-03 2022
|
11:00
|
|
|
Mosevej Kunstgræsbane
|
|
Kolding B
|
|
|
406880
|
lø19-03 2022
|
11:00
|
|
|
Mosevej Kunstgræsbane
|
ANN
|
Kolding B
|
|
|
131749
|
lø19-03 2022
|
11:00
|
|
|
Skjern Kunstgræsbane
|
|
Vorgod-Barde Motion og fritid
|
|
|
322880
|
lø19-03 2022
|
11:00
|
|
|
Mosevej Kunstgræsbane
|
ANN
|
Kolding B
|
Øster Starup/Vester Nebel IF
ANN
|
|
323326
|
lø19-03 2022
|
11:30
|
|
|
Trailergaarden-Gantrup Arena Kunstgræs
|
|
Østbirk IF
|
|
|
335219
|
lø19-03 2022
|
12:00
|
|
|
Linak Arena Kunstgræsbane
|
|
Sønderborg Boldklub
|
|
|
510509
|
lø19-03 2022
|
12:00
|
|
|
Højslev Kunstgræsbane
|
|
Højslev Station IF
|
|
|
586529
|
lø19-03 2022
|
12:20
|
|
|
Vinding Kunstgræsbane
|
|
Vinding SF
|
|
|
334014
|
lø19-03 2022
|
12:30
|
|
|
Søholt Kunstbane 1
|
|
Silkeborg B
|
|
|
830140
|
lø19-03 2022
|
12:30
|
|
|
Vejle Idrætshøjskole
|
|
UDMELDT / Vejle Idrætshøjskole
|
|
|
793425
|
lø19-03 2022
|
13:00
|
|
|
Lund Stadion
|
|
Lund IF
|
|
|
802703
|
lø19-03 2022
|
13:00
|
|
|
Øster Hornum Hallen
|
|
Øster Hornum IF
|
|
|
829100
|
lø19-03 2022
|
13:00
|
|
|
Støvring Stadion
|
|
Støvring IF Fodbold
|
|
|
993736
|
lø19-03 2022
|
13:00
|
|
|
Værum Stadion
|
|
Værum GF
|
|
|
368627
|
lø19-03 2022
|
13:00
|
|
|
Tarm Kunstgræsbane
|
|
Tarm IF
|
|
|
322893
|
lø19-03 2022
|
13:00
|
|
|
MKS Byg & Entreprise Arena (Viby IF kunstgræs)
|
|
Viby IF
|
|
|
578356
|
lø19-03 2022
|
13:20
|
|
|
Arena Vest Kunstgræsbane (Aarhus)
|
|
Vatanspor
|
|
|
469527
|
lø19-03 2022
|
13:30
|
|
|
Skovsgård Stadion
|
|
Skovsgaard B
|
|
|
993375
|
lø19-03 2022
|
13:30
|
|
|
Hovedgaard Kunstgræs
|
|
Hovedgård IF
|
|
|
376491
|
lø19-03 2022
|
14:00
|
|
|
Frem Parken (Hjørring)
|
|
Hjørring AIK Frem
|
|
|
517277
|
lø19-03 2022
|
14:00
|
|
|
Hanstholm Stadion
|
|
Hanstholm IF
|
|
|
810598
|
lø19-03 2022
|
14:00
|
|
|
Fjerritslev Stadion
|
|
Fjerritslev IF
|
|
|
847093
|
lø19-03 2022
|
14:00
|
|
|
Kunstgræsbane Svenstrup J
|
|
Svenstrup-Godthåb IF
|
|
|
323017
|
lø19-03 2022
|
14:00
|
|
|
Sparekassen Djursland Park - Hornslet (kunst)
|
|
Hornslet IF
|
|
|
323025
|
lø19-03 2022
|
14:15
|
|
|
B52/Aalborg Fodbold Club Kunstgræs
|
|
B52/Aalborg Fodbold Club
|
|
|
926041
|
lø19-03 2022
|
14:30
|
|
|
Vrå Kunstgræsbane
|
|
Idrætscenter Vendsyssel
|
|
|
376490
|
lø19-03 2022
|
14:30
|
|
|
AC Huse Park Kunstgræs
|
|
IF Midtdjurs
|
|
|
253164
|
lø19-03 2022
|
15:00
|
|
|
Støvring Kunstgræsbane
|
ANN
|
RKG Fodbold
|
|
|
322488
|
lø19-03 2022
|
15:00
|
|
|
Vestre Stadion
|
|
Vejle FC
|
|
|
713492
|
lø19-03 2022
|
15:00
|
|
|
Sparekassen Danmark Arena Kunstgræs (Farsø)
|
|
Farsø/Ullits IK
|
|
|
417360
|
lø19-03 2022
|
15:15
|
|
|
Toftlund Kunstgræs
|
|
Skjern GF
|
|
|
979768
|
lø19-03 2022
|
16:00
|
|
|
Buskelund Kunstgræsbane
|
|
ØBG Silkeborg
|
|
|
250989
|
lø19-03 2022
|
16:00
|
|
|
Aarsbjerg Idrætscenters Kunstgræsbane
|
|
Dybbøl IU
|
|
|
829964
|
lø19-03 2022
|
16:30
|
|
|
EDC Arena – Ikast (kunst)
|
|
IFSK
|
|
|
998148
|
sø20-03 2022
|
11:00
|
|
|
Metropolis Arena (kunst)
|
|
Kolding IF
|
|
|
998180
|
sø20-03 2022
|
11:45
|
|
|
tst Kunstgræsbane
|
|
tst Fodbold
|
|
|
258615
|
sø20-03 2022
|
13:00
|
|
|
Invita Park Kunstgræs, Skæring
|
|
HEI
|
|
|
361709
|
sø20-03 2022
|
14:00
|
|
|
TESS Arena Esbjerg - kunstgræsbane 5
|
|
Hjerting IF
|
|
|
483207
|
sø20-03 2022
|
15:00
|
|
|
Agerskov Ungdomsskole Kunstgræs
|
|
Bov IF
|
|
|
732761
|
sø20-03 2022
|
15:00
|
|
|
Ørslevkloster Stadion
|
|
Ørslevkloster IF
|
|
|
734874
|
sø20-03 2022
|
16:00
|
|
|
Klank Kunstgræsbane
|
|
Stjær B
|
|
|
237275
|
ma21-03 2022
|
18:30
|
|
|
V. Sottrup Idrætsanlæg
|
|
BNS
|
|
|
254707
|
ti22-03 2022
|
18:30
|
|
|
Føvling Stadion
|
|
Føvling/Stenderup UI
|
|
|
292619
|
ti22-03 2022
|
19:15
|
|
|
Danisol Park Kunstgræs (Vejle)
|
|
Vejle Kammeraterne
|
|
|
253303
|
ti22-03 2022
|
19:30
|
|
|
Ringkøbing Landbobank Kunstgræs (Mejrup)
|
|
Mejrup GU
|
|
|
252886
|
ti22-03 2022
|
20:00
|
|
|
Skåde Brugsforening Arena (BMI Kunstgræs)
|
ANN
|
BMI
|
|
|
792178
|
lø26-03 2022
|
15:00
|
|
|
Højbo Stadion Kunstgræsbane
|
|
Hørning IF
|
|
|
575073
|
ti29-03 2022
|
19:30
|
|
|
STS Biler Arena (Måbjerg)
|
|
Måbjerg IF
|
|
|
909983
|
ma04-04 2022
|
19:00
|
|
|
Kliplev Hallen
|
ANN
|
Lundtoft IF
|
|
|
181414
|
on18-05 2022
|
18:30
|
|
|
Lindholm Høje Stadion
|
|
Nørresundby Forenede Boldklubber
|
|
|
310995
|
ti14-06 2022
|
19:00
|
|
|
Vejle Idrætshøjskole
|
|
UDMELDT / Vejle Idrætshøjskole
|
|
|
267103
|
fr17-06 2022
|
18:45
|
|
|
Hammelev Skole
|
|
Vojens Gymnastik- & Idrætsefterskole
|
|
|
354617
|
fr24-06 2022
|
18:30
|
|
|
Trekroner Stadion (Fjerritslev)
|
|
Trekroner IF 98
|
|
|
334270
|
lø16-07 2022
|
13:00
|
|
|
Vestre Stadion
|
ANN
|
Vejle FC
|
|
|
515448
|
ti19-07 2022
|
19:00
|
|
|
Vestre Stadion
|
|
Vejle FC
|
|
|
620783
|
lø23-07 2022
|
15:00
|
|
|
Vestre Stadion
|
|
Vejle FC
|
|
|
896867
|
lø23-07 2022
|
16:00
|
|
|
Arena Brønderslev El-Teknik A/S (Brønderslev)
|
|
Øster Brønderslev IF
|
|
|
879523
|
sø24-07 2022
|
14:00
|
|
|
Grænse Stadion
|
|
Bov IF
|
|
|
651484
|
ma25-07 2022
|
18:00
|
|
|
Hørdum Stadion
|
|
Koldby/Hørdum IF
|
|
|
830807
|
ma25-07 2022
|
18:00
|
|
|
Højslev Stadion
|
|
Højslev Station IF
|
|
|
830808
|
ma25-07 2022
|
18:00
|
|
|
Højslev Stadion
|
|
Højslev Station IF
|
|
|
879525
|
ma25-07 2022
|
18:00
|
|
|
SELEKTRO PARK (Møldrup)
|
|
Møldrup/Tostrup IF
|
Træningskamp serie 3 mod s 4
|
|
830745
|
ma25-07 2022
|
18:30
|
|
|
Bygma Park
|
|
Sønderborg Fremad
|
|
|
340002
|
ma25-07 2022
|
18:30
|
|
|
Værum Stadion
|
|
Værum GF
|
|
|
822761
|
ma25-07 2022
|
19:30
|
|
|
Nordjyske Bank Arena Strandby
|
|
Strandby-Elling-Nielstrup IF Fodbold
|
|
|
830809
|
ma25-07 2022
|
19:45
|
|
|
Højslev Stadion
|
|
Højslev Station IF
|
|
|
651486
|
ma25-07 2022
|
19:45
|
|
|
Hørdum Stadion
|
|
Koldby/Hørdum IF
|
|
|
620765
|
ti26-07 2022
|
18:00
|
|
|
Skelund Stadion
|
|
Skelund IF
|
|
|
822763
|
ti26-07 2022
|
19:00
|
|
|
Nordjyske Bank Arena Strandby
|
|
Strandby-Elling-Nielstrup IF Fodbold
|
|
|
830810
|
on27-07 2022
|
18:00
|
|
|
Højslev Stadion
|
|
Højslev Station IF
|
|
|
830811
|
on27-07 2022
|
18:00
|
|
|
Højslev Stadion
|
|
Højslev Station IF
|
|
|
840122
|
on27-07 2022
|
18:30
|
|
|
Lindholm Høje Stadion
|
|
Nørresundby Forenede Boldklubber
|
|
|
822043
|
on27-07 2022
|
19:00
|
|
|
Gjøl B`s Baner
|
|
Gjøl B
|
|
|
830900
|
on27-07 2022
|
19:15
|
|
|
TRIF Kunstgræsbane
|
|
TRIF
|
|
|
822768
|
on27-07 2022
|
19:30
|
|
|
Nordjyske Bank Arena Strandby
|
|
Strandby-Elling-Nielstrup IF Fodbold
|
|
|
830812
|
on27-07 2022
|
19:45
|
|
|
Højslev Stadion
|
|
Højslev Station IF
|
|
|
903512
|
to28-07 2022
|
17:50
|
|
|
Hodsager Klubcenter
|
|
Hodsager UF
|
|
|
651488
|
to28-07 2022
|
18:00
|
|
|
Hørdum Stadion
|
|
Koldby/Hørdum IF
|
|
|
378193
|
to28-07 2022
|
19:00
|
|
|
Cuben
|
ANN
|
Christiansfeld IF
|
|
|
378194
|
to28-07 2022
|
19:00
|
|
|
Cuben
|
|
Christiansfeld IF
|
|
|
651490
|
to28-07 2022
|
19:45
|
|
|
Hørdum Stadion
|
|
Koldby/Hørdum IF
|
|
|
903516
|
fr29-07 2022
|
17:50
|
|
|
Hodsager Klubcenter
|
|
Hodsager UF
|
|
|
340006
|
fr29-07 2022
|
18:30
|
|
|
Værum Stadion
|
|
Værum GF
|
|
|
538714
|
fr29-07 2022
|
18:30
|
|
|
Svenstrup Stadion
|
|
Svenstrup-Godthåb IF
|
|
|
925018
|
fr29-07 2022
|
19:00
|
|
|
Aabybro Idrætscenter
|
|
Aabybro IF
|
|
|
903518
|
fr29-07 2022
|
19:30
|
|
|
Hodsager Klubcenter
|
|
Hodsager UF
|
|
|
830813
|
lø30-07 2022
|
12:00
|
|
|
Højslev Stadion
|
|
Højslev Station IF
|
|
|
830814
|
lø30-07 2022
|
12:00
|
|
|
Højslev Stadion
|
|
Højslev Station IF
|
|
|
830856
|
lø30-07 2022
|
12:00
|
|
|
Dalby Stadion
|
ANN
|
Dalby GF
|
|
|
946052
|
lø30-07 2022
|
13:00
|
|
|
Nørager IF's Anlæg
|
|
Nørager IF
|
|
|
830815
|
lø30-07 2022
|
13:30
|
|
|
Højslev Stadion
|
|
Højslev Station IF
|
|
|
822207
|
lø30-07 2022
|
14:00
|
|
|
Hornslet Stadion
|
|
Hornslet IF
|
|
|
897049
|
lø30-07 2022
|
14:00
|
|
|
Billund Idrætscenter
|
|
Billund IF
|
|
|
920628
|
lø30-07 2022
|
14:00
|
|
|
Bygma Park
|
|
Sønderborg Fremad
|
|
|
823209
|
lø30-07 2022
|
14:30
|
|
|
Vrå Stadion
|
ANN
|
Vraa/Børglum IF
|
|
|
822774
|
lø30-07 2022
|
15:00
|
|
|
Nordjyske Bank Arena Strandby
|
ANN
|
Strandby-Elling-Nielstrup IF Fodbold
|
|
|
334274
|
lø30-07 2022
|
15:00
|
|
|
Vestre Stadion
|
|
Vejle FC
|
|
|
841363
|
lø30-07 2022
|
16:00
|
|
|
Sparekassen Danmark Arena (Skagen)
|
|
Skagen IK
|
|
|
379887
|
sø31-07 2022
|
11:00
|
|
|
Fårvang Stadion
|
|
Fårvang IF
|
|
|
284264
|
sø31-07 2022
|
11:00
|
|
|
Værum Stadion
|
ANN
|
Værum GF
|
|
|
284265
|
sø31-07 2022
|
12:00
|
|
|
Værum Stadion
|
|
Værum GF
|
|
|
823215
|
sø31-07 2022
|
12:00
|
|
|
Kongeåhallen
|
|
Gredstedbro B
|
|
|
802067
|
sø31-07 2022
|
12:45
|
|
|
Fårvang Stadion
|
|
Fårvang IF
|
|
|
651492
|
sø31-07 2022
|
13:30
|
|
|
Hørdum Stadion
|
ANN
|
Koldby/Hørdum IF
|
|
|
922789
|
sø31-07 2022
|
14:00
|
|
|
Suldrup Stadion
|
|
Sønderup/Suldrup IK Frem
|
|
|
802605
|
sø31-07 2022
|
14:00
|
|
|
Sulsted Stadion
|
|
Sulsted IF
|
|
|
355244
|
sø31-07 2022
|
15:00
|
|
|
Grænse Stadion
|
|
Bov IF
|
|
|
651494
|
sø31-07 2022
|
15:15
|
|
|
Hørdum Stadion
|
|
Koldby/Hørdum IF
|
|
|
903556
|
ma01-08 2022
|
17:50
|
|
|
Hodsager Klubcenter
|
|
Hodsager UF
|
|
|
903558
|
ma01-08 2022
|
19:30
|
|
|
Hodsager Klubcenter
|
|
Hodsager UF
|
|
|
802075
|
ti02-08 2022
|
17:45
|
|
|
Fårvang Stadion
|
|
Fårvang IF
|
|
|
823205
|
ti02-08 2022
|
18:00
|
|
|
Vrå Stadion
|
|
Vraa/Børglum IF
|
|
|
651495
|
ti02-08 2022
|
18:00
|
|
|
Hørdum Stadion
|
|
Koldby/Hørdum IF
|
Thy Mesterskab 2 x 45 min.
|
|
830801
|
ti02-08 2022
|
19:00
|
|
|
Bruuns Arena, Thise
|
|
Thise IF
|
|
|
879524
|
ti02-08 2022
|
19:00
|
|
|
Seest Idrætspark
|
|
Seest B
|
|
|
897054
|
ti02-08 2022
|
19:00
|
|
|
Klinkby Stadion
|
|
Klinkby B
|
|
|
378401
|
ti02-08 2022
|
19:00
|
|
|
Søndre Stadion
|
|
Vejle Kammeraterne
|
|
|
378181
|
on03-08 2022
|
19:00
|
|
|
Hornstrup Stadion
|
|
FC Hornstrup
|
|
|
822051
|
on03-08 2022
|
19:00
|
|
|
Mørke Idrætscenter
|
|
Mørke IF
|
|
|
903565
|
on03-08 2022
|
19:30
|
|
|
Hodsager Klubcenter
|
|
Hodsager UF
|
|
|
903566
|
on03-08 2022
|
19:30
|
|
|
Hodsager Klubcenter
|
|
Hodsager UF
|
|
|
825561
|
to04-08 2022
|
19:00
|
|
|
Høm Stadion
|
|
Høm/Seem UIF
|
|
|
926544
|
to04-08 2022
|
19:30
|
|
|
Herrup Stadion
|
|
Herrup Bjergby FF
|
|
|
903568
|
fr05-08 2022
|
17:50
|
|
|
Hodsager Klubcenter
|
|
Hodsager UF
|
|
|
797111
|
fr05-08 2022
|
18:30
|
|
|
Nordjyske Bank Arena (KFUM)
|
|
Aalborg KFUM Fodbold
|
|
|
897050
|
fr05-08 2022
|
19:00
|
|
|
Billund Idrætscenter
|
ANN
|
Billund IF
|
|
|
903571
|
fr05-08 2022
|
19:30
|
|
|
Hodsager Klubcenter
|
|
Hodsager UF
|
|
|
380714
|
lø06-08 2022
|
11:00
|
|
|
Autocentralen Park (Kolding Stadion)
|
|
Kolding IF
|
|
|
897097
|
lø06-08 2022
|
13:00
|
|
|
Gjøl B`s Baner
|
|
Gjøl B
|
|
|
921550
|
lø06-08 2022
|
13:30
|
|
|
Skåde Brugsforening Arena (BMI Kunstgræs)
|
|
BMI
|
|
|
946818
|
lø06-08 2022
|
14:00
|
|
|
Ryomgård Stadion
|
|
IF Midtdjurs
|
|
|
921562
|
lø06-08 2022
|
15:30
|
|
|
Støvring Stadion
|
|
Støvring IF Fodbold
|
|
|
896880
|
lø06-08 2022
|
16:30
|
|
|
Vejlby/Risskov Centret
|
ANN
|
Vejlby Skovbakken Aarhus
|
|
|
797105
|
sø07-08 2022
|
15:30
|
|
|
Als Stadion
|
|
Als B
|
|
|
830747
|
sø07-08 2022
|
19:00
|
|
|
Kongeåhallen
|
|
Gredstedbro B
|
|
|
897051
|
ma08-08 2022
|
19:00
|
|
|
Billund Idrætscenter
|
|
Billund IF
|
|
|
422799
|
ti09-08 2022
|
18:30
|
|
|
Steka Bolig Park (Aalborg Freja)
|
|
Aalborg Freja
|
|
|
825558
|
ti09-08 2022
|
18:30
|
|
|
Tjæreborg IF's Anlæg
|
|
Tjæreborg IF
|
|
|
830867
|
ti09-08 2022
|
19:00
|
|
|
Hornslet Stadion
|
|
Hornslet IF
|
|
|
823067
|
ti09-08 2022
|
19:00
|
|
|
Lime Stadion
|
|
Ådalen IF
|
|
|
840117
|
on10-08 2022
|
19:00
|
|
|
Støvring Stadion
|
|
Støvring IF Fodbold
|
|
|
437475
|
lø13-08 2022
|
11:00
|
|
|
Spar Nord Arena (Vejgaard B)
|
|
Vejgaard B
|
|
|
844517
|
on09-11 2022
|
19:00
|
|
|
JYSK Park (kunstgræs)
|
|
Funder GF
|
|
|
845357
|
to10-11 2022
|
19:00
|
|
|
Skjern Idrætspark
|
|
Skjern Kulturcenter
|
|
|
850115
|
to17-11 2022
|
19:00
|
|
|
JYSK Park (kunstgræs)
|
|
Funder GF
|
|
|
801584
|
ti22-11 2022
|
18:45
|
|
|
Kunstgræsbane ved Sundsmarkcentret
|
|
Sønderborg Boldklub
|
|
|
982102
|
to24-11 2022
|
19:00
|
|
|
Stadome, Ikast (kunst)
|
|
Bording IF
|
|
|
148693
|
lø03-12 2022
|
07:00
|
|
|
STS Biler Arena (Måbjerg)
|
ANN
|
Stilling IF
|
|
|
688525
|
ti13-12 2022
|
19:20
|
|
|
Stadome, Ikast (kunst)
|
|
Tjørring IF
|
|
|
317072
|
to15-12 2022
|
19:45
|
|
|
Vinding Kunstgræsbane
|
|
Vinding SF
|
|
|
675539
|
to15-12 2022
|
20:00
|
|
|
Ry Fodbold Kunstgræsbane
|
|
ISI Idrætsefterskole
|
|
|
150145
|
lø21-01 2023
|
13:00
|
|
|
Hadsten Kunstgræs
|
|
Hadsten Sports Klub
|
|
|
673166
|
lø21-01 2023
|
16:20
|
|
|
Vinding Kunstgræsbane
|
|
Vejle FC
|
|
|
281175
|
lø28-01 2023
|
10:00
|
|
|
Vejle Idrætsefterskoles Kunstgræsbane
|
|
Vejle B
|
|
|
837884
|
lø28-01 2023
|
12:45
|
|
|
Normal Arena, 11-mands (kunst)
|
|
FC Skanderborg
|
|
|
543730
|
ma30-01 2023
|
20:30
|
|
|
Kunstgræsbanen-Idrætshøjskolen
|
|
IHÅ Galacticos (skole)
|
|
|
828187
|
fr03-02 2023
|
18:00
|
|
|
Metropol Park (Viborg)
|
|
NUGF Viborg
|
|
|
150221
|
fr03-02 2023
|
18:30
|
|
|
Kunstgræsbane ved Sundsmarkcentret
|
|
Sønderborg Boldklub
|
|
|
916399
|
fr03-02 2023
|
19:00
|
|
|
Designa Kunstgræs 1
|
|
FC Horsens
|
|
|
511338
|
lø04-02 2023
|
14:00
|
|
|
Hessel Arena Kunstgræs 1 (Tjørring)
|
|
Tjørring IF
|
|
|
512737
|
lø04-02 2023
|
14:00
|
|
|
Sæby Kunstgræsbane
|
ANN
|
IF Skjold Sæby
|
|
|
543502
|
lø04-02 2023
|
14:00
|
|
|
Guldager IC Kunstgræbane
|
|
Sædding/G IF
|
|
|
940613
|
lø04-02 2023
|
14:00
|
|
|
Nordjyske Bank Arena (KFUM)
|
|
Aalborg KFUM Fodbold
|
|
|
940622
|
lø04-02 2023
|
14:00
|
|
|
Sæby Kunstgræsbane
|
|
IF Skjold Sæby
|
|
|
109145
|
lø04-02 2023
|
14:20
|
|
|
SuperBrugsen ARENA Give (kunst)
|
|
Give Fremad
|
|
|
105450
|
lø04-02 2023
|
15:00
|
|
|
Sparekassen Danmark Park/Kunstgræs (Aal. Chang)
|
|
Aalborg Chang
|
|
|
843381
|
lø04-02 2023
|
15:30
|
|
|
Vivild Kunstgræsbane
|
|
Nørager B
|
|
|
577537
|
lø04-02 2023
|
16:15
|
|
|
Danisol Park Kunstgræs (Vejle)
|
|
Vejle Kammeraterne
|
|
|
820826
|
sø05-02 2023
|
15:30
|
|
|
B52/Aalborg Fodbold Club Kunstgræs
|
|
B52/Aalborg Fodbold Club
|
|
|
841902
|
ti07-02 2023
|
18:25
|
|
|
Danbolig Arena Gauerslund Kunstgræs
|
ANN
|
Gauerslund IF
|
|
|
841918
|
ti07-02 2023
|
18:25
|
|
|
Danbolig Arena Gauerslund Kunstgræs
|
|
Gauerslund IF
|
|
|
577594
|
to09-02 2023
|
19:00
|
|
|
Hover IF Kunstgræs
|
|
Hover IF
|
|
|
577538
|
to09-02 2023
|
19:30
|
|
|
Danisol Park Kunstgræs (Vejle)
|
|
Vejle Kammeraterne
|
|
|
592899
|
fr10-02 2023
|
19:00
|
|
|
Volkswagen Park Randers (kunst)
|
|
Hornbæk SF
|
|
|
811083
|
fr10-02 2023
|
19:00
|
|
|
Rødding Kunstgræsbane
|
|
Sdr. Hygum B
|
|
|
510244
|
lø11-02 2023
|
11:00
|
|
|
Lund Stadion
|
|
Lund IF
|
|
|
876072
|
lø11-02 2023
|
11:00
|
|
|
Lund Stadion
|
ANN
|
Lund IF
|
|
|
490282
|
lø11-02 2023
|
12:00
|
|
|
Thisted Kunstgræsbane
|
|
Thisted FC
|
|
|
371679
|
lø11-02 2023
|
12:30
|
|
|
Sydbyens Kunstgræs (Haderslev)
|
|
FCH 6100
|
|
|
811613
|
lø11-02 2023
|
13:00
|
|
|
Sulsted Stadion
|
|
Sulsted IF
|
|
|
840244
|
lø11-02 2023
|
13:00
|
|
|
Spjald Kunstgræsbane
|
|
Spjald Fritidscenter
|
|
|
846519
|
lø11-02 2023
|
13:00
|
|
|
Egeris Kunstgræsbane (Bane 8)
|
|
Skive IK
|
|
|
492203
|
lø11-02 2023
|
13:00
|
|
|
Aarsbjerg Idrætscenters Kunstgræsbane
|
|
Broager UI
|
|
|
106941
|
lø11-02 2023
|
13:00
|
|
|
SuperBrugsen ARENA Give (kunst)
|
|
Give Fremad
|
|
|
496309
|
lø11-02 2023
|
13:30
|
|
|
Sparekassen Danmark Arena Kunstgræs (Farsø)
|
|
Farsø/Ullits IK
|
|
|
507967
|
lø11-02 2023
|
14:00
|
|
|
Herning Fremad's Kunstgræsbane 1
|
|
Herning Fremad
|
|
|
293156
|
lø11-02 2023
|
14:00
|
|
|
Sæby Kunstgræsbane
|
|
IF Skjold Sæby
|
|
|
681211
|
lø11-02 2023
|
14:00
|
|
|
AC Huse Park Kunstgræs
|
|
IF Midtdjurs
|
|
|
827550
|
lø11-02 2023
|
14:05
|
|
|
B52/Aalborg Fodbold Club Kunstgræs
|
|
B52/Aalborg Fodbold Club
|
|
|
210205
|
lø11-02 2023
|
14:30
|
|
|
Kunstgræsbanen Rosendal
|
|
Rosendal IK
|
|
|
134170
|
lø11-02 2023
|
14:30
|
|
|
Højslev Kunstgræsbane
|
|
Højslev Station IF
|
|
|
573808
|
lø11-02 2023
|
15:00
|
|
|
NFB Kunstgræs Lindholm
|
|
Nørresundby Forenede Boldklubber
|
|
|
832601
|
lø11-02 2023
|
15:00
|
|
|
Designa Kunstgræs 2
|
|
FC Horsens
|
|
|
380438
|
lø11-02 2023
|
16:00
|
|
|
Hadsten Kunstgræs
|
|
Hadsten Sports Klub
|
|
|
150148
|
lø11-02 2023
|
16:00
|
|
|
Hadsten Kunstgræs
|
ANN
|
Hadsten Sports Klub
|
|
|
110593
|
lø11-02 2023
|
16:15
|
|
|
Quickpoint Park Helsted Kunstgræsbane
|
ANN
|
Helsted Fremad IF
|
|
|
830977
|
lø11-02 2023
|
16:15
|
|
|
Quickpoint Park Helsted Kunstgræsbane
|
|
Helsted Fremad IF
|
|
|
588845
|
sø12-02 2023
|
13:00
|
|
|
Gistrup kunstgræsanlæg
|
|
LKB/Gistrup
|
|
|
260431
|
sø12-02 2023
|
14:00
|
|
|
MKS Byg & Entreprise Arena (Viby IF kunstgræs)
|
|
Viby IF
|
|
|
839792
|
sø12-02 2023
|
15:45
|
|
|
Nordjyske Bank Arena (KFUM)
|
|
Aalborg KFUM Fodbold
|
|
|
787856
|
ti14-02 2023
|
18:30
|
|
|
Videbæk Stadion
|
|
Videbæk IF
|
|
|
827553
|
fr17-02 2023
|
19:00
|
|
|
B52/Aalborg Fodbold Club Kunstgræs
|
|
B52/Aalborg Fodbold Club
|
|
|
749668
|
lø18-02 2023
|
11:00
|
|
|
Jutlanderbank Arena (kunstgræs) (Fjerritslev)
|
|
Trekroner IF 98
|
|
|
832604
|
lø18-02 2023
|
11:00
|
|
|
Lund Stadion
|
|
Lund IF
|
|
|
143249
|
lø18-02 2023
|
13:00
|
|
|
AC Huse Park Kunstgræs
|
|
IF Midtdjurs
|
|
|
989435
|
lø18-02 2023
|
13:00
|
|
|
Spjald Kunstgræsbane
|
|
Spjald Fritidscenter
|
|
|
902382
|
lø18-02 2023
|
13:30
|
|
|
Herning Fremad's Kunstgræsbane 1
|
|
Herning Fremad
|
|
|
940104
|
lø18-02 2023
|
13:30
|
|
|
Løjt Kunstgræsbane
|
ANN
|
Løjt IF
|
|
|
251376
|
lø18-02 2023
|
14:00
|
|
|
Sparekassen Djursland Park - Hornslet (kunst)
|
|
Hornslet IF
|
|
|
486653
|
lø18-02 2023
|
14:00
|
|
|
Sparekassen Danmark Park/Kunstgræs (Aal. Chang)
|
|
Aalborg Chang
|
|
|
838975
|
lø18-02 2023
|
14:00
|
|
|
Bælum/Solbjerg Kunstgræs
|
|
Bælum/Solbjerg IF
|
|
|
496314
|
lø18-02 2023
|
14:30
|
|
|
Sparekassen Danmark Arena Kunstgræs (Farsø)
|
|
Farsø/Ullits IK
|
|
|
107140
|
lø18-02 2023
|
14:30
|
|
|
Koncenton Park (ASA kunstgræs)
|
|
ASA, Aarhus
|
|
|
956464
|
lø18-02 2023
|
15:00
|
|
|
Sparekassen Danmark Arena Kunstgræs (Aars)
|
ANN
|
Aars IK
|
|
|
841714
|
lø18-02 2023
|
15:00
|
|
|
Spjald Kunstgræsbane
|
|
Spjald Fritidscenter
|
|
|
221141
|
lø18-02 2023
|
15:00
|
|
|
Sparekassen Danmark Arena Kunstgræs (Aars)
|
|
Aars IK
|
|
|
989495
|
lø18-02 2023
|
15:00
|
|
|
Støvring Stadion
|
|
Støvring IF Fodbold
|
|
|
150135
|
lø18-02 2023
|
16:00
|
|
|
Kjellerup Kunstgræsbane
|
|
Kjellerup IF
|
|
|
611984
|
sø19-02 2023
|
10:45
|
|
|
Nordjyske Bank Arena (KFUM)
|
|
Aalborg KFUM Fodbold
|
|
|
647352
|
sø19-02 2023
|
12:00
|
|
|
Trailergaarden-Gantrup Arena Kunstgræs
|
|
Østbirk IF
|
|
|
483942
|
sø19-02 2023
|
14:00
|
|
|
Guldager IC Kunstgræbane
|
|
Sædding/G IF
|
|
|
650248
|
ma20-02 2023
|
20:00
|
|
|
Vejen Idrætsc. Kunstgræsbane 2 (Gl. bane)
|
|
Føvling/Stenderup UI
|
|
|
841939
|
ti21-02 2023
|
18:30
|
|
|
Jutlanderbank Arena (kunstgræs) (Fjerritslev)
|
|
Fjerritslev IF
|
|
|
684689
|
ti21-02 2023
|
19:00
|
|
|
Sparkær Stadion
|
|
Sparkær IF
|
|
|
497248
|
ti21-02 2023
|
19:00
|
|
|
KFUM Parken
|
|
Fredericia KFUM
|
|
|
577539
|
ti21-02 2023
|
19:30
|
|
|
Danisol Park Kunstgræs (Vejle)
|
|
Vejle Kammeraterne
|
|
|
218132
|
on22-02 2023
|
16:45
|
|
|
Vejle Idrætsefterskoles Kunstgræsbane
|
|
UDMELDT / Vejle Idrætshøjskole
|
|
|
132236
|
on22-02 2023
|
19:35
|
|
|
Stadome, Ikast (kunst)
|
|
ISI Idrætsefterskole
|
|
|
841926
|
to23-02 2023
|
18:45
|
|
|
Ford Kunst Sydmors
|
|
Nordvestmors BK
|
|
|
214540
|
to23-02 2023
|
19:00
|
|
|
Sparekassen Danmark Arena (Skagen)
|
|
Skagen IK
|
|
|
841720
|
to23-02 2023
|
19:30
|
|
|
Spjald Kunstgræsbane
|
|
Spjald Fritidscenter
|
|
|
839013
|
to23-02 2023
|
19:45
|
|
|
Ry Fodbold Kunstgræsbane
|
|
Ry Fodbold
|
|
|
510245
|
to23-02 2023
|
20:00
|
|
|
Lund Stadion
|
|
Lund IF
|
|
|
902755
|
to23-02 2023
|
20:00
|
|
|
Sparekassen Djursland Park - Hornslet (kunst)
|
|
Hornslet IF
|
|
|
214705
|
to23-02 2023
|
20:35
|
|
|
B52/Aalborg Fodbold Club Kunstgræs
|
|
B52/Aalborg Fodbold Club
|
|
|
216372
|
fr24-02 2023
|
18:30
|
|
|
Toftlund Kunstgræs
|
|
UDMELDT / Skærbæk B
|
|
|
278615
|
fr24-02 2023
|
19:00
|
|
|
Marienlund Kunstgræs 1
|
|
Mariehøj Kammeraterne Silkeborg
|
|
|
298935
|
fr24-02 2023
|
19:00
|
|
|
Hammerum Kunstgræsbane 1
|
|
Hammerum IF
|
|
|
449183
|
fr24-02 2023
|
19:00
|
|
|
Designa Kunstgræs 1
|
|
FC Horsens
|
|
|
482086
|
fr24-02 2023
|
19:00
|
|
|
Stoholm Kunstgræsbane
|
|
Stoholm IF
|
|
|
572573
|
fr24-02 2023
|
19:00
|
|
|
Egeris Kunstgræsbane (Bane 8)
|
|
Skive IK
|
|
|
443501
|
fr24-02 2023
|
20:15
|
|
|
Kjellerup Kunstgræsbane
|
|
Kjellerup IF
|
|
|
828186
|
lø25-02 2023
|
12:00
|
|
|
Kibæk Krydsfelt
|
|
Kibæk IF
|
|
|
843452
|
lø25-02 2023
|
12:00
|
|
|
Sparekassen Danmark Arena Kunstgræs (Farsø)
|
|
Gundersted IF
|
|
|
396446
|
lø25-02 2023
|
12:10
|
|
|
Bælum/Solbjerg Kunstgræs
|
|
Visborg IF
|
|
|
383843
|
lø25-02 2023
|
12:30
|
|
|
Gistrup kunstgræsanlæg
|
|
FC Dansom
|
|
|
500737
|
lø25-02 2023
|
13:00
|
|
|
Han Herreders Ungdomsskole (Fjerritslev)
|
|
Nors B
|
|
|
989489
|
lø25-02 2023
|
13:00
|
|
|
Øster Hornum Hallen
|
|
Øster Hornum IF
|
|
|
577540
|
lø25-02 2023
|
13:30
|
|
|
Danisol Park Kunstgræs (Vejle)
|
|
Vejle Kammeraterne
|
|
|
336232
|
lø25-02 2023
|
13:30
|
|
|
AC Huse Park Kunstgræs
|
|
IF Midtdjurs
|
|
|
940482
|
lø25-02 2023
|
13:30
|
|
|
Løjt Kunstgræsbane
|
|
Løjt IF
|
|
|
496311
|
lø25-02 2023
|
14:00
|
|
|
Sparekassen Danmark Arena Kunstgræs (Farsø)
|
|
Farsø/Ullits IK
|
|
|
277492
|
lø25-02 2023
|
14:00
|
|
|
Guldager IC Kunstgræbane
|
|
Sædding/G IF
|
|
|
150288
|
lø25-02 2023
|
14:00
|
|
|
Vrå Kunstgræsbane
|
|
Idrætscenter Vendsyssel
|
|
|
507996
|
lø25-02 2023
|
14:00
|
|
|
Herning Fremad's Kunstgræsbane 1
|
|
Herning Fremad
|
|
|
512650
|
lø25-02 2023
|
14:00
|
|
|
Højslev Stadion
|
|
Højslev Station IF
|
|
|
828521
|
lø25-02 2023
|
14:00
|
|
|
Tarm Kunstgræsbane
|
|
Tarm IF
|
|
|
646125
|
lø25-02 2023
|
14:00
|
|
|
Bramming GI-E Kunstgræsbane
|
|
Bramming B
|
|
|
134108
|
lø25-02 2023
|
14:15
|
|
|
Kunstgræs Liseborg
|
|
Hersom/Bjerregrav IF
|
|
|
132172
|
lø25-02 2023
|
14:30
|
|
|
Rødding Kunstgræsbane
|
|
Føvling/Stenderup UI
|
|
|
500818
|
lø25-02 2023
|
15:00
|
|
|
Fælleden kunstgræsbane
|
|
FC Skanderborg
|
|
|
647225
|
lø25-02 2023
|
15:00
|
|
|
Alhedens Kunstgræsbane
|
|
Alhedens IF
|
|
|
737853
|
lø25-02 2023
|
15:00
|
|
|
Ikast FC Stadion Allé - Kunstbane 1
|
|
Ikast Football Club
|
|
|
643387
|
lø25-02 2023
|
15:00
|
|
|
Sparekassen Danmark Park, Dronninglund, Kunstgræs
|
|
Dronninglund IF
|
|
|
916408
|
lø25-02 2023
|
15:00
|
|
|
Hadsten Kunstgræs
|
|
Hadsten Sports Klub
|
|
|
300872
|
lø25-02 2023
|
15:20
|
|
|
TIE Multiarena (Kunstgræs)
|
|
Kolind/Perstrup IF
|
|
|
211557
|
lø25-02 2023
|
15:30
|
|
|
Søholt Kunstbane 1
|
ANN
|
Aarhus Black Vipers
|
|
|
211558
|
lø25-02 2023
|
15:30
|
|
|
Søholt Kunstbane 1
|
|
Aarhus Black Vipers
|
|
|
293157
|
lø25-02 2023
|
15:30
|
|
|
Sæby Kunstgræsbane
|
|
IF Skjold Sæby
|
|
|
212581
|
lø25-02 2023
|
16:15
|
|
|
Sparekassen Danmark Arena Kunstgræs (Aars)
|
|
Kvik IF
|
|
|
110561
|
sø26-02 2023
|
10:30
|
|
|
Frøs Arena
|
|
Gredstedbro B
|
|
|
245490
|
sø26-02 2023
|
12:30
|
|
|
Jebjerg Kunstgræsbane
|
|
Roslev IK
|
|
|
449263
|
sø26-02 2023
|
13:00
|
|
|
Kunstgræsbanen-VSK Aarhus
|
|
Vejlby Skovbakken Aarhus
|
|
|
741528
|
sø26-02 2023
|
13:00
|
|
|
Bov IF Kunstgræs
|
|
Bov IF
|
|
|
592841
|
sø26-02 2023
|
14:00
|
|
|
DS Arena - Kunstgræs (Hobro)
|
|
Hobro IK
|
|
|
830969
|
sø26-02 2023
|
14:00
|
|
|
Nissum Park (kunstgræs)
|
|
Klinkby B
|
|
|
838196
|
sø26-02 2023
|
14:00
|
|
|
Mosevej Kunstgræsbane
|
|
Kolding B
|
|
|
839016
|
sø26-02 2023
|
14:00
|
|
|
Metropolis Arena (kunst)
|
|
Seest B
|
|
|
865400
|
sø26-02 2023
|
14:00
|
|
|
Hovedgaard Kunstgræs
|
ANN
|
Hovedgård IF
|
|
|
940564
|
sø26-02 2023
|
14:00
|
|
|
Hovedgaard Kunstgræs
|
|
Hovedgård IF
|
|
|
836896
|
sø26-02 2023
|
14:15
|
|
|
Kunstgræs Liseborg
|
|
Løvel IF
|
|
|
836341
|
sø26-02 2023
|
15:00
|
|
|
Koncenton Park (ASA kunstgræs)
|
|
ASA, Aarhus
|
|
|
741594
|
sø26-02 2023
|
16:00
|
|
|
B52/Aalborg Fodbold Club Kunstgræs
|
|
FK Fjordsiden
|
|
|
836141
|
sø26-02 2023
|
17:30
|
|
|
Volkswagen Park Randers (kunst)
|
|
Hornbæk SF
|
|
|
385399
|
ma27-02 2023
|
19:30
|
|
|
Sydbyens Kunstgræs (Haderslev)
|
|
FCH 6100
|
|
|
991320
|
ti28-02 2023
|
18:15
|
|
|
Bælum/Solbjerg Kunstgræs
|
|
Bælum/Solbjerg IF
|
|
|
830988
|
ti28-02 2023
|
19:00
|
|
|
Vestjysk Bank Arena, Bording
|
|
Bording IF
|
|
|
284022
|
ti28-02 2023
|
19:45
|
|
|
Metropolis Arena (kunst)
|
|
Seest B
|
|
|
396328
|
ti28-02 2023
|
19:45
|
|
|
Stadome, Ikast (kunst)
|
|
ISI Idrætsefterskole
|
|
|
482087
|
to02-03 2023
|
19:00
|
|
|
Stoholm Kunstgræsbane
|
|
Stoholm IF
|
|
|
610551
|
to02-03 2023
|
19:15
|
|
|
Højene Hallen Kunstgræs
|
|
Skibsby-Højene IF
|
|
|
100134
|
to02-03 2023
|
20:15
|
|
|
Gistrup kunstgræsanlæg
|
|
Mou IF
|
|
|
246711
|
fr03-03 2023
|
18:30
|
|
|
Kunstgræsbane Gug Boldklub
|
|
Gug B
|
|
|
502812
|
fr03-03 2023
|
18:30
|
|
|
Mørke skole
|
|
Mørke IF
|
|
|
235968
|
fr03-03 2023
|
19:00
|
|
|
B52/Aalborg Fodbold Club Kunstgræs
|
|
B52/Aalborg Fodbold Club
|
|
|
396358
|
lø04-03 2023
|
10:20
|
|
|
Sparekassen Danmark Arena Kunstgræs (Farsø)
|
|
Sjørring B
|
|
|
427597
|
lø04-03 2023
|
11:00
|
|
|
Bælum/Solbjerg Kunstgræs
|
UDS
|
Als B
|
|
|
678113
|
lø04-03 2023
|
12:15
|
|
|
Mejrup Kultur & Fritidscenter
|
|
Mejrup GU
|
|
|
108159
|
lø04-03 2023
|
12:30
|
|
|
Hellebjerg Kunstgræs
|
|
Juelsminde IF
|
|
|
150236
|
lø04-03 2023
|
12:30
|
|
|
Valsgård Stadion
|
|
Valsgård IF 83
|
|
|
427738
|
lø04-03 2023
|
13:00
|
|
|
Vestjysk Bank Arena, Bording
|
|
Bording IF
|
|
|
407639
|
lø04-03 2023
|
13:00
|
|
|
Rørbæk Stadion
|
|
Nørager IF
|
|
|
956624
|
lø04-03 2023
|
13:00
|
|
|
Vestjysk Bank Arena, Bording
|
ANN
|
Bording IF
|
|
|
239075
|
lø04-03 2023
|
13:15
|
|
|
Gistrup kunstgræsanlæg
|
|
RKG Fodbold
|
|
|
105437
|
lø04-03 2023
|
13:30
|
|
|
Faster Stadion
|
|
Faster B
|
|
|
989488
|
lø04-03 2023
|
13:30
|
|
|
Hals Stadion - Spar D Arena
|
|
Øster Hornum IF
|
|
|
991323
|
lø04-03 2023
|
13:30
|
|
|
Sparekassen Danmark Arena (Jetsmark)
|
|
Sønderup/Suldrup IK Frem
|
|
|
547131
|
lø04-03 2023
|
14:00
|
|
|
Vejrup Fritidscenter
|
|
Gørding/Lourup IF
|
|
|
988556
|
lø04-03 2023
|
14:00
|
|
|
Sparkær Stadion
|
|
Sparkær IF
|
|
|
989463
|
lø04-03 2023
|
14:00
|
|
|
Billund Kunstgræs
|
|
Billund IF
|
|
|
843453
|
lø04-03 2023
|
14:00
|
|
|
Sparekassen Danmark Arena Kunstgræs (Farsø)
|
|
Gundersted IF
|
|
|
397156
|
lø04-03 2023
|
14:00
|
|
|
Sparekassen Danmark Arena (Skagen)
|
|
Skagen IK
|
|
|
686949
|
lø04-03 2023
|
14:00
|
|
|
Højene Hallen Kunstgræs
|
|
Skibsby-Højene IF
|
|
|
542676
|
lø04-03 2023
|
14:05
|
|
|
Bælum/Solbjerg Kunstgræs
|
|
Bælum/Solbjerg IF
|
|
|
735898
|
lø04-03 2023
|
14:15
|
|
|
Kunstgræs Lynddahl Park Ribe
|
ANN
|
Hviding IF
|
|
|
211833
|
lø04-03 2023
|
14:15
|
|
|
Kunstgræs Lynddahl Park Ribe
|
|
Hviding IF
|
|
|
737851
|
lø04-03 2023
|
15:00
|
|
|
EDC Arena – Ikast (kunst)
|
|
Ikast Football Club
|
|
|
801642
|
lø04-03 2023
|
15:00
|
|
|
Metropol Park (Viborg)
|
|
NUGF Viborg
|
|
|
940484
|
lø04-03 2023
|
15:00
|
|
|
Løjt Kunstgræsbane
|
|
Løjt IF
|
|
|
940568
|
lø04-03 2023
|
15:00
|
|
|
Thomsen Auto Park Kunstgræs (Lunderskov)
|
|
Vamdrup IF
|
|
|
847253
|
lø04-03 2023
|
16:00
|
|
|
Koncenton Park (ASA kunstgræs)
|
|
ASA, Aarhus
|
|
|
859338
|
lø04-03 2023
|
16:00
|
|
|
Herning Fremad's Kunstgræsbane 2
|
|
Herning Fremad
|
|
|
836147
|
lø04-03 2023
|
16:00
|
|
|
Sparekassen Danmark Park, Dronninglund, Kunstgræs
|
|
Dronninglund IF
|
|
|
496312
|
lø04-03 2023
|
16:00
|
|
|
Sparekassen Danmark Arena Kunstgræs (Farsø)
|
|
Farsø/Ullits IK
|
|
|
520828
|
lø04-03 2023
|
16:00
|
|
|
Aarsbjerg Idrætscenters Kunstgræsbane
|
|
Broager UI
|
|
|
150136
|
lø04-03 2023
|
16:00
|
|
|
Kjellerup Kunstgræsbane
|
|
Kjellerup IF
|
|
|
397005
|
lø04-03 2023
|
16:50
|
|
|
TRIF Kunstgræsbane
|
|
Ådalen IF
|
|
|
836120
|
sø05-03 2023
|
12:00
|
|
|
MKS Byg & Entreprise Arena (Viby IF kunstgræs)
|
|
Viby IF
|
|
|
421591
|
sø05-03 2023
|
13:15
|
|
|
Kunstgræsbanen-Idrætshøjskolen
|
|
Aarhus Black Vipers
|
|
|
520829
|
sø05-03 2023
|
13:15
|
|
|
Aarsbjerg Idrætscenters Kunstgræsbane
|
ANN
|
Broager UI
|
|
|
790230
|
sø05-03 2023
|
14:00
|
|
|
Agerskov Ungdomsskole Kunstgræs
|
ANN
|
Hellevad IF
|
|
|
834148
|
sø05-03 2023
|
14:00
|
|
|
Agerskov Ungdomsskole Kunstgræs
|
|
Hellevad IF
|
|
|
836897
|
sø05-03 2023
|
14:15
|
|
|
Kunstgræs Liseborg
|
|
Løvel IF
|
|
|
238919
|
sø05-03 2023
|
14:20
|
|
|
Riisvangen Stadion
|
|
Aarhus Fremad
|
|
|
703971
|
sø05-03 2023
|
15:00
|
|
|
Jakobsen og Blindkilde Arena, Kunstgræs (Aulum)
|
|
Aulum IF
|
|
|
396046
|
sø05-03 2023
|
15:00
|
|
|
Rødekro Kunstgræsbane
|
|
Hjordkær UIF
|
|
|
832600
|
sø05-03 2023
|
15:30
|
|
|
Kunstgræsbanen-VSK Aarhus
|
|
Vejlby Skovbakken Aarhus
|
|
|
385076
|
sø05-03 2023
|
18:00
|
|
|
Lyseng Kunstgræs
|
|
IF Lyseng
|
|
|
428237
|
ma06-03 2023
|
18:30
|
|
|
Fjerritslev Stadion
|
|
Ørebro B
|
|
|
413557
|
ti07-03 2023
|
19:00
|
|
|
Ford Kunst Sydmors
|
ANN
|
Nordvestmors BK
|
|
|
443755
|
ti07-03 2023
|
19:00
|
|
|
Sparkær Stadion
|
|
Sparkær IF
|
|
|
510288
|
ti07-03 2023
|
19:00
|
|
|
Hovedgaard Kunstgræs
|
|
Lund IF
|
|
|
940569
|
ti07-03 2023
|
19:15
|
|
|
Thomsen Auto Park Kunstgræs (Lunderskov)
|
|
Vamdrup IF
|
|
|
148730
|
on08-03 2023
|
18:30
|
|
|
Ingstrup Efterskoles Kunstgræsbane
|
|
Moseby B
|
|
|
278581
|
on08-03 2023
|
19:00
|
|
|
Billund Kunstgræs
|
|
Billund IF
|
|
|
428240
|
on08-03 2023
|
19:00
|
|
|
Jutlanderbank Arena (kunstgræs) (Fjerritslev)
|
ANN
|
Trekroner IF 98
|
|
|
100135
|
to09-03 2023
|
18:45
|
|
|
Mou Stadion
|
ANN
|
Mou IF
|
|
|
577597
|
to09-03 2023
|
19:00
|
|
|
Hover IF Kunstgræs
|
|
Hover IF
|
|
|
242825
|
to09-03 2023
|
20:00
|
|
|
Sparekassen Djursland Park - Hornslet (kunst)
|
|
Hornslet IF
|
|
|
490284
|
to09-03 2023
|
20:15
|
|
|
Sparekassen Danmark Arena Kunstgræs (Aars)
|
ANN
|
Aars IK
|
|
|
150137
|
fr10-03 2023
|
18:30
|
|
|
Kjellerup Kunstgræsbane
|
|
Kjellerup IF
|
|
|
407336
|
fr10-03 2023
|
18:30
|
|
|
Kunstgræsbane Gug Boldklub
|
|
Gug B
|
|
|
681263
|
fr10-03 2023
|
18:30
|
|
|
NFB Kunstgræs Lindholm
|
|
Nørresundby Forenede Boldklubber
|
|
|
415040
|
fr10-03 2023
|
19:00
|
|
|
Overlund Kunststofbane
|
|
Skals FF
|
|
|
278507
|
fr10-03 2023
|
19:00
|
|
|
Esbjerg Kunstgræsbane
|
|
Esbjerg fB
|
|
|
105438
|
fr10-03 2023
|
20:00
|
|
|
Skjern Kunstgræsbane
|
|
Faster B
|
|
|
108251
|
lø11-03 2023
|
11:00
|
|
|
Spjald Kunstgræsbane
|
|
Spjald Fritidscenter
|
|
|
105454
|
lø11-03 2023
|
12:00
|
|
|
Sparekassen Danmark Park/Kunstgræs (Aal. Chang)
|
|
Aalborg Chang
|
|
|
989464
|
lø11-03 2023
|
12:00
|
|
|
Billund Kunstgræs
|
|
Billund IF
|
|
|
831006
|
lø11-03 2023
|
12:20
|
|
|
Arena Vest Kunstgræsbane (Aarhus)
|
|
Aabyhøj IF
|
|
|
989478
|
lø11-03 2023
|
12:30
|
|
|
Marienlund Kunstgræs 1
|
|
B 74 Silkeborg
|
|
|
724685
|
lø11-03 2023
|
13:00
|
|
|
Agerskov Ungdomsskole Kunstgræs
|
|
Hellevad IF
|
|
|
431938
|
lø11-03 2023
|
13:00
|
|
|
Gistrup Idrætscenter
|
|
LKB/Gistrup
|
|
|
100797
|
lø11-03 2023
|
13:00
|
|
|
Agerskov Ungdomsskole Kunstgræs
|
ANN
|
Hellevad IF
|
|
|
371726
|
lø11-03 2023
|
13:00
|
|
|
Givskud Kunstgræs
|
ANN
|
Øster Nykirke IF
|
|
|
371727
|
lø11-03 2023
|
13:00
|
|
|
Givskud Kunstgræs
|
|
Øster Nykirke IF
|
|
|
940483
|
lø11-03 2023
|
13:00
|
|
|
Egeris Kunstgræsbane (Bane 8)
|
|
Skive IK
|
|
|
577542
|
lø11-03 2023
|
13:30
|
|
|
Danisol Park Kunstgræs (Vejle)
|
|
Vejle Kammeraterne
|
|
|
877812
|
lø11-03 2023
|
13:30
|
|
|
Alhedens Kunstgræsbane
|
|
Alhedens IF
|
|
|
916409
|
lø11-03 2023
|
14:00
|
|
|
Hadsten Kunstgræs
|
|
Hadsten Sports Klub
|
|
|
394935
|
lø11-03 2023
|
14:00
|
|
|
Tønder Kunstgræs
|
|
UDMELDT / Skærbæk B
|
|
|
408124
|
lø11-03 2023
|
14:00
|
|
|
Stoholm Kunstgræsbane
|
|
Stoholm IF
|
|
|
430394
|
lø11-03 2023
|
14:00
|
|
|
Rødding Kunstgræsbane
|
|
Jernved IF
|
|
|
307705
|
lø11-03 2023
|
14:00
|
|
|
Jebjerg Kunstgræsbane
|
|
Roslev IK
|
|
|
109152
|
lø11-03 2023
|
15:00
|
|
|
Løjt Kunstgræsbane
|
|
Løjt IF
|
|
|
350114
|
lø11-03 2023
|
15:00
|
|
|
AC Huse Park Kunstgræs
|
|
IF Midtdjurs
|
|
|
832603
|
lø11-03 2023
|
15:00
|
|
|
Designa Kunstgræs 2
|
|
FC Horsens
|
|
|
297309
|
lø11-03 2023
|
15:25
|
|
|
Arena Vest Kunstgræsbane (Aarhus)
|
|
Fuglebakken KFUM Århus
|
|
|
397148
|
lø11-03 2023
|
15:30
|
|
|
Haderslev Kunstgræsbane
|
|
Haderslev FK
|
|
|
407625
|
lø11-03 2023
|
15:30
|
|
|
Støvring Stadion
|
|
Støvring IF Fodbold
|
|
|
681210
|
lø11-03 2023
|
15:30
|
|
|
Auning Stadion
|
|
Auning IF
|
|
|
546365
|
lø11-03 2023
|
16:00
|
|
|
Nordjyske Bank Arena (KFUM)
|
|
Aalborg KFUM Fodbold
|
|
|
736248
|
lø11-03 2023
|
16:00
|
|
|
Rødekro Kunstgræsbane
|
|
Rødekro IF
|
|
|
989590
|
lø11-03 2023
|
16:00
|
|
|
Vrå Kunstgræsbane
|
|
Idrætscenter Vendsyssel
|
|
|
338085
|
lø11-03 2023
|
16:00
|
|
|
Universal Parken (Kunstgræs)
|
|
Skibet IF
|
|
|
827585
|
lø11-03 2023
|
16:10
|
|
|
B52/Aalborg Fodbold Club Kunstgræs
|
|
B52/Aalborg Fodbold Club
|
|
|
138806
|
lø11-03 2023
|
16:15
|
|
|
Vestjysk Bank Stadion, Kunstgræs (Varde)
|
|
Varde IF
|
|
|
646423
|
sø12-03 2023
|
10:20
|
|
|
Kunstgræs Lynddahl Park Ribe
|
|
Bramming B
|
|
|
110563
|
sø12-03 2023
|
10:30
|
|
|
Frøs Arena
|
|
Gredstedbro B
|
|
|
703325
|
sø12-03 2023
|
11:00
|
|
|
Jutlanderbank Arena (kunstgræs) (Fjerritslev)
|
|
Fjerritslev IF
|
|
|
792249
|
sø12-03 2023
|
11:00
|
|
|
Metropol Park (Viborg)
|
|
NUGF Viborg
|
|
|
940562
|
sø12-03 2023
|
11:45
|
|
|
Lystrup Kunstbane
|
|
Lystrup IF
|
|
|
430390
|
sø12-03 2023
|
13:00
|
|
|
Fredensvang - Kunst Bane 6
|
|
AGF, Aarhus
|
|
|
737852
|
sø12-03 2023
|
13:00
|
|
|
EDC Arena – Ikast (kunst)
|
|
Ikast Football Club
|
|
|
385078
|
sø12-03 2023
|
13:00
|
|
|
Lyseng Kunstgræs
|
|
IF Lyseng
|
|
|
842535
|
sø12-03 2023
|
14:00
|
|
|
Kunstgræsbanen-VSK Aarhus
|
|
Vejlby Skovbakken Aarhus
|
|
|
736837
|
sø12-03 2023
|
14:00
|
|
|
Storvorde Sejlflod Stadion
|
|
RKG Fodbold
|
|
|
238927
|
sø12-03 2023
|
14:20
|
|
|
Riisvangen Stadion
|
|
Aarhus Fremad
|
|
|
397050
|
sø12-03 2023
|
14:30
|
|
|
Ingstrup Efterskoles Kunstgræsbane
|
|
Moseby B
|
|
|
410767
|
sø12-03 2023
|
16:00
|
|
|
Thisted Kunstgræsbane
|
|
Hanstholm IF
|
|
|
396724
|
sø12-03 2023
|
16:00
|
|
|
MKS Byg & Entreprise Arena (Viby IF kunstgræs)
|
|
Viby IF
|
|
|
297464
|
ti14-03 2023
|
19:00
|
|
|
Skærbæk Kunstgræsbane
|
ANN
|
UDMELDT / Skærbæk B
|
|
|
327256
|
ti14-03 2023
|
19:00
|
|
|
Ford Kunst Sydmors
|
|
Nordvestmors BK
|
|
|
340698
|
ti14-03 2023
|
19:00
|
|
|
Sparekassen Danmark Park, Dronninglund, Kunstgræs
|
|
Dronninglund IF
|
|
|
340757
|
ti14-03 2023
|
19:00
|
|
|
Arena Kop & Kande (Brønderslev)
|
|
Brønderslev IF
|
|
|
375063
|
ti14-03 2023
|
19:00
|
|
|
DS Arena - Kunstgræs (Hobro)
|
|
Doense/Vebbestrup IF
|
|
|
410189
|
ti14-03 2023
|
19:00
|
|
|
Stoholm Kunstgræsbane
|
|
Stoholm IF
|
|
|
531448
|
ti14-03 2023
|
19:00
|
|
|
Jacobsen Plus - Kunst Arena 4
|
|
Horsens fS
|
|
|
610552
|
ti14-03 2023
|
19:00
|
|
|
Højene Hallen Kunstgræs
|
|
Skibsby-Højene IF
|
|
|
215839
|
on15-03 2023
|
19:00
|
|
|
Vestjysk Bank Arena, Bording
|
|
Bording IF
|
|
|
297034
|
on15-03 2023
|
19:15
|
|
|
Kunstgræs Lynddahl Park Ribe
|
|
Hviding IF
|
|
|
366123
|
on15-03 2023
|
19:30
|
|
|
Hedensted HM Park Kunstgræsbane
|
|
Sole IF
|
|
|
375016
|
on15-03 2023
|
19:30
|
|
|
NFB Kunstgræs Lindholm
|
|
NUBI
|
|
|
366306
|
on15-03 2023
|
20:00
|
|
|
Fynske Bank KunstNord
|
|
Dalby GF
|
|
|
109200
|
to16-03 2023
|
18:00
|
|
|
Fjerritslev Stadion
|
|
Fjerritslev IF
|
|
|
297053
|
to16-03 2023
|
18:30
|
|
|
Elektrikeren Nord Arena (Østervraa)
|
ANN
|
Østervraa IF
|
|
|
219516
|
to16-03 2023
|
19:00
|
|
|
Måbjerg Kunstgræsbane
|
|
Måbjerg IF
|
|
|
430195
|
to16-03 2023
|
19:00
|
|
|
TIE Multiarena (Kunstgræs)
|
|
Kolind/Perstrup IF
|
|
|
686950
|
to16-03 2023
|
19:15
|
|
|
Højene Hallen Kunstgræs
|
|
Skibsby-Højene IF
|
|
|
338287
|
to16-03 2023
|
19:15
|
|
|
Thomsen Auto Park Kunstgræs (Lunderskov)
|
|
Lunderskov B
|
|
|
138318
|
to16-03 2023
|
20:30
|
|
|
Nibe B Kunstgræs
|
|
Øster Hornum IF
|
|
|
416257
|
fr17-03 2023
|
18:30
|
|
|
Hjørring Kunstgræsbane
|
|
Hjørring IF
|
|
|
703972
|
fr17-03 2023
|
19:00
|
|
|
Jakobsen og Blindkilde Arena, Kunstgræs (Aulum)
|
|
Aulum IF
|
|
|
755540
|
fr17-03 2023
|
19:00
|
|
|
Hammerum Kunstgræsbane 1
|
|
Hammerum IF
|
|
|
278508
|
fr17-03 2023
|
19:00
|
|
|
Esbjerg Kunstgræsbane
|
|
Esbjerg fB
|
|
|
375039
|
fr17-03 2023
|
19:00
|
|
|
Vildbjerg Kunstgræsbane 1
|
|
Skjern GF
|
|
|
606144
|
lø18-03 2023
|
10:00
|
|
|
Bryrup Stadion
|
|
Bryrup IF
|
|
|
577598
|
lø18-03 2023
|
11:00
|
|
|
Hover IF Kunstgræs
|
|
Hover IF
|
|
|
510289
|
lø18-03 2023
|
11:00
|
|
|
Lund Stadion
|
|
Lund IF
|
|
|
940573
|
lø18-03 2023
|
11:00
|
|
|
Thomsen Auto Park Kunstgræs (Lunderskov)
|
|
Vamdrup IF
|
|
|
158414
|
lø18-03 2023
|
11:00
|
|
|
Vestjysk Bank Arena, Bording
|
|
Nørre Snede GF
|
|
|
338168
|
lø18-03 2023
|
11:00
|
|
|
Trustrup Stadion
|
|
Trustrup-Ålsrode IF
|
|
|
338171
|
lø18-03 2023
|
12:00
|
|
|
Vestjysk Bank Stadion (Varde)
|
|
Varde IF
|
|
|
375061
|
lø18-03 2023
|
12:15
|
|
|
Vrå Kunstgræsbane
|
|
Idrætscenter Vendsyssel
|
|
|
260350
|
lø18-03 2023
|
13:00
|
|
|
Normal Arena, 11-mands (kunst)
|
|
FC Skanderborg
|
|
|
865402
|
lø18-03 2023
|
13:00
|
|
|
Hovedgaard Kunstgræs
|
|
Hovedgård IF
|
|
|
577545
|
lø18-03 2023
|
13:30
|
|
|
Danisol Park Kunstgræs (Vejle)
|
|
Vejle Kammeraterne
|
|
|
158373
|
lø18-03 2023
|
13:45
|
|
|
Alhedens Kunstgræsbane
|
|
Alhedens IF
|
|
|
260519
|
lø18-03 2023
|
14:00
|
|
|
Herning Fremad's Kunstgræsbane 1
|
|
Herning Fremad
|
|
|
260564
|
lø18-03 2023
|
14:00
|
|
|
Søholt Kunstbane 2
|
|
Funder GF
|
|
|
407637
|
lø18-03 2023
|
14:00
|
|
|
Oksbøl Stadion
|
|
Boldklubben Vestkysten
|
|
|
413664
|
lø18-03 2023
|
14:00
|
|
|
Spjald Kunstgræsbane
|
|
Spjald Fritidscenter
|
|
|
306117
|
lø18-03 2023
|
14:00
|
|
|
Skærbæk Fritidscenter
|
|
Hjordkær UIF
|
|
|
742885
|
lø18-03 2023
|
14:00
|
|
|
AC Huse Park Kunstgræs
|
|
IF Midtdjurs
|
|
|
940554
|
lø18-03 2023
|
14:00
|
|
|
Bov IF Kunstgræs
|
|
Bov IF
|
|
|
105455
|
lø18-03 2023
|
14:00
|
|
|
Sparekassen Danmark Park/Kunstgræs (Aal. Chang)
|
|
Aalborg Chang
|
|
|
150630
|
lø18-03 2023
|
14:00
|
|
|
Bælum/Solbjerg Kunstgræs
|
|
Valsgård IF 83
|
|
|
427608
|
lø18-03 2023
|
14:10
|
|
|
B52/AFC’s anlæg
|
|
B52/Aalborg Fodbold Club
|
|
|
449253
|
lø18-03 2023
|
14:30
|
|
|
Linak Arena Kunstgræsbane
|
|
Egen UI
|
|
|
430171
|
lø18-03 2023
|
15:00
|
|
|
Hammel Kunstgræsbane
|
|
Hammel GF
|
|
|
297363
|
lø18-03 2023
|
15:00
|
|
|
Støvring Stadion
|
|
Støvring IF Fodbold
|
|
|
212960
|
lø18-03 2023
|
15:00
|
|
|
Låstrup Stadion
|
|
Borup IF (J)
|
|
|
100131
|
lø18-03 2023
|
15:00
|
|
|
Sparekassen Danmark Park, Dronninglund, Kunstgræs
|
|
Dronninglund IF
|
|
|
105439
|
lø18-03 2023
|
15:00
|
|
|
Faster Stadion
|
|
Faster B
|
|
|
492488
|
lø18-03 2023
|
15:30
|
|
|
Sæby Kunstgræsbane
|
|
IF Skjold Sæby
|
|
|
838099
|
lø18-03 2023
|
15:45
|
|
|
Kunstgræsbanen-VSK Aarhus
|
|
Vejlby Skovbakken Aarhus
|
|
|
914416
|
lø18-03 2023
|
16:00
|
|
|
Kølvrå Stadion
|
|
Karup/Kølvrå 07
|
|
|
956588
|
lø18-03 2023
|
16:00
|
|
|
Sparekassen Danmark Arena Kunstgræs (Aars)
|
|
Aars IK
|
|
|
442738
|
lø18-03 2023
|
16:00
|
|
|
KFUM Park Kunstgræs
|
ANN
|
Fredericia KFUM
|
|
|
211562
|
lø18-03 2023
|
16:15
|
|
|
Gistrup kunstgræsanlæg
|
|
Sønderup/Suldrup IK Frem
|
|
|
736834
|
lø18-03 2023
|
16:15
|
|
|
Kunstgræs Lynddahl Park Ribe
|
|
Hviding IF
|
|
|
418832
|
lø18-03 2023
|
16:20
|
|
|
Randers Stadion, kunstgræs
|
ANN
|
FC Sabur
|
|
|
366376
|
lø18-03 2023
|
16:20
|
|
|
Randers Stadion, kunstgræs
|
|
FC Sabur
|
|
|
385081
|
lø18-03 2023
|
16:30
|
|
|
Lyseng Kunstgræs
|
|
IF Lyseng
|
|
|
110564
|
sø19-03 2023
|
10:20
|
|
|
Synshallen Arena, kunstgræs
|
|
Gredstedbro B
|
|
|
427742
|
sø19-03 2023
|
11:45
|
|
|
Lyseng Kunstgræs
|
|
IF Lyseng
|
|
|
316818
|
sø19-03 2023
|
12:00
|
|
|
Vestjysk Bank Arena, Bording
|
ANN
|
Bording IF
|
|
|
849169
|
sø19-03 2023
|
12:00
|
|
|
Linak Arena Kunstgræsbane
|
|
Hørup UI
|
|
|
183909
|
sø19-03 2023
|
12:10
|
|
|
MKS Byg & Entreprise Arena (Viby IF kunstgræs)
|
|
Viby IF
|
|
|
430224
|
sø19-03 2023
|
13:00
|
|
|
Flemming Kunstgræs
|
|
Rask Mølle & Omegns IF
|
|
|
647337
|
sø19-03 2023
|
13:00
|
|
|
Thisted Kunstgræsbane
|
|
Sjørring B
|
|
|
510296
|
sø19-03 2023
|
13:15
|
|
|
Lund Stadion
|
|
Lund IF
|
|
|
515740
|
sø19-03 2023
|
14:00
|
|
|
ØB Park (Ø Sundby)
|
|
Øster Sundby B32
|
|
|
545446
|
sø19-03 2023
|
14:00
|
|
|
Storvorde Sejlflod Stadion
|
ANN
|
RKG Fodbold
|
|
|
792250
|
sø19-03 2023
|
14:00
|
|
|
MKS Byg & Entreprise Arena (Viby IF kunstgræs)
|
|
Viby IF
|
|
|
836143
|
sø19-03 2023
|
15:00
|
|
|
Koncenton Park (ASA kunstgræs)
|
|
ASA, Aarhus
|
|
|
183908
|
sø19-03 2023
|
15:00
|
|
|
Mosevej Kunstgræsbane
|
|
Dalby GF
|
|
|
375036
|
sø19-03 2023
|
15:00
|
|
|
Rosendal Stadion
|
|
Rosendal IK
|
|
|
327225
|
sø19-03 2023
|
15:15
|
|
|
Sydbyens Kunstgræs (Haderslev)
|
|
FCH 6100
|
|
|
496313
|
sø19-03 2023
|
16:00
|
|
|
Sparekassen Danmark Arena Kunstgræs (Farsø)
|
|
Farsø/Ullits IK
|
|
|
154989
|
sø19-03 2023
|
16:00
|
|
|
MKS Byg & Entreprise Arena (Viby IF kunstgræs)
|
|
Viby IF
|
|
|
211566
|
sø19-03 2023
|
18:00
|
|
|
MKS Byg & Entreprise Arena (Viby IF kunstgræs)
|
ANN
|
FC Royal
|
|
|
219515
|
ti21-03 2023
|
19:00
|
|
|
Ford Kunst Sydmors
|
|
Nordvestmors BK
|
|
|
338144
|
ti21-03 2023
|
19:00
|
|
|
Nr. Snede Stadion
|
|
Nørre Snede GF
|
|
|
428749
|
ti21-03 2023
|
19:00
|
|
|
Jacobsen Plus - Kunst Arena 4
|
|
Horsens fS
|
|
|
327242
|
ti21-03 2023
|
19:30
|
|
|
Egtved Kunstgræs
|
|
Ammitsbøl/Egtved
|
|
|
366125
|
ti21-03 2023
|
20:15
|
|
|
Nørremarkens Kunstgræs (Vejle)
|
|
FC Hornstrup
|
|
|
509955
|
ti21-03 2023
|
20:15
|
|
|
Kunstgræsbanen Aalborg Freja
|
|
FK Fjordsiden
|
|
|
520808
|
on22-03 2023
|
19:00
|
|
|
Løkken Stadion
|
|
GVL Løkken
|
|
|
621235
|
to23-03 2023
|
19:00
|
|
|
Fredensvang - Kunst Bane 4
|
|
AGF, Aarhus
|
|
|
416254
|
to23-03 2023
|
19:45
|
|
|
Metropolis Arena (kunst)
|
|
Seest B
|
|
|
618866
|
fr24-03 2023
|
18:00
|
|
|
MKS Byg & Entreprise Arena (Viby IF kunstgræs)
|
|
Viby IF
|
|
|
428203
|
lø25-03 2023
|
16:20
|
|
|
Randers Stadion, kunstgræs
|
|
FC Sabur
|
|
|
215554
|
lø01-04 2023
|
10:30
|
|
|
Kunstgræsbane Bjerget Nordjyske Bank Arena
|
|
Bangsbo Freja
|
|
|
509976
|
ma03-04 2023
|
15:00
|
|
|
Sparekassen Danmark Arena Kunstgræs (Farsø)
|
|
Farsø/Ullits IK
|
|
|
949296
|
ti18-04 2023
|
18:30
|
|
|
Skjern Bank Arena, Bramming
|
|
Bramming B
|
|
|
196478
|
on10-05 2023
|
18:25
|
|
|
Vejle Idrætshøjskole
|
|
UDMELDT / Vejle Idrætshøjskole
|
Sønderborg Idrætshøjskole
|
|
196479
|
on10-05 2023
|
19:55
|
|
|
Vejle Idrætshøjskole
|
|
UDMELDT / Vejle Idrætshøjskole
|
|
|
196481
|
on10-05 2023
|
19:55
|
|
|
Vejle Idrætshøjskole
|
|
UDMELDT / Vejle Idrætshøjskole
|
Vejle Idrætshøjskole 2x45 min.
|
|
101760
|
to29-06 2023
|
18:00
|
|
|
Løjt Idrætsanlæg
|
|
Løjt IF
|
|
|
446937
|
lø01-07 2023
|
11:00
|
|
|
Skærbæk Fritidscenter
|
|
Skærbæk Fritidscenter
|
Zonguldakspor, serie 3 niveau
|
|
101752
|
lø01-07 2023
|
14:00
|
|
|
Skærbæk Fritidscenter
|
|
UDMELDT / Skærbæk B
|
|
|
128032
|
lø15-07 2023
|
13:00
|
|
|
Madsby Enge
|
|
Dansk Somalisk Kulturforening
|
Dansk Somalisk Kulturforening
|
|
770213
|
lø22-07 2023
|
12:40
|
|
|
Aggersund Stadion
|
|
Løgstør IF
|
|
|
132645
|
lø22-07 2023
|
15:00
|
|
|
Cuben
|
ANN
|
Christiansfeld IF
|
|
|
661672
|
to27-07 2023
|
17:50
|
|
|
Hodsager Klubcenter
|
|
Hodsager UF
|
|
|
661674
|
to27-07 2023
|
17:50
|
|
|
Hodsager Klubcenter
|
ANN
|
Hodsager UF
|
|
|
390712
|
to27-07 2023
|
19:00
|
|
|
Grejsdal Stadion
|
|
Grejs-Dalen Idrætsklub
|
|
|
661675
|
to27-07 2023
|
19:30
|
|
|
Hodsager Klubcenter
|
|
Hodsager UF
|
|
|
661673
|
to27-07 2023
|
19:30
|
|
|
Hodsager Klubcenter
|
|
Hodsager UF
|
|
|
390445
|
lø29-07 2023
|
10:00
|
|
|
Nord & Norre Arena (Biersted)
|
|
Biersted IF
|
|
|
389673
|
lø29-07 2023
|
13:00
|
|
|
Værum Stadion
|
|
Værum GF
|
|
|
389689
|
lø29-07 2023
|
14:00
|
|
|
Værum Stadion
|
|
Værum GF
|
|
|
390560
|
lø29-07 2023
|
14:00
|
|
|
EkspertFugen Arena, Harken
|
|
Harken UGF
|
|
|
128091
|
lø29-07 2023
|
15:00
|
|
|
Stensballe Hallen
|
|
Stensballe IK
|
Bjerre Herred Fodbold (3)
|
|
390662
|
sø30-07 2023
|
13:00
|
|
|
Borris Stadion
|
|
Borris IF
|
|
|
390663
|
sø30-07 2023
|
13:00
|
|
|
Berger Optik Park (Stjær)
|
|
Stjær B
|
|
|
661682
|
sø30-07 2023
|
13:00
|
|
|
Hodsager Klubcenter
|
|
Hodsager UF
|
|
|
661684
|
sø30-07 2023
|
13:00
|
|
|
Hodsager Klubcenter
|
|
Hodsager UF
|
|
|
661685
|
sø30-07 2023
|
15:00
|
|
|
Hodsager Klubcenter
|
|
Hodsager UF
|
|
|
661683
|
sø30-07 2023
|
15:00
|
|
|
Hodsager Klubcenter
|
|
Hodsager UF
|
|
|
390379
|
sø30-07 2023
|
18:00
|
|
|
Bindslev Stadion
|
|
Bindslev/Tversted IF
|
|
|
770222
|
ma31-07 2023
|
17:30
|
|
|
Freja Park (Gundersted)
|
|
Gundersted IF
|
|
|
253790
|
ma31-07 2023
|
18:00
|
|
|
Hørdum Stadion
|
|
Koldby/Hørdum IF
|
|
|
390603
|
ma31-07 2023
|
19:00
|
|
|
Billund Idrætscenter
|
|
Billund IF
|
|
|
679217
|
ma31-07 2023
|
19:45
|
|
|
Ørslevkloster Stadion
|
|
Ørslevkloster IF
|
|
|
253792
|
ma31-07 2023
|
19:45
|
|
|
Hørdum Stadion
|
|
Koldby/Hørdum IF
|
|
|
499355
|
ti01-08 2023
|
18:00
|
|
|
Lindholm Høje Stadion
|
|
Nørresundby Forenede Boldklubber
|
|
|
389692
|
ti01-08 2023
|
18:30
|
|
|
Værum Stadion
|
|
Værum GF
|
|
|
395319
|
ti01-08 2023
|
19:00
|
|
|
Frem Parken (Hjørring)
|
|
Hjørring AIK Frem
|
|
|
399592
|
ti01-08 2023
|
19:00
|
|
|
Hornstrup Stadion
|
|
Grejs-Dalen Idrætsklub
|
|
|
400870
|
ti01-08 2023
|
19:00
|
|
|
SwipBox Arena - Sundsmarkcentret
|
|
Sønderborg Boldklub
|
|
|
127918
|
ti01-08 2023
|
19:00
|
|
|
Nordjyske Bank Arena Strandby
|
|
Strandby-Elling-Nielstrup IF Fodbold
|
|
|
128090
|
ti01-08 2023
|
19:00
|
|
|
Aabenraa Stadion
|
|
Aabenraa BK
|
|
|
167028
|
ti01-08 2023
|
19:00
|
|
|
Sparekassen Danmark Park (Aal. Chang)
|
|
Aalborg Chang
|
|
|
389691
|
ti01-08 2023
|
19:00
|
|
|
Værum Stadion
|
|
Værum GF
|
|
|
661690
|
ti01-08 2023
|
19:00
|
|
|
Hodsager Klubcenter
|
|
Hodsager UF
|
|
|
661691
|
ti01-08 2023
|
19:00
|
|
|
Hodsager Klubcenter
|
|
Hodsager UF
|
|
|
661692
|
ti01-08 2023
|
19:00
|
|
|
Hodsager Klubcenter
|
|
Hodsager UF
|
|
|
521604
|
ti01-08 2023
|
19:45
|
|
|
Ørslevkloster Stadion
|
|
Ørslevkloster IF
|
|
|
679213
|
on02-08 2023
|
18:00
|
|
|
Ørslevkloster Stadion
|
|
Ørslevkloster IF
|
|
|
858714
|
on02-08 2023
|
19:00
|
|
|
TESS Arena Esbjerg - kunstgræsbane 5
|
|
Esbjerg fB
|
|
|
524432
|
on02-08 2023
|
19:00
|
|
|
Hadsund Stadion
|
|
Hadsund B
|
|
|
661695
|
on02-08 2023
|
19:00
|
|
|
Hodsager Klubcenter
|
|
Hodsager UF
|
|
|
253794
|
to03-08 2023
|
18:00
|
|
|
Hørdum Stadion
|
|
Koldby/Hørdum IF
|
|
|
400874
|
to03-08 2023
|
18:30
|
|
|
Cuben
|
|
Christiansfeld IF
|
|
|
868243
|
to03-08 2023
|
18:30
|
|
|
Kongeåhallen
|
|
Gredstedbro B
|
|
|
389694
|
to03-08 2023
|
18:30
|
|
|
Værum Stadion
|
|
Værum GF
|
|
|
390444
|
to03-08 2023
|
19:00
|
|
|
Fladhøj Idrætscenter
|
|
Rødekro IF
|
|
|
400875
|
to03-08 2023
|
19:00
|
|
|
KFUM Parken
|
ANN
|
Fredericia KFUM
|
|
|
400876
|
to03-08 2023
|
19:00
|
|
|
KFUM Parken
|
|
Fredericia KFUM
|
|
|
528709
|
to03-08 2023
|
19:00
|
|
|
Vestre Stadion
|
|
Vejle FC
|
|
|
389693
|
to03-08 2023
|
19:00
|
|
|
Værum Stadion
|
|
Værum GF
|
|
|
127923
|
to03-08 2023
|
19:00
|
|
|
Nordjyske Bank Arena Strandby
|
|
Strandby-Elling-Nielstrup IF Fodbold
|
|
|
166910
|
to03-08 2023
|
19:00
|
|
|
Vrå Stadion
|
|
Vraa/Børglum IF
|
|
|
253796
|
to03-08 2023
|
19:45
|
|
|
Hørdum Stadion
|
|
Koldby/Hørdum IF
|
|
|
661696
|
fr04-08 2023
|
17:50
|
|
|
Hodsager Klubcenter
|
|
Hodsager UF
|
|
|
661698
|
fr04-08 2023
|
17:50
|
|
|
Hodsager Klubcenter
|
|
Hodsager UF
|
|
|
770225
|
fr04-08 2023
|
18:30
|
|
|
Freja Park (Gundersted)
|
|
Gundersted IF
|
|
|
235701
|
fr04-08 2023
|
19:00
|
|
|
Sparkær Stadion
|
|
Sparkær IF
|
|
|
235702
|
fr04-08 2023
|
19:00
|
|
|
Sparkær Stadion
|
|
Sparkær IF
|
|
|
399590
|
fr04-08 2023
|
19:00
|
|
|
Sdr. Omme Stadion
|
|
Filskov IF
|
|
|
521610
|
lø05-08 2023
|
10:30
|
|
|
Ørslevkloster Stadion
|
|
Ørslevkloster IF
|
|
|
390713
|
lø05-08 2023
|
11:00
|
|
|
Lime Stadion
|
|
Ådalen IF
|
|
|
389695
|
lø05-08 2023
|
11:00
|
|
|
Værum Stadion
|
|
Værum GF
|
|
|
389696
|
lø05-08 2023
|
12:00
|
|
|
Værum Stadion
|
|
Værum GF
|
|
|
679204
|
lø05-08 2023
|
12:00
|
|
|
Vaarst Stadion
|
|
Vaarst/Fjellerad B
|
|
|
127971
|
lø05-08 2023
|
13:00
|
|
|
Alslev Stadion
|
|
Alslev Sport & Kultur
|
|
|
235703
|
lø05-08 2023
|
13:00
|
|
|
Sparkær Stadion
|
|
Sparkær IF
|
|
|
127133
|
lø05-08 2023
|
13:00
|
|
|
Hornum Stadion
|
|
Hornum IF
|
|
|
122891
|
lø05-08 2023
|
13:30
|
|
|
Sparekassen Danmark Arena (Sæby)
|
|
IF Skjold Sæby
|
|
|
389712
|
lø05-08 2023
|
14:00
|
|
|
Øster Snede Stadion
|
|
Sole IF
|
|
|
524433
|
lø05-08 2023
|
14:00
|
|
|
Løkken Stadion
|
|
GVL Løkken
|
|
|
868241
|
lø05-08 2023
|
14:00
|
|
|
Oksbøl Stadion
|
|
Boldklubben Vestkysten
|
|
|
534731
|
lø05-08 2023
|
14:00
|
|
|
Øster Snede Stadion
|
|
Sole IF
|
|
|
127925
|
lø05-08 2023
|
14:30
|
|
|
Nordjyske Bank Arena Strandby
|
|
Strandby-Elling-Nielstrup IF Fodbold
|
|
|
126314
|
lø05-08 2023
|
15:00
|
|
|
Ikke i brug
|
|
SMIFF09
|
|
|
528642
|
lø05-08 2023
|
15:00
|
|
|
Ingstrup Stadion
|
|
Ingstrup SF
|
|
|
399591
|
lø05-08 2023
|
15:00
|
|
|
Løjt Idrætsanlæg
|
|
Løjt IF
|
|
|
400877
|
lø05-08 2023
|
15:00
|
|
|
KFUM Parken
|
|
Fredericia KFUM
|
|
|
542059
|
sø06-08 2023
|
11:30
|
|
|
Sdr. Bjert Stadion
|
|
Bjert IF
|
|
|
390684
|
sø06-08 2023
|
12:00
|
|
|
Mosevej Sportsplads
|
|
Kolding B
|
|
|
437926
|
sø06-08 2023
|
12:00
|
|
|
Aabenraa Kunstgræsbane
|
|
Aabenraa BK
|
|
|
499958
|
sø06-08 2023
|
12:00
|
|
|
Riisvangen Stadion
|
|
Aarhus Fremad
|
|
|
504769
|
sø06-08 2023
|
12:00
|
|
|
Riisvangen Stadion
|
|
Aarhus Fremad
|
|
|
504905
|
sø06-08 2023
|
12:00
|
|
|
Aastrup Stadion
|
ANN
|
Aastrup IF
|
|
|
504907
|
sø06-08 2023
|
12:00
|
|
|
Aastrup Stadion
|
|
Aastrup IF
|
|
|
662165
|
sø06-08 2023
|
13:00
|
|
|
DS Arena - Kunstgræs (Hobro)
|
|
Hobro IK
|
|
|
868280
|
sø06-08 2023
|
13:00
|
|
|
Lund Stadion
|
|
Lund IF
|
Bjerre Herred Fodbold (1)
|
|
980876
|
sø06-08 2023
|
13:15
|
|
|
Fårvang Stadion
|
|
Fårvang IF
|
|
|
390665
|
sø06-08 2023
|
14:00
|
|
|
VSK Aarhus
|
|
Vejlby Skovbakken Aarhus
|
|
|
390715
|
ma07-08 2023
|
19:00
|
|
|
Lime Stadion
|
|
Ådalen IF
|
|
|
868245
|
ma07-08 2023
|
19:00
|
|
|
Mørke Idrætscenter
|
|
Mørke IF
|
|
|
253799
|
ti08-08 2023
|
18:00
|
|
|
Hørdum Stadion
|
|
Koldby/Hørdum IF
|
|
|
253800
|
ti08-08 2023
|
18:00
|
|
|
Hørdum Stadion
|
|
Koldby/Hørdum IF
|
|
|
607784
|
ti08-08 2023
|
18:30
|
|
|
Berger Optik Park (Stjær)
|
|
Stjær B
|
|
|
390446
|
ti08-08 2023
|
18:30
|
|
|
Suldrup Stadion
|
|
Sønderup/Suldrup IK Frem
|
|
|
868259
|
ti08-08 2023
|
18:30
|
|
|
Svenstrup Stadion
|
ANN
|
Svenstrup-Godthåb IF
|
|
|
390626
|
ti08-08 2023
|
19:00
|
|
|
Borris Stadion
|
|
Faster B
|
|
|
398566
|
ti08-08 2023
|
19:00
|
|
|
Min Købmand arena (Thyborøn)
|
|
Harboøre IF
|
|
|
498934
|
ti08-08 2023
|
19:00
|
|
|
Sjørslev Stadion
|
|
Sjørslev/Demstrup IF
|
|
|
523159
|
ti08-08 2023
|
19:00
|
|
|
Haderslev Idrætscenter
|
|
Starup UIF
|
|
|
524855
|
ti08-08 2023
|
19:00
|
|
|
Klokkerholm Stadion
|
ANN
|
Klokkerholm IF
|
|
|
619595
|
ti08-08 2023
|
19:00
|
|
|
Øster Hornum Hallen
|
|
Øster Hornum IF
|
|
|
389654
|
ti08-08 2023
|
19:00
|
|
|
Hadsten Kunstgræs
|
|
Hadsten Sports Klub
|
|
|
390382
|
ti08-08 2023
|
19:00
|
|
|
Bindslev Stadion
|
|
Bindslev/Tversted IF
|
|
|
128078
|
ti08-08 2023
|
19:00
|
|
|
Luksusbaby Arena (Vodskov)
|
|
Vodskov IF
|
|
|
167031
|
ti08-08 2023
|
19:00
|
|
|
Sparekassen Danmark Park (Aal. Chang)
|
|
Aalborg Chang
|
|
|
790710
|
ti08-08 2023
|
19:00
|
|
|
Trailergaarden-Gantrup Arena Kunstgræs
|
|
Østbirk IF
|
Bjerre Herred Fodbold (2)
|
|
769655
|
ti08-08 2023
|
19:30
|
|
|
Universal Parken
|
|
Skibet IF
|
|
|
980926
|
ti08-08 2023
|
19:30
|
|
|
Fårvang Stadion
|
|
Fårvang IF
|
|
|
980928
|
ti08-08 2023
|
19:30
|
|
|
Fårvang Stadion
|
|
Fårvang IF
|
|
|
930210
|
on09-08 2023
|
18:30
|
|
|
Mosevej Sportsplads
|
|
Kolding B
|
|
|
101907
|
to10-08 2023
|
18:30
|
|
|
Hedensted Stadion Kunstgræs
|
|
Hedensted IF
|
|
|
177282
|
to10-08 2023
|
18:30
|
|
|
VSK Aarhus
|
|
Vejlby Skovbakken Aarhus
|
|
|
364961
|
to10-08 2023
|
19:00
|
|
|
Seest Idrætspark
|
|
Seest B
|
|
|
176981
|
to10-08 2023
|
20:00
|
|
|
INOX Park
|
|
Ry Fodbold
|
|
|
607753
|
fr11-08 2023
|
18:00
|
|
|
Oksbøl Stadion
|
|
Boldklubben Vestkysten
|
|
|
399473
|
lø12-08 2023
|
15:00
|
|
|
Øster Snede Stadion
|
ANN
|
Sole IF
|
|
|
982574
|
sø13-08 2023
|
15:00
|
|
|
KFUM Parken
|
|
Fredericia KFUM
|
|